• Ново
Нов прием на високо качество на хидравлични CC-50A ръчни ножици 12t изход 50 мм, Макс кабел режещи инструменти инструменти за високо налягане PE, IV кабел

Нов прием на високо качество на хидравлични CC-50A ръчни ножици 12t изход 50 мм, Макс кабел режещи инструменти инструменти за високо налягане PE, IV кабел

BGN 249.60
В магазина

Брой продукти


Нови Пристигнување Висок Квалитет на Хидраулични CC-50 A Прирачник Shears 12 T Излез 50mm Max
Кабел Машина Алатки за Висок Притисок на ЈП, IV Кабел
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име На Производ : Кабел Машина
Излез : 12 T
Намалување на опсегот : жица : 50mm, телефонски кабел : 50mm
Големина : 650 * 165 * 85mm
Тежина : 9kg
Производ прирачник :
1, за висок притисок на ЈП, IV кабел, телефонска линија отсечени брзо
2, сечилото за високо-јаглерод, од легиран челик, висока јачина на ножот, специјализирана во областа на бакар, алуминиум
и телефонски кабли
3, високо ниво на-јаглерод волфрам легиран челик сечилото здрав термичка обработка HRC-65 степени
4, две секции на висока брзина, низок притисок, во масло брзо, лесно е да се врати на нафта лесен за употреба,
употребата на ротари стискаш брзо да се вратите на нафта

Подробности

Номер На Модела:
CC-50A
Направи си Сам пособия:
Металообработване
търговска марка:
ZJMZYM
Тип:
Друго
Номер На Продукта:
FC1082
Име:
Ръчно Кабелен Нож
Изход:
12Т
Разрез На Редица :
Тел
Размер:
650 * 165 * 85mm
Тегло:
9kg

Те също купуват с този продукт

високо качество на 1100W 35mm Diamond Blade Wall Chaser

BGN 462.40

СПЕЦИФИКАЦИИ Име на Производ Професионални Ѕид Chaser Модел Бр PT0515002 Номинална влезна Моќност 1100 W Неоптоварување Брзина 1800rpm Макс Сечење Ширина 2535mm Макс Сечење Длабочина 2535mm Нето Тежина 8.3 килограми Пакување Со Метални BMC за Носење Гаранција 12 Месеци

Карета перална машина за лещи качествена ръчна линзовая на ръба на CP-7-20 нормално, груб опесъчаване ръка, кантиране, с двоен държач колела

BGN 112.00 118.40

леќа полирање машина Квалитет рака леќа edger CP720 нормално, грубо брусење страна, edger со двојни тркала носителот N otice : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажуваDescribtion : Функција : 1.Модел : CP730 2.Напон : 220 V 3.Моќност : 80 W 4.Тежина : 5kg 5.Производ големина : 170*270*210mm (прирачник за мерење, доколку постојат грешки, ве молам прости) 6.Пакет големина : 350*220*210mm 7.3 Мелење материјал : смола CR / стакло СТАКЛО, 8 КОМПЈУТЕР.Smallbody Едноставна операција 9.Парична казна челик камен за мелење тркала отпорност на абење 10.Двојно stent поддршка,Повеќе безбедна и сигурна 11.сертификација, обезбедување на квалитет,нека ви бидат сигурни да се купи 12.Мелење материјал : смола CR / стакло СТАКЛО, PC

Хидравличен маркуч bnt91b машина за пресоване, хидравличен маркуч за пресоване машина за продажба

BGN 8800.00

BNT91 B хидраулични гумени црева crimping машина за 90 степени фитинзи со брзи промени алаткаПодетални информации на нашиот хидраулични гумени црева crimping машинаHYDAULIC РАКОВОДИТЕЛ на BNT91 B CNC хидраулични гумени црева crimping машина : Детали на хидраулични гумени црева crimping машина за продажба : (3 години гаранција на Моторот)Воведувањето на нашата Компанија : Тијанџин Barnett Трговија Co...

DF830 боя спрей безвоздушный полиуретан спрей машина епоксидни спрей машина защита от температурата на боядисване с 50 см удължи полюс

BGN 774.45

DF830 Боја Спреј Airless Полиуретан Спреј Машина Епоксидна Спреј Машина температуразаштита сликарство со 50cm се прошири полЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35ЗАБЕЛЕШКА : БОЈА Е СЛУЧАЕН.Сликата покажува :

800 мм инфрачервен лазерен ръчна машина за рязане на плочки натиснете плочки Да прокара нож профил режещ нож нож, 1 бр.

BGN 121.60

800 MM ласерски инфраред прирачник плочка машина за сечење им помогнам на плочки да им помогнам нанож профил сечење нож нож 1pcСликата покажува : Опис : Модел : 800 MMСпецификации : Двоен песна (со ласерски)Боја : небото синоМатеријал : имајќи челик солидна упатствоТежина : 9.6 kgНапојување : Батерија(не се вклучени)Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увозЗабелешка : батеријата не е вклучена

Бенгу тежкотоварни ръчно мультитул нокти Щапелни пистолет мебели телбод Гвоздильщики нитове инструмент

BGN 24.88

Карактеристики : Може да се прилагодат на рамка (414mm), основните круг (1012mm) и заврши на нокти (1014mm) Безбедност и мала тежина дизајн, преносни и лесно да се работи, Направени од не ' рѓосувачки челик, врвот пролет конфигурација, цврсти и издржливи...

Dongcheng 12v безжична отвертка акумулаторна литиево-акумулаторна батерия с регулируема скорост за електрически инструменти Parafusadeira A Bateria

BGN 129.00 159.84

Опис Dongcheng 12 V Cordless Шрафцигер Батерија Li Батерија Шрафцигер Прилагодливи Брзина алат Parafusadeira на Bateria[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа