• Ново
15 бр./лот led G4 2835 SMD 6 W DC 12V G4 24LED Лампа халогенна лампа g4 12v led led лампи гаранция 2Y осветление прожектор

15 бр./лот led G4 2835 SMD 6 W DC 12V G4 24LED Лампа халогенна лампа g4 12v led led лампи гаранция 2Y осветление прожектор

BGN 17.00
BGN 18.32
-7 %
В магазина

Брой продукти

Топла Продажба Мини G4 LED Светилка КОЧАН LED Сијалица, 3 W 6 W DC/AC 12 V AC напон 220 V Dimmable Светлина 360 Зрак Агол Лустерот Светла го Замени Халоген G4 Светилки $ 0.78 10 Pcs/многу 2017 G4 AC DC 12 V Led Dimmable крушка Светилка SMD 6 W го Замени халоген светилка светлина 360 Зрак Агол и луз lampada led $ 7.79 G9 G4 LED светилка AC напон 220 V 230 V DC12 V 3 W 5 W 8 W 9 W 2835 SMD 3014 LED Сијалица Светлина 360 Зрак Агол LED место светло гаранција $0.49 10pcs/многу led G4 2835 SMD 6 W DC 12 V G4 24 LED Светилка халоген светилка g4 led 12v ЛЕР светилки Сијалица гаранција 2 Y Осветлување на Вниманието $7.13 10 компјутери/многу G4 DC12 V 3 W LED Сијалица 24leds SMD 3014 Led Пченка Светилка за Кристал Светилка LED светлото на рефлекторите Светилки и Топло, Ладно Бела $ 4.56 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.32 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.9 1x Висок Квалитет на Халоген G4 База 12 V Светилка JC Тип G4 Халоген Светилки Dimmable 10 W 20 W Јасно Халоген Dimmable $0.18 1x LED G4 Светилки Сијалица, КОЧАН SMD AC /DC 12 V 3 W Топло Бела LED Осветлување Светилки замени Халоген G4 за Вниманието Лустерот $1.05
tures :
Сосема нов и висок квалитет. Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг живот Лесно да го инсталирате, едноставно да се замени, погодно за користење
Спецификации Сијалица Модел : G4 Напон : DC12 V W : 6 W LED Кол : SMD 2835 светла боја : Топло бела, Кул бело Димензии : 12cm x37cm
Спакувани Безбедно во Меур Торба.
ПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика. Ако имате било какви посебни барања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ви благодариме! 1.Во принцип,Елементи, ќе биде предаден во рок од 24 часа откако ќе ја добиете вашата исплата (со исклучок на сабота и недела). 2.Во принцип, елементи, ќе пристигнат да ви помеѓу 10-20 дена, неколку ќе пристигне во 20 до 40 дена дуо на Cstoms Бариери. Ве молиме контактирајте со нас ако не ги добиваат по 50 дена. 3.Ние САМО брод потврдените адреса е предвидено во вашата нарачка. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во вашата нарачка совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод. 4.Времето за испорака зависи од дестинацијата и магацин :
ВРАЌАЊЕ/ПОВРАТ
1. За било која причина не сте задоволни со предметот, Што може да се врати во оригиналниот пакет рок од 15 работни дена по добивањето на објектот.
2.Кој плаќа поштенски зависи од причината за враќање.

Подробности

Отделят Цвят:
Топъл Бял, Студен Бял
Мощност:
6w
Тип Елемент:
Led лампи
търговска марка:
Менгджей
документ:
CE, RoHS
Ъгъл На Гредата (°):
360°
Брой led чипове:
24 бр.
Случай:
Спалня
Средният живот (ч):
50000
Базов Тип:
G4
Марка led чипове:
Едисън
Тип Led Лампи:
Царевичен Глава Лук
Форма:
Бар
Напрежение:
12V
Модел led чип:
2835
Цветна Температура:
Топла бяла светлина (2700-3500K)
Толеранс На Мощността:
5%
Дължина:
37mm

Те също купуват с този продукт

2pcs 20W 45mil UV LED Chip, 700ma Ultra Violet High power LED Chip 365nm 380nm 395nm 400nm 410nm 430nm лилаво източник на светлина

BGN 32.00

Актуелни : 700m A,LED Чип Тип : 10 во серија, 2 паралелноТело Материјал : 100% Бакар StentLED Чип Тип : 100% Златни ЖициБранова должина : види на сликата : Функција : Висока осветленост, ниско ниво на светлина деградација на енергија, заштеда на енергија...

