• Ново
E27 E14 led лампи 5730SMD 110v 220V 36LED царевица led лампи Коледна полилей свещ, осветление, декорация на дома безплатна доставка

E27 E14 led лампи 5730SMD 110v 220V 36LED царевица led лампи Коледна полилей свещ, осветление, декорация на дома безплатна доставка

BGN 3.00
BGN 3.18
-6 %
В магазина

Брой продукти


E27 E14 Led Светилки 5730 SMD 220 V 110v 36 LED Пченка Led Сијалица Божиќ Лустерот Свеќа Осветлување Дома Декорација бесплатен превозот
Спецификација : База тип : E27/E14 Напон : 220 V /110 V LED type : 5730 SMD LED кол : 36 парчиња Лумен : 580-2980 LM големина : 95*30мм Боја температура : 6000-6500 K(бела); 2800-3200 K(топло бела) Производи опфатени 1pcs* Пченка Светлина

Подробности

Отделят Цвят:
Бяло, Топло Бяло
Мощност:
E27 220V 36LEDS, E27 110V 36LEDS, E14 220V 36LEDS, E14 110V 36LEDS
Тип Елемент:
Led лампи
търговска марка:
Тигтсен-Начална Страница
Ъгъл На Гредата (°):
360°
Марка led чипове:
Эпистар
Средният живот (ч):
>50000Hours
Базов Тип:
E27
Форма:
U-образна форма
Напрежение:
220V
Модел led чип:
5730
документ:
CCC, CE, RoHS
Толеранс На Мощността:
1%
Светлинен Поток:
500-999 лумена
Брой led чипове:
36 бр.
Цветна Температура:
Природата Бяла(3500-5500K)
Случай:
дневна
Тип Led Лампи:
Царевичен Глава Лук
Дължина:
30*95mm
Напрежение:
220v/110v
Базов Тип:
E27/E14
Брой чипове:
36LEDS

Те също купуват с този продукт

(10 бр/лот) Epistar chip 3 години гаранция, CE и RoHS 9 W, дистанционно led лампи RGB промяна на цвета на светлината на прожекторите прожекторное петно светлина

BGN 99.20

RGB LED Сијалица Спецификација : RGB LED Сијалица Чип Бренд : Epistar Моќ : 9 W LED Количина : 1pcsДимензија : 60*130mm Боја : RGB Влезен Напон : 85265 V Оперативни Температура : 30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

Висока мощност 12v BA9S 1w led Instrument светлини, автомобилна led крушка ba9s, led индикатор за крушка ba9s, led крушка ba9s безплатна доставка 500 бр./лот

BGN 558.00 744.00

1.Тип на производ : BA9 S1 LED2.Влезен Напон : DC12 V3.Моќ Дисипација : 1 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 6080 LM5.LED количина : 1 LED6.LED спецификација : : Φ8.5mm 1.0 W висока моќност LED7.LED Боја : Сина,бела.8.Зрак Агол : 120 degre9.Светилки носителот : BA9 S10.Димензија : Φ10x23mm11.Тежина : 3.2 g12.Оперативен Температура : 40~85 C13.Сертификати : ROHS , CE14 Употреба : LED Автомобил Сигнал Светлина, Индикатор за Светло, Пилот Светилка итн.

5PCS 36mm Rectangle COB Bulb 2W LED Chip On Board 6500K Pure Whihe източник на светлина за направи си САМ Car Home Work лампи 36*26mm LED осветление

BGN 7.98

5 PCS 36mm Правоаголник КОЧАН Сијалица 2 W LED Чип На Одборот 6500 K Чиста Whihe Извор на Светлина за DIY Дома Автомобил Работа Светилки од 36*26mm LED ОсветлувањеГлавните карактеристики на Sumbulbs 3626 КОЧАН LED сијалица : Чипови бренд : Epistar Meterial : Алуминиумлегура плоча + Силиконската Гума Моќ : 2 W Влезен Напон : DC 12 V14 V Max Струја : 200m A Прозрачна флукс : 100 LM / W светла Боја : Ладна Бела (60006500 K) Големина : 36mm*26mm Осветлување област : 30мм*24mm Ниска слабеењето, 1000h слабеењето Апликација : Автомобил светла, Работни светла, Итни светла, Декоративни светилки, Затворен DIY КОЧАН LED светла.Answer : ___________________________ NOTE : Ние сме оригинал ПРОИЗВОДИТЕЛОТ, квалитет и услуга по продажбата е stably гарантира за вас...

