• Ново
20 бр/лот G4 DC12V 3W LED лампа 24leds SMD 3014 Led царевичен лампа за кристал лампи LED Spotlight лампи топло студено бяло

20 бр/лот G4 DC12V 3W LED лампа 24leds SMD 3014 Led царевичен лампа за кристал лампи LED Spotlight лампи топло студено бяло

BGN 17.00
BGN 18.14
-6 %
В магазина

Брой продукти

Топла Продажба Мини G4 LED Светилка КОЧАН LED Сијалица, 3 W 6 W DC/AC 12 V AC напон 220 V Dimmable Светлина 360 Зрак Агол Лустерот Светла го Замени Халоген G4 Светилки $ 0.78 10 Pcs/многу 2017 G4 AC DC 12 V Led Dimmable крушка Светилка SMD 6 W го Замени халоген светилка светлина 360 Зрак Агол и луз lampada led $ 7.79 G9 G4 LED светилка AC напон 220 V 230 V DC12 V 3 W 5 W 8 W 9 W 2835 SMD 3014 LED Сијалица Светлина 360 Зрак Агол LED место светло гаранција $0.49 10pcs/многу led G4 2835 SMD 6 W DC 12 V G4 24 LED Светилка халоген светилка g4 led 12v ЛЕР светилки Сијалица гаранција 2 Y Осветлување на Вниманието $7.13 10 компјутери/многу G4 DC12 V 3 W LED Сијалица 24leds SMD 3014 Led Пченка Светилка за Кристал Светилка LED светлото на рефлекторите Светилки и Топло, Ладно Бела $ 4.56 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.32 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.9 1x Висок Квалитет на Халоген G4 База 12 V Светилка JC Тип G4 Халоген Светилки Dimmable 10 W 20 W Јасно Халоген Dimmable $0.18 1x LED G4 Светилки Сијалица, КОЧАН SMD AC /DC 12 V 3 W Топло Бела LED Осветлување Светилки замени Халоген G4 за Вниманието Лустерот $1.05
Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет. Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг живот Лесно да го инсталирате, едноставно да се замени, погодно за користење
Спецификации Сијалица Модел : G4 Напон : DC 12 V W : 3 W LED Кол : 24 SMD 3014 светла боја : Топло бела / ладно бела Големина : 3.8 cm x 0.8 х 0.8 cm - 1.5 инчен x 0.31 инчен x 0.31 cmm.
Спакувани Безбедно во Меур Торба.
ПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика. Ако имате било какви посебни барања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ви благодариме! 1.Во принцип,Елементи, ќе биде предаден во рок од 24 часа откако ќе ја добиете вашата исплата (со исклучок на сабота и недела). 2.Во принцип, елементи, ќе пристигнат да ви помеѓу 10-20 дена, неколку ќе пристигне во 20 до 40 дена дуо на Cstoms Бариери. Ве молиме контактирајте со нас ако не ги добиваат по 50 дена. 3.Ние САМО брод потврдените адреса е предвидено во вашата нарачка. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во вашата нарачка совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод. 4.Времето за испорака зависи од дестинацијата и магацин :
ВРАЌАЊЕ/ПОВРАТ
1. За било која причина не сте задоволни со предметот, Што може да се врати во оригиналниот пакет рок од 15 работни дена по добивањето на објектот.

Подробности

Отделят Цвят:
Топъл Бял, Студен Бял
Мощност:
3w
Тип Елемент:
Led лампи
търговска марка:
Менгджей
документ:
CE, RoHS
Ъгъл На Гредата (°):
360°
Брой led чипове:
24 бр.
Случай:
Спалня
Средният живот (ч):
50000
Базов Тип:
G4
Марка led чипове:
Едисън
Тип Led Лампи:
Царевичен Глава Лук
Форма:
Бар
Модел led чип:
2835
Напрежение:
12V
Светлинен Поток:
До 249 лумена
Цветна Температура:
Топла бяла светлина (2700-3500K)
Толеранс На Мощността:
5%
Дължина:
9.6mm

Те също купуват с този продукт

10шт 20 mm 45 градуса във форма на пръчки или прозрачна повърхност LED обектив / рефлектор коллиматор черен или бял за CREE XPE / XPG / XTE / XPL LED

