• Ново
Безплатна доставка едно нещо червена мед САЩ 20A AC захранващи гнезда стенни изход разпределител на захранване изход

Безплатна доставка едно нещо червена мед САЩ 20A AC захранващи гнезда стенни изход разпределител на захранване изход

BGN 41.60
В магазина

Брой продукти


Бесплатен превозот Еден парчиња Црвена Бакар НИ AC 20 A Моќ кутиите на двата краја ѕидниот штекер моќ дистрибутер Socket
Материјал : алуминиум големина : L86*W86*H5

Подробности

Стандарт:
штепсельная вилица САЩ
Защита От Пренапрежение:
No
Заземяване:
Стандартно Заземяване
Защита От Претоварване:
No
търговска марка:
Moonsaudio
Wi Fi:
No
Номер На Модела:
0088
Дължина Удлинительного Кабел:
Няма
Брой Контакти:
1
Приложение:
Търговски
Тип:
Електрически Щепсел
Приложение:
CD / VCD / AMP
Номер На Модела:
изходна мощност опаковка
Материал:
Чиста Мед
Пакет:
Едно Нещо
Модел:
Виборг

Те също купуват с този продукт

Безплатна доставка за 24-КАРАТОВО златно покритие на ЕС Европейският захранващият кабел с щепсел Schuko IEC

BGN 24.00

Бесплатен превозот 24 K Злато Позлатен ЕУ Европската Schuko Моќ Конектор IEC Plug Спецификации : Диригент Модел : Злато ЕВРА Моќ Plug Materiel : Schuko Моќ plug месинг Столбови со 24 K Злато Позлатен +Чиста Црвена Бакар IEC Accommodates кабел : 10мм 18mm Димензии : 50mm тело должина x 35mm дијаметар x 69mm целокупната должина за да се подобри квалитетот на спроведување на бакар метал моќ приклучокот...

HES-15-2C HES-15-2HC HES-15-2M HES-15-2MD HES-15-2MHC

BGN 76.00 79.97

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

Viborg VI06BC Audio Grade Pure Copper Red IEC Inlet Socket

BGN 23.00 24.00

Viborg VI06 BC Аудио Одделение Чиста Црвена Бакар IEC Влезот SocketОпис Материјали : Најлон / fiberglass Диригент : Чист Бакар Спецификации : Accommodates жица дијаметри до 3,5 мм (setзавртки) Димензии : 50.5 (W) x 23.9 mm (Д) x 33.5 mm (H) ±0.1 mm Пакет Содржи : 1 X IEC Доводното

1бр оригинален Cry Baby Bass Wah Wah педал китара ефект САМ Kit

BGN 101.00 157.87

Оригиналниот Добро Добро Педалата Гитара Ефект DIY КомплетТоа е добро педалата за полнење, тоа е не собраа.Тоа треба да го додадете PCB одбор и други работи кои треба да се комбинираат.1pc случај, 1pc гума за миење, 4pcs гумени нозе.Некои завртки и други компоненти.

Многофункционален 10A 250V ABS черно бяла Южна Африка, Япония, Русия, Италия AU EU US swiss to travel UK plug adaptor за Нова Зеландия

BGN 151.97

Мултифункционален 10 A 250 V ABS црно бела јужна африка, Јапонија, русија, италија АУ ЕУ НИ швајцарската на велика БРИТАНИЈА патување приклучок адаптер за Нов зеландПроизводство Спецификација : Универзалната Патување приклучок адаптер конвертор со универзален приклучок може да ги прифати сите видови на приклучоци од целиот свет.CE, Ro HS СертификацијаПатнички адаптер спецификација : Режим : WDI7Отценети : 10 A 250 VБои : црна, белаНадлежност : Кина, Австралија и Нов зеланд .Еден адаптер со универзален приклучок станот на врвот и на еден приклучок...

NTONPOWER UTA All in One Universal International Plug Adapter Travel Socket Outlet Конвертор за стандарта EU/ US/ AU/ UK

BGN 7.00 7.98

NTONPOWER UTA Сите во Една Универзална Меѓународна Приклучок Адаптер за Патување Приклучок за Штекер Конвертор за ЕУ / САД / AU / велика БРИТАНИЈА Стандард во Светот УпотребаNTONPOWER СЕ МОЌНИ ЗА ВАШИОТ ЖИВОТ√...