10 бр. / лот COB LED Strip 40*35 40*20 36*26 26*16 Mix Square moudle 9V 12V DC 2W 3W 4W 6W студен бял автомобил източник на светлина за четене

BGN 13.00 13.18

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Внимание : Поради ограничувањето на фотографирањето опрема,бојата на производи во фотографијата е за повикување само,ве молиме предмет на нашите вистински производи во случај на каква било разлика.Ние им даде приоритет на безбедно и концизен пакет...

Високо качество 25W SMD 5730 85-265V LED царевичен лампа Epistar полилей лампада домашен тавана лампа E27 E14 B22 AC85-265 Withe лампа

BGN 9.00 13.76

Карактеристики : Висок квалитет на материјалите, висока Прозрачна ефикасност.Ниска потрошувачка, висока осветленост...

2 бр DC 12V 100W H1 3000K супер жълт led колата противотуманная фара крушка

BGN 6.00 6.67

Име на производ : Автомобил LED Светло;LED Кол : 1;Бајонет Тип : H1 Моќност : 100 W;Боја Температура : 3000 K;светла Боја : Супер Жолта Напон : DC 12 V;Сијалица Големина на (секој) : 58 x 24mm / 2.3" x 0.9"(L*Макс.D) Надворешен Материјал : Пластични, Електронски Делови;Сијалица Тело Боја : Сребро на Ѕвонење, Жолта Тежина : 80g;Име на Производ : Автомобил LED Светло;LED Кол : 1;Бајонет Тип : H1Моќност : 100 W;Боја Температура : 3000 K;светла Боја : Супер ЖолтаНапон : DC 12 V;Сијалица Големина на (секој) : 58 x 24mm / 2.3" x 0.9"(L*Макс.D)Надворешен Материјал : Пластични, Електронски Делови;Сијалица Тело Боја : Сребро На Ѕвонење, ЖолтаТежина : 80g;Карактеристики H1 бајонет тип, DC 12 V, 100 W, ниска потрошувачка на енергија, долготраен.Идеална замена LED светилки за вашиот светлата, магла светлина, возење светлина, итн.Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека тоа светло боја е во согласност со вашиот локален закон пред да нарачате.Пакет Содржина : 2 Buc x Автомобил LED Светло,1 x ЧувањеAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

50W led драйвер за 50w led grow чип, водоустойчив IP67, DC20-36V, DC1500MA, dc захранване

BGN 16.00

фактор на моќ : 0.95постојан струја : 1500 MAтекст votage : AC90v265vтежина : 265gпримена : предводена од поплави светлина / вградна светилка / stree светлина / расте светлинаоригиналот : шенжен производствогаранција : 2 години50 W Постојан струја IP67 водоотпорен led драјвер име на производ 50w Постојан Струја LED водоотпорен енергија на снабдувачот на производот модел ZDY00000210 параметри материјал алумина текст votage AC85v265v текст фрекфенција 50 / 60 HZ поврзување на serialparallel 10 серија и 5 паралели излезниот напон DC3036 V излез тековната DC1500m A Максимална излезна моќност 50 W фактор на моќ >0.95 ефикасноста на работата >88% тековна точност ±3% водоотпорен IP67 димензија 130x37x28mm тежина 250g пакет 20pcs / цтн примена широко се користат за уличното осветлување,потоп светлината, место светло,висок залив светлина,ѕидот за миење светлина,и др...

Freeshipping!50PCS 1W 3W High Power Chip LED light emitter студен бял топъл бял червен зелен син RGB с 20 мм звездна печатна платка

