• Ново
Супер ярък прожектор LED лампа LED Spot light 9W 12W 15W Bombillas високо качество MR16 12V Spot light лампада LED лампа за постоянен ток

Супер ярък прожектор LED лампа LED Spot light 9W 12W 15W Bombillas високо качество MR16 12V Spot light лампада LED лампа за постоянен ток

BGN 3.00
BGN 5.31
-44 %
В магазина

Брой продукти

Супер-светли LED светлото на рефлекторите LED Светилка Место светло 9 W 12 W 15 W Bombillas Висок квалитет MR16 12 V Место светло Lampada LED Сијалица DC Спецификации : Име : КОЧАН LED светлото на рефлекторите База Тип : MR16 Wattage : 9 W/12 W/15 W Напон : DC 12 V Lumens : 500 LM / 600 LM / 700 LM Боја Температура : 6000-6500 K (Кул Бело); 2800-3500 K (Топло Бела);Неутрален Бела(4000-4500 K). Светла боја : Топло бела / Бела/Кул Бело Сертификација : CE / CCC / Rohs Просечен живот : 60000hours Предностите на LED светла : 1, заштеда на Енергија. 2, Долг живот. 3, применливоста на доброто, бидејќи јачината на звукот на еден ЛЕР е мал, може да се направи во било која форма. 4, одговорот времето е кратко, е ns (nanosecond) на ниво на времето за одговор, и општа намена е ms (милисекунда) време на одговор ниво. 5, заштита на Животната средина, неопасен метален отпад е лесно да се рециклира. 6, светла боја чиста, тесен спектрален опсег, малку оштетување на очите Пакет : 1 X MR16 LED светлото на рефлекторите

Подробности

Отделят Цвят:
Бял, Топъл Бял, Студен Бял
Мощност:
9w, 12w, 15w
Силна Страна На Регулатори:
No
Тип Елемент:
Led лампи
Напрежение:
DC 12V
Тип Led Лампи:
Лампа За Прожектор
документ:
CE, RoHS
Форма:
Пръстен
Случай:
Спалня
Средният живот (ч):
50000
Светлинен Поток:
250 - 499 лумена
Брой led чипове:
Друго
Марка led чипове:
Эпистар
Модел led чип:
Висока мощност 3 W
Базов Тип:
MR16
Ъгъл На Гредата (°):
60°
Толеранс На Мощността:
5%
Цветна Температура:
Студено бяло(5500-7000K)
търговска марка:
ЭРАНПО
Характеристики:
супер ярки led прожектор MR16
източник на полет:
Led висока ефективност
Тип на светодиода:
Открий Крушки
Модел:
MR16 led DC 12V
точков светлина:
MR16 led spot light 9w
Гаранция:
3 години

Те също купуват с този продукт

bombillas led e27 e14 para el hogar 110v 220v 3w 5w 7w lampada 9w led 12w 15w лампара led bombillas para hogar студен топъл бял

BGN 0.77

bombillas led e27 e14 para el hogar 220v 110v 3w 5w 7w lampada led 9w 12w 15w lampara led bombillas став hogar ладно топло бела Функција : 1 постојан струја вози кола, квалитетот е повеќе стабилен, без треперење, широк напон текст глобална напојување за AC100240 V, повеќе отпорни на оштетувања предизвикани од напонот на струја на осветлување компоненти...

Високо качество на 24V Т5 led Instrument светлини,T5 24V led Pilot Led light Warning light led T5 Signal light безплатна доставка 20 бр/лот

BGN 14.00 17.28

1 Тип на производ : T5 1 LED2 Влезен Напон : DC24 V3 Моќ Дисипација : 0.06 W Max4 Прозрачна Флукс(lm) : 1820 LM5 LED количина : 1 LED6 LED спецификација : LED НАТОПИ 5mm сферични,7...

5шт led лампа Лампа b22 лампада лампа бомбилья led namna lampu kuningan 3W 5W 7W 9W 12W 15W 110V 220V студен бял топъл бял

BGN 7.00 9.26

Ако ви треба lamp, E27, можете да кликнете на линкот подолу 5pcs ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка b22 Lampada lampe Bombilla led namna lampu kuningan3 W 5 W 7 W 9 W 12 W 15 W 110 V 220 V Ладно Бела Топло БелаСпецификација : Точка Име : led Сијалица,led светилка База Тип : B22 Wattage : 3 W / 5 W / 7 W / 9 W / 12 W / 15 W Напон : AC 100240 V, Погоден за различни земји на напон (AC 100 V, 110 V, 220 V 230 V или 240 V) LED Type : SMD 2835 Гаранција : 1 годинаБоја Рендерирање Индекс : Ra80Зрак агол : 270 степенЖивотниот век : над 10.000 часаТемпература на бојата : Топло Бела : 28003500 K Ладно Бела : 60006500 KПочитувани клиенти,ве Молиме внимание : бидејќи цената е многу ниска,па led сијалица не доаѓаат со мало кутија,ако сакате мало кутија,ве молиме да ни побара за помош