Високо качество На 12/24 vdc 10 W BAY15d, 1157, P21 / 5W, PY21/5W товарен автомобил, камион, автоматично led стоп, стоп-сигнал за безплатна доставка 20 бр/лот

BGN 94.00 124.80

1 Тип на производ : 115721 SMDHP2 .Влезен Напон : од 12 / 24 VDC3 Моќ Дисипација : 10 W Max4 Led Type : 28355 Led Количина : 21pcs6 Прозрачна Флукс(lm) : 8001000 LM7...

Високо качество, 12 / 24V 10W BA15s led Light Bulb лампа 1156, BAU15s, P21W/, PY21W, 1141 товарен автомобил Led задна светлина безплатна доставка на 12 бр. / лот

BGN 61.00 76.00

1 Тип на производ : 115621 SMDHP2 .Влезен Напон : од 12 / 24 VAC / DC3 Моќ Дисипација : 10 W Max4 Led Type : 28355 Led Количина : 21pcs6...

Високо качество На 12/24 vdc 10 W BAY15d BAZ15d P21 / 5W, 1157 камион товарен вагон led стоп-сигнал, led стоп-сигнал за безплатна доставка на 5 бр. / лот

BGN 29.00 36.00

1 Тип на производ : 115721 SMDHP2 .Влезен Напон : од 12 / 24 VDC3 Моќ Дисипација : 10 W Max4 Led Type : 28355 Led Количина : 21pcs6...

Високо качество на 6V 6.3 V T10 Клин led индикатори на уреда, w5w 194 168,912, W3W led индикатор за предупреждение на таблото безплатна доставка 20 бр / лот

BGN 29.00 36.48

1 Модел : T104 DIP3мм2 Влезен Напон : DC66.3 V3 Led type : 3мм НАТОПИ Led диоди4 Чип бренд : Chimei5 LED количина : 4 pc6 Лумен излез : 4050lm7...

3.8 v 1w E5 T4. 7x16 New! miniaturre лампа с нажежаема жичка A247

BGN 9.79

започнетекрајот3.8 v 1w e5 t4.7x16 НОВО!miniaturre сијалица светлина A247Број На Модел На A247Напон 3.8 VМоќност 1 WБаза E5Стакло Школка ЈасноНие прифаќаме меѓународна кредитна картичка, ,T / T,Money Bookers.Ние прифаќаме Alipay како метод на плаќање.Тоа е сигурен, безбеден и брз.Нареди предмети ќе ви бидат пратени по плаќањето е завршено преку Alipay.·Ние брод во светот.Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство...

Led лампа T5 900mm 3 ФУТ SMD 5630 лампа 14W AC110~240V хладно / топло бял 30 бр./лот

BGN 258.00 280.00

3 FT 900mm 14 W T5 ЛЕР Цевка ,Fedex Бесплатен превозот,30pcs / многуСпецификации : Име на Модел : ЛЕР Цевка Напон : AC110 V~240 V Извор на Светлина : 5630 SMD LED Кол : 52 PCS Моќ : 14 W Домување Материјал : Млечно PC + алуминиумска плоча + алуминиумски Диск : Вграденво (константна струја) се вози PC покритие (опционално) : транспарентни и млечно бела (default испратени млеко бел) светла Боја : Топло БелаЛадно Бела Боја Температура : 2700 K3200 K6000 K6500 K Живот : 50,000 часот Оценет IP : IP44Примена : 1...

Високо качество На 12/24 vdc камион стоки ван автомобил BAY15d стоп-сигнал 1157 PY21 / 5W P21/5W BAZ15d led лампи Безплатна доставка на 2 бр. / лот

BGN 15.00 18.88

1 Тип на производ : 115721 SMDHP2 .Влезен Напон : од 12 / 24 VDC3 Моќ Дисипација : 10 W Max4 Led Type : 28355 Led Количина : 21pcs6 Прозрачна Флукс(lm) : 8001000 LM7...

Високо качество на DC12 / 24V T20-3156 авто led задна светлина, 3156 led мигач, авто 3156 led светлини задна скорост безплатна доставка на 50 бр. / лот

BGN 246.00 307.20

1 Тип на производ : 315621 SMDHP2 .Влезен Напон : од 12 / 24 VAC / DC3 Моќ Дисипација : 10 W Max4 Led Type : 28355 Led Количина : 21pcs6...

