• Ново
Sliver купа, G125 Глобус на лампата, 10 W 16LED, реколта led крушки с нажежаема жичка, топло бяло, E26 E27 база, декоративно осветление, Димиране

Sliver купа, G125 Глобус на лампата, 10 W 16LED, реколта led крушки с нажежаема жичка, топло бяло, E26 E27 база, декоративно осветление, Димиране

BGN 100.78
В магазина

Брой продукти


Тип на производ : G125 Sliver Сад LED Сијалица со Вжарено
База Тип : E26, E27
Работен Напон : AC 110 V-130 V 220-240 V
Температура на бојата : 2700 K (Топло Бела)
Блескаво Еквивалент : 10 W(16chip)
Светлосен Интензитет : 1000-1100lm
Зрак Агол : 360 Степени
Димензии : Дијаметар : 125mm * 170mm
Материјал : Метал и Висока Јачина на Стакло
Извор на светлина : 16 COB-LED
Животен Век : Просечна 30000 Часа животен век,16 Години Живот (5 Часа Дневно)
Меркур-free, без УВ, Без Потпевнувам ,Без Треперење ,CE , Ro HS и УЛ Идентификувате

Подробности

Отделят Цвят:
Жълт
Мощност:
10W E26 110V, 10W E27 220V
Тип Елемент:
Led лампи
търговска марка:
Гренск
Брой led чипове:
16 бр.
документ:
CE, GS, RoHS, LVD
Тип Led Лампи:
Крушка Крушка Балон
Ъгъл На Гредата (°):
360°
Средният живот (ч):
50000
Модел led чип:
Висока мощност 1 W
Напрежение:
90-260V
Форма:
U-образна форма
Цветна Температура:
Марка led чипове:
Эпистар
Дължина:
1m
Случай:
дневна
Базов Тип:
E27
Толеранс На Мощността:
5%

Те също купуват с този продукт

50W led драйвер за 50w led grow чип, водоустойчив IP67, DC20-36V, DC1500MA, dc захранване

BGN 16.00

фактор на моќ : 0.95постојан струја : 1500 MAтекст votage : AC90v265vтежина : 265gпримена : предводена од поплави светлина / вградна светилка / stree светлина / расте светлинаоригиналот : шенжен производствогаранција : 2 години50 W Постојан струја IP67 водоотпорен led драјвер име на производ 50w Постојан Струја LED водоотпорен енергија на снабдувачот на производот модел ZDY00000210 параметри материјал алумина текст votage AC85v265v текст фрекфенција 50 / 60 HZ поврзување на serialparallel 10 серија и 5 паралели излезниот напон DC3036 V излез тековната DC1500m A Максимална излезна моќност 50 W фактор на моќ >0.95 ефикасноста на работата >88% тековна точност ±3% водоотпорен IP67 димензија 130x37x28mm тежина 250g пакет 20pcs / цтн примена широко се користат за уличното осветлување,потоп светлината, место светло,висок залив светлина,ѕидот за миење светлина,и др...

15 бр./лот G4 DC12V 3W LED лампа 24leds SMD 3014 Led царевичен лампа за кристал лампи LED Spotlight лампи топло студено бяло

