• Ново
UK plug adapter 5x5x7cm 250V European Euro EU Sockets 2 Pin to UK 3 Pin Plug Adapter Travel Mains converter Adapter plug

UK plug adapter 5x5x7cm 250V European Euro EU Sockets 2 Pin to UK 3 Pin Plug Adapter Travel Mains converter Adapter plug

BGN 3.00
BGN 3.01
-0 %
В магазина

Брой продукти


100% сосема нов и висок квалитет адаптер
Компактен дизајн за патниците или семејна употреба
Мала тежина, plug and play топлина, лесен за инсталација и употреба
Се конвертира AC приклучок
1 име на Производ : мерач адаптер приклучок
2 производ параметри : номинална напон 250 V тековната 16 A.
3 инструкции : овој производ може да се измери на ул апарат во приклучокот.
4 производ слики : Пакетот вклучува : 1* Приклучок

Подробности

Цвят:
Бял, Черен
Приложение:
Жилищна / Общо Определяне
търговска марка:
ДЖОРИНДО
Заземяване:
Стандартно Заземяване
Номинален Ток:
16А
Стандарт:
от ЕС в обединеното кралство
Номер На Модела:
КАЛЕНДАР-5

Те също купуват с този продукт

сребрист, черен, златен 4 алуминиева рамка, 86*299мм, стандарт на ЕС, на четири рамки за swicth и контакти части, топла продажба

BGN 31.00 36.80

Име на производ четири алуминиумска рамка Панел Материјал 4mm алуминиумска рамка со железо база Производ големина 86*299mm Користење На натпреварот со Кога контактот дел и да се префрлате дел Remark1 ги користите четири ЕУ круг ѕид монтажа кутии, за да се инсталира Рем ark2 ве молиме да ми кажете, можете да изберете боја

2 X ИНДИЯ, Sri Lanka Travel Adapter Type D AC Plug With 2 Power Outlet Convert UK/US / AU/EU World Plug-черен цвят

BGN 11.36

Услови : Brand new Боја : Црна Димензии : 60 x 36 x 36 (mm) CE означени Индија / Шри Ланка Тип D стандард на текст Со 2Електрични места ви овозможи plugin две електрични конектори одеднаш 1 универзална штекер + 1 ЕУ / САД поларизирана штекер Електрични оценка Максимум 250 V / 10 A Прифати plug стил : ЕУ, САД, велика БРИТАНИЈА, АУ, Швајцарија, Италија, Schuko, Германија, Индија....

Лот 10 Schuko Germany Type F Rewireable Power Plug 250V 16 Amp W / LED Indicator Switch

BGN 38.24

св Услови : 100% Сосема Нов Големина : 62 x 58 x 40 (мм) Тежина : 43g / pc Боја : боја на слонова коска Schuko Германија Типот F Стандард Esay да се инсталира Со главната моќ / исклучување, вграден LED индикатор Електрични оценка Максимум 250 V / 16 Amp Белешки : Овој приклучок не спои

10 бр Великобритания, Ирландия, Малайзия, Сингапур, HK Rewireable Plug BS1363 13A предпазител на главния прекъсвач led индикатор

BGN 41.60

Услови : Brand new Боја : Бела Големина : 48 x 50 x 50 (mm) Стандард велика БРИТАНИЈА 3 pin Британски стил главниот rewireable plug Замена кертриџ осигурач : BS1363 / 13 Засилувач Со главниот прекинувач & неонски индикатор за светло во Електрични рејтинг глобална напојување за AC100~250 V / 13 Amp 2000 W

Dual USB Wall Sockets Charger AC/DC Power Adapter Plug Outlet Plate Panel With LED Indicator

BGN 5.00 6.86

Карактеристики : 2 полнење преку USB интерфејс,им овозможува на различни уреди да бидат обвинети во исто времеСо LED индикатор1000m A излезна струја,ги зачувате вашите време на полнењеСпецификации : USB Полнење Заштитена : overvoltage заштита,како прекуструјна заштита, заштита на истекувањеПанел материјал : PC пламен retardant пластика,безбеден и сигурен.Влезен напон : 90 V270 VВнесување на струјата : 5 V 1000m AНоминална струја : 10 A(А)Номинална напон : 220 VГолемина : 85*85*6mmОперација температура : 10~40° CМаксимална струја : 2100m AAnswer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Свържете адаптера ! Универсален адаптер за захранване US / EU to AU/NZ за Австралия или Нова Зеландия 10 бр

BGN 4.00 4.29

Карактеристики : Адаптер приклучок овозможи патување апарати да се вклопи во надворешната места Тие не се претворат електрична енергија напон...

