• Ново
MR16 GU5, 3 60 LED SMD 3528 3W SPOT LIGHT BULB топло бяла 12V

MR16 GU5, 3 60 LED SMD 3528 3W SPOT LIGHT BULB топло бяла 12V

BGN 2.61
В магазина

Брой продукти

Услуга живот : 60,000 часа, Напон : 12 V DC ве Молиме потврдете 12 V DC напон на почетокот! Ние ви препорачуваме да користите прашање во 220 V AC.
Боја температура опсег : топло бела (2700-3500 K) агол на гледање : 120 степени
Вредноста на светлосен флукс : 300 LM-360 LM
Моќност : за 3 W (Околу 50 W блескаво сијалица, многу светла ..) Големина : 47mm (игли вклучени) Дијаметар : 50 mm
Моќност : за 3 W (Околу 50 W блескаво сијалица, многу светла ..)
Апликации : Пејсажи осветлување, архитектонски осветлување, забава осветлување, ресторани, хотели, амбиентална светлина, уметнички галерии и многу домашни апликации"
Пакет Содржина : 1 x LED Сијалица
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
Услуга живот : 60,000 часа, Напон : 12 V DC ве Молиме потврдете 12 V DC напон на почетокот! Ние ви препорачуваме да користите прашање во 220 V AC.
Боја температура опсег : топло бела (2700-3500 K) агол на гледање : 120 степени
Вредноста на светлосен флукс : 300 LM-360 LM
Моќност : за 3 W (Околу 50 W блескаво сијалица, многу светла ..) Големина : 47mm (игли вклучени) Дијаметар : 50 mm
Апликации : Пејсажи осветлување, архитектонски осветлување, забава осветлување, ресторани, хотели, амбиентална светлина, уметнички галерии и многу домашни апликации

Подробности

търговска марка:
Ремонт на къща
Тип Елемент:
Led лампи

Те също купуват с този продукт

Viewi 5X lampadas led light bulb dimmer 8w E27 E14 E12 B22 GU10 G9 110V 220V 4014 чип 80 светодиоди энергосберегающая лампа за домашни лампи

BGN 55.41

започнетекрајотViewi 5 X lampadas led сијалица светлина dimmer 8w E27 E14 E12 B22 GU10 G9 110 V 220 V 4014 чип 80 led диоди заштеда на енергија светилка за дома светилкиКарактеристики : Со 80pcs* SMD 4014 LED чип, ултра осветленоста.Заштеда на енергија, ниска потрошувачка на енергија.Долг животен век, повеќе од 50000 часа.Заштита за очи, без strobes.Безбеден за употреба, без зрачење или загадување елементи.Висок квалитет, стабилни перформанси.Лесно да се инсталира, само plug & play.Погоден за паб, изложба, канцеларија или домашна употреба.Спецификации : LED : SMD4014 НОВ чипКоличината на LED чипови : 80Светла боја : Топло бела / Бела / Кул белоТемпература на бојата : 2800k3200 K / 4200k4500 K / 6200 K6500 KЛумен : 820850 LMСветилка база тип : E 27 / E 14 / E 12 / B22 / GU10 / G9Работен напон : Ac110 V / A220 VoltWattage : 8 WЗрак агол : 360 степениМатеријал : АлуминиумПроизвод големина : 31*101mm (Max...

HRSOD 6XG4 2W 9X5730SMD 200LM 6000-6500K студена бяла / топло бяла светлина led лампи петно (DC12V) нов

BGN 11.00 17.47

Спецификации Бренд HRSOD Сијалица База G4 Сијалица Облик Еден Вид на самото Место Светла светла Боја Кул Бела / Топло Бела Wattage (W) 2 Wattage Опсег (W) 0.52.5 LED Тип SMD 5730 LED Кол 12 Леќа Боја Дифузен Работна Температура # Напон (V) ЕДНОНАСОЧНА струја 12 Почетна Lumens (lm) 200 IP Оценка IP67 Температура на Бојата (К) 60006500 Еквивалент Wattage (W) 2 Карактеристики Декоративни Примарна Апликација Простор за Складирање / Алатка Соба, Ходникот / Stairwell, Бања, Дневна Соба / трпезарија, Кујна, Дом / Канцеларија Живот (h) >50000 Зрак Агол Од 180 Сертификација CE, Ro HS Производителот Гаранција (год) 2 CRI 75 Димензија(cm) 3.6x2.5x0.6 Тежина (kg) 0.002 Материјал Пластични Пакет Содржина 1 Сијалица Дознаете Повеќе За Овој Производ 1...

1X 2017 нов g9 led 3W AC 220V G9 лампа Led SMD лампа 2835 LED G9 светлина замени 30/40 W халогенна лампа светлина за кристал полилеи

BGN 2.00 2.14

1 X 2017 НОВИ led g9 3 W AC напон 220 V G9 светилка Led сијалица SMD 2835 LED g9 светлина го Замени 30 / 40 W халоген светилка светлина За Кристал Лустерот G9 HP22 Спецификација : Тип : SMD2835 LED Светилка База Тип : G9 Чип Количина : 22 LEDs Волта моб : AC напон 220 V Чип Модел : SMD 2835 Моќ : 3 W Лумен : 280 LM Боја Температура : 28003200 K (Топло Бела); 60006500 K (Ладно Бела) Големина : 16 * 55.4 mmПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

UV-лампа GHO64T5L замества американският uv GML017, Атлантическия uv ADHO64-4, Гермитрол OC5,