BGN 6.00 7.20

Постојат 15 / 30 / 45 / 60 степен зрак агол за опција и црна или бела држачот за опција Леќа површина може да биде вода јасни или beaded како што е прикажано подолу во слики.Овој оглас е за 45 степен, beaded или исчистите површината, бела или црна држачот.Опис : Количеството : 10pcs Дијаметар : 20mm Висина : 16mm Носителот : Црна или Бела Агол на Гледање : 45 степен Леќа : Beaded или Бришење како што е прикажано во слика Материјал : Високо квалитетни пластични Апликација : Фокус светлина се Направи светлина изгледа многу посветла Одговара за Кри XPE / XPG / XTE / XPL LED EmittersПакетот Вклучува : 10 x LED Леќа со држачот (зрак агол и носителот боја како избрани)Freeshipping значи пратката ќе бидат испратени со следење на број само може да се следи кога пратката е во Кина, и не може да се следи повеќе по замина во Кина, во случај вашиот вкупен цел е помалку од УСД$7 & кога ќе изберете бесплатен превозот метод, како што се Postifinland Економија или Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

YAM E12/3W E14 RGB LED 15 цвята промяна на свещ крушка лампа w / дистанционно управление AC 85-265 в

BGN 5.00 6.66

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Шарени LED candel светлина диво се користи за сцената, кафуле, паб, бар, КТВ, партија, ballroom архитектонски осветлување, клуб, хотели, ресторани, пејзаж сцена итн...

Sliver купа, G125 Глобус на лампата, 10 W 16LED, реколта led крушки с нажежаема жичка, топло бяло, E26 E27 база, декоративно осветление, Димиране

BGN 100.78

Тип на производ : G125 Sliver Сад LED Сијалица со ВжареноБаза Тип : E26, E27Работен Напон : AC 110 V130 V 220240 VТемпература на бојата : 2700 K (Топло Бела)Блескаво Еквивалент : 10 W(16chip)Светлосен Интензитет : 10001100lmЗрак Агол : 360 СтепениДимензии : Дијаметар : 125mm * 170mmМатеријал : Метал и Висока Јачина на СтаклоИзвор на светлина : 16 COBLEDЖивотен Век : Просечна 30000 Часа животен век,16 Години Живот (5 Часа Дневно)Меркурfree, без УВ, Без Потпевнувам ,Без Треперење ,CE , Ro HS и УЛ Идентификувате

Високо качество на 12 / 24VAC / DC автомобил T20 3156 Led задна светлина, светлини, автоматичен 3156 мигач лампа лампата безплатна доставка на 5 бр. / лот

BGN 27.00 36.00

1 Тип на производ : 315621 SMDHP2 .Влезен Напон : од 12 / 24 VAC / DC3 Моќ Дисипација : 10 W Max4 Led Type : 28355 Led Количина : 21pcs6...

2 бр DC 12V 100W H1 3000K супер жълт led колата противотуманная фара крушка

BGN 6.00 6.67

Име на производ : Автомобил LED Светло;LED Кол : 1;Бајонет Тип : H1 Моќност : 100 W;Боја Температура : 3000 K;светла Боја : Супер Жолта Напон : DC 12 V;Сијалица Големина на (секој) : 58 x 24mm / 2.3" x 0.9"(L*Макс.D) Надворешен Материјал : Пластични, Електронски Делови;Сијалица Тело Боја : Сребро на Ѕвонење, Жолта Тежина : 80g;Име на Производ : Автомобил LED Светло;LED Кол : 1;Бајонет Тип : H1Моќност : 100 W;Боја Температура : 3000 K;светла Боја : Супер ЖолтаНапон : DC 12 V;Сијалица Големина на (секој) : 58 x 24mm / 2.3" x 0.9"(L*Макс.D)Надворешен Материјал : Пластични, Електронски Делови;Сијалица Тело Боја : Сребро На Ѕвонење, ЖолтаТежина : 80g;Карактеристики H1 бајонет тип, DC 12 V, 100 W, ниска потрошувачка на енергија, долготраен.Идеална замена LED светилки за вашиот светлата, магла светлина, возење светлина, итн.Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека тоа светло боја е во согласност со вашиот локален закон пред да нарачате.Пакет Содржина : 2 Buc x Автомобил LED Светло,1 x ЧувањеAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

10 бр. / лот COB LED Strip 40*35 40*20 36*26 26*16 Mix Square moudle 9V 12V DC 2W 3W 4W 6W студен бял автомобил източник на светлина за четене

BGN 13.00 13.18

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Внимание : Поради ограничувањето на фотографирањето опрема,бојата на производи во фотографијата е за повикување само,ве молиме предмет на нашите вистински производи во случај на каква било разлика.Ние им даде приоритет на безбедно и концизен пакет...