BGN 38.00 38.40

Забелешка : Ако сакате Неутрален Бела 40004500 K,pls изберете Бела Спецификација : Бела / Ладно Бела / Топло Бела LED Emitter : 1 W / 3 W CCT : 40004500 K / 60006500 K / 30003200 K Lumens : 100110 Lumens / 1 W 180210 Lm / 3 W DC Напред Напон (VF) : 3.23.6 Vdc DC Напред Currect (АКО) : 350m A за 1 W 700m A за 3 W Зрак Агол : 115 степени Леќа боја : вода јасно PCB одбор : Дијаметар ѕвезда 20mm база на Смола (Калап) : Силиконска Смола Сертификат : CE&ROSH животниот век Време : 50.000 часа Сино / Зелено LED Emitter : 1 W / 3 W бранова Должина : 460465nm / 520525nm Lumens : 4060 Lumens / 1 W 90120 Lm / 3 W DC Напред Напон (VF) : 3.23.6 Vdc DC Напред Currect (АКО) : 350m A за 1 W 700m A за 3 W Зрак Агол : 115 степени Леќа боја : вода јасно PCB одбор : Дијаметар ѕвезда 20mm база на Смола (Калап) : Силиконска Смола Сертификат : CE&ROSH животниот век Време : 50.000 часа Црвена / Жолти LED Emitter : 1 W / 3 W бранова Должина : 620625nm / 585590nm Lumens : 3060 Lumens / 1 W 90120 Lm / 3 W DC Напред Напон (VF) : 2.02.6 Vdc DC Напред Currect (АКО) : 350m A за 1 W 700m A за 3 W Зрак Агол : 115 степени Леќа боја : вода јасно PCB одбор : Дијаметар ѕвезда 20mm база на Смола (Калап) : Силиконска Смола Сертификат : CE&ROSH животниот век Време : 50.000 часа RGB (4pin +, R,B,G), ПРЕДВОДЕНА Emitter : 3 W DC Напред Напон (VF) : Црвена 2.02.6 V, Зелена : 3.03.6 V...

Високо качество на DC12 / 24V T20-3156 авто led задна светлина, 3156 led мигач, авто 3156 led светлини задна скорост безплатна доставка на 50 бр. / лот

BGN 246.00 307.20

1 Тип на производ : 315621 SMDHP2 .Влезен Напон : од 12 / 24 VAC / DC3 Моќ Дисипација : 10 W Max4 Led Type : 28355 Led Количина : 21pcs6 Прозрачна Флукс(lm) : 8001000 LM7...

2018 Top Fashion New Ce Professional Lamp Edison Edison Lamp E10x22 2.2 v 0.25 a New!миниатюрни осветителни лампи A016

BGN 9.79

започнетекрајотE10 X22 2.2 v 0.25 НОВО!Минијатурни осветлување светилки A016Број На Модел На A016Напон V 2.2Моќ 0.25 НаБаза E10Стакло Школка ЈасноНие прифаќаме меѓународна кредитна картичка, ,T / T,Money Bookers.Ние прифаќаме Alipay како метод на плаќање.Тоа е сигурен, безбеден и брз.Нареди предмети ќе ви бидат пратени по плаќањето е завршено преку Alipay.·Ние брод во светот.Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство...

Високо качество на 12/24vac/DC автомобил 3156 Led задна светлина, задна светлина, 3156 поворотник T20 авто лампа лампата безплатна доставка 20 бр/лот

BGN 94.00 124.80

1 Тип на производ : 315621 SMDHP2 .Влезен Напон : од 12 / 24 VAC / DC3 Моќ Дисипација : 10 W Max4 Led Type : 28355 Led Количина : 21pcs6...

240V 1500W 1500 вата J тип DE T3 254mm R7s електрическа крушка

BGN 9.54

започнетекрајот Последен пат обновено на 12 : 23 : 37 PM PST, Јан 30, 2009 прегледај ги сите ревизииSquare Trade © AP6.0Продавница за Пребарување 240 V 1500 W 1500 вати J Тип ДЕ T3 254mm R7s Сијалица Кликнете тука за да го видите полна големина...

10шт 20 mm CREE XPE / XPG / XTE / XPL емитер 60 градуса във форма на пръчки или прозрачна повърхност LED обектив/рефлектор коллиматор черен или бял

BGN 6.00 7.20

Постојат 15 / 30 / 45 / 60 степен зрак агол за опција и црна или бела држачот за опција Леќа површина може да биде вода јасни или beaded како што е прикажано подолу во слики.Овој оглас е за 60 степен, beaded или исчистите површината, бела или црна држачот.Опис : Количеството : 10pcs Дијаметар : 20mm Висина : 16mm Носителот : Црна или Бела Агол на Гледање : 60 степен Леќа : Beaded или Бришење како што е прикажано во слика Материјал : Високо квалитетни пластични Апликација : Фокус светлина се Направи светлина изгледа многу посветла Одговара за Кри XPE / XPG / XTE / XPL LED EmittersПакетот Вклучува : 10 x LED Леќа со држачот (зрак агол и носителот боја како избрани)Freeshipping значи пратката ќе бидат испратени со следење на број само може да се следи кога пратката е во Кина, и не може да се следи повеќе по замина во Кина, во случај вашиот вкупен цел е помалку од УСД$7 & кога ќе изберете бесплатен превозот метод, како што се Postifinland Економија или Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

