• Ново
5 бр./лот led G4 2835 SMD 6 W DC 12V G4 24LED Лампа халогенна лампа g4 12v led LED лампа лампа гаранция 2Y осветление прожектор

5 бр./лот led G4 2835 SMD 6 W DC 12V G4 24LED Лампа халогенна лампа g4 12v led LED лампа лампа гаранция 2Y осветление прожектор

BGN 6.00
BGN 6.70
-10 %
В магазина

Брой продукти

Топла Продажба Мини G4 LED Светилка КОЧАН LED Сијалица, 3 W 6 W DC/AC 12 V AC напон 220 V Dimmable Светлина 360 Зрак Агол Лустерот Светла го Замени Халоген G4 Светилки $ 0.78 10 Pcs/многу 2017 G4 AC DC 12 V Led Dimmable крушка Светилка SMD 6 W го Замени халоген светилка светлина 360 Зрак Агол и луз lampada led $ 7.79 G9 G4 LED светилка AC напон 220 V 230 V DC12 V 3 W 5 W 8 W 9 W 2835 SMD 3014 LED Сијалица Светлина 360 Зрак Агол LED место светло гаранција $0.49 10pcs/многу led G4 2835 SMD 6 W DC 12 V G4 24 LED Светилка халоген светилка g4 led 12v ЛЕР светилки Сијалица гаранција 2 Y Осветлување на Вниманието $7.13 10 компјутери/многу G4 DC12 V 3 W LED Сијалица 24leds SMD 3014 Led Пченка Светилка за Кристал Светилка LED светлото на рефлекторите Светилки и Топло, Ладно Бела $ 4.56 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.32 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.9 1x Висок Квалитет на Халоген G4 База 12 V Светилка JC Тип G4 Халоген Светилки Dimmable 10 W 20 W Јасно Халоген Dimmable $0.18 1x LED G4 Светилки Сијалица, КОЧАН SMD AC /DC 12 V 3 W Топло Бела LED Осветлување Светилки замени Халоген G4 за Вниманието Лустерот $1.05
tures :
Сосема нов и висок квалитет. Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг живот Лесно да го инсталирате, едноставно да се замени, погодно за користење
Спецификации Сијалица Модел : G4 Напон : DC12 V W : 6 W LED Кол : SMD 2835 светла боја : Топло бела, Кул бело Димензии : 12cm x37cm
Спакувани Безбедно во Меур Торба.
ПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика. Ако имате било какви посебни барања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ви благодариме! 1.Во принцип,Елементи, ќе биде предаден во рок од 24 часа откако ќе ја добиете вашата исплата (со исклучок на сабота и недела). 2.Во принцип, елементи, ќе пристигнат да ви помеѓу 10-20 дена, неколку ќе пристигне во 20 до 40 дена дуо на Cstoms Бариери. Ве молиме контактирајте со нас ако не ги добиваат по 50 дена. 3.Ние САМО брод потврдените адреса е предвидено во вашата нарачка. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во вашата нарачка совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод. 4.Времето за испорака зависи од дестинацијата и магацин :
ВРАЌАЊЕ/ПОВРАТ
1. За било која причина не сте задоволни со предметот, Што може да се врати во оригиналниот пакет рок од 15 работни дена по добивањето на објектот.
2.Кој плаќа поштенски зависи од причината за враќање.

Подробности

Отделят Цвят:
Топъл Бял, Студен Бял
Мощност:
6w
Тип Елемент:
Led лампи
търговска марка:
Менгджей
документ:
CE, RoHS
Ъгъл На Гредата (°):
360°
Брой led чипове:
24 бр.
Случай:
Спалня
Средният живот (ч):
50000
Базов Тип:
G4
Марка led чипове:
Едисън
Тип Led Лампи:
Царевичен Глава Лук
Форма:
Бар
Напрежение:
12V
Модел led чип:
2835
Цветна Температура:
Топла бяла светлина (2700-3500K)
Толеранс На Мощността:
5%
Дължина:
37mm