Китай доставчик на новия дизайн на led cabinet light SMD3528 18-светодиоди 10LM led кухня / мебели светлина безплатна доставка

BGN 15.00 15.39

Кина снабдувач нов дизајн предводена од кабинетот светлина SMD3528 18LED диоди 10 LM led кујна / мебел светлина светилка бесплатен превозотКарактеристики : 1.ниска потрошувачка на енергија, долг оперативни живот, заштеда на енергија.2.Средина заштитен материјал, флексибилност и добра осветленост.3.Погоден за Врата, таванот, темно, подрум, гаража, визба, пештера, гардероби, кабинети, шкафови, bookcases, хотел гардероба, безбедно, шатори, автомобили багажникот, по стеблото и на други места.4.Добро решение за заштеда на енергија.5.Лесно да се инсталира .Спецификации : Влез : DC12 VМоќност : Од 1,5 WБоја : Бела / Топло белатежина : 0.1 КГLed type : 3528 Led Количина : 18 компјутери Големина : 60* 7.5 mm uminance : 100 LMCCT : 27003500k(топло бела)60007000 K(ладно бела)Сместување : AL+PC Апликацијата : кабинет,вино случаи,bookcases,покажа конекција фитинзи : Пакетот вклучува : 1pcs Предводена од Кабинетот Светлина

50W led драйвер за 50w led grow чип, водоустойчив IP67, DC20-36V, DC1500MA, dc захранване

BGN 16.00

фактор на моќ : 0.95постојан струја : 1500 MAтекст votage : AC90v265vтежина : 265gпримена : предводена од поплави светлина / вградна светилка / stree светлина / расте светлинаоригиналот : шенжен производствогаранција : 2 години50 W Постојан струја IP67 водоотпорен led драјвер име на производ 50w Постојан Струја LED водоотпорен енергија на снабдувачот на производот модел ZDY00000210 параметри материјал алумина текст votage AC85v265v текст фрекфенција 50 / 60 HZ поврзување на serialparallel 10 серија и 5 паралели излезниот напон DC3036 V излез тековната DC1500m A Максимална излезна моќност 50 W фактор на моќ >0.95 ефикасноста на работата >88% тековна точност ±3% водоотпорен IP67 димензија 130x37x28mm тежина 250g пакет 20pcs / цтн примена широко се користат за уличното осветлување,потоп светлината, место светло,висок залив светлина,ѕидот за миење светлина,и др...

10шт 20 mm CREE XPE / XPG / XTE / XPL емитер 60 градуса във форма на пръчки или прозрачна повърхност LED обектив/рефлектор коллиматор черен или бял

BGN 6.00 7.20

Постојат 15 / 30 / 45 / 60 степен зрак агол за опција и црна или бела држачот за опција Леќа површина може да биде вода јасни или beaded како што е прикажано подолу во слики.Овој оглас е за 60 степен, beaded или исчистите површината, бела или црна држачот.Опис : Количеството : 10pcs Дијаметар : 20mm Висина : 16mm Носителот : Црна или Бела Агол на Гледање : 60 степен Леќа : Beaded или Бришење како што е прикажано во слика Материјал : Високо квалитетни пластични Апликација : Фокус светлина се Направи светлина изгледа многу посветла Одговара за Кри XPE / XPG / XTE / XPL LED EmittersПакетот Вклучува : 10 x LED Леќа со држачот (зрак агол и носителот боја како избрани)Freeshipping значи пратката ќе бидат испратени со следење на број само може да се следи кога пратката е во Кина, и не може да се следи повеќе по замина во Кина, во случај вашиот вкупен цел е помалку од УСД$7 & кога ќе изберете бесплатен превозот метод, како што се Postifinland Економија или Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

Freeshipping!50PCS 1W 3W High Power Chip LED light emitter студен бял топъл бял червен зелен син RGB с 20 мм звездна печатна платка