1.2 m / бр PCOCC посеребренный тонарм кабел 5 Pin DIN & XLR MaleTurntables аналогов кабел с Cardas

BGN 160.00

1.2 M / парчиња PCOCC сребро позлатен Tonarm Кабел 5 Pin DIN & XLR Male Turntables Аналоген Кабел со Cardas1) кабел materail : PCOCC бакар2) конектор приклучок : Cardas 5 Иглички џек и NEUTRIK XLR машки приклучокдолжина : 1.5 м до 3 метри

Меден цвят RCA-BE бериллиевый сплав RCA свещи

BGN 63.84

Copper Color РКАСЕ beryllium Легура РКА ПриклучоциБакар Боја РКАда БИДЕ Висок beryllium Легура HiEnd РКА ПриклучокБренд : Бакар БојаHIEND Аудио РКА Конектористандард за Заклучување pulgВисок beryllium Легура за најдобар сигнал на пренос.Алуминиум Домување.Заклучување colletЛесно да се вклопи за аудио кабел големина до 9mm.Боја : сребрена бојаКонекции : лемење.Спецификации : Наведени за кабел дијаметри до 9mmДимензии : 13.5 мм дијаметар x 54mm целокупната должина.4pieces / set

Черно 10A 220V CE сертифициран вграден штекерный конектор EU to US travel plug adaptor за Европа, Германия, Италия

BGN 9.57

Црна 10 A 220 V CE заверена вградени plugin приклучок на ЕУ да НИ патување приклучок адаптер за Европа, Германија, ИталијаПроизводство Спецификација : Универзалната Патување приклучок адаптер конвертор со универзален приклучок може да ги прифати сите видови на приклучоци од целиот свет.CE, Ro HS СертификацијаПатнички адаптер спецификација : Режим : SD5Отценети : 10a 220 VБои : црнаНадлежност : Европа, Германија, Италија, ШвајцаријаПроизводство На Слики : стр roducti додатоци за Сертификација на : 1...

10A 220V 2 игли US Plug GFCI защита от изтичане на сигурността мини конектор RCD адаптер за домашно автоматично включване изключване на захранването

BGN 15.00 19.18

Функција : 1.Специјално дизајнирана за домаќинство електрична енергија безбедност користете 2.Не треба да ги ресетирате по струја 3.Тоа е широко се користи за истекување заштита за електричен бојлер, микробранова печка, индукција печка,ТВ,фрижидер,машина за перење,Косапосува,електрични железо, прашина колектор,електрична пумпа за вода,електрична трева,итн...

Безплатна доставка 4шт 24-КАРАТОВО златно покритие Y лопата конектор мъжки Y позлатени мотокар съединители съединители

BGN 24.00

Бесплатен превозот 4pcs 24 K Злато Позлатен Y Лопата Конектор приклучок Y Злато позлатен Вилушка конектори приклучокВисоки Перформанси Злато Позлатен Лопата КонекторДиригент : Злато ПозлатенАдаптер за Банана КонекториПакет : 4pieces / set

Ротационен энкодер HES-04-2MC HES-04-2MD HES-04-2MHT

BGN 144.00 152.00

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

10шт Сребърен слюдяной кондензатор 180pF 500V бразда усилвател за китарен усилвател, радио

BGN 18.00 27.78

Сребро МИКА Capacitor 180p F 500 V Радијална AmpИглички растојание appro 5mmЗа замена, или за нов проект цевка засилувач, гитара засилувач, Радио и другите

1бр кафяв ретро китара клиенти усилвател усилвател дръжка крила говорител

BGN 22.00 34.30

Браун Гроздобер Гитара Цевка Засилувач Amp се Справи со FENDERS ГоворникотFenders Стил Кожа Рачка БраунСовршен за да се Гроздобер ЗаменаСе справи со должина околу 83 / 8" кога раменСе справи со ширина околу 11 / 4"Монтажа центар околу 71 / 2" со 17 / 8"Chromed завршница на Видливи Метални деловиМонтажа завртка вклучени

10 бр./лот 28x16 мм китара педала ефект Джаз бас тръба усилвател аудио бакелитовая дръжка

BGN 22.00 33.95

10pcs / Многу Гитара Педалата Ефект Бас Џез Цевка Amp Аудио Bakelite KnobДимензии : Дијаметар 28mm x Висина 16mmОдговара за 6mm дијаметар вратило.Поставете шраф за монтирање

Въглеродни влакна B446GR серия въглеродни влакна розово злато, позлатени банан жак за звуков кабел 4 бр.

