• Ново
Гореща продажба Dimmable 10W/15W топло бяло/ бяло / студено бяло COB вграждане led светлина 360angle въртящи led down light AC85-265V

Гореща продажба Dimmable 10W/15W топло бяло/ бяло / студено бяло COB вграждане led светлина 360angle въртящи led down light AC85-265V

BGN 215.00
BGN 307.20
-30 %
В магазина

Брой продукти

САД $ 156.00 /многу US $ 270.00 /многу US $ 216.00 /многу US $ 337.50-367.50 /многу US $ 257.00-510.00 /многу US $ 575.00 /многу US $ 358.50 /многу US $ 210.00 /многу
Слободен Испорака на Високо Квалитетни 360 Ротирачки 10 W/15 W КОЧАН LED Светло Кул Бело/Чиста Бела/Топло Бела Висока Осветленост LED Одредување на Светлината AC85~265 V
Спецификации : 1.Точка Бр. КОЧАН Led одредување на светлината +led драјвер
2.Големина : 10 W, 85mm(D) X30mm(H) / 15 W, 106mm(D) X35mm(H)
3.Боја на располагање : Топло бела (2800-3200 K), Бела (4000-5000 K),Ладно бела (5500-7000 K)
4.Работен напон : 85~265 V AC
5. IP Оценка : IP28
6. Материјал : Алуминиум
7. Отворање големина : 75mm (10 W) / 95mm (15 W)
8. LED количина : 1 PCS КОЧАН
9. LED чип бренд : EPISTAR
10. Lumens : 90-100lm/w
11. Рамка боја : Бела школка.
12. Сертификат : CE&ROHS 13. Гаранција : 2 Години
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8.достава на време :
Враќање
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од .

Подробности

Отделят Цвят:
Бял, Топъл Бял, Студен Бял
Мощност:
10w, 15w
Силна Страна На Регулатори:
Да, Не
Тип Елемент:
Led лампи
Тип Led Лампи:
Лампа За Прожектор
документ:
CE, RoHS, LVD
Толеранс На Мощността:
2%
Ъгъл На Гредата (°):
360°
Средният живот (ч):
50000
Модел led чип:
Висока мощност 1 W
Напрежение:
90-260V
Базов Тип:
Клин
Форма:
Бар
търговска марка:
РОСТСТАР
Марка led чипове:
Эпистар
Случай:
дневна
Светлинен Поток:
1000-1999 лумена
Брой led чипове:
1 бр
Цветна Температура:
Природата Бяла(3500-5500K)
Дължина:
106mm
Цвят:
топло бяло/бяло/студено бяло

Те също купуват с този продукт

Ултравиолетова кварцов стерилизатор аквариуми заменя светлинна тръба SUNSUN, Grech ТВ, JUP, CUV, CPF, ЧАШЕЧНУЮ лампа Аквариумная бактерицидная лампа

BGN 7.95

УВ sterilizer цевка замени SENSEN HW303 304 B 404 B jup01 Оригинални светилка Риба резервоарот противобактериен светилка

UMAKED Висока Мощност 120W Chip LED SMD Epistar 45mil Light чипове топъл натурален бял студен пълен набор от led лампи Фокус COB Светодиод

BGN 12.00 12.80

Umaked Висока Моќност 120 W LED Чип СМД Epistar 45mil Светлина чипови Топло Природна Бела Кул широк Спектар led Сијалица центарот на Вниманието КОЧАН Диоди Добредојдовте на нашата продавница ! Точка Име : 120 W (10sx12p) Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА КОЧАН Чипови Влезен Напон : DC 30.0 34.0 V Струја : 36004200m A Materail : Два Златни Жици, Бакар Загради, Dow Corning Лепак Бои : Топло Бела / Природна бела / Бела / Кул Бело / Црвено / Зелена / Блу / Жолта / IR / широк Спектар Итн Осветлување Агол : 170 Degre Гаранција : >50,000 Хс Cerifictions : CE CCC Ro Hs Употреба : DIY Потоп светлината, Вниманието, Тунел & Фаза Светилка улица таванот светлина Итн• Шенжен Yi Ke Трговија Co.,Ltd "UMAKED" Нашиот Сопствен Бренд ,Ние Може да Помогне да се Направи (ОЕМ / ODM) За LED Светилка Делови• Ние се прифати голем број на видови на плаќање ,5 Lots или повеќе Авто 10% попуст off ,и Други Големи цел контактирајте со нас , Уживаат во шопинг !