BGN 38.00 38.40

Забелешка : Ако сакате Неутрален Бела 40004500 K,pls изберете Бела Спецификација : Бела / Ладно Бела / Топло Бела LED Emitter : 1 W / 3 W CCT : 40004500 K / 60006500 K / 30003200 K Lumens : 100110 Lumens / 1 W 180210 Lm / 3 W DC Напред Напон (VF) : 3.23.6 Vdc DC Напред Currect (АКО) : 350m A за 1 W 700m A за 3 W Зрак Агол : 115 степени Леќа боја : вода јасно PCB одбор : Дијаметар ѕвезда 20mm база на Смола (Калап) : Силиконска Смола Сертификат : CE&ROSH животниот век Време : 50.000 часа Сино / Зелено LED Emitter : 1 W / 3 W бранова Должина : 460465nm / 520525nm Lumens : 4060 Lumens / 1 W 90120 Lm / 3 W DC Напред Напон (VF) : 3.23.6 Vdc DC Напред Currect (АКО) : 350m A за 1 W 700m A за 3 W Зрак Агол : 115 степени Леќа боја : вода јасно PCB одбор : Дијаметар ѕвезда 20mm база на Смола (Калап) : Силиконска Смола Сертификат : CE&ROSH животниот век Време : 50.000 часа Црвена / Жолти LED Emitter : 1 W / 3 W бранова Должина : 620625nm / 585590nm Lumens : 3060 Lumens / 1 W 90120 Lm / 3 W DC Напред Напон (VF) : 2.02.6 Vdc DC Напред Currect (АКО) : 350m A за 1 W 700m A за 3 W Зрак Агол : 115 степени Леќа боја : вода јасно PCB одбор : Дијаметар ѕвезда 20mm база на Смола (Калап) : Силиконска Смола Сертификат : CE&ROSH животниот век Време : 50.000 часа RGB (4pin +, R,B,G), ПРЕДВОДЕНА Emitter : 3 W DC Напред Напон (VF) : Црвена 2.02.6 V, Зелена : 3.03.6 V...

Високо качество, 12 / 24V 10W BA15s led Light Bulb лампа 1156, BAU15s, P21W/, PY21W, 1141 товарен автомобил Led задна светлина безплатна доставка на 12 бр. / лот

BGN 61.00 76.00

1 Тип на производ : 115621 SMDHP2 .Влезен Напон : од 12 / 24 VAC / DC3 Моќ Дисипација : 10 W Max4 Led Type : 28355 Led Количина : 21pcs6...

Високо качество На 12/24 vdc 10 W BAY15d, 1157, P21 / 5W, PY21/5W товарен автомобил, камион, автоматично led стоп, стоп-сигнал за безплатна доставка 20 бр/лот

BGN 94.00 124.80

1 Тип на производ : 115721 SMDHP2 .Влезен Напон : од 12 / 24 VDC3 Моќ Дисипација : 10 W Max4 Led Type : 28355 Led Количина : 21pcs6 Прозрачна Флукс(lm) : 8001000 LM7...

COB LED Lamp Чип Real Power 10W 15W 20W 30W 50W LED Lamp Bulb 220V 240V IP65 Smart IC за направи си САМ LED Flood Light светлината на Прожекторите

BGN 3.63

КОЧАН LED Светилка Чип Вистинска Моќ 10 W 15 W 20 W 30 W 50 W ЛЕР Светилки Сијалица, 220 V 240 V IP65 Smart IC За DIY ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина центарот на Вниманието МонистраФункција : не треба напојување,контактирајте со 220 V240 V AC директно, suiteable за DIY

Ярък 12 2.2 Watt led кабинета чекмедже на шкафа лампа 140LM чист лампа топла бяла светлина led осветителни тела за мебели за дома

BGN 13.00 14.00

Светла 12 V 2.2 W LED Шкафот Кабинет Фиока Сијалица 140 LM Чиста Топло Бела led Светилка осветлување за дома мебелКарактеристики : 1.ниска потрошувачка на енергија, долг оперативни живот, заштеда на енергија.2.Средина заштитен материјал, флексибилност и добра осветленост.3.Погоден за Врата, таванот, темно, подрум, гаража, визба, пештера, гардероби, кабинети, шкафови, bookcases, хотел гардероба, безбедно, шатори, автомобили багажникот, по стеблото и на други места.4.Добро решение за заштеда на енергија.5.Лесно да се инсталира .Спецификации : Влез : DC12 VМоќност : 2.2 WБоја : Бела / Топло белатежина : 0.1 КГLed type : 5050 Led Количина : 9 компјутери Големина : 60* 7.5 mm uminance : 140 LMCCT : 27003500k(топло бела)60007000 K(ладно бела)Сместување : AL+PC Апликацијата : кабинет,вино случаи,bookcases,покажа конекција фитинзи : Пакетот вклучува : 1pcs Предводена од Кабинетот Светлина