UV-лампа GHO64T5L замества американският uv GML017, Атлантическия uv ADHO64-4, Гермитрол OC5,

BGN 147.20

W : 155 W Должина : 1554 mm База : Б1 База Опис : 1 Единствен Pin Двојно Заврши (Б1) Qtz OD : 15 mm Жици : Инстант Почеток Излез : Стандардна Категорија : ХО Тип : L Жици : 0 Опис : GHO64 T5 L Ние поддршка на мало и трговија на големо

Отлично качество на 9W водеше печката ПХБ, SMD7171 Hualei чип 900lm алуминиева низкопробная дъска бяла / топло бяло за топки Led

BGN 25.00 25.12

Функција : 1 Висока прозрачна флукс, околу 90100lm / W2 Супер висока осветленост, и CRI е Ra703 Алуминиум pcb е околу 1.2 mm дебелина, не вклучуваат Led диоди4...

Viewi 5X lampadas led light bulb dimmer 8w E27 E14 E12 B22 GU10 G9 110V 220V 4014 чип 80 светодиоди энергосберегающая лампа за домашни лампи

BGN 55.41

започнетекрајотViewi 5 X lampadas led сијалица светлина dimmer 8w E27 E14 E12 B22 GU10 G9 110 V 220 V 4014 чип 80 led диоди заштеда на енергија светилка за дома светилкиКарактеристики : Со 80pcs* SMD 4014 LED чип, ултра осветленоста.Заштеда на енергија, ниска потрошувачка на енергија.Долг животен век, повеќе од 50000 часа.Заштита за очи, без strobes.Безбеден за употреба, без зрачење или загадување елементи.Висок квалитет, стабилни перформанси.Лесно да се инсталира, само plug & play.Погоден за паб, изложба, канцеларија или домашна употреба.Спецификации : LED : SMD4014 НОВ чипКоличината на LED чипови : 80Светла боја : Топло бела / Бела / Кул белоТемпература на бојата : 2800k3200 K / 4200k4500 K / 6200 K6500 KЛумен : 820850 LMСветилка база тип : E 27 / E 14 / E 12 / B22 / GU10 / G9Работен напон : Ac110 V / A220 VoltWattage : 8 WЗрак агол : 360 степениМатеријал : АлуминиумПроизвод големина : 31*101mm (Max...

12V Solar Compatible 110V 220V LED лампи 3W 5W 7W High Power LED лампа GU10 GU5.3 E27 Home Light CE RoHS Безплатна доставка на 2 бр./лот

BGN 13.00 13.25

12 V Соларни Компатибилен 110 V 220 V 85265 V LED Светилки 3 W 5 W 7 W Висока Моќност LED Светилки GU10 GU5.3 E27 Дома Светлина CE, Ro HS Freeshipping 2 ПАРЧИЊА / МНОГУНиска Моќност : заштеди до 90% моќ споредуваат со халоген во s аме светлината...

Високо качество на 12/24 В 10 W на автомобила H7 led фарове за мъгла, авто H7 висока мощност led лампи лампи светлини безплатна доставка 20 бр/лот

BGN 98.00 131.20

1 Тип на производ : H721 SMDHP2 .Влезен Напон : од 12 / 24 VAC / DC3 Моќ Дисипација : 10 W Max4 Led Type : 28355 Led Количина : 21pcs6...

10шт/50шт/100шт 5W Nation Star LG3535 led светодиод Чип light emitter неутрален бял топъл бял вместо CREEXPG XTE

BGN 7.00 8.00

топла продажба!10 PCS / 50 PCS / 100 PCS LG3535 led Emitter Бела 60006500 K 13 W5 W LED со 16mm Ѕвезда PCB наместо на КРИ XPG XTE LED EmitterТехнички Параметри : Количина : 10pcs / 50 PCS / 100 PCSМоќност : 1 W5 WСе Емитуваат Боја : Бела / Бела WramDC Напред Напон (VF) : 3.2 Vdc3.6 VdcDC Напред Тековната (АКО) : 350m A~1500m AДијаметар : 20mmИнтензитетот Прозрачна (Iv) : 450 LMМаксимална Струја : 1500m AАгол На Гледање : 120 Степен