Те също купуват с този продукт

Чисто нов! Гаранция ! g4 8x31 24v 20w миниатюрна лампа с нажежаема жичка A176

BGN 12.24

започнетекрајотНово!Гарантира 100% !Г4 8x31 24v 20w минијатурни крушка светилка светлина A176Опис : база : g4дијаметар на стакло : 8mmвкупна должина : 31mmнапон : 24vwattage : 20wИЗВЕСТУВАЊЕАко сте БРАЗИЛ клиенти,ве молиме да ни кажете на вашиот даночен број или број на пасош,тоа е многу важно за царинење.Услови & описАко одлучите да конкурираат на овој објект, вие се согласувате со условите за користење и условите подолу : Плаќање· Ве молиме да го плати веднаш по аукција е завршена.Методи на плаќање· Ние го прифаќаме Меѓународна кредитна картичка,Paypal,TT .· Ние ќе се чека за плаќање да биде јасно пред превозот од вашиот објект.испорака· Сите стоки се испраќаат во безбедно пакување.· Ние брод во СВЕТОТ...

COB LED Lamp Чип Real Power 10W 15W 20W 30W 50W LED Lamp Bulb 220V 240V IP65 Smart IC за направи си САМ LED Flood Light светлината на Прожекторите

BGN 3.63

КОЧАН LED Светилка Чип Вистинска Моќ 10 W 15 W 20 W 30 W 50 W ЛЕР Светилки Сијалица, 220 V 240 V IP65 Smart IC За DIY ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина центарот на Вниманието МонистраФункција : не треба напојување,контактирајте со 220 V240 V AC директно, suiteable за DIY

10pcs 5W LG3535 High Power LED Emitter UV/Ultra Violet 380-385nm 120 градуса ъгъл на виждане с печатна платка 8mm/12mm/14/16/20mm

BGN 13.00 15.76

10x 5 W LG3535 УВ / Ултра Виолетова Пурпурна 380385nm Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Мушка Emitter со 8mm / 12mm / 14mm / 16mm / 20mm PCB Одбор, 3.63.8 V 1.5 А8мм : 12mm : 14mm : 16mm : 20mm : Спецификација : LED Emitter : 5 W(МАКС) DC Напред Напон (VF) : 3.63.8 V DCDC Напред Currect (АКО) : 350m A1500m A бранова Должина : 380nm385nm Агол на Гледање : 120 степени Чип Количина...

E27 E14 led лампи 5730SMD 110v 220V 36LED царевица led лампи Коледна полилей свещ, осветление, декорация на дома безплатна доставка

BGN 3.00 3.18

E27 E14 Led Светилки 5730 SMD 220 V 110v 36 LED Пченка Led Сијалица Божиќ Лустерот Свеќа Осветлување Дома Декорација бесплатен превозотСпецификација : База тип : E27 / E14 Напон : 220 V / 110 V LED type : 5730 SMD LED кол : 36 парчиња Лумен : 5802980 LM големина : 95*30мм Боја температура : 60006500 K(бела); 28003200 K(топло бела) Производи опфатени 1pcs* Пченка Светлина

Високо качество На 12/24 vdc 10 W BAY15d, 1157, P21 / 5W, PY21/5W товарен автомобил, камион, автоматично led стоп, стоп-сигнал за безплатна доставка 20 бр/лот

BGN 94.00 124.80

1 Тип на производ : 115721 SMDHP2 .Влезен Напон : од 12 / 24 VDC3 Моќ Дисипација : 10 W Max4 Led Type : 28355 Led Количина : 21pcs6 Прозрачна Флукс(lm) : 8001000 LM7...