BGN 14.00 14.96

Топла Продажба Мини G4 LED Светилка КОЧАН LED Сијалица, 3 W 6 W DC / AC 12 V AC напон 220 V Dimmable Светлина 360 Зрак Агол Лустерот Светла го Замени Халоген G4 Светилки $ 0.78 10 Pcs / многу 2017 G4 AC DC 12 V Led Dimmable крушка Светилка SMD 6 W го Замени халоген светилка светлина 360 Зрак Агол и луз lampada led $ 7.79 G9 G4 LED светилка AC напон 220 V 230 V DC12 V 3 W 5 W 8 W 9 W 2835 SMD 3014 LED Сијалица Светлина 360 Зрак Агол LED место светло гаранција $0.49 10pcs / многу led G4 2835 SMD 6 W DC 12 V G4 24 LED Светилка халоген светилка g4 led 12v ЛЕР светилки Сијалица гаранција 2 Y Осветлување на Вниманието $7.13 10 компјутери / многу G4 DC12 V 3 W LED Сијалица 24leds SMD 3014 Led Пченка Светилка за Кристал Светилка LED светлото на рефлекторите Светилки и Топло, Ладно Бела $ 4.56 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.32 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.9 1x Висок Квалитет на Халоген G4 База 12 V Светилка JC Тип G4 Халоген Светилки Dimmable 10 W 20 W Јасно Халоген Dimmable $0.18 1x LED G4 Светилки Сијалица, КОЧАН SMD AC / DC 12 V 3 W Топло Бела LED Осветлување Светилки замени Халоген G4 за Вниманието Лустерот $1.05Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет...

10 бр. / лот COB LED Strip 40*35 40*20 36*26 26*16 Mix Square moudle 9V 12V DC 2W 3W 4W 6W студен бял автомобил източник на светлина за четене

BGN 13.00 13.18

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Внимание : Поради ограничувањето на фотографирањето опрема,бојата на производи во фотографијата е за повикување само,ве молиме предмет на нашите вистински производи во случај на каква било разлика.Ние им даде приоритет на безбедно и концизен пакет...

безжична индукционная лампа сензор за близост светлина домашната кухня LED под шкаф шкаф шкаф лампа с 2 x 23A 12V батерия

BGN 32.00 33.28

Карактеристики : Висока светла, висока чувствителност, ниска потрошувачка на енергија, долг оперативни живот, заштеда на енергија.Без жици, лесно монтирање.Користење на напредни растојание уреди со покажувач на технологија, автоматски се идентификува растојание : светлината е кога долго растојание, и ќе се исклучи кога ќе се затвори distaНапојува со 2 x 23 A 12 V батерија(вклучуваат)Тоа може да се користи во шкафот cabinte гардероба, итн.Спецификации : LED светла боја : БелаВлијание на владата : растојание сензорВлијание контрола : вградениот сензор за светлоВлијание на далечина : за 57mmВлијание агол : 120 степениLED : SMD 5050 LEDLED количина : 6 PcsLED живот : Над 100000hLED осветлувањето : 120lmВлезна моќност : 2 x 23 A батеријатаМатеријал : пластикаСветлината големина на : 6.5*4 *1.9 cmПакет листата : 5 * LED Светло5* двострано лепило

E27 E14 led лампи 5730SMD 110v 220V 36LED царевица led лампи Коледна полилей свещ, осветление, декорация на дома безплатна доставка

BGN 3.00 3.18

E27 E14 Led Светилки 5730 SMD 220 V 110v 36 LED Пченка Led Сијалица Божиќ Лустерот Свеќа Осветлување Дома Декорација бесплатен превозотСпецификација : База тип : E27 / E14 Напон : 220 V / 110 V LED type : 5730 SMD LED кол : 36 парчиња Лумен : 5802980 LM големина : 95*30мм Боја температура : 60006500 K(бела); 28003200 K(топло бела) Производи опфатени 1pcs* Пченка Светлина

Чисто нов! Гаранция ! g4 8x31 24v 20w миниатюрна лампа с нажежаема жичка A176

BGN 12.24

започнетекрајотНово!Гарантира 100% !Г4 8x31 24v 20w минијатурни крушка светилка светлина A176Опис : база : g4дијаметар на стакло : 8mmвкупна должина : 31mmнапон : 24vwattage : 20wИЗВЕСТУВАЊЕАко сте БРАЗИЛ клиенти,ве молиме да ни кажете на вашиот даночен број или број на пасош,тоа е многу важно за царинење.Услови & описАко одлучите да конкурираат на овој објект, вие се согласувате со условите за користење и условите подолу : Плаќање· Ве молиме да го плати веднаш по аукција е завршена.Методи на плаќање· Ние го прифаќаме Меѓународна кредитна картичка,Paypal,TT .· Ние ќе се чека за плаќање да биде јасно пред превозот од вашиот објект.испорака· Сите стоки се испраќаат во безбедно пакување.· Ние брод во СВЕТОТ...