Hesunse нов дистанционно управление розетка с ниско отопление и постигане на 3000 W 110 и 200 може да се използва

BGN 43.20

Нов Далечински Управувач Штекер со ниска топлина стигнат до 3000 W 110 V и 200v може да се користат за Спецификација : Влезен напон : AC 85265 V Max оптоварување : 12 A 250 VКонтрола на Далечина : 350 MAnswer : ___________________________ Note : 1.ДОН Стандард(Одговара за АУ стандард)2.Батеријата не е вклучена како што тоа е забрането да бидат испратени во воздухот.3.1 далечински и 1 приклучок во пакет.4.Ве молиме контактирајте со нас да aviod дека не може да се користи откако ќе се купи prodcut,и ако сакате да се купи производот, во некои земји, што треба да одговара на adatpor plug сами да ги користите .Превозот И Испорака1.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена по вашата исплата е потврдено од страна на aliexpress.2.Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз на вашата земја...

Программник EPROM MCU PIC 2013 най-нов TOP-3100 TOP3100 универсален USB ,burner Восъчни писател

BGN 388.80

Опис На ПроизводотОписTOP3100 Универзална Програмер за Windows7 / Vista / Xp 32bitsНа TOP3100 програмерот има компактни димензии, лоу моќ comsuption, висока сигурност.Ова е еден универзален опрема посебно дизајниран за MCU и EPROMs програмирање...

R3-12 държач на предпазителя 5x20 държач на предпазителя високо качество на притежателя на предпазителя панел държач на предпазителя

BGN 11.23

Ве молиме имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори...

Многофункционална стенни изход 13A usb електрически контакт с 2100ma Dual USB Charger Port за мобилен адаптер AC / DC Plug Outlet

BGN 30.18

Мултифункционален 13 A Ѕиден штекер 110220 V USB интерфејс Штекер British standard тридупка sockets 86 панел socketОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на British standard штекер Материјал : PC огноотпорни,Калај фосфор бронза,челик Боја : бела и шампањ Спецификација на Производот : Влез : AC 110250 V~ / 13 A;USB : 5 V 2100m A Големина : 86 * 86 mm Приклучок тип : Британски трипински приклучок Количина : 1 Пакет : 1 x Socket

1 x EU 16A Schuko French Korea 4.8 mm Пин САМ Rewireable Plug Max AC250V 16А Бял

BGN 6.72

Опис : Производот : Schuko ЕУ 2 pin DIY rewireable приклучокУслови : Brand newДимензии : 60 x 60 x 37 (mm)Боја : БелаНето тежина : 30g / pcSchuko ЕУ типот F стандард(pin ø 4.8 мм, игла должина : 18.5 mm)Електрични оценка Максимум 250 V 16 AЗавртка терминал, e asy за да инсталиратеДозволете кабел големина

10 бр. / лот 1to2 EU Europe Bulgaria france spain sweden Tourism Home Use Adaptor електрически контакт US / AU / / UK to EU Plug safety door

BGN 22.00 23.97

100% сосема нов и висок квалитет адаптерКомпактен дизајн за патниците или семејна употребаМала тежина, plug and play топлина, лесен за инсталација и употребаСе конвертира AC приклучок1 име на Производ : мерач адаптер приклучок2 производ параметри : номинална напон 250 V тековната 10 A.3 инструкции : овој производ може да се измери на ул апарат во приклучокот.4 производ слики : Пакетот вклучува : 10pcs* Приклучок

36V 10A 220V 4000MA 4 USB зареждане на USB стенни изход електрически контакт с черно бяло злато enchufe pared con usb

BGN 20.00 20.78

36 V 220 V 10 A 4000 MA 4 Полнење Ѕиден Штекер Електрични Места Со Црно бело Злато enchufe споредено един usbОвој производ има две различни напони, за да изберете од : 36 V.220 VПлаќање : 1...