Ръчно изработени Едисон лампи въглеродна нишка ясно стъкло Едисон ретро старинни лампи с нажежаема жичка от 40 W / 60 W 220v E27 ST58

BGN 3.00 4.05

E27 Блескаво Сијалица 40 W 220 V ST58 Ретро Lumiled СијалицаКонектор E27 Тип Блескаво Сијалица светла Боја Топло Бела Сијалица Боја Транспарентен Wattage (W) 40 W / 60 W Напон (V) 220 V Извор на Светлина Волфрам со Вжарено Материјал Стакло Димензија (mm) 136 x 60 Пакет се Вклучени 1 Блескаво СијалицаЉубезно Потсетување : 1...

HRSOD 6XG4 2W 9X5730SMD 200LM 6000-6500K студена бяла / топло бяла светлина led лампи петно (DC12V) нов

BGN 11.00 17.47

Спецификации Бренд HRSOD Сијалица База G4 Сијалица Облик Еден Вид на самото Место Светла светла Боја Кул Бела / Топло Бела Wattage (W) 2 Wattage Опсег (W) 0.52.5 LED Тип SMD 5730 LED Кол 12 Леќа Боја Дифузен Работна Температура # Напон (V) ЕДНОНАСОЧНА струја 12 Почетна Lumens (lm) 200 IP Оценка IP67 Температура на Бојата (К) 60006500 Еквивалент Wattage (W) 2 Карактеристики Декоративни Примарна Апликација Простор за Складирање / Алатка Соба, Ходникот / Stairwell, Бања, Дневна Соба / трпезарија, Кујна, Дом / Канцеларија Живот (h) >50000 Зрак Агол Од 180 Сертификација CE, Ro HS Производителот Гаранција (год) 2 CRI 75 Димензија(cm) 3.6x2.5x0.6 Тежина (kg) 0.002 Материјал Пластични Пакет Содржина 1 Сијалица Дознаете Повеќе За Овој Производ 1...

10 от опаковки.G4 2W 24x3528 SMD 118LM White Warm White Light DC 12V LED Light Work Soptlight For Home

BGN 16.00 17.60

17.90 14.50 Описи : 100% сосема нов долготрајни работни животи,30,00050,000 часа Ниска потрошувачка на енергија,ги зачувате вашите напојување Висока светлост Лесно да се инсталира,само plug & play Постојан струја За eyessafety,ве молиме не гледајте директно во сијалица во рок од еден метар Спецификации : Боја : Топло бела / Ладно бела Боја Температура : 28003200 K / 55006500 K Напон : 12v Wattage : 3 W LED Чип Модел : 3528 LED Количина : 24led завршна Површина : транспарентна силикони Приклучок Тип : G4Осветлување Агол : 180Димензии : Дијаметар 10x9x5 инчиДознај Повеќе За Овој Производ 1...

