• Ново
Нов 270 W Gordak 952 поялната станция + горещ въздух топлинна оръдие 2 в 1 SMD BGA поялната станция 1бр

Нов 270 W Gordak 952 поялната станция + горещ въздух топлинна оръдие 2 в 1 SMD BGA поялната станция 1бр

BGN 86.51
В магазина

Брой продукти


Нови 580 W Gordak 952 V лемење станица + топол воздух топлина пиштол 2 во 1 SMD BGA rework станица Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Pricture покажува :
Пакет вклучувајќи
1 x 952 V лемење станица(целосен сет)

Подробности

Номинално Напрежение:
220V
търговска марка:
ZJMZYM
Характеристика:
Студен / Горещ Въздух
Номер На Модела:
952
Напрежение:
110V 220V
Модел:
952
Номер На Продукта:
FC288
Направи си Сам пособия:
Електрически

Те също купуват с този продукт

Безплатна доставка мини - електрически бормашини комплекти комплект за миниатюрни мини бормашина, пхб бормашина, мелница и т.н.

BGN 41.58

Супер мини електрични вежба единица е погоден за обработка и полирање на мувла група, и тоа е погоден за коло, на перфорација на алуминиумска плоча и полирање на златен и сребрен накит...

SAT1216A професионален високо качество на мини-спрей за боядисване на автомобила дюза 0.8 мм машина пневматични инструменти

BGN 77.00 125.70

ЗАТОПЛУВАЊЕ ПОТСЕТАМ : 1 БРАЗИЛЕЦОТ ПРИЈАТЕЛИ : ВАЖНО ВЕ МОЛИМЕ РАСПРАШУВА ЗА ЦЕЛОСНА И O CPF ( РЕГИСТРАЦИЈА ФИЗИЧКО ЛИЦЕ ) АКО СЕ ИНФОРМИРА (CPF ) ЗА ПОБРЗО ЌЕ ЈА ПРИМИ СТОКАТА...

LX-PACK свиване пакетираща машина свиване обвивка пистолет свиване обвивка пистолет заваряване нагревателен факел тип свиване обвивка на пистолета работи на газ пр?

BGN 798.40

Ningbo Luoxin Пакување Машини Co., Ltd е Група Печатење и Пакување Фабрика производство и снабдување со Топлина рачни инкџет печатари, Индустриски Мастило Coder, други Кодирање & Означување Систем, Shrink Wrap Топлина Алатки, Батерија Здрав Алатки, Пневматски Здрав Алатки, Прирачник за Здрав Алатки, Здрав Точење, Лента Точење, Рашири филм точење, Полу и Целосно Авто Здрав Машини, Палети Машини за Завиткување, Картон Запечатување Машини, Воздух Перница Машина, Импулс Топлина Sealer, Топлинска Намалување на Машини, Вакуумско Пакување Машини, Полнење, Пакување, Машини и други поврзани Пакување Машини и Храна Машини, Сите машини, Резервни Делови, особено за многу познати брендови здрав алатки(fromm orgapack signode zapak колумбија м.ј.maillis strapex itatools cyklop титан transpak kohan kogyo, polychem), исто така, заедно со PP здрав, ПЕТ здрав, Челик здрав, здрав Мозок, Ленти, Рашири филм, Заштита на Филмот и другите сродни пакување потрошен материјал.Нашите производи се многу добредојдени во меѓународните пазари...

Неограничен Ls-4801 4.8 v домакински електрически отвертки, определени Акумулаторна отвертка продажба на Едро на безжични ръкавни електрически инструменти

BGN 31.98

описМодел LS4801Моќност тип на батерија никел технологијаТежина 0.6 (kg)Максимален вртежен момент од 2,5 (Nm)Делокруг на применаНапојување напонот 4.8 VМашина типот на шрафцигерНоминална брзина 200 (ВРТЕЖИ во минута)Двонасочно ротацијаВкупната должина 150 (mm)[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне ..

Дръжка F-75 пневматичен пистолет-спрей боя бояджийски инструмент с накрайник с диаметър 1,5 мм за мебели / дърводелски / машиностроене

BGN 22.00 28.29

Карактеристики : Голем капацитет. Мазна површина третман, се чувствуваат удобно. Двефаза активирањето, првиот став од дува, вториот став на бојата. Спреј рамномерно, парична Казна, Погоден за обичните сликарство операции. Кои се применливи на машини, бродови, автомобили, мебел, декорација и други големи областа на сликарството работа.Модел : Спреј ПиштолТип : F75Стандард : 1.5 mm Дијаметар на МлазницатаМатеријал : Алуминиум ЛегураБоја На Снабдување Метод : Си Го Цица На ВидотБоја : СребренаAnswer : ___________________________ Note : Висок степен на млазницата, носатотпорни, спреј капа, прилагодливи спреј. На аспираторот може да се отстрани за чистење, спреј рамномерно и нежна. Контрола на големината на воздух прекинувач да се отвори, да се прилагоди на млазницата притисок за да се постигне саканиот ефект на прскање. Разумна контрола на спреј далечина и пиштол движење брзина. Со Bi заврши чистење, не се плеткаш чукам.Подетални информации ве молиме погледнете го упатството.Производ Тежина : 540 G / 19.05 УнциПроизвод Димензии (L*W*H) : 145*100*240 ММ / 5.71*3.94*9.45 ИнчиПакет Тежина : 585 G / 20.64 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 145*110*195 ММ / 5.71*4.33*7.68 ИнчиМало Пакување : Да, Обоени Кутија1 x Спреј Пиштол1 x Четка1 x Упатство1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