Ярък 12 2.2 Watt led кабинета чекмедже на шкафа лампа 140LM чист лампа топла бяла светлина led осветителни тела за мебели за дома

BGN 13.00 14.00

Светла 12 V 2.2 W LED Шкафот Кабинет Фиока Сијалица 140 LM Чиста Топло Бела led Светилка осветлување за дома мебелКарактеристики : 1.ниска потрошувачка на енергија, долг оперативни живот, заштеда на енергија.2.Средина заштитен материјал, флексибилност и добра осветленост.3.Погоден за Врата, таванот, темно, подрум, гаража, визба, пештера, гардероби, кабинети, шкафови, bookcases, хотел гардероба, безбедно, шатори, автомобили багажникот, по стеблото и на други места.4.Добро решение за заштеда на енергија.5.Лесно да се инсталира .Спецификации : Влез : DC12 VМоќност : 2.2 WБоја : Бела / Топло белатежина : 0.1 КГLed type : 5050 Led Количина : 9 компјутери Големина : 60* 7.5 mm uminance : 140 LMCCT : 27003500k(топло бела)60007000 K(ладно бела)Сместување : AL+PC Апликацијата : кабинет,вино случаи,bookcases,покажа конекција фитинзи : Пакетот вклучува : 1pcs Предводена од Кабинетот Светлина

10шт 20 mm CREE XPE / XPG / XTE / XPL емитер 60 градуса във форма на пръчки или прозрачна повърхност LED обектив/рефлектор коллиматор черен или бял

BGN 6.00 7.20

Постојат 15 / 30 / 45 / 60 степен зрак агол за опција и црна или бела држачот за опција Леќа површина може да биде вода јасни или beaded како што е прикажано подолу во слики.Овој оглас е за 60 степен, beaded или исчистите површината, бела или црна држачот.Опис : Количеството : 10pcs Дијаметар : 20mm Висина : 16mm Носителот : Црна или Бела Агол на Гледање : 60 степен Леќа : Beaded или Бришење како што е прикажано во слика Материјал : Високо квалитетни пластични Апликација : Фокус светлина се Направи светлина изгледа многу посветла Одговара за Кри XPE / XPG / XTE / XPL LED EmittersПакетот Вклучува : 10 x LED Леќа со држачот (зрак агол и носителот боја како избрани)Freeshipping значи пратката ќе бидат испратени со следење на број само може да се следи кога пратката е во Кина, и не може да се следи повеќе по замина во Кина, во случај вашиот вкупен цел е помалку од УСД$7 & кога ќе изберете бесплатен превозот метод, како што се Postifinland Економија или Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

Висока мощност 12v BA9S 1w led Instrument светлини, автомобилна led крушка ba9s, led индикатор за крушка ba9s, led крушка ba9s безплатна доставка 500 бр./лот

BGN 558.00 744.00

1.Тип на производ : BA9 S1 LED2.Влезен Напон : DC12 V3.Моќ Дисипација : 1 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 6080 LM5.LED количина : 1 LED6.LED спецификација : : Φ8.5mm 1.0 W висока моќност LED7.LED Боја : Сина,бела.8.Зрак Агол : 120 degre9.Светилки носителот : BA9 S10.Димензија : Φ10x23mm11.Тежина : 3.2 g12.Оперативен Температура : 40~85 C13.Сертификати : ROHS , CE14 Употреба : LED Автомобил Сигнал Светлина, Индикатор за Светло, Пилот Светилка итн.

Продажба На Едро На Траен Винт E27 Безжично Дистанционно Управление Светлина Притежателя Лампи Капак На Гнездо Превключвател Нов Вкл Изкл

BGN 11.00 22.34

Спецификација : Светилки база : E27Оперативен фреквенција : 315 MHZРежим на Струја : 220 V 50u A (1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

25 бр./лот 85-265 в led тръби Т8 900 mm 14 W 3 метра led лампи epistar 2835 SMD 1500 lm хладно / топло бял

BGN 279.00 340.80

T8 ЛЕР ЦЕВКА 900m 14w 3ft, smd 2835 AC85265 V,Ce, Rohs,2 годишна гаранција,Транспарентни / Млечниот,FEDEX Бесплатен Превозот, 25pcs / многуСпецификации : Име на Модел : ЛЕР Цевка Напон : AC85 V~265 V Светлосен Извор : 2835 SMD LED Кол : 72 PCS Моќ : 14 W Домување Материјал : Млечно PC + алуминиумска плоча + алуминиумски Диск : Вграденво (константна струја) се вози PC покритие (опционално) : транспарентни и млечно бела (default испратени млеко бел) светла Боја : Топло БелаЛадно Бела Боја Температура : 2700 K3200 K6000 K6500 K Живот : 50,000 часот Оценет IP : IP44Примена : 1...