COB LED Lamp Чип Real Power 10W 15W 20W 30W 50W LED Lamp Bulb 220V 240V IP65 Smart IC за направи си САМ LED Flood Light светлината на Прожекторите

BGN 3.63

КОЧАН LED Светилка Чип Вистинска Моќ 10 W 15 W 20 W 30 W 50 W ЛЕР Светилки Сијалица, 220 V 240 V IP65 Smart IC За DIY ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина центарот на Вниманието МонистраФункција : не треба напојување,контактирајте со 220 V240 V AC директно, suiteable за DIY

2X A0 H1 H3 led светлини-добрият анти-трептене на резистор Canceller декодер

BGN 17.10

Опис : Висок квалитет и долг животен век. Лесно plug and play, без модификација е потребно. Решавање на порака за грешка на контролната табла и светлата треперење прашање. Се работи со сите cid LED колекции : H1, H3. 2 парчиња грешка canceler декодер за полнење за LED светла, магла светлина.Спецификација : Тип : електронскиГолемина на : прибл.30x3x3cm Напон : 9 V16 VПакетот Вклучува : 2 Парчиња Грешка Canceler Декодер За ПолнењеAnswer : ___________________________ Note : Тоа не ќе работат на Switchback LED светилки!Ве молиме проверете ги модел пред да нарачате.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

18v 0.11 a E12 T13x33 New! миниатюрна лампа с нажежаема жичка A111

BGN 12.24

започнетекрајот18v 0.11 на e12 t13x33 НОВО!минијатурни сијалица светлина A111Број На Модел На A111Напон 18 VМоќ 0.11 НаБаза E12Стакло Школка ЈасноНие прифаќаме меѓународна кредитна картичка, ,T / T,Money Bookers.Ние прифаќаме Alipay како метод на плаќање.Тоа е сигурен, безбеден и брз.Нареди предмети ќе ви бидат пратени по плаќањето е завршено преку Alipay.·Ние брод во светот.Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство...

(10 бр / лот) Epistar chip 3 години гаранция, CE и RoHS 5 W RGB led светлини дистанционно промяна на цвета на светлината на прожекторите, точка осветление

BGN 92.80

RGB LED Сијалица Спецификација : RGB LED Сијалица Чип Бренд : Epistar Моќ : 5 W LED Количина : 1pcsДимензија : 60*105mm Боја : RGB Влезен Напон : 85265 V Оперативни Температура : 30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

Led лампа T5 900mm 3 ФУТ SMD 5630 лампа 14W AC110~240V хладно / топло бял 30 бр./лот

BGN 258.00 280.00

3 FT 900mm 14 W T5 ЛЕР Цевка ,Fedex Бесплатен превозот,30pcs / многуСпецификации : Име на Модел : ЛЕР Цевка Напон : AC110 V~240 V Извор на Светлина : 5630 SMD LED Кол : 52 PCS Моќ : 14 W Домување Материјал : Млечно PC + алуминиумска плоча + алуминиумски Диск : Вграденво (константна струја) се вози PC покритие (опционално) : транспарентни и млечно бела (default испратени млеко бел) светла Боја : Топло БелаЛадно Бела Боја Температура : 2700 K3200 K6000 K6500 K Живот : 50,000 часот Оценет IP : IP44Примена : 1...

10шт 20 mm 45 градуса във форма на пръчки или прозрачна повърхност LED обектив / рефлектор коллиматор черен или бял за CREE XPE / XPG / XTE / XPL LED

BGN 6.00 7.20

Постојат 15 / 30 / 45 / 60 степен зрак агол за опција и црна или бела држачот за опција Леќа површина може да биде вода јасни или beaded како што е прикажано подолу во слики.Овој оглас е за 45 степен, beaded или исчистите површината, бела или црна држачот.Опис : Количеството : 10pcs Дијаметар : 20mm Висина : 16mm Носителот : Црна или Бела Агол на Гледање : 45 степен Леќа : Beaded или Бришење како што е прикажано во слика Материјал : Високо квалитетни пластични Апликација : Фокус светлина се Направи светлина изгледа многу посветла Одговара за Кри XPE / XPG / XTE / XPL LED EmittersПакетот Вклучува : 10 x LED Леќа со држачот (зрак агол и носителот боја како избрани)Freeshipping значи пратката ќе бидат испратени со следење на број само може да се следи кога пратката е во Кина, и не може да се следи повеќе по замина во Кина, во случај вашиот вкупен цел е помалку од УСД$7 & кога ќе изберете бесплатен превозот метод, како што се Postifinland Економија или Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