HRSOD 6XG4 2W 9X5730SMD 200LM 6000-6500K студена бяла / топло бяла светлина led лампи петно (DC12V) нов

BGN 11.00 17.47

Спецификации Бренд HRSOD Сијалица База G4 Сијалица Облик Еден Вид на самото Место Светла светла Боја Кул Бела / Топло Бела Wattage (W) 2 Wattage Опсег (W) 0.52.5 LED Тип SMD 5730 LED Кол 12 Леќа Боја Дифузен Работна Температура # Напон (V) ЕДНОНАСОЧНА струја 12 Почетна Lumens (lm) 200 IP Оценка IP67 Температура на Бојата (К) 60006500 Еквивалент Wattage (W) 2 Карактеристики Декоративни Примарна Апликација Простор за Складирање / Алатка Соба, Ходникот / Stairwell, Бања, Дневна Соба / трпезарија, Кујна, Дом / Канцеларија Живот (h) >50000 Зрак Агол Од 180 Сертификација CE, Ro HS Производителот Гаранција (год) 2 CRI 75 Димензија(cm) 3.6x2.5x0.6 Тежина (kg) 0.002 Материјал Пластични Пакет Содржина 1 Сијалица Дознаете Повеќе За Овој Производ 1...

Beeforo LED Globe Bulbs E14/E26/5W E27 36 SMD 5730 500-600 LM топло бяла / студено бяла царевица лампи AC110V / 220V фокус и led лампа

BGN 13.00 14.24

Спецификации Бренд BEEFORO Сијалица База E26 / E27, E14 Тип Пченка Светилки Светлина Кул Боја бела, Топло Бела Wattage (W) 5 Wattage Опсег (W) 3.55 LED Тип SMD 5730 LED Кол 36 Напон (V) AC 110 V / 220 V Почетна Lumens (lm) 300500 Температура на Бојата (К) 60006500 / 25003500 Примарна Апликација Простор за Складирање / Алатка Соба, Спална соба, Дневна Соба / трпезарија, Кујна, детска Соба, Дом / Канцеларија Живот (h) >30000 Зрак Агол Од 120 Сертификација CE, Ro HS Димензија(cm) 9*3*3 Тежина (кг) 0.12 Материјал Пластика, Алуминиум Пакет Содржина 4 Сијалица Дознаете Повеќе За Овој Производ 1...

1W P13. 5S LED 3V LED Upgrade лампа за фенерче Факел Light с чипове Epistar LED Light Bulb 2C 2D Cell

BGN 4.78

1 W P13.5 S LED 3 V LED Надградба Светилки За Светло Факел Светлина со Epistar Чипови LED Сијалица Светлина 2 C 2 D Мобилен Спецификација : Универзална Поларитетот : "+" на врвот, "" на земјата Модел : P13.5 S 1 W LED Светилка светла Боја температура : Бела / 6000 K Напон : DC 3 V Зрак Агол : 120° Достапен штекер : P13.5 S LED Чипови : КРИ / Epistar Лумен : 80 LM Излезна моќност : 1 W во теорија, Големина : 13mm*22mm(W*L) Одговара за : внатрешни светла,Велосипед,Светилка светла,maglite led, итнКлучни Придобивки : Енергетски ефикасни LED излез Едноставно да одговара на ПР страната стил сијалица се Протега на батеријата до 10 време Заштедите пари на батеријата & сијалица трошоци не го оштети вашиот Maglit Погоден за повеќето Maglite C & D мобилен рефлектори Пакет : 1 PCS Сијалица * 1

JOYING LIANG LED Indicator Light Bulb 24V White B15 Light Lamp Double Contact Mouth 3W

BGN 6.38

Опис на производот : Спецификации : Б158smd LEDСветилка модел : Б15 двојно нозе опашка раменНапон модел : 24 VТип : страната на светилка сопственикот не врши снабдување со електрична енергија, на дното два контакти еден позитивен "+" пол, друг негативен пол "".Боја : белаМоќност : 3 WДимензии : Должина 35 MM, дијаметар на максимум дел е за 18 MM, Дијаметар на светилка носителот дел 15 MMПроизводот се користи : машина се користи за да метар светилка предупредување светилка trichromatic светилка....