LEEDSUN 2W 4W 6W 8W A60 E27 Led лампа с нажежаема жичка 110/240 в Edison Retro Bulbble бял / топло бял енергоспестяващ светлина на едро

BGN 5.00 6.22

2 W 4 W 6 W 8 W A60 E27 Led сијалица со вжарено 110 / 240 V Lumiled Ретро Bulbble Бела / Топло Бела Заштеда на Енергија Светлина трговија на Големо Спецификации : 1.Грло : E27 2.Моќност : 2 W 4 W 6 W 8 W 3.Напон : AC110240 V 4.Led Чип Модел : Lumiled 5.Боја Рендерирање Индекс : Ra88 6.Лумен : 2 W : 280 LM, 4 W : 560 LM, 6 W : 840 LM 8 W 1080 LM 7.Температура на бојата : Топло Бела 28003000 K / Со 60006500 K 8.Зрак агол : 360 степени 9.Животен век : >20,000 часа 10.Гаранција : 2 години Карактеристики : Ултрасветли Led Дизајн LED Сијалица, не VU и IR зрачење...

5PCS 36mm Rectangle COB Bulb 2W LED Chip On Board 6500K Pure Whihe източник на светлина за направи си САМ Car Home Work лампи 36*26mm LED осветление

BGN 7.98

5 PCS 36mm Правоаголник КОЧАН Сијалица 2 W LED Чип На Одборот 6500 K Чиста Whihe Извор на Светлина за DIY Дома Автомобил Работа Светилки од 36*26mm LED ОсветлувањеГлавните карактеристики на Sumbulbs 3626 КОЧАН LED сијалица : Чипови бренд : Epistar Meterial : Алуминиумлегура плоча + Силиконската Гума Моќ : 2 W Влезен Напон : DC 12 V14 V Max Струја : 200m A Прозрачна флукс : 100 LM / W светла Боја : Ладна Бела (60006500 K) Големина : 36mm*26mm Осветлување област : 30мм*24mm Ниска слабеењето, 1000h слабеењето Апликација : Автомобил светла, Работни светла, Итни светла, Декоративни светилки, Затворен DIY КОЧАН LED светла.Answer : ___________________________ NOTE : Ние сме оригинал ПРОИЗВОДИТЕЛОТ, квалитет и услуга по продажбата е stably гарантира за вас...

Високо качество, 12 / 24V 10W BA15s led Light Bulb лампа 1156, BAU15s, P21W/, PY21W, 1141 товарен автомобил Led задна светлина безплатна доставка на 12 бр. / лот

BGN 61.00 76.00

1 Тип на производ : 115621 SMDHP2 .Влезен Напон : од 12 / 24 VAC / DC3 Моќ Дисипација : 10 W Max4 Led Type : 28355 Led Количина : 21pcs6...

KARWEN LED крушка E27 SMD 5730 220V 24 36 48 56 69 led полилей свещ лампада LED Light за декорация на дома царевичен лампа

BGN 2.00 2.66

Lampada LED Светилка E27 220 V 240 V ЛЕР Пченка Сијалица SMD5730 Светилка LED Светилки 24 / 36 / 48 / 56 / 69 LEDs Дома Декорирани Лустерот Светла Ниска потрошувачка, висока осветленост...