BGN 23.00 24.00

Карбонски Влакна B446 GR Карбонски Влакна Серија Розово Злато Позлатен Банана конектор за кабел звучник 4pieces Опис : 100% Сосема нов, со врвен квалитет...

Безплатна доставка на 4 бр. 3.5 мм въглеродни влакна Роза покритие от въглеродни влакна 3.5 мм стерео мини жак аудио Connectord

BGN 64.00

Бесплатен превозот 4pcs 3,5 ММ карбонски влакна се Зголеми позлатен Карбонски Влакна 3.5 mm Стерео Мини Џек Аудио Приклучок Конектор pecifications : Бенд нов врвен квалитет Eutectic Бакар диригент Зголеми Позлатен За најдобар сигнал Карбонски Влакна на телото за најдобри Оклопна Наведени за жица надворешниот дијаметар до 7.0 mm Конекции : Лемење Пакет содржи:4pcs / set

1бр Viborg VE501R чиста мед родиевое покритие Schuko мъжки включете щепсела за захранване конектор аудио съединители на захранване HIFI включете щепсела на захранването

BGN 66.00 69.60

1 Piece Viborg Чист Бакар Родиум Позлатен Schuko Машки Моќ Приклучок Конектор, Аудио Машки Plug HIFI Моќ ПриклучокОпис : Модел : VE501 R Диригент : 99.99% Чист Бакар се Инсталира жица : 8 до 14 awg Инсталирате кабел со дијаметар до 19mm кабел со дијаметар од Сите Поликарбонат дизајн Врска : Set завртка(Сите немагнетни материјали) Димензии : Тело должина x 64mm 38mm дијаметар x 83mm целокупната должина...

Висококачествен универсален автомобилен адаптер EU to US EU AU UK plug Converter Adapter Power Plug Converter Adapter

BGN 9.00 11.36

Струја : 10 AНапон : 110250 VНие го прифатат плаќање преку Alipay.Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена пред трансакцијата се затвора.Ако сте ја купиле повеќе објекти,ве молиме додадете сите да количката и проверете еднаш за секогаш, наместо да плаќаат за нив поединечно.Нарачки обработени во рок од 2448 часа на плаќање проверка.Ние само брод да се потврди Apliexpress адреси,ве молиме двојно проверете и уверете се.Услуга пренесува време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците...

Безплатна доставка на 8 бр. висока производителност сребърно покритие чиста червена мед Y лопата щекер

BGN 40.00

Бесплатен превозот 8pcs Високи Перформанси Сребро Позлатен Чиста Црвена Бакар Y лопата приклучокСребро Позлатен Чиста Црвена Бакар Y лопата приклучокДиригент : Red Copper2 UM позлатен сребренМакс Жица : 7 MM околу8pieces / set

1бр EL34 Tweed Deluxe шаси от неръждаема стомана EL34 6550 KT88 kt66 клиенти усилвател направи си САМ

BGN 134.00 208.67

EL34 Tweed Делукс Хром Позлатен Нерѓосувачки Челик Шасија за DIY Гитара Цевка AmpИзграден свој EL34 гитара засилувач со користење на chasiss.Шасијата е 1.0 mm дебелина.На EL34 шасија со дупки.Димензија (Вклучувајќи дрвен страна) : 360mm x 228mm x 57mm

Безплатна доставка 8шт аудио месинг сребърно покритие Бананова вилка високоговорител кабел кабел конектор

BGN 17.58

Бесплатен превозот 8pcs аудио месинг Сребро Позлатен Банана Приклучок Говорникот Кабел Wire КонекторМодел : sliver позлатен банана приклучокОвие високо спроводливост банана приклучоци се сместат до 4mm жица...