LEEDSUN 2W 4W 6W 8W A60 E27 Led лампа с нажежаема жичка 110/240 в Edison Retro Bulbble бял / топло бял енергоспестяващ светлина на едро

BGN 5.00 6.22

2 W 4 W 6 W 8 W A60 E27 Led сијалица со вжарено 110 / 240 V Lumiled Ретро Bulbble Бела / Топло Бела Заштеда на Енергија Светлина трговија на Големо Спецификации : 1.Грло : E27 2.Моќност : 2 W 4 W 6 W 8 W 3.Напон : AC110240 V 4.Led Чип Модел : Lumiled 5.Боја Рендерирање Индекс : Ra88 6.Лумен : 2 W : 280 LM, 4 W : 560 LM, 6 W : 840 LM 8 W 1080 LM 7.Температура на бојата : Топло Бела 28003000 K / Со 60006500 K 8.Зрак агол : 360 степени 9.Животен век : >20,000 часа 10.Гаранција : 2 години Карактеристики : Ултрасветли Led Дизајн LED Сијалица, не VU и IR зрачење...

2 бр DC 12V 100W H1 3000K супер жълт led колата противотуманная фара крушка

BGN 6.00 6.67

Име на производ : Автомобил LED Светло;LED Кол : 1;Бајонет Тип : H1 Моќност : 100 W;Боја Температура : 3000 K;светла Боја : Супер Жолта Напон : DC 12 V;Сијалица Големина на (секој) : 58 x 24mm / 2.3" x 0.9"(L*Макс.D) Надворешен Материјал : Пластични, Електронски Делови;Сијалица Тело Боја : Сребро на Ѕвонење, Жолта Тежина : 80g;Име на Производ : Автомобил LED Светло;LED Кол : 1;Бајонет Тип : H1Моќност : 100 W;Боја Температура : 3000 K;светла Боја : Супер ЖолтаНапон : DC 12 V;Сијалица Големина на (секој) : 58 x 24mm / 2.3" x 0.9"(L*Макс.D)Надворешен Материјал : Пластични, Електронски Делови;Сијалица Тело Боја : Сребро На Ѕвонење, ЖолтаТежина : 80g;Карактеристики H1 бајонет тип, DC 12 V, 100 W, ниска потрошувачка на енергија, долготраен.Идеална замена LED светилки за вашиот светлата, магла светлина, возење светлина, итн.Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека тоа светло боја е во согласност со вашиот локален закон пред да нарачате.Пакет Содржина : 2 Buc x Автомобил LED Светло,1 x ЧувањеAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

12V DC Led SMD лампа 5730 преносима лампа открит лагер палатка нощен риболов виси аварийно осветление с крокодиловым на една кука 3W 5W 7W 9W

BGN 2.00 4.96

12v LED Отворено Итни Светлина Со жица и Крокодил КлиповиНа 12v DC LED Сијалица е производ сона Голема Количина SMD5730 LED Чипови.Со innovatory LED технологијаго прави тоа трајни и одличнитоплина дисипација перформанси.Бела PC школка,1.1 M моќжица може слободно да продолжиосветлување регионот,тоа вклучуваКрокодил Кука во позитивнои негативни,и крокодил клипво светилка...

Freeshipping!50PCS 1W 3W High Power Chip LED light emitter студен бял топъл бял червен зелен син RGB с 20 мм звездна печатна платка

BGN 38.00 38.40

Забелешка : Ако сакате Неутрален Бела 40004500 K,pls изберете Бела Спецификација : Бела / Ладно Бела / Топло Бела LED Emitter : 1 W / 3 W CCT : 40004500 K / 60006500 K / 30003200 K Lumens : 100110 Lumens / 1 W 180210 Lm / 3 W DC Напред Напон (VF) : 3.23.6 Vdc DC Напред Currect (АКО) : 350m A за 1 W 700m A за 3 W Зрак Агол : 115 степени Леќа боја : вода јасно PCB одбор : Дијаметар ѕвезда 20mm база на Смола (Калап) : Силиконска Смола Сертификат : CE&ROSH животниот век Време : 50.000 часа Сино / Зелено LED Emitter : 1 W / 3 W бранова Должина : 460465nm / 520525nm Lumens : 4060 Lumens / 1 W 90120 Lm / 3 W DC Напред Напон (VF) : 3.23.6 Vdc DC Напред Currect (АКО) : 350m A за 1 W 700m A за 3 W Зрак Агол : 115 степени Леќа боја : вода јасно PCB одбор : Дијаметар ѕвезда 20mm база на Смола (Калап) : Силиконска Смола Сертификат : CE&ROSH животниот век Време : 50.000 часа Црвена / Жолти LED Emitter : 1 W / 3 W бранова Должина : 620625nm / 585590nm Lumens : 3060 Lumens / 1 W 90120 Lm / 3 W DC Напред Напон (VF) : 2.02.6 Vdc DC Напред Currect (АКО) : 350m A за 1 W 700m A за 3 W Зрак Агол : 115 степени Леќа боја : вода јасно PCB одбор : Дијаметар ѕвезда 20mm база на Смола (Калап) : Силиконска Смола Сертификат : CE&ROSH животниот век Време : 50.000 часа RGB (4pin +, R,B,G), ПРЕДВОДЕНА Emitter : 3 W DC Напред Напон (VF) : Црвена 2.02.6 V, Зелена : 3.03.6 V...