2X A0 H1 H3 led светлини-добрият анти-трептене на резистор Canceller декодер

BGN 17.10

Опис : Висок квалитет и долг животен век. Лесно plug and play, без модификација е потребно. Решавање на порака за грешка на контролната табла и светлата треперење прашање. Се работи со сите cid LED колекции : H1, H3. 2 парчиња грешка canceler декодер за полнење за LED светла, магла светлина.Спецификација : Тип : електронскиГолемина на : прибл.30x3x3cm Напон : 9 V16 VПакетот Вклучува : 2 Парчиња Грешка Canceler Декодер За ПолнењеAnswer : ___________________________ Note : Тоа не ќе работат на Switchback LED светилки!Ве молиме проверете ги модел пред да нарачате.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Led лампа T5 900mm 3 ФУТ SMD 5630 лампа 14W AC110~240V хладно / топло бял 30 бр./лот

BGN 258.00 280.00

3 FT 900mm 14 W T5 ЛЕР Цевка ,Fedex Бесплатен превозот,30pcs / многуСпецификации : Име на Модел : ЛЕР Цевка Напон : AC110 V~240 V Извор на Светлина : 5630 SMD LED Кол : 52 PCS Моќ : 14 W Домување Материјал : Млечно PC + алуминиумска плоча + алуминиумски Диск : Вграденво (константна струја) се вози PC покритие (опционално) : транспарентни и млечно бела (default испратени млеко бел) светла Боја : Топло БелаЛадно Бела Боја Температура : 2700 K3200 K6000 K6500 K Живот : 50,000 часот Оценет IP : IP44Примена : 1...

Freeshipping!50PCS 1W 3W High Power Chip LED light emitter студен бял топъл бял червен зелен син RGB с 20 мм звездна печатна платка

BGN 38.00 38.40

Забелешка : Ако сакате Неутрален Бела 40004500 K,pls изберете Бела Спецификација : Бела / Ладно Бела / Топло Бела LED Emitter : 1 W / 3 W CCT : 40004500 K / 60006500 K / 30003200 K Lumens : 100110 Lumens / 1 W 180210 Lm / 3 W DC Напред Напон (VF) : 3.23.6 Vdc DC Напред Currect (АКО) : 350m A за 1 W 700m A за 3 W Зрак Агол : 115 степени Леќа боја : вода јасно PCB одбор : Дијаметар ѕвезда 20mm база на Смола (Калап) : Силиконска Смола Сертификат : CE&ROSH животниот век Време : 50.000 часа Сино / Зелено LED Emitter : 1 W / 3 W бранова Должина : 460465nm / 520525nm Lumens : 4060 Lumens / 1 W 90120 Lm / 3 W DC Напред Напон (VF) : 3.23.6 Vdc DC Напред Currect (АКО) : 350m A за 1 W 700m A за 3 W Зрак Агол : 115 степени Леќа боја : вода јасно PCB одбор : Дијаметар ѕвезда 20mm база на Смола (Калап) : Силиконска Смола Сертификат : CE&ROSH животниот век Време : 50.000 часа Црвена / Жолти LED Emitter : 1 W / 3 W бранова Должина : 620625nm / 585590nm Lumens : 3060 Lumens / 1 W 90120 Lm / 3 W DC Напред Напон (VF) : 2.02.6 Vdc DC Напред Currect (АКО) : 350m A за 1 W 700m A за 3 W Зрак Агол : 115 степени Леќа боја : вода јасно PCB одбор : Дијаметар ѕвезда 20mm база на Смола (Калап) : Силиконска Смола Сертификат : CE&ROSH животниот век Време : 50.000 часа RGB (4pin +, R,B,G), ПРЕДВОДЕНА Emitter : 3 W DC Напред Напон (VF) : Црвена 2.02.6 V, Зелена : 3.03.6 V...

Високо качество на 12/24vac/DC автомобил 3156 Led задна светлина, задна светлина, 3156 поворотник T20 авто лампа лампата безплатна доставка 20 бр/лот

BGN 94.00 124.80

1 Тип на производ : 315621 SMDHP2 .Влезен Напон : од 12 / 24 VAC / DC3 Моќ Дисипација : 10 W Max4 Led Type : 28355 Led Количина : 21pcs6...

