• Ново
Отточна тръба на шарнирна връзка энкодер SBH-0512-2T LSW6215-107CW1024BZ3-05L LSC3806-1024-AF

Отточна тръба на шарнирна връзка энкодер SBH-0512-2T LSW6215-107CW1024BZ3-05L LSC3806-1024-AF

BGN 110.00
BGN 115.68
-5 %
В магазина

Брой продукти


Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,
ако имате некои барања на нашите производи .
Клиентот коментар :
1.Највисок квалитет
2.Конкурентна Цена
3. Најдобра услуга
4.Брза Испорака
Корпоративната Визија :
1.Најдобра услуга
2.Добар квалитет
3.Повеќето поволна цена
4.Доволно снабдување
Испорака :
1. Предмети нормално ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по исплата потврди.
2. Тоа ќе биде испорачуван DHL/Федекс /ТНТ/ UPS /EMS или други посебен начин. Ве молиме контактирајте со нас и го одбра најдобриот една.
Треба да се обрне внимание на ова :
3. Било несреќи и одложувања или други проблеми предизвикани од страна на шпедитерот, ве молам прости што не можеме да ја преземе одговорноста.
4. Треба да мора да плаќаат за сите трошоци на превозот.
Наплата & Замена :
1. Еден месец за политика на враќање од пристигнувањето.
2. Ве молиме едноставно се врати за да нè за замена или враќање на парите, кога ќе се најде unperfected квалитетот предмети или тие не работат добро.
3. Ако објектите се неисправни ве молиме да не известите во рок од 3 дена по пристигнувањето.
4. Било предмети кои мора да се врати во нивната оригинална состојба за да се добие враќање на парите или замена.
Контакт информации :
Име На Компанија : Жен Шен Се Кандидира Heng Xin Technology Co.,Ltd
Адреса : N2 C099 ,Сонцето Азија 2 Eelectronic Пазарот ,Hua Qiang Bei,Futian Округ, Шенжен, Guangdong, Кина (Копно)
Skype : nica-xcx
ТЕЛ : +86-755 - 23959076
ФАКС : +86-755 - 23959076
Други Политики :
1. За MOQ која зависи од вашата цел.
2. За гаранција ние им даде на еден месец за наплата или замена.
3. За примерок кој треба вашата полнење.
4. Во врска со инвентар кој се менува секојдневниот и зависи од вашата цел.
5. За цел процес : Ние ќе ви испратиме Proforma Фактура (термин на превозот, вкупен износ и така натаму) по примам делови листа.

Подробности

Стандарт:
Штепсельная вилица Великобритания, штепсельная вилица САЩ, штепсельная вилица AU
Обща мощност USB:
Стандарт
Подкрепа За Бързо Зареждане:
No
Синхронна Технология Ректификационная:
No
Подрулевой ключ:
No
Приложение:
Работна обувки
Защита От Претоварване:
No
Брой USB портове:
Няма
Номинална мощност:
Стандарт
Главен Превключвател:
No
Заземяване:
Без Заземяване
Защита От Пренапрежение:
No
Единична стая максимален произвеждането на USB:
Няма
Тип:
Удлинительная Контакт
Дължина Удлинительного Кабел:
1m
Номинален Ток:
Стандарт
Номинално Напрежение:
250В
търговска марка:
qipin
Wi Fi:
No
Номер На Модела:
SBH-0512-2T LSW6215-107CW1024BZ3-05L LSC3806-1024-AF
Брой Контакти:
1

Те също купуват с този продукт

ZSP5208-003G-600BZ3-12-24F ZSP5208-003G-1000BZ3-12-24F

BGN 91.00 95.84

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

Нов независим прекъсвач Germany socket Splitter 2 гнездо 2 way outlet extend plug socket UK/US/EU / AU to Germany converter

BGN 24.00 29.86

100% сосема нов и висок квалитет Совршен за патување Мини дизајн, лесен за чување, совршен за патување Нови спроводливост дизајн внатрешна метал интерфејси обезбедува подобра спроводливост Нови изолирани дизајн половина пат покриени со пластика, обезбедува подобра безбедност за заштита на Компактен и лесен Погоден за Германија Електрични оценка : 250 V 10 A...

1бр кафяв ретро китара клиенти усилвател усилвател дръжка крила говорител

BGN 22.00 34.30

Браун Гроздобер Гитара Цевка Засилувач Amp се Справи со FENDERS ГоворникотFenders Стил Кожа Рачка БраунСовршен за да се Гроздобер ЗаменаСе справи со должина околу 83 / 8" кога раменСе справи со ширина околу 11 / 4"Монтажа центар околу 71 / 2" со 17 / 8"Chromed завршница на Видливи Метални деловиМонтажа завртка вклучени

Безплатна доставка 4 бр ACROLINK CF-201 родиевое покритие лопата включете въглеродни влакна говорител 9 мм конектор кабел

BGN 96.00

Бесплатен превозот 4 парчиња ACROLINK СП201 Родиум Позлатен Лопата Plug Карбонски Влакна Говорникот 9mm Кабел КонекторОвие високо спроводливост лопата приклучоци се сместат до 9mm жица...