Най-високата мощност на вела чип 1W 3W 5W 10W 20W 30W 50W 100W 200W 300W 500W студено бяло естествено бяло, топло бяло червено синьо зелено IR Led

BGN 8.00 8.48

Внимание Ве Молиме : 1 На 1 W Led диоди е 30mil LED Чип2 На 3 W500 W е 42mil или 45mil LED Чип3 Широк Спектар бранова должина е 400nm840nm4...

Спирална нишка Led, топчета Глобус Edison A19, 3W, Кехлибар стъкло, супер топло 2200K,на основата на E26 E27, декоративни осветителни тела, Dimmable

BGN 94.38

Answer : ___________________________ Note : светилки е подобро за декоративни осветлување.бојата е 2200 K (супер топло).ако тоа е можно, би можеле да се провери пред ставање на наредби.ви благодариме

5PCS 36mm Rectangle COB Bulb 2W LED Chip On Board 6500K Pure Whihe източник на светлина за направи си САМ Car Home Work лампи 36*26mm LED осветление

BGN 7.98

5 PCS 36mm Правоаголник КОЧАН Сијалица 2 W LED Чип На Одборот 6500 K Чиста Whihe Извор на Светлина за DIY Дома Автомобил Работа Светилки од 36*26mm LED ОсветлувањеГлавните карактеристики на Sumbulbs 3626 КОЧАН LED сијалица : Чипови бренд : Epistar Meterial : Алуминиумлегура плоча + Силиконската Гума Моќ : 2 W Влезен Напон : DC 12 V14 V Max Струја : 200m A Прозрачна флукс : 100 LM / W светла Боја : Ладна Бела (60006500 K) Големина : 36mm*26mm Осветлување област : 30мм*24mm Ниска слабеењето, 1000h слабеењето Апликација : Автомобил светла, Работни светла, Итни светла, Декоративни светилки, Затворен DIY КОЧАН LED светла.Answer : ___________________________ NOTE : Ние сме оригинал ПРОИЗВОДИТЕЛОТ, квалитет и услуга по продажбата е stably гарантира за вас...

10шт 20 mm CREE XPE / XPG / XTE / XPL емитер 60 градуса във форма на пръчки или прозрачна повърхност LED обектив/рефлектор коллиматор черен или бял

BGN 6.00 7.20

Постојат 15 / 30 / 45 / 60 степен зрак агол за опција и црна или бела држачот за опција Леќа површина може да биде вода јасни или beaded како што е прикажано подолу во слики.Овој оглас е за 60 степен, beaded или исчистите површината, бела или црна држачот.Опис : Количеството : 10pcs Дијаметар : 20mm Висина : 16mm Носителот : Црна или Бела Агол на Гледање : 60 степен Леќа : Beaded или Бришење како што е прикажано во слика Материјал : Високо квалитетни пластични Апликација : Фокус светлина се Направи светлина изгледа многу посветла Одговара за Кри XPE / XPG / XTE / XPL LED EmittersПакетот Вклучува : 10 x LED Леќа со држачот (зрак агол и носителот боја како избрани)Freeshipping значи пратката ќе бидат испратени со следење на број само може да се следи кога пратката е во Кина, и не може да се следи повеќе по замина во Кина, во случај вашиот вкупен цел е помалку од УСД$7 & кога ќе изберете бесплатен превозот метод, како што се Postifinland Економија или Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

10шт 20 mm 45 градуса във форма на пръчки или прозрачна повърхност LED обектив / рефлектор коллиматор черен или бял за CREE XPE / XPG / XTE / XPL LED