50W led драйвер за 50w led grow чип, водоустойчив IP67, DC20-36V, DC1500MA, dc захранване

BGN 16.00

фактор на моќ : 0.95постојан струја : 1500 MAтекст votage : AC90v265vтежина : 265gпримена : предводена од поплави светлина / вградна светилка / stree светлина / расте светлинаоригиналот : шенжен производствогаранција : 2 години50 W Постојан струја IP67 водоотпорен led драјвер име на производ 50w Постојан Струја LED водоотпорен енергија на снабдувачот на производот модел ZDY00000210 параметри материјал алумина текст votage AC85v265v текст фрекфенција 50 / 60 HZ поврзување на serialparallel 10 серија и 5 паралели излезниот напон DC3036 V излез тековната DC1500m A Максимална излезна моќност 50 W фактор на моќ >0.95 ефикасноста на работата >88% тековна точност ±3% водоотпорен IP67 димензија 130x37x28mm тежина 250g пакет 20pcs / цтн примена широко се користат за уличното осветлување,потоп светлината, место светло,висок залив светлина,ѕидот за миење светлина,и др...

10шт 20 mm 45 градуса във форма на пръчки или прозрачна повърхност LED обектив / рефлектор коллиматор черен или бял за CREE XPE / XPG / XTE / XPL LED

BGN 6.00 7.20

Постојат 15 / 30 / 45 / 60 степен зрак агол за опција и црна или бела држачот за опција Леќа површина може да биде вода јасни или beaded како што е прикажано подолу во слики.Овој оглас е за 45 степен, beaded или исчистите површината, бела или црна држачот.Опис : Количеството : 10pcs Дијаметар : 20mm Висина : 16mm Носителот : Црна или Бела Агол на Гледање : 45 степен Леќа : Beaded или Бришење како што е прикажано во слика Материјал : Високо квалитетни пластични Апликација : Фокус светлина се Направи светлина изгледа многу посветла Одговара за Кри XPE / XPG / XTE / XPL LED EmittersПакетот Вклучува : 10 x LED Леќа со држачот (зрак агол и носителот боја како избрани)Freeshipping значи пратката ќе бидат испратени со следење на број само може да се следи кога пратката е во Кина, и не може да се следи повеќе по замина во Кина, во случај вашиот вкупен цел е помалку од УСД$7 & кога ќе изберете бесплатен превозот метод, како што се Postifinland Економија или Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

5PCS 36mm Rectangle COB Bulb 2W LED Chip On Board 6500K Pure Whihe източник на светлина за направи си САМ Car Home Work лампи 36*26mm LED осветление

BGN 7.98

5 PCS 36mm Правоаголник КОЧАН Сијалица 2 W LED Чип На Одборот 6500 K Чиста Whihe Извор на Светлина за DIY Дома Автомобил Работа Светилки од 36*26mm LED ОсветлувањеГлавните карактеристики на Sumbulbs 3626 КОЧАН LED сијалица : Чипови бренд : Epistar Meterial : Алуминиумлегура плоча + Силиконската Гума Моќ : 2 W Влезен Напон : DC 12 V14 V Max Струја : 200m A Прозрачна флукс : 100 LM / W светла Боја : Ладна Бела (60006500 K) Големина : 36mm*26mm Осветлување област : 30мм*24mm Ниска слабеењето, 1000h слабеењето Апликација : Автомобил светла, Работни светла, Итни светла, Декоративни светилки, Затворен DIY КОЧАН LED светла.Answer : ___________________________ NOTE : Ние сме оригинал ПРОИЗВОДИТЕЛОТ, квалитет и услуга по продажбата е stably гарантира за вас...