10 бр./лот 28x16 мм китара педала ефект Джаз бас тръба усилвател аудио бакелитовая дръжка

BGN 22.00 33.95

10pcs / Многу Гитара Педалата Ефект Бас Џез Цевка Amp Аудио Bakelite KnobДимензии : Дијаметар 28mm x Висина 16mmОдговара за 6mm дијаметар вратило.Поставете шраф за монтирање

1бр оригинален Cry Baby Bass Wah Wah педал китара ефект САМ Kit

BGN 101.00 157.87

Оригиналниот Добро Добро Педалата Гитара Ефект DIY КомплетТоа е добро педалата за полнење, тоа е не собраа.Тоа треба да го додадете PCB одбор и други работи кои треба да се комбинираат.1pc случај, 1pc гума за миење, 4pcs гумени нозе.Некои завртки и други компоненти.

Безплатна доставка едно нещо червена мед САЩ 20A AC захранващи гнезда стенни изход разпределител на захранване изход

BGN 41.60

Бесплатен превозот Еден парчиња Црвена Бакар НИ AC 20 A Моќ кутиите на двата краја ѕидниот штекер моќ дистрибутер SocketМатеријал : алуминиум големина : L86*W86*H5

Високо качество OEM чиста червена мед родиевое покритие лопата запушалка на винт за заключване лопатка вилица банан щекер

BGN 27.18

Висок квалитет на ОЕМ Чиста Црвена Бакар Родиум Позлатен Лопата Plug Завртка Заклучување Лопата Вилушка Банана Приклучок Карактеристики : Количина : 4pcs Лопата Конектор Карактеристики : Crimp заклучување, без лемење...

Въглеродни влакна B446GR серия въглеродни влакна розово злато, позлатени банан жак за звуков кабел 4 бр.

BGN 23.00 24.00

Карбонски Влакна B446 GR Карбонски Влакна Серија Розово Злато Позлатен Банана конектор за кабел звучник 4pieces Опис : 100% Сосема нов, со врвен квалитет...

Многофункционален 10A 250V ABS черно бяла Южна Африка, Япония, Русия, Италия AU EU US swiss to travel UK plug adaptor за Нова Зеландия

BGN 151.97

Мултифункционален 10 A 250 V ABS црно бела јужна африка, Јапонија, русија, италија АУ ЕУ НИ швајцарската на велика БРИТАНИЈА патување приклучок адаптер за Нов зеландПроизводство Спецификација : Универзалната Патување приклучок адаптер конвертор со универзален приклучок може да ги прифати сите видови на приклучоци од целиот свет.CE, Ro HS СертификацијаПатнички адаптер спецификација : Режим : WDI7Отценети : 10 A 250 VБои : црна, белаНадлежност : Кина, Австралија и Нов зеланд .Еден адаптер со универзален приклучок станот на врвот и на еден приклучок...

Безплатна доставка за 24-КАРАТОВО златно покритие на ЕС Европейският захранващият кабел с щепсел Schuko IEC

BGN 24.00

Бесплатен превозот 24 K Злато Позлатен ЕУ Европската Schuko Моќ Конектор IEC Plug Спецификации : Диригент Модел : Злато ЕВРА Моќ Plug Materiel : Schuko Моќ plug месинг Столбови со 24 K Злато Позлатен +Чиста Црвена Бакар IEC Accommodates кабел : 10мм 18mm Димензии : 50mm тело должина x 35mm дијаметар x 69mm целокупната должина за да се подобри квалитетот на спроведување на бакар метал моќ приклучокот...

Топ HIFI САМ позлатен мъжки тип A сгущает аудио аудиофиль USB тел plug КПР кабел с щепсел с позлатените терминал 5U

BGN 10.06

Summary : Дебел златен позлата 5u, во споредба со пазарот просечниот производ пренос на податоци и оксидација отпор посилни.Ова не домување, висококвалитетна технологија на производство се игра мувла шприц.Цел Да се DIY употреба...

pop UP / изход на работния плот / скрита / универсална вилица за хранене / вилица на ЕС / USB зареждане офис настолна изход / кухненски изход TM-01

BGN 49.00 60.80

Добредојдовте во мојата продавницаПочитувани Ве молиме да ни даде порака имајте на ум она што боја ви се допаѓа да се купи...

1бр 44x22mm Треска алуминиев ретро контрол накатанная дръжка за китарен усилвател на части

BGN 17.00 27.17

Sliver Алуминиум Гроздобер Контрола Knurled knob за Гитара Amp Ефект SliverИме На Производ : Алуминиумско Knob Материјал : Алуминиум Боја : SliverДимензија : 44 X22mm

Настолна изход / скрита / мултимедийна информационна розетка box/ network RJ-45, 3.5 аудио / VGA интерфейс настолна изход F-116

BGN 35.00 43.20

Добредојдовте во мојата продавницаПочитувани Ве молиме да ни даде порака имајте на ум она што боја ви се допаѓа да се купи...