BGN 6.00 7.20

Постојат 15 / 30 / 45 / 60 степен зрак агол за опција и црна или бела држачот за опција Леќа површина може да биде вода јасни или beaded како што е прикажано подолу во слики.Овој оглас е за 45 степен, beaded или исчистите површината, бела или црна држачот.Опис : Количеството : 10pcs Дијаметар : 20mm Висина : 16mm Носителот : Црна или Бела Агол на Гледање : 45 степен Леќа : Beaded или Бришење како што е прикажано во слика Материјал : Високо квалитетни пластични Апликација : Фокус светлина се Направи светлина изгледа многу посветла Одговара за Кри XPE / XPG / XTE / XPL LED EmittersПакетот Вклучува : 10 x LED Леќа со држачот (зрак агол и носителот боја како избрани)Freeshipping значи пратката ќе бидат испратени со следење на број само може да се следи кога пратката е во Кина, и не може да се следи повеќе по замина во Кина, во случај вашиот вкупен цел е помалку од УСД$7 & кога ќе изберете бесплатен превозот метод, како што се Postifinland Економија или Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

18v 0.11 a E12 T13x33 New! миниатюрна лампа с нажежаема жичка A111

BGN 12.24

започнетекрајот18v 0.11 на e12 t13x33 НОВО!минијатурни сијалица светлина A111Број На Модел На A111Напон 18 VМоќ 0.11 НаБаза E12Стакло Школка ЈасноНие прифаќаме меѓународна кредитна картичка, ,T / T,Money Bookers.Ние прифаќаме Alipay како метод на плаќање.Тоа е сигурен, безбеден и брз.Нареди предмети ќе ви бидат пратени по плаќањето е завршено преку Alipay.·Ние брод во светот.Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство...

E27 E14 led лампи 5730SMD 110v 220V 36LED царевица led лампи Коледна полилей свещ, осветление, декорация на дома безплатна доставка

BGN 3.00 3.18

E27 E14 Led Светилки 5730 SMD 220 V 110v 36 LED Пченка Led Сијалица Божиќ Лустерот Свеќа Осветлување Дома Декорација бесплатен превозотСпецификација : База тип : E27 / E14 Напон : 220 V / 110 V LED type : 5730 SMD LED кол : 36 парчиња Лумен : 5802980 LM големина : 95*30мм Боја температура : 60006500 K(бела); 28003200 K(топло бела) Производи опфатени 1pcs* Пченка Светлина

YAM E12/3W E14 RGB LED 15 цвята промяна на свещ крушка лампа w / дистанционно управление AC 85-265 в

BGN 5.00 6.66

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Шарени LED candel светлина диво се користи за сцената, кафуле, паб, бар, КТВ, партија, ballroom архитектонски осветлување, клуб, хотели, ресторани, пејзаж сцена итн...

Високо качество на 12/24vac/DC автомобил 3156 Led задна светлина, задна светлина, 3156 поворотник T20 авто лампа лампата безплатна доставка 20 бр/лот

BGN 94.00 124.80

1 Тип на производ : 315621 SMDHP2 .Влезен Напон : од 12 / 24 VAC / DC3 Моќ Дисипација : 10 W Max4 Led Type : 28355 Led Количина : 21pcs6...

Високо качество 25W SMD 5730 85-265V LED царевичен лампа Epistar полилей лампада домашен тавана лампа E27 E14 B22 AC85-265 Withe лампа

BGN 9.00 13.76

Карактеристики : Висок квалитет на материјалите, висока Прозрачна ефикасност.Ниска потрошувачка, висока осветленост...

10 бр. / лот COB LED Strip 40*35 40*20 36*26 26*16 Mix Square moudle 9V 12V DC 2W 3W 4W 6W студен бял автомобил източник на светлина за четене

BGN 13.00 13.18

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Внимание : Поради ограничувањето на фотографирањето опрема,бојата на производи во фотографијата е за повикување само,ве молиме предмет на нашите вистински производи во случај на каква било разлика.Ние им даде приоритет на безбедно и концизен пакет...

COB LED Lamp Чип Real Power 10W 15W 20W 30W 50W LED Lamp Bulb 220V 240V IP65 Smart IC за направи си САМ LED Flood Light светлината на Прожекторите

BGN 3.63

КОЧАН LED Светилка Чип Вистинска Моќ 10 W 15 W 20 W 30 W 50 W ЛЕР Светилки Сијалица, 220 V 240 V IP65 Smart IC За DIY ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина центарот на Вниманието МонистраФункција : не треба напојување,контактирајте со 220 V240 V AC директно, suiteable за DIY