18v 0.11 a E12 T13x33 New! миниатюрна лампа с нажежаема жичка A111

BGN 12.24

започнетекрајот18v 0.11 на e12 t13x33 НОВО!минијатурни сијалица светлина A111Број На Модел На A111Напон 18 VМоќ 0.11 НаБаза E12Стакло Школка ЈасноНие прифаќаме меѓународна кредитна картичка, ,T / T,Money Bookers.Ние прифаќаме Alipay како метод на плаќање.Тоа е сигурен, безбеден и брз.Нареди предмети ќе ви бидат пратени по плаќањето е завршено преку Alipay.·Ние брод во светот.Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство...

Високо качество на 6V 6.3 V T10 Клин led индикатори на уреда, w5w 194 168,912, W3W led индикатор за предупреждение на таблото безплатна доставка 20 бр / лот

BGN 29.00 36.48

1 Модел : T104 DIP3мм2 Влезен Напон : DC66.3 V3 Led type : 3мм НАТОПИ Led диоди4 Чип бренд : Chimei5 LED количина : 4 pc6 Лумен излез : 4050lm7...

15 бр./лот G4 DC12V 3W LED лампа 24leds SMD 3014 Led царевичен лампа за кристал лампи LED Spotlight лампи топло студено бяло

BGN 14.00 14.96

Топла Продажба Мини G4 LED Светилка КОЧАН LED Сијалица, 3 W 6 W DC / AC 12 V AC напон 220 V Dimmable Светлина 360 Зрак Агол Лустерот Светла го Замени Халоген G4 Светилки $ 0.78 10 Pcs / многу 2017 G4 AC DC 12 V Led Dimmable крушка Светилка SMD 6 W го Замени халоген светилка светлина 360 Зрак Агол и луз lampada led $ 7.79 G9 G4 LED светилка AC напон 220 V 230 V DC12 V 3 W 5 W 8 W 9 W 2835 SMD 3014 LED Сијалица Светлина 360 Зрак Агол LED место светло гаранција $0.49 10pcs / многу led G4 2835 SMD 6 W DC 12 V G4 24 LED Светилка халоген светилка g4 led 12v ЛЕР светилки Сијалица гаранција 2 Y Осветлување на Вниманието $7.13 10 компјутери / многу G4 DC12 V 3 W LED Сијалица 24leds SMD 3014 Led Пченка Светилка за Кристал Светилка LED светлото на рефлекторите Светилки и Топло, Ладно Бела $ 4.56 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.32 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.9 1x Висок Квалитет на Халоген G4 База 12 V Светилка JC Тип G4 Халоген Светилки Dimmable 10 W 20 W Јасно Халоген Dimmable $0.18 1x LED G4 Светилки Сијалица, КОЧАН SMD AC / DC 12 V 3 W Топло Бела LED Осветлување Светилки замени Халоген G4 за Вниманието Лустерот $1.05Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет...

Високо качество на 12/24vac/DC автомобил 3156 Led задна светлина, задна светлина, 3156 поворотник T20 авто лампа лампата безплатна доставка 20 бр/лот

BGN 94.00 124.80

1 Тип на производ : 315621 SMDHP2 .Влезен Напон : од 12 / 24 VAC / DC3 Моќ Дисипација : 10 W Max4 Led Type : 28355 Led Количина : 21pcs6 Прозрачна Флукс(lm) : 8001000 LM7...

2018 Real Time-limited Ce Professional халогенни лампи, лампи, осветление 12v Ba15s 10шт A021

BGN 39.18

започнетекрајотхалоген светилка ba15s 12v 35w a021Опис : база : Ba15sнапон : 12vwattage : 35 wбаза крај : месинг со никел позлатаПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ· Ако имате расчекор со објект еднаш тоа е транспортирана до вас, ве молиме да ги споделитесо нас, ние ќе се обидеме да ви помогнеме...