LEEDSUN 2W 4W 6W 8W A60 E27 Led лампа с нажежаема жичка 110/240 в Edison Retro Bulbble бял / топло бял енергоспестяващ светлина на едро

BGN 5.00 6.22

2 W 4 W 6 W 8 W A60 E27 Led сијалица со вжарено 110 / 240 V Lumiled Ретро Bulbble Бела / Топло Бела Заштеда на Енергија Светлина трговија на Големо Спецификации : 1.Грло : E27 2.Моќност : 2 W 4 W 6 W 8 W 3.Напон : AC110240 V 4.Led Чип Модел : Lumiled 5.Боја Рендерирање Индекс : Ra88 6.Лумен : 2 W : 280 LM, 4 W : 560 LM, 6 W : 840 LM 8 W 1080 LM 7.Температура на бојата : Топло Бела 28003000 K / Со 60006500 K 8.Зрак агол : 360 степени 9.Животен век : >20,000 часа 10.Гаранција : 2 години Карактеристики : Ултрасветли Led Дизајн LED Сијалица, не VU и IR зрачење...

10x 5 градуса или 90 градуса 13 мм пластмасова PC LED обектив бистра / Бисерная повърхност, за да се CREE XPE XPE2 XPG XPG2 XTE Epiled 3535 LED емитер

BGN 6.00 6.59

5 Степен или 90 степени 13mm Пластични PC LED Леќа Јасно или Мушка Површината за КРИ XPE XPE2 XPG XPG2 XTE Epiled 3535 LED Emitters5 Степен Исчистите Површината : 90 Степени Beaded Површината : Одговара за Кри XPE XPE2 XPG XPG2 XTE Epileds Semileds 3535 LED Emitter Монистра, користење илустрација : Постојат 5 / 90 степен зрак агол за опција.5 степен Леќа површина е вода јасна, додека 90 степени леќа се beaded површина како што е прикажано на горната слики...

Високо качество на 6V 6.3 V E10 Signal Led Light, E10 Led Bulb Lamp-Light, Led Indicator lamp, Led Warning light безплатна доставка 20 бр/лот

BGN 13.00 16.80

1.Тип на производ : HCLE101 SMD2.Влезен Напон : DC66.3 V3.Моќ Дисипација : 0.18 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 2024 LM5.LED количина : 1 LED6.LED спецификација : LED SMD 50507.LED Боја : Блу / бела / жолто / црвени / топло бела / зелена итн, сите бои се достапни8.Зрак Агол : 120 degre9.Светилки носителот : E1010.Димензија : Φ10x17mm11.Тежина : 1.0 g12.Оперативен Температура : 40~85 C13.Сертификати : ROHS , CE14 Употреба : LED Сигнал Светлина, Индикатор за Светло, Пилот Светилка

E27 E14 led лампи 5730SMD 110v 220V 36LED царевица led лампи Коледна полилей свещ, осветление, декорация на дома безплатна доставка

BGN 3.00 3.18

E27 E14 Led Светилки 5730 SMD 220 V 110v 36 LED Пченка Led Сијалица Божиќ Лустерот Свеќа Осветлување Дома Декорација бесплатен превозотСпецификација : База тип : E27 / E14 Напон : 220 V / 110 V LED type : 5730 SMD LED кол : 36 парчиња Лумен : 5802980 LM големина : 95*30мм Боја температура : 60006500 K(бела); 28003200 K(топло бела) Производи опфатени 1pcs* Пченка Светлина

KARWEN LED крушка E27 SMD 5730 220V 24 36 48 56 69 led полилей свещ лампада LED Light за декорация на дома царевичен лампа

BGN 2.00 2.66

Lampada LED Светилка E27 220 V 240 V ЛЕР Пченка Сијалица SMD5730 Светилка LED Светилки 24 / 36 / 48 / 56 / 69 LEDs Дома Декорирани Лустерот Светла Ниска потрошувачка, висока осветленост...