BGN 147.20

W : 155 W Должина : 1554 mm База : Б1 База Опис : 1 Единствен Pin Двојно Заврши (Б1) Qtz OD : 15 mm Жици : Инстант Почеток Излез : Стандардна Категорија : ХО Тип : L Жици : 0 Опис : GHO64 T5 L Ние поддршка на мало и трговија на големо

10 от опаковки.G4 2W 24x3528 SMD 118LM White Warm White Light DC 12V LED Light Work Soptlight For Home

BGN 16.00 17.60

17.90 14.50 Описи : 100% сосема нов долготрајни работни животи,30,00050,000 часа Ниска потрошувачка на енергија,ги зачувате вашите напојување Висока светлост Лесно да се инсталира,само plug & play Постојан струја За eyessafety,ве молиме не гледајте директно во сијалица во рок од еден метар Спецификации : Боја : Топло бела / Ладно бела Боја Температура : 28003200 K / 55006500 K Напон : 12v Wattage : 3 W LED Чип Модел : 3528 LED Количина : 24led завршна Површина : транспарентна силикони Приклучок Тип : G4Осветлување Агол : 180Димензии : Дијаметар 10x9x5 инчиДознај Повеќе За Овој Производ 1...

1W P13. 5S LED 3V LED Upgrade лампа за фенерче Факел Light с чипове Epistar LED Light Bulb 2C 2D Cell

BGN 4.78

1 W P13.5 S LED 3 V LED Надградба Светилки За Светло Факел Светлина со Epistar Чипови LED Сијалица Светлина 2 C 2 D Мобилен Спецификација : Универзална Поларитетот : "+" на врвот, "" на земјата Модел : P13.5 S 1 W LED Светилка светла Боја температура : Бела / 6000 K Напон : DC 3 V Зрак Агол : 120° Достапен штекер : P13.5 S LED Чипови : КРИ / Epistar Лумен : 80 LM Излезна моќност : 1 W во теорија, Големина : 13mm*22mm(W*L) Одговара за : внатрешни светла,Велосипед,Светилка светла,maglite led, итнКлучни Придобивки : Енергетски ефикасни LED излез Едноставно да одговара на ПР страната стил сијалица се Протега на батеријата до 10 време Заштедите пари на батеријата & сијалица трошоци не го оштети вашиот Maglit Погоден за повеќето Maglite C & D мобилен рефлектори Пакет : 1 PCS Сијалица * 1

1/5//10/15/20pcs G4 LED Light Bulb 24 чип SMD3014 энергосберегающая лампа 3w DC12V ампула led за Chandeloer топло бяло /бяло

BGN 0.66

Г4 3014 24 LEDsDC12 V Спецификација : Тип : SMD3014 LED Светилка База Тип : G4 Чип Количина : 24 LEDs Напон : DC 12 V Чип Модел : SMD 3014 Моќ : 3 W Лумен : 240 LM Боја Температура : 60006500 K (Бела); 28003200 K (Топло Бела) Големина : 10 * 36mm Г4 3014 24 LEDsAC12 V Спецификација : Тип : SMD3014 LED Светилка База Тип : G4 Чип Количина : 24 LEDs Напон : AC / DC 12 V Моќност : 3 W Чип Модел : SMD 3014 Лумен : 240 LM Боја Температура : 60006500 K (Бела); 28003200 K (Топло Бела) Големина : 10 * 36mmПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

Дъска PCB Led диаметър 18W 95mm, 1800lm лумена SMD7171 HuaLei откалывает алуминиево печката белота/топло бяло за източник на светлина Led крушка

BGN 42.00 42.40

Функција : 1 Висока прозрачна флукс, околу 90100lm / W2 Супер висока осветленост, и CRI е Ra703 Алуминиум pcb е околу 1.2 mm дебелина, не вклучуваат Led диоди4...

Sumbulbs 151*16.5 mm Grid Shape LED Light Source 12V COB Лампа 5W White Color for САМ Lamp Work Decor Lighting автомобилни лампи

BGN 3.98

Sumbulbs 129*17.5 mm Стрелка во Облик на LED Светло 12 V 5 W КОЧАН Светилка Лента 6500 K Чиста Бела DIY Dcorative Осветлување Јачина на Светилка Работа СијалицаГлавните карактеристики на Sumbulbs 151*16.5 КОЧАН LED Лента : Meterial : Алуминиумлегура плоча + Силиконската Гума Моќ : 5 W Влезен Напон : DC 12 V14 V Max Струја : 400m A Прозрачна флукс : 100 LM / W светла Боја : ладна бела Боја температура : 60006500 K Големина : 151mm*16.5 mm Осветлување област : 5*Мрежа Ниско слабеењето, 1000h слабеењето Апликација : Автомобил светла, Работни светла, Итни светла, Декоративни светилки, Затворен DIY КОЧАН LED светла.Она што е КОЧАН?КОЧАН (Чипови на управен Одбор (уо) е нова технологија на LED за пакување на LED светло моторот...

2.4 G 5W 6W 9W Milight E14 E27 led лампа пълноцветни RGB + CCT Dimmable led крушки лампи и безжичен 4-зонный RF дистанционно управление

BGN 14.00 16.00

Топло Забелешка : RGB+CCT = RGB+ Полна бојаFUT095 RF контролор : 2.4 G 4ЗОНИ Безжични RF RGB+УПТ Далечински Копчето тип, безжични RF 2.4 G, контрола на далечина 30metersFUT096 RF