• Ново
15 бр./лот G4 DC12V 3W LED лампа 24leds SMD 3014 Led царевичен лампа за кристал лампи LED Spotlight лампи топло студено бяло

15 бр./лот G4 DC12V 3W LED лампа 24leds SMD 3014 Led царевичен лампа за кристал лампи LED Spotlight лампи топло студено бяло

BGN 14.00
BGN 14.96
-6 %
В магазина

Брой продукти

Топла Продажба Мини G4 LED Светилка КОЧАН LED Сијалица, 3 W 6 W DC/AC 12 V AC напон 220 V Dimmable Светлина 360 Зрак Агол Лустерот Светла го Замени Халоген G4 Светилки $ 0.78 10 Pcs/многу 2017 G4 AC DC 12 V Led Dimmable крушка Светилка SMD 6 W го Замени халоген светилка светлина 360 Зрак Агол и луз lampada led $ 7.79 G9 G4 LED светилка AC напон 220 V 230 V DC12 V 3 W 5 W 8 W 9 W 2835 SMD 3014 LED Сијалица Светлина 360 Зрак Агол LED место светло гаранција $0.49 10pcs/многу led G4 2835 SMD 6 W DC 12 V G4 24 LED Светилка халоген светилка g4 led 12v ЛЕР светилки Сијалица гаранција 2 Y Осветлување на Вниманието $7.13 10 компјутери/многу G4 DC12 V 3 W LED Сијалица 24leds SMD 3014 Led Пченка Светилка за Кристал Светилка LED светлото на рефлекторите Светилки и Топло, Ладно Бела $ 4.56 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.32 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.9 1x Висок Квалитет на Халоген G4 База 12 V Светилка JC Тип G4 Халоген Светилки Dimmable 10 W 20 W Јасно Халоген Dimmable $0.18 1x LED G4 Светилки Сијалица, КОЧАН SMD AC /DC 12 V 3 W Топло Бела LED Осветлување Светилки замени Халоген G4 за Вниманието Лустерот $1.05
Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет. Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг живот Лесно да го инсталирате, едноставно да се замени, погодно за користење
Спецификации Сијалица Модел : G4 Напон : DC 12 V W : 3 W LED Кол : 24 SMD 3014 светла боја : Топло бела / ладно бела Големина : 3.8 cm x 0.8 х 0.8 cm - 1.5 инчен x 0.31 инчен x 0.31 cmm.
Спакувани Безбедно во Меур Торба.
ПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика. Ако имате било какви посебни барања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ви благодариме! 1.Во принцип,Елементи, ќе биде предаден во рок од 24 часа откако ќе ја добиете вашата исплата (со исклучок на сабота и недела). 2.Во принцип, елементи, ќе пристигнат да ви помеѓу 10-20 дена, неколку ќе пристигне во 20 до 40 дена дуо на Cstoms Бариери. Ве молиме контактирајте со нас ако не ги добиваат по 50 дена. 3.Ние САМО брод потврдените адреса е предвидено во вашата нарачка. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во вашата нарачка совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод. 4.Времето за испорака зависи од дестинацијата и магацин :
ВРАЌАЊЕ/ПОВРАТ
1. За било која причина не сте задоволни со предметот, Што може да се врати во оригиналниот пакет рок од 15 работни дена по добивањето на објектот.

Подробности

Отделят Цвят:
Топъл Бял, Студен Бял
Мощност:
3w
Тип Елемент:
Led лампи
търговска марка:
Менгджей
документ:
CE, RoHS
Ъгъл На Гредата (°):
360°
Брой led чипове:
24 бр.
Случай:
Спалня
Средният живот (ч):
50000
Базов Тип:
G4
Марка led чипове:
Едисън
Тип Led Лампи:
Царевичен Глава Лук
Форма:
Бар
Модел led чип:
2835
Напрежение:
12V
Светлинен Поток:
До 249 лумена
Цветна Температура:
Топла бяла светлина (2700-3500K)
Толеранс На Мощността:
5%
Дължина:
9.6mm

Те също купуват с този продукт

Високо качество на DC12 / 24V T20-3156 авто led задна светлина, 3156 led мигач, авто 3156 led светлини задна скорост безплатна доставка на 50 бр. / лот

BGN 246.00 307.20

1 Тип на производ : 315621 SMDHP2 .Влезен Напон : од 12 / 24 VAC / DC3 Моќ Дисипација : 10 W Max4 Led Type : 28355 Led Количина : 21pcs6...