Нов E27 led лампа r95 r125 led лампа 12 W 15 W 20 W led светлина ac 110-220 До 240 v ic driver led топло студено бяла светлина за хол

BGN 13.00 14.40

НОВИ E27 led светилка r95 r125 led сијалица 12w 15w 20w led светло ac 110v 220v 240v ic возачот led топло colde бела светлина, за livingroomСпецификацииИме на производ : R95 LED СветилкаWattage : 12 W / 15 WБаза Тип : E27 БазаНапон : AC 110 V~240 VТемпература На Бојата : Топло Бела : 28003200 KКул Бело : 60006500 KГаранција : 3 ГодиниИме на производ : R125 LED СветилкаWattage : 15 W / 20 WБаза Тип : E27 БазаНапон : AC 110 V~240 VТемпература На Бојата : Топло Бела : 28003200 KКул Бело : 60006500 KГаранција : 3 Години

110v 15w E12 T20x48 Good! miniaturre лампи, осветление A239

BGN 14.69

започнетекрајот110v 15w e12 t20x48 ДОБРО!miniaturre светилки за осветлување A239Број На Модел На A239Напон 110 VМоќност 15 WБаза E12Стакло Школка ЈасноНие прифаќаме меѓународна кредитна картичка, ,T / T,Money Bookers.Ние прифаќаме Alipay како метод на плаќање.Тоа е сигурен, безбеден и брз.Нареди предмети ќе ви бидат пратени по плаќањето е завршено преку Alipay.·Ние брод во светот.Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство...

Високо качество На 12/24 vdc 10 W BAY15d BAZ15d P21 / 5W, 1157 камион товарен вагон led стоп-сигнал, led стоп-сигнал за безплатна доставка на 5 бр. / лот

BGN 29.00 36.00

1 Тип на производ : 115721 SMDHP2 .Влезен Напон : од 12 / 24 VDC3 Моќ Дисипација : 10 W Max4 Led Type : 28355 Led Количина : 21pcs6 Прозрачна Флукс(lm) : 8001000 LM7...

2018 Real Time-limited Ce Professional халогенни лампи, лампи, осветление 12v Ba15s 10шт A021

BGN 39.18

започнетекрајотхалоген светилка ba15s 12v 35w a021Опис : база : Ba15sнапон : 12vwattage : 35 wбаза крај : месинг со никел позлатаПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ· Ако имате расчекор со објект еднаш тоа е транспортирана до вас, ве молиме да ги споделитесо нас, ние ќе се обидеме да ви помогнеме...

Спирална нишка Led, топчета Глобус Edison A19, 3W, Кехлибар стъкло, супер топло 2200K,на основата на E26 E27, декоративни осветителни тела, Dimmable

BGN 94.38

Answer : ___________________________ Note : светилки е подобро за декоративни осветлување.бојата е 2200 K (супер топло).ако тоа е можно, би можеле да се провери пред ставање на наредби.ви благодариме

безжична индукционная лампа сензор за близост светлина домашната кухня LED под шкаф шкаф шкаф лампа с 2 x 23A 12V батерия

BGN 32.00 33.28

Карактеристики : Висока светла, висока чувствителност, ниска потрошувачка на енергија, долг оперативни живот, заштеда на енергија.Без жици, лесно монтирање.Користење на напредни растојание уреди со покажувач на технологија, автоматски се идентификува растојание : светлината е кога долго растојание, и ќе се исклучи кога ќе се затвори distaНапојува со 2 x 23 A 12 V батерија(вклучуваат)Тоа може да се користи во шкафот cabinte гардероба, итн.Спецификации : LED светла боја : БелаВлијание на владата : растојание сензорВлијание контрола : вградениот сензор за светлоВлијание на далечина : за 57mmВлијание агол : 120 степениLED : SMD 5050 LEDLED количина : 6 PcsLED живот : Над 100000hLED осветлувањето : 120lmВлезна моќност : 2 x 23 A батеријатаМатеријал : пластикаСветлината големина на : 6.5*4 *1.9 cmПакет листата : 5 * LED Светло5* двострано лепило