10 инча тръбопровод тавана вентилатор хотел таван хол, баня вентилатор 300*300 мм

BGN 131.00 141.04

Статија број спецификацииПанел големина На големината на дупки Да се преземе дијаметар Издувниот воздух [поток] статичен притисок на бучавабрзина моќ напон фреквенција LFCV16 AB 10 инчен 300*300мм 250*250mm 98mm 280m3 / h 100 Pa 48d B 1100rpm 40 W 220 V 50 HZУпатствата за инсталација на производот1, ѕидот за инсталација1.1 во соодветната локација на ѕид, отвори фан штекер од дијаметар од 5мм вентилација дупки поврзани со отворено.1.2 Отстрани панел од страна на производот.1.3 Поврзете вентилација фан кабел за да соба електрични жици.1.4 обезбедување на вентилатор до ѕидот со самоприслушување завртки.1.5 поврзани со вентилација фан напојување, проверете вентилација фан работење е следниот абнормална појава : 1, без разлика дали нормалното функционирање на фан.2, дали постојат абнормални вибрации или звук се случи.1.6 Ако нема абнормалност, исклучете го моќ и да се инсталира на терминал кутија.2, стакло инсталација2.1 во соодветната локација на ѕид, отвори фан штекер од дијаметар од 5мм вентилација дупки поврзани со отворено.2.2 Отстрани панел од страна на производот.2.3 Поврзете вентилација фан кабел за да соба електрични кола.2.4 Применуваат стакло лепило за монтажа притиснете и заградата, вметнување на производот носител во стакло дупка, инсталирајте панелот, а потоа завртка монтажа прстен на заградата.2.5 поврзани со вентилација фан напојување, проверете вентилација фан работење е следниот абнормална појава : 1, без разлика дали нормалното функционирање на фан.2, дали постојат абнормални вибрации или звук се случи.2.6 Ако нема абнормалност, исклучете го моќ и да се инсталира на терминал кутија.Производ ДеталиПрозорецот или на ѕид тип вентилација фан на инсталацијата, треба да ги почитувате следниве услови : 1, вентилација фанови и таванот на растојание од 5cm или повеќе.2, вентилација фан инсталација висина на теренот најмалку 2.3 метри погоре.3, не треба да биде инсталиран во вода истекување протекување, не се инсталира на висока температура, ладење цевка за да се избегне гас во flue.4, кога напојување со користење на штекерот, вентилацијата фан кабелот за напојување треба да биде поврзан со безбедноста стандарден приклучок, кога вентилација фан кабелот за напојување директно поврзан со напојување линија, напојување на контакт од најмалку 2mm целосна прекинувач.5, обично го користите прекинувачот за контрола на вентилаторот, да се намали фреквенцијата на прекинувач акција, долгорочно не треба да ги исклучите биполарно switch.

високо качество на 1100W 35mm Diamond Blade Wall Chaser

BGN 462.40

СПЕЦИФИКАЦИИ Име на Производ Професионални Ѕид Chaser Модел Бр PT0515002 Номинална влезна Моќност 1100 W Неоптоварување Брзина 1800rpm Макс Сечење Ширина 2535mm Макс Сечење Длабочина 2535mm Нето Тежина 8.3 килограми Пакување Со Метални BMC за Носење Гаранција 12 Месеци

Dongcheng 12v безжична отвертка акумулаторна литиево-акумулаторна батерия с регулируема скорост за електрически инструменти Parafusadeira A Bateria

BGN 129.00 159.84

Опис Dongcheng 12 V Cordless Шрафцигер Батерија Li Батерија Шрафцигер Прилагодливи Брзина алат Parafusadeira на Bateria[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа

морски чрез високо качество на 1/4 до 2 4sh / SP BNT68 хидравличен маркуч гофриран машина 1бр

BGN 3314.00 3488.00

од страна на морето Hight квалитет 1 / 4" до 4" 4 SH / СП DHS 102 хидраулични црева crimping машинаСликата покажува : Детали за производот : Повеќе параметри може да се најде во англискиот упатствоАко имате било какви проблеми,ве молиме слободно контактирајте со нас,ти благодарам!Answer : ___________________________ Note : Овој производ на овој линк,Бесплатен превозот по море сите делови на светот (освен Русија)

800 мм инфрачервен лазерен ръчна машина за рязане на плочки натиснете плочки Да прокара нож профил режещ нож нож, 1 бр.

BGN 121.60

800 MM ласерски инфраред прирачник плочка машина за сечење им помогнам на плочки да им помогнам нанож профил сечење нож нож 1pcСликата покажува : Опис : Модел : 800 MMСпецификации : Двоен песна (со ласерски)Боја : небото синоМатеријал : имајќи челик солидна упатствоТежина : 9.6 kgНапојување : Батерија(не се вклучени)Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увозЗабелешка : батеријата не е вклучена