10 бр. / лот COB LED Strip 40*35 40*20 36*26 26*16 Mix Square moudle 9V 12V DC 2W 3W 4W 6W студен бял автомобил източник на светлина за четене

BGN 13.00 13.18

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Внимание : Поради ограничувањето на фотографирањето опрема,бојата на производи во фотографијата е за повикување само,ве молиме предмет на нашите вистински производи во случај на каква било разлика.Ние им даде приоритет на безбедно и концизен пакет...

Високо качество на 12/24vac/DC автомобил 3156 Led задна светлина, задна светлина, 3156 поворотник T20 авто лампа лампата безплатна доставка 20 бр/лот

BGN 94.00 124.80

1 Тип на производ : 315621 SMDHP2 .Влезен Напон : од 12 / 24 VAC / DC3 Моќ Дисипација : 10 W Max4 Led Type : 28355 Led Количина : 21pcs6...

Високо качество на 6V 6.3 V T10 Клин led индикатори на уреда, w5w 194 168,912, W3W led индикатор за предупреждение на таблото безплатна доставка 20 бр / лот

BGN 29.00 36.48

1 Модел : T104 DIP3мм2 Влезен Напон : DC66.3 V3 Led type : 3мм НАТОПИ Led диоди4 Чип бренд : Chimei5 LED количина : 4 pc6 Лумен излез : 4050lm7...

Нов E27 led лампа r95 r125 led лампа 12 W 15 W 20 W led светлина ac 110-220 До 240 v ic driver led топло студено бяла светлина за хол

BGN 13.00 14.40

НОВИ E27 led светилка r95 r125 led сијалица 12w 15w 20w led светло ac 110v 220v 240v ic возачот led топло colde бела светлина, за livingroomСпецификацииИме на производ : R95 LED СветилкаWattage : 12 W / 15 WБаза Тип : E27 БазаНапон : AC 110 V~240 VТемпература На Бојата : Топло Бела : 28003200 KКул Бело : 60006500 KГаранција : 3 ГодиниИме на производ : R125 LED СветилкаWattage : 15 W / 20 WБаза Тип : E27 БазаНапон : AC 110 V~240 VТемпература На Бојата : Топло Бела : 28003200 KКул Бело : 60006500 KГаранција : 3 Години

Спирална нишка Led, топчета Глобус Edison A19, 3W, Кехлибар стъкло, супер топло 2200K,на основата на E26 E27, декоративни осветителни тела, Dimmable

BGN 94.38

Answer : ___________________________ Note : светилки е подобро за декоративни осветлување.бојата е 2200 K (супер топло).ако тоа е можно, би можеле да се провери пред ставање на наредби.ви благодариме

10x 5 градуса или 90 градуса 13 мм пластмасова PC LED обектив бистра / Бисерная повърхност, за да се CREE XPE XPE2 XPG XPG2 XTE Epiled 3535 LED емитер

BGN 6.00 6.59

5 Степен или 90 степени 13mm Пластични PC LED Леќа Јасно или Мушка Површината за КРИ XPE XPE2 XPG XPG2 XTE Epiled 3535 LED Emitters5 Степен Исчистите Површината : 90 Степени Beaded Површината : Одговара за Кри XPE XPE2 XPG XPG2 XTE Epileds Semileds 3535 LED Emitter Монистра, користење илустрација : Постојат 5 / 90 степен зрак агол за опција.5 степен Леќа површина е вода јасна, додека 90 степени леќа се beaded површина како што е прикажано на горната слики...

COB LED Lamp Чип Real Power 10W 15W 20W 30W 50W LED Lamp Bulb 220V 240V IP65 Smart IC за направи си САМ LED Flood Light светлината на Прожекторите

BGN 3.63

КОЧАН LED Светилка Чип Вистинска Моќ 10 W 15 W 20 W 30 W 50 W ЛЕР Светилки Сијалица, 220 V 240 V IP65 Smart IC За DIY ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина центарот на Вниманието МонистраФункција : не треба напојување,контактирајте со 220 V240 V AC директно, suiteable за DIY

Високо качество На 12/24 vdc 10 W BAY15d BAZ15d P21 / 5W, 1157 камион товарен вагон led стоп-сигнал, led стоп-сигнал за безплатна доставка на 5 бр. / лот

BGN 29.00 36.00

1 Тип на производ : 115721 SMDHP2 .Влезен Напон : од 12 / 24 VDC3 Моќ Дисипација : 10 W Max4 Led Type : 28355 Led Количина : 21pcs6 Прозрачна Флукс(lm) : 8001000 LM7...

240V 1500W 1500 вата J тип DE T3 254mm R7s електрическа крушка

BGN 9.54

започнетекрајот Последен пат обновено на 12 : 23 : 37 PM PST, Јан 30, 2009 прегледај ги сите ревизииSquare Trade © AP6.0Продавница за Пребарување 240 V 1500 W 1500 вати J Тип ДЕ T3 254mm R7s Сијалица Кликнете тука за да го видите полна големина...

12V DC Led SMD лампа 5730 преносима лампа открит лагер палатка нощен риболов виси аварийно осветление с крокодиловым на една кука 3W 5W 7W 9W

BGN 2.00 4.96

12v LED Отворено Итни Светлина Со жица и Крокодил КлиповиНа 12v DC LED Сијалица е производ сона Голема Количина SMD5730 LED Чипови.Со innovatory LED технологијаго прави тоа трајни и одличнитоплина дисипација перформанси.Бела PC школка,1.1 M моќжица може слободно да продолжиосветлување регионот,тоа вклучуваКрокодил Кука во позитивнои негативни,и крокодил клипво светилка...

KARWEN LED крушка E27 SMD 5730 220V 24 36 48 56 69 led полилей свещ лампада LED Light за декорация на дома царевичен лампа

BGN 2.00 2.66

Lampada LED Светилка E27 220 V 240 V ЛЕР Пченка Сијалица SMD5730 Светилка LED Светилки 24 / 36 / 48 / 56 / 69 LEDs Дома Декорирани Лустерот Светла Ниска потрошувачка, висока осветленост...

2 бр DC 12V 100W H1 3000K супер жълт led колата противотуманная фара крушка

BGN 6.00 6.67

Име на производ : Автомобил LED Светло;LED Кол : 1;Бајонет Тип : H1 Моќност : 100 W;Боја Температура : 3000 K;светла Боја : Супер Жолта Напон : DC 12 V;Сијалица Големина на (секој) : 58 x 24mm / 2.3" x 0.9"(L*Макс.D) Надворешен Материјал : Пластични, Електронски Делови;Сијалица Тело Боја : Сребро на Ѕвонење, Жолта Тежина : 80g;Име на Производ : Автомобил LED Светло;LED Кол : 1;Бајонет Тип : H1Моќност : 100 W;Боја Температура : 3000 K;светла Боја : Супер ЖолтаНапон : DC 12 V;Сијалица Големина на (секој) : 58 x 24mm / 2.3" x 0.9"(L*Макс.D)Надворешен Материјал : Пластични, Електронски Делови;Сијалица Тело Боја : Сребро На Ѕвонење, ЖолтаТежина : 80g;Карактеристики H1 бајонет тип, DC 12 V, 100 W, ниска потрошувачка на енергија, долготраен.Идеална замена LED светилки за вашиот светлата, магла светлина, возење светлина, итн.Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека тоа светло боја е во согласност со вашиот локален закон пред да нарачате.Пакет Содржина : 2 Buc x Автомобил LED Светло,1 x ЧувањеAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Високо качество 25W SMD 5730 85-265V LED царевичен лампа Epistar полилей лампада домашен тавана лампа E27 E14 B22 AC85-265 Withe лампа

BGN 9.00 13.76

Карактеристики : Висок квалитет на материјалите, висока Прозрачна ефикасност.Ниска потрошувачка, висока осветленост...