10шт 20 mm 45 градуса във форма на пръчки или прозрачна повърхност LED обектив / рефлектор коллиматор черен или бял за CREE XPE / XPG / XTE / XPL LED

BGN 6.00 7.20

Постојат 15 / 30 / 45 / 60 степен зрак агол за опција и црна или бела држачот за опција Леќа површина може да биде вода јасни или beaded како што е прикажано подолу во слики.Овој оглас е за 45 степен, beaded или исчистите површината, бела или црна држачот.Опис : Количеството : 10pcs Дијаметар : 20mm Висина : 16mm Носителот : Црна или Бела Агол на Гледање : 45 степен Леќа : Beaded или Бришење како што е прикажано во слика Материјал : Високо квалитетни пластични Апликација : Фокус светлина се Направи светлина изгледа многу посветла Одговара за Кри XPE / XPG / XTE / XPL LED EmittersПакетот Вклучува : 10 x LED Леќа со држачот (зрак агол и носителот боја како избрани)Freeshipping значи пратката ќе бидат испратени со следење на број само може да се следи кога пратката е во Кина, и не може да се следи повеќе по замина во Кина, во случај вашиот вкупен цел е помалку од УСД$7 & кога ќе изберете бесплатен превозот метод, како што се Postifinland Економија или Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

18v 0.11 a E12 T13x33 New! миниатюрна лампа с нажежаема жичка A111

BGN 12.24

започнетекрајот18v 0.11 на e12 t13x33 НОВО!минијатурни сијалица светлина A111Број На Модел На A111Напон 18 VМоќ 0.11 НаБаза E12Стакло Школка ЈасноНие прифаќаме меѓународна кредитна картичка, ,T / T,Money Bookers.Ние прифаќаме Alipay како метод на плаќање.Тоа е сигурен, безбеден и брз.Нареди предмети ќе ви бидат пратени по плаќањето е завршено преку Alipay.·Ние брод во светот.Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство...

15 бр./лот led G4 2835 SMD 6 W DC 12V G4 24LED Лампа халогенна лампа g4 12v led led лампи гаранция 2Y осветление прожектор

BGN 17.00 18.32

Топла Продажба Мини G4 LED Светилка КОЧАН LED Сијалица, 3 W 6 W DC / AC 12 V AC напон 220 V Dimmable Светлина 360 Зрак Агол Лустерот Светла го Замени Халоген G4 Светилки $ 0.78 10 Pcs / многу 2017 G4 AC DC 12 V Led Dimmable крушка Светилка SMD 6 W го Замени халоген светилка светлина 360 Зрак Агол и луз lampada led $ 7.79 G9 G4 LED светилка AC напон 220 V 230 V DC12 V 3 W 5 W 8 W 9 W 2835 SMD 3014 LED Сијалица Светлина 360 Зрак Агол LED место светло гаранција $0.49 10pcs / многу led G4 2835 SMD 6 W DC 12 V G4 24 LED Светилка халоген светилка g4 led 12v ЛЕР светилки Сијалица гаранција 2 Y Осветлување на Вниманието $7.13 10 компјутери / многу G4 DC12 V 3 W LED Сијалица 24leds SMD 3014 Led Пченка Светилка за Кристал Светилка LED светлото на рефлекторите Светилки и Топло, Ладно Бела $ 4.56 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.32 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.9 1x Висок Квалитет на Халоген G4 База 12 V Светилка JC Тип G4 Халоген Светилки Dimmable 10 W 20 W Јасно Халоген Dimmable $0.18 1x LED G4 Светилки Сијалица, КОЧАН SMD AC / DC 12 V 3 W Топло Бела LED Осветлување Светилки замени Халоген G4 за Вниманието Лустерот $1.05tures : Сосема нов и висок квалитет...

Най-високата мощност на вела чип 1W 3W 5W 10W 20W 30W 50W 100W 200W 300W 500W студено бяло естествено бяло, топло бяло червено синьо зелено IR Led

BGN 8.00 8.48

Внимание Ве Молиме : 1 На 1 W Led диоди е 30mil LED Чип2 На 3 W500 W е 42mil или 45mil LED Чип3 Широк Спектар бранова должина е 400nm840nm4...