UMAKED Висока Мощност 120W Chip LED SMD Epistar 45mil Light чипове топъл натурален бял студен пълен набор от led лампи Фокус COB Светодиод

BGN 12.00 12.80

Umaked Висока Моќност 120 W LED Чип СМД Epistar 45mil Светлина чипови Топло Природна Бела Кул широк Спектар led Сијалица центарот на Вниманието КОЧАН Диоди Добредојдовте на нашата продавница ! Точка Име : 120 W (10sx12p) Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА КОЧАН Чипови Влезен Напон : DC 30.0 34.0 V Струја : 36004200m A Materail : Два Златни Жици, Бакар Загради, Dow Corning Лепак Бои : Топло Бела / Природна бела / Бела / Кул Бело / Црвено / Зелена / Блу / Жолта / IR / широк Спектар Итн Осветлување Агол : 170 Degre Гаранција : >50,000 Хс Cerifictions : CE CCC Ro Hs Употреба : DIY Потоп светлината, Вниманието, Тунел & Фаза Светилка улица таванот светлина Итн• Шенжен Yi Ke Трговија Co.,Ltd "UMAKED" Нашиот Сопствен Бренд ,Ние Може да Помогне да се Направи (ОЕМ / ODM) За LED Светилка Делови• Ние се прифати голем број на видови на плаќање ,5 Lots или повеќе Авто 10% попуст off ,и Други Големи цел контактирајте со нас , Уживаат во шопинг !

GU10 MR16 LED Light Bulb Фокус 6W 220V 230V COB LED Chip 24 120 градуса прожектор LED лампа за Downlight настолна лампа free ship

BGN 2.00 3.63

LED Сијалица центарот на Вниманието GU10 MR16 6 W 220 V 230 V КОЧАН LED Чип 24 120 Степен на Вниманието LED Светилка За вградна светилка, Табела Светилка слободен бродОпис На Производот : Моќност : 6 WКоличина : 6 компјутери / многуНапон : AC220240 V(2220 V 230 V 240 V)Приклучок : MR16 / GU10Led Чип Модел : SMD2835Боја Рендерирање Индекс : Ra80Температура на бојата : Ладна Бела 60006500 K,Топло Бела 28003200 KЗрак Агол : 24 / 120 степенЖивотниот век : над 10.000 часаМатеријал : PC+Алуминиумски Внимание ве молиме : ние ќе испрати светилка со силна пакет, но понекогаш тоа ќе има некаков проблем,ако се оштетени или не може да wrok кога вашите примени,ве молиме да се преземат чекори од следниве : 1.Пратете ни порака и кажете ни што не е во ред со светилка.2.Исто така, прикачување на фотографии или можеби ни испрати видео на тест.Од два чекори, ние ќе го реши проблемот за вас.Ве молиме не го направи кога светилка беше оштетен : 1.Отворен спор2.Ни даде негативен фидбек.1...

10.0 UVB компактна луминесцентна лампа с пълен спектър на Террариумная лампа (естествена светлина) Идеален кръг, за пустинни влечуги и земноводни

BGN 17.00 17.12

Почитувани купувачи Кога сте го Добиле сијалица и да се провери дали тоа може да светне, ако не, ве молиме проверете ја вашата светилка сопственикот, или да го замени светилка сопственикот со нова, повеќето светилки дека не може да светне се должи на светлината база не се адаптираат светилка сопственикот...

Гореща продажба Dimmable 10W/15W топло бяло/ бяло / студено бяло COB вграждане led светлина 360angle въртящи led down light AC85-265V

BGN 215.00 307.20

САД $ 156.00 / многу многу многу многу многу многу многу многуСлободен Испорака на Високо Квалитетни 360 Ротирачки 10 W / 15 W КОЧАН LED Светло Кул Бело / Чиста Бела / Топло Бела Висока Осветленост LED Одредување на Светлината AC85~265 VСпецификации : 1.Точка Бр...

ICOCO водоустойчив E27 Слънчев авариен светлина 7 Вата 85-265 в Слънчева лампа преносима светодиодна лампа с вграден сензор энергосберегающая соларен панел

BGN 9.00 11.04

ICOCO Водоотпорен E27 Соларни Итни Светлина 7 W 85265 V Соларна Светилка за Преносни LED Сијалица вградениот Сензор за Заштеда на Енергија од Соларни ПанелКарактеристики : Енергијанамалување често ги тера луѓето беспомошни, и итни светилки може да им помогне на човековите grope во темница.Светилки ќе го задржи светла за 46 часа кога прекинување на моќ се случува.Smart промена на LED светилки може да направи да не се грижите за несреќата на моќ.Таму е вграден сензор во итни сијалица...