10pcs 5W LG3535 High Power LED Emitter UV/Ultra Violet 380-385nm 120 градуса ъгъл на виждане с печатна платка 8mm/12mm/14/16/20mm

BGN 13.00 15.76

10x 5 W LG3535 УВ / Ултра Виолетова Пурпурна 380385nm Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Мушка Emitter со 8mm / 12mm / 14mm / 16mm / 20mm PCB Одбор, 3.63.8 V 1.5 А8мм : 12mm : 14mm : 16mm : 20mm : Спецификација : LED Emitter : 5 W(МАКС) DC Напред Напон (VF) : 3.63.8 V DCDC Напред Currect (АКО) : 350m A1500m A бранова Должина : 380nm385nm Агол на Гледање : 120 степени Чип Количина...

Freeshipping!50PCS 1W 3W High Power Chip LED light emitter студен бял топъл бял червен зелен син RGB с 20 мм звездна печатна платка

BGN 38.00 38.40

Забелешка : Ако сакате Неутрален Бела 40004500 K,pls изберете Бела Спецификација : Бела / Ладно Бела / Топло Бела LED Emitter : 1 W / 3 W CCT : 40004500 K / 60006500 K / 30003200 K Lumens : 100110 Lumens / 1 W 180210 Lm / 3 W DC Напред Напон (VF) : 3.23.6 Vdc DC Напред Currect (АКО) : 350m A за 1 W 700m A за 3 W Зрак Агол : 115 степени Леќа боја : вода јасно PCB одбор : Дијаметар ѕвезда 20mm база на Смола (Калап) : Силиконска Смола Сертификат : CE&ROSH животниот век Време : 50.000 часа Сино / Зелено LED Emitter : 1 W / 3 W бранова Должина : 460465nm / 520525nm Lumens : 4060 Lumens / 1 W 90120 Lm / 3 W DC Напред Напон (VF) : 3.23.6 Vdc DC Напред Currect (АКО) : 350m A за 1 W 700m A за 3 W Зрак Агол : 115 степени Леќа боја : вода јасно PCB одбор : Дијаметар ѕвезда 20mm база на Смола (Калап) : Силиконска Смола Сертификат : CE&ROSH животниот век Време : 50.000 часа Црвена / Жолти LED Emitter : 1 W / 3 W бранова Должина : 620625nm / 585590nm Lumens : 3060 Lumens / 1 W 90120 Lm / 3 W DC Напред Напон (VF) : 2.02.6 Vdc DC Напред Currect (АКО) : 350m A за 1 W 700m A за 3 W Зрак Агол : 115 степени Леќа боја : вода јасно PCB одбор : Дијаметар ѕвезда 20mm база на Смола (Калап) : Силиконска Смола Сертификат : CE&ROSH животниот век Време : 50.000 часа RGB (4pin +, R,B,G), ПРЕДВОДЕНА Emitter : 3 W DC Напред Напон (VF) : Црвена 2.02.6 V, Зелена : 3.03.6 V...

YAM E12/3W E14 RGB LED 15 цвята промяна на свещ крушка лампа w / дистанционно управление AC 85-265 в

BGN 5.00 6.66

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Шарени LED candel светлина диво се користи за сцената, кафуле, паб, бар, КТВ, партија, ballroom архитектонски осветлување, клуб, хотели, ресторани, пејзаж сцена итн...

(10 бр / лот) Epistar chip 3 години гаранция, CE и RoHS 5 W RGB led светлини дистанционно промяна на цвета на светлината на прожекторите, точка осветление

BGN 92.80

RGB LED Сијалица Спецификација : RGB LED Сијалица Чип Бренд : Epistar Моќ : 5 W LED Количина : 1pcsДимензија : 60*105mm Боја : RGB Влезен Напон : 85265 V Оперативни Температура : 30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години