(10 бр / лот) Epistar chip 3 години гаранция, CE и RoHS 5 W RGB led светлини дистанционно промяна на цвета на светлината на прожекторите, точка осветление

BGN 92.80

RGB LED Сијалица Спецификација : RGB LED Сијалица Чип Бренд : Epistar Моќ : 5 W LED Количина : 1pcsДимензија : 60*105mm Боја : RGB Влезен Напон : 85265 V Оперативни Температура : 30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

COB LED Lamp Чип Real Power 10W 15W 20W 30W 50W LED Lamp Bulb 220V 240V IP65 Smart IC за направи си САМ LED Flood Light светлината на Прожекторите

BGN 3.63

КОЧАН LED Светилка Чип Вистинска Моќ 10 W 15 W 20 W 30 W 50 W ЛЕР Светилки Сијалица, 220 V 240 V IP65 Smart IC За DIY ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина центарот на Вниманието МонистраФункција : не треба напојување,контактирајте со 220 V240 V AC директно, suiteable за DIY

2 бр DC 12V 100W H1 3000K супер жълт led колата противотуманная фара крушка

BGN 6.00 6.67

Име на производ : Автомобил LED Светло;LED Кол : 1;Бајонет Тип : H1 Моќност : 100 W;Боја Температура : 3000 K;светла Боја : Супер Жолта Напон : DC 12 V;Сијалица Големина на (секој) : 58 x 24mm / 2.3" x 0.9"(L*Макс.D) Надворешен Материјал : Пластични, Електронски Делови;Сијалица Тело Боја : Сребро на Ѕвонење, Жолта Тежина : 80g;Име на Производ : Автомобил LED Светло;LED Кол : 1;Бајонет Тип : H1Моќност : 100 W;Боја Температура : 3000 K;светла Боја : Супер ЖолтаНапон : DC 12 V;Сијалица Големина на (секој) : 58 x 24mm / 2.3" x 0.9"(L*Макс.D)Надворешен Материјал : Пластични, Електронски Делови;Сијалица Тело Боја : Сребро На Ѕвонење, ЖолтаТежина : 80g;Карактеристики H1 бајонет тип, DC 12 V, 100 W, ниска потрошувачка на енергија, долготраен.Идеална замена LED светилки за вашиот светлата, магла светлина, возење светлина, итн.Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека тоа светло боја е во согласност со вашиот локален закон пред да нарачате.Пакет Содржина : 2 Buc x Автомобил LED Светло,1 x ЧувањеAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

10pcs 5W LG3535 High Power LED Emitter UV/Ultra Violet 380-385nm 120 градуса ъгъл на виждане с печатна платка 8mm/12mm/14/16/20mm

BGN 13.00 15.76

10x 5 W LG3535 УВ / Ултра Виолетова Пурпурна 380385nm Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Мушка Emitter со 8mm / 12mm / 14mm / 16mm / 20mm PCB Одбор, 3.63.8 V 1.5 А8мм : 12mm : 14mm : 16mm : 20mm : Спецификација : LED Emitter : 5 W(МАКС) DC Напред Напон (VF) : 3.63.8 V DCDC Напред Currect (АКО) : 350m A1500m A бранова Должина : 380nm385nm Агол на Гледање : 120 степени Чип Количина...

Високо качество На 12/24 vdc 10 W BAY15d BAZ15d P21 / 5W, 1157 камион товарен вагон led стоп-сигнал, led стоп-сигнал за безплатна доставка на 5 бр. / лот

BGN 29.00 36.00

1 Тип на производ : 115721 SMDHP2 .Влезен Напон : од 12 / 24 VDC3 Моќ Дисипација : 10 W Max4 Led Type : 28355 Led Количина : 21pcs6 Прозрачна Флукс(lm) : 8001000 LM7...