10шт/50шт/100шт 5W Nation Star LG3535 led светодиод Чип light emitter неутрален бял топъл бял вместо CREEXPG XTE

BGN 7.00 8.00

топла продажба!10 PCS / 50 PCS / 100 PCS LG3535 led Emitter Бела 60006500 K 13 W5 W LED со 16mm Ѕвезда PCB наместо на КРИ XPG XTE LED EmitterТехнички Параметри : Количина : 10pcs / 50 PCS / 100 PCSМоќност : 1 W5 WСе Емитуваат Боја : Бела / Бела WramDC Напред Напон (VF) : 3.2 Vdc3.6 VdcDC Напред Тековната (АКО) : 350m A~1500m AДијаметар : 20mmИнтензитетот Прозрачна (Iv) : 450 LMМаксимална Струја : 1500m AАгол На Гледање : 120 Степен

Beeforo LED Globe Bulbs E14/E26/5W E27 36 SMD 5730 500-600 LM топло бяла / студено бяла царевица лампи AC110V / 220V фокус и led лампа

BGN 13.00 14.24

Спецификации Бренд BEEFORO Сијалица База E26 / E27, E14 Тип Пченка Светилки Светлина Кул Боја бела, Топло Бела Wattage (W) 5 Wattage Опсег (W) 3.55 LED Тип SMD 5730 LED Кол 36 Напон (V) AC 110 V / 220 V Почетна Lumens (lm) 300500 Температура на Бојата (К) 60006500 / 25003500 Примарна Апликација Простор за Складирање / Алатка Соба, Спална соба, Дневна Соба / трпезарија, Кујна, детска Соба, Дом / Канцеларија Живот (h) >30000 Зрак Агол Од 120 Сертификација CE, Ro HS Димензија(cm) 9*3*3 Тежина (кг) 0.12 Материјал Пластика, Алуминиум Пакет Содржина 4 Сијалица Дознаете Повеќе За Овој Производ 1...

Преносим слънчева панел Power LED Лампа Лампа открит лагер палатка за Риболов светлина 15 Вата L15

BGN 9.00 9.89

Карактеристики : Ниска потрошувачка, висока осветленост, стабилни перформанси, заштеда на енергија, екопријателскиПогоден со метална жица кука за преносни да висат на или да ги симнат во секое времеДизајн со switch to free On / Off и постои сигнал светлина кога светлината се полниОваа соларна фрли светлина може да биде обвинет од страна на соларен панел, како и обвинет од страна на 58 V полначПогоден за домашни итни употреба и за употреба на отворено како на пример пешачење, кампување, риболов, плажа шатори, итн.Спецификации : Напон : 5 VЛитиум Батерија Капацитет : 750ma / 3.7 vLumens : 150 Lumens (еквивалент на 15 W сијалица)Светла Боја : БелаИзвор На Енергија : Соларна ЕнергијаРаботно Време : 6~7hrsВреме на полнење : 6~8hrsСијалица, Големина : 62x110mmКоличина : 1 СетAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

HRSOD GU10 / E27 дистанционно управление 16 цвята 4 режим на RGB 3W 200LM LED лампа-(90-260V) led лампи Глобус

BGN 17.00 18.70

Спецификации Бренд HRSOD Сијалица База E26 / E27, GU10 Тип на самото Место Светла светла Боја на Бојата се Менува Wattage (W) 3 Wattage Опсег (W) 3 LED Тип КОЧАН LED Кол 1 Работна Температура # Напон (V) НАИЗМЕНИЧНА 100240 Почетна Lumens (lm) 100200 Карактеристики Далечински Контролирани Примарна Апликација Простор за Складирање / Алатка Соба, Ходникот / Stairwell, Спална соба, Дневна Соба / трпезарија, Кујна, детска Соба, Дом / Канцеларија Живот (h) >50000 Зрак Агол Од 120 Сертификација CE, Ro HS Производителот Гаранција (год) 2 Димензија(cm) 6.6*4.5*4.5 Тежина (кг) 0.053 Материјал Алуминиум Пакет Содржина 1 IRДалечински Управувач, 1 Сијалица Дознаете Повеќе За Овој Производ 1...

Дъска PCB Led диаметър 18W 95mm, 1800lm лумена SMD7171 HuaLei откалывает алуминиево печката белота/топло бяло за източник на светлина Led крушка

BGN 42.00 42.40

Функција : 1 Висока прозрачна флукс, околу 90100lm / W2 Супер висока осветленост, и CRI е Ra703 Алуминиум pcb е околу 1.2 mm дебелина, не вклучуваат Led диоди4...