MR16 GU5, 3 60 LED SMD 3528 3W SPOT LIGHT BULB топло бяла 12V

BGN 2.61

Услуга живот : 60,000 часа, Напон : 12 V DC ве Молиме потврдете 12 V DC напон на почетокот! Ние ви препорачуваме да користите прашање во 220 V AC.Боја температура опсег : топло бела (27003500 K) агол на гледање : 120 степениВредноста на светлосен флукс : 300 LM360 LMМоќност : за 3 W (Околу 50 W блескаво сијалица, многу светла ..) Големина : 47mm (игли вклучени) Дијаметар : 50 mmМоќност : за 3 W (Околу 50 W блескаво сијалица, многу светла ..)Апликации : Пејсажи осветлување, архитектонски осветлување, забава осветлување, ресторани, хотели, амбиентална светлина, уметнички галерии и многу домашни апликации"Пакет Содржина : 1 x LED СијалицаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

HRSOD GU10 / E27 дистанционно управление 16 цвята 4 режим на RGB 3W 200LM LED лампа-(90-260V) led лампи Глобус

BGN 17.00 18.70

Спецификации Бренд HRSOD Сијалица База E26 / E27, GU10 Тип на самото Место Светла светла Боја на Бојата се Менува Wattage (W) 3 Wattage Опсег (W) 3 LED Тип КОЧАН LED Кол 1 Работна Температура # Напон (V) НАИЗМЕНИЧНА 100240 Почетна Lumens (lm) 100200 Карактеристики Далечински Контролирани Примарна Апликација Простор за Складирање / Алатка Соба, Ходникот / Stairwell, Спална соба, Дневна Соба / трпезарија, Кујна, детска Соба, Дом / Канцеларија Живот (h) >50000 Зрак Агол Од 120 Сертификација CE, Ro HS Производителот Гаранција (год) 2 Димензија(cm) 6.6*4.5*4.5 Тежина (кг) 0.053 Материјал Алуминиум Пакет Содржина 1 IRДалечински Управувач, 1 Сијалица Дознаете Повеќе За Овој Производ 1...

LED Globe Bulbs 5XBlanc hot-220V 5730 3W SMD E27 24 LED bulb light corn Energy Saving Corn cron trpe e27 corn lamp corn led

BGN 17.00 19.18

Caractéristiques : Faible consommation avec une luminosité élevéePas de plomb et de mercure, pas de rayons ultraviolets et les rayons infrarouges зрациЛа technologie avancée et l'exécution exquiseFaible производство де chaleur и avec он максимална де durée de vie де 50000 heuresApproprié pour le бирото, salle de danse, бар, салон и искористување à la maisonСпецификации : Интерфејс Тип : E27Влезен Напон : AC220 V или 110vИзлезна Моќност : 3 WLED Количина : 24pcsЛумен : 300550lmLED Големина : 5730 SMDСветла Боја : Топло Бела / ладно белаТемпература на бојата : 28003200 K / 45005500kЖивотниот век : 50.000 часовиМатеријал : PCДимензија : 80*32милиметри(H*D)Пакетот вклучува : 5* Пченка Сијалица Заштеда На Енергија Светилка

1X 2017 нов g9 led 3W AC 220V G9 лампа Led SMD лампа 2835 LED G9 светлина замени 30/40 W халогенна лампа светлина за кристал полилеи

BGN 2.00 2.14

1 X 2017 НОВИ led g9 3 W AC напон 220 V G9 светилка Led сијалица SMD 2835 LED g9 светлина го Замени 30 / 40 W халоген светилка светлина За Кристал Лустерот G9 HP22 Спецификација : Тип : SMD2835 LED Светилка База Тип : G9 Чип Количина : 22 LEDs Волта моб : AC напон 220 V Чип Модел : SMD 2835 Моќ : 3 W Лумен : 280 LM Боја Температура : 28003200 K (Топло Бела); 60006500 K (Ладно Бела) Големина : 16 * 55.4 mmПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

DC12V COB LED Strip Tube 300*6mm Super Thin LED Light Source Bar-shaped For САМ Car Home Or Outdoor Lighting Project 5pcs DF

BGN 20.00 27.06

Опис Изглед, големина : L300*W6 MM Моќ : 8 W Напред Напон(Vf) : DC12 V Напред Тековната(АКО) : 600 мр Прозрачна Ефикасност : 100 LM / W Боја Рендерирање Индекс(Ра) : 6080 Температурата на работа : 2060°C Сертификат : CE & Ro HS Живот : >50000 Hr Чип бренд : Epistar Зрак Агол : 180 степен Боја температура : Топло бела(3000 K±100 K) Бела(6000 K6500 K) животниот Век : 50.000 Часови Примена : Пејсажи осветлување, специјализирани осветлување Производи се вклучени : 5pcs*КОЧАН чип Answer : ___________________________ Note : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.1...