Viewi 5X lampadas led light bulb dimmer 8w E27 E14 E12 B22 GU10 G9 110V 220V 4014 чип 80 светодиоди энергосберегающая лампа за домашни лампи

BGN 55.41

започнетекрајотViewi 5 X lampadas led сијалица светлина dimmer 8w E27 E14 E12 B22 GU10 G9 110 V 220 V 4014 чип 80 led диоди заштеда на енергија светилка за дома светилкиКарактеристики : Со 80pcs* SMD 4014 LED чип, ултра осветленоста.Заштеда на енергија, ниска потрошувачка на енергија.Долг животен век, повеќе од 50000 часа.Заштита за очи, без strobes.Безбеден за употреба, без зрачење или загадување елементи.Висок квалитет, стабилни перформанси.Лесно да се инсталира, само plug & play.Погоден за паб, изложба, канцеларија или домашна употреба.Спецификации : LED : SMD4014 НОВ чипКоличината на LED чипови : 80Светла боја : Топло бела / Бела / Кул белоТемпература на бојата : 2800k3200 K / 4200k4500 K / 6200 K6500 KЛумен : 820850 LMСветилка база тип : E 27 / E 14 / E 12 / B22 / GU10 / G9Работен напон : Ac110 V / A220 VoltWattage : 8 WЗрак агол : 360 степениМатеријал : АлуминиумПроизвод големина : 31*101mm (Max...

10.0 UVB компактна луминесцентна лампа с пълен спектър на Террариумная лампа (естествена светлина) Идеален кръг, за пустинни влечуги и земноводни

BGN 17.00 17.12

Почитувани купувачи Кога сте го Добиле сијалица и да се провери дали тоа може да светне, ако не, ве молиме проверете ја вашата светилка сопственикот, или да го замени светилка сопственикот со нова, повеќето светилки дека не може да светне се должи на светлината база не се адаптираат светилка сопственикот...

5шт led лампа Лампа b22 лампада лампа бомбилья led namna lampu kuningan 3W 5W 7W 9W 12W 15W 110V 220V студен бял топъл бял

BGN 7.00 9.26

Ако ви треба lamp, E27, можете да кликнете на линкот подолу 5pcs ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка b22 Lampada lampe Bombilla led namna lampu kuningan3 W 5 W 7 W 9 W 12 W 15 W 110 V 220 V Ладно Бела Топло БелаСпецификација : Точка Име : led Сијалица,led светилка База Тип : B22 Wattage : 3 W / 5 W / 7 W / 9 W / 12 W / 15 W Напон : AC 100240 V, Погоден за различни земји на напон (AC 100 V, 110 V, 220 V 230 V или 240 V) LED Type : SMD 2835 Гаранција : 1 годинаБоја Рендерирање Индекс : Ra80Зрак агол : 270 степенЖивотниот век : над 10.000 часаТемпература на бојата : Топло Бела : 28003500 K Ладно Бела : 60006500 KПочитувани клиенти,ве Молиме внимание : бидејќи цената е многу ниска,па led сијалица не доаѓаат со мало кутија,ако сакате мало кутија,ве молиме да ни побара за помош

50 W led лампа Чип COB 110 В На 220 В висока консумирана мощност Smart IC няма драйвер за led лампи студен бял прожектор прожектор външен чип лампи

BGN 5.00 7.82

Smart IC Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Матрица За Проектори 50 W 110 V 220 V DIY Потоп Светлината КОЧАН LED Диоди центарот на Вниманието Отворено Чип Светилка Спецификации: За DIY LED Floodlight центарот на Вниманието Содржина : КОЧАН LED Smart Чип Вати : 50 W Volt : AC220 V / AC110 V ( Нема потреба напојување ) Боја Температура : Ладна Бела Големина : L205*W20mm Тема : Нема Потреба Возачот;;Smart IC;;Лесно да се DIY Како да го користите : Поврзете AC220 V / AC110 V директно Производи вклучуваат : 1pcs* КОЧАН чип

LEDIARY NEW Цветни LED Light Decoration Bulb 100V-240V E27 4W G120 Glass Flower Crack Pattern европейски стил за висящи лампи

BGN 25.00 39.97

LEDIARY НОВИ Шарени LED Светло Декорација Сијалица 100 V240 V E27 4 W G120 Стакло Цвет Попуштат Модел Европски Стил За Pendant СветилкаТип : Шарени LED СијалицаОпција : Flower14 / Crack14Материјал : Стакло+Epistar LEDДимензии : Дијаметар 12cm* висина 15.5 cmВати и Лумен : 4 W (Како декорација сијалица.)Текст : 100 V240 V...

Cree XLamp XML RGBW RGBWW RGB + Cool/Warm White 12w 4 chip LED Emitter Bulb монтирани на 20 мм Star PCB за осветяване на сцена

BGN 7.00 8.48

5pcs Кри XLamp XML XML RGBW RGBWW RGB+Кул / Топло Бела 12w 4 LED чип Emitter Сијалица Монтира на 20mm Ѕвезда PCB За Фаза СветлинаТехнички Параметри : Количина : 1pcs / 5pcs / 10pcs Чип Серија : Кри Цел XML Код : XMLCTWA0000000 C3 AAAA1 Емитуваат Боја : RGBW / RGBWW PCB Одбор Боја : Бела бранова Должина : Црвена 620~630nm, Зелена 520~535nm; Сина 450~465nm; Бела 5700~8000 K Топло Бела 2800~3200 K Производ Напон : Црвена 2.25~2.6 V, Зелена 3.3~3.9 V, Сина 3.1~3.7 V, Бела 3.1~3.7 V Максимална Вози Струја : 1А Максимална Моќност : 12 W Max Прозрачна Флукс : Црвена 87.4 LM, Зелена 114 LM, Сина 39.8 LM, Бела 100 LM,Топло Бела 100 LM Агол на Гледање : 130 Степен PCB Дијаметар : 20mm Пакет Вклучуваат : 5x Кри XLamp XML RGBW RGBWW LED Emitter Сијалица монтира на 20mm Ѕвезда PCBП : Како можам да добијам попуст? A : цените се покажа дека во нашата продавница се најдобри цената што би можел да понуди...

12V Solar Compatible 110V 220V LED лампи 3W 5W 7W High Power LED лампа GU10 GU5.3 E27 Home Light CE RoHS Безплатна доставка на 2 бр./лот

BGN 13.00 13.25

12 V Соларни Компатибилен 110 V 220 V 85265 V LED Светилки 3 W 5 W 7 W Висока Моќност LED Светилки GU10 GU5.3 E27 Дома Светлина CE, Ro HS Freeshipping 2 ПАРЧИЊА / МНОГУНиска Моќност : заштеди до 90% моќ споредуваат со халоген во s аме светлината...

bombillas led e27 e14 para el hogar 110v 220v 3w 5w 7w lampada 9w led 12w 15w лампара led bombillas para hogar студен топъл бял

BGN 0.77

bombillas led e27 e14 para el hogar 220v 110v 3w 5w 7w lampada led 9w 12w 15w lampara led bombillas став hogar ладно топло бела Функција : 1 постојан струја вози кола, квалитетот е повеќе стабилен, без треперење, широк напон текст глобална напојување за AC100240 V, повеќе отпорни на оштетувања предизвикани од напонот на струја на осветлување компоненти...

E27 E14 led лампи 5730SMD 110v 220V 36LED царевица led лампи Коледна полилей свещ, осветление, декорация на дома безплатна доставка

BGN 3.00 3.18

E27 E14 Led Светилки 5730 SMD 220 V 110v 36 LED Пченка Led Сијалица Божиќ Лустерот Свеќа Осветлување Дома Декорација бесплатен превозотСпецификација : База тип : E27 / E14 Напон : 220 V / 110 V LED type : 5730 SMD LED кол : 36 парчиња Лумен : 5802980 LM големина : 95*30мм Боја температура : 60006500 K(бела); 28003200 K(топло бела) Производи опфатени 1pcs* Пченка Светлина

1/5//10/15/20pcs G4 LED Light Bulb 24 чип SMD3014 энергосберегающая лампа 3w DC12V ампула led за Chandeloer топло бяло /бяло

BGN 0.66

Г4 3014 24 LEDsDC12 V Спецификација : Тип : SMD3014 LED Светилка База Тип : G4 Чип Количина : 24 LEDs Напон : DC 12 V Чип Модел : SMD 3014 Моќ : 3 W Лумен : 240 LM Боја Температура : 60006500 K (Бела); 28003200 K (Топло Бела) Големина : 10 * 36mm Г4 3014 24 LEDsAC12 V Спецификација : Тип : SMD3014 LED Светилка База Тип : G4 Чип Количина : 24 LEDs Напон : AC / DC 12 V Моќност : 3 W Чип Модел : SMD 3014 Лумен : 240 LM Боја Температура : 60006500 K (Бела); 28003200 K (Топло Бела) Големина : 10 * 36mmПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

GU10 MR16 LED Light Bulb Фокус 6W 220V 230V COB LED Chip 24 120 градуса прожектор LED лампа за Downlight настолна лампа free ship

BGN 2.00 3.63

LED Сијалица центарот на Вниманието GU10 MR16 6 W 220 V 230 V КОЧАН LED Чип 24 120 Степен на Вниманието LED Светилка За вградна светилка, Табела Светилка слободен бродОпис На Производот : Моќност : 6 WКоличина : 6 компјутери / многуНапон : AC220240 V(2220 V 230 V 240 V)Приклучок : MR16 / GU10Led Чип Модел : SMD2835Боја Рендерирање Индекс : Ra80Температура на бојата : Ладна Бела 60006500 K,Топло Бела 28003200 KЗрак Агол : 24 / 120 степенЖивотниот век : над 10.000 часаМатеријал : PC+Алуминиумски Внимание ве молиме : ние ќе испрати светилка со силна пакет, но понекогаш тоа ќе има некаков проблем,ако се оштетени или не може да wrok кога вашите примени,ве молиме да се преземат чекори од следниве : 1.Пратете ни порака и кажете ни што не е во ред со светилка.2.Исто така, прикачување на фотографии или можеби ни испрати видео на тест.Од два чекори, ние ќе го реши проблемот за вас.Ве молиме не го направи кога светилка беше оштетен : 1.Отворен спор2.Ни даде негативен фидбек.1...

нов продукт бърза безплатна доставка IP68 акумулаторна светодиодна лампа led осветление furinture

BGN 73.28

Детали За ПроизводотItme ДеталиЕден Сет Вклучуваат ( светилка, адаптер, далечински управувач)Секоја Светилка Со 16 Бои Промени, Супер Светло!!Детали & Како Да Се НаплататПакување ДеталиАдаптери За Различни ЗемјиСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем Сијалица ( Кликни слики подолу)За Превозот1...

5 бр./лот led G4 2835 SMD 6 W DC 12V G4 24LED Лампа халогенна лампа g4 12v led LED лампа лампа гаранция 2Y осветление прожектор

BGN 6.00 6.70

Топла Продажба Мини G4 LED Светилка КОЧАН LED Сијалица, 3 W 6 W DC / AC 12 V AC напон 220 V Dimmable Светлина 360 Зрак Агол Лустерот Светла го Замени Халоген G4 Светилки $ 0.78 10 Pcs / многу 2017 G4 AC DC 12 V Led Dimmable крушка Светилка SMD 6 W го Замени халоген светилка светлина 360 Зрак Агол и луз lampada led $ 7.79 G9 G4 LED светилка AC напон 220 V 230 V DC12 V 3 W 5 W 8 W 9 W 2835 SMD 3014 LED Сијалица Светлина 360 Зрак Агол LED место светло гаранција $0.49 10pcs / многу led G4 2835 SMD 6 W DC 12 V G4 24 LED Светилка халоген светилка g4 led 12v ЛЕР светилки Сијалица гаранција 2 Y Осветлување на Вниманието $7.13 10 компјутери / многу G4 DC12 V 3 W LED Сијалица 24leds SMD 3014 Led Пченка Светилка за Кристал Светилка LED светлото на рефлекторите Светилки и Топло, Ладно Бела $ 4.56 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.32 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.9 1x Висок Квалитет на Халоген G4 База 12 V Светилка JC Тип G4 Халоген Светилки Dimmable 10 W 20 W Јасно Халоген Dimmable $0.18 1x LED G4 Светилки Сијалица, КОЧАН SMD AC / DC 12 V 3 W Топло Бела LED Осветлување Светилки замени Халоген G4 за Вниманието Лустерот $1.05tures : Сосема нов и висок квалитет...

Sumbulbs 151*16.5 mm Grid Shape LED Light Source 12V COB Лампа 5W White Color for САМ Lamp Work Decor Lighting автомобилни лампи

BGN 3.98

Sumbulbs 129*17.5 mm Стрелка во Облик на LED Светло 12 V 5 W КОЧАН Светилка Лента 6500 K Чиста Бела DIY Dcorative Осветлување Јачина на Светилка Работа СијалицаГлавните карактеристики на Sumbulbs 151*16.5 КОЧАН LED Лента : Meterial : Алуминиумлегура плоча + Силиконската Гума Моќ : 5 W Влезен Напон : DC 12 V14 V Max Струја : 400m A Прозрачна флукс : 100 LM / W светла Боја : ладна бела Боја температура : 60006500 K Големина : 151mm*16.5 mm Осветлување област : 5*Мрежа Ниско слабеењето, 1000h слабеењето Апликација : Автомобил светла, Работни светла, Итни светла, Декоративни светилки, Затворен DIY КОЧАН LED светла.Она што е КОЧАН?КОЧАН (Чипови на управен Одбор (уо) е нова технологија на LED за пакување на LED светло моторот...

UV-лампа GHO64T5L замества американският uv GML017, Атлантическия uv ADHO64-4, Гермитрол OC5,

BGN 147.20

W : 155 W Должина : 1554 mm База : Б1 База Опис : 1 Единствен Pin Двојно Заврши (Б1) Qtz OD : 15 mm Жици : Инстант Почеток Излез : Стандардна Категорија : ХО Тип : L Жици : 0 Опис : GHO64 T5 L Ние поддршка на мало и трговија на големо

DC12V COB LED Strip Tube 300*6mm Super Thin LED Light Source Bar-shaped For САМ Car Home Or Outdoor Lighting Project 5pcs DF

BGN 20.00 27.06

Опис Изглед, големина : L300*W6 MM Моќ : 8 W Напред Напон(Vf) : DC12 V Напред Тековната(АКО) : 600 мр Прозрачна Ефикасност : 100 LM / W Боја Рендерирање Индекс(Ра) : 6080 Температурата на работа : 2060°C Сертификат : CE & Ro HS Живот : >50000 Hr Чип бренд : Epistar Зрак Агол : 180 степен Боја температура : Топло бела(3000 K±100 K) Бела(6000 K6500 K) животниот Век : 50.000 Часови Примена : Пејсажи осветлување, специјализирани осветлување Производи се вклучени : 5pcs*КОЧАН чип Answer : ___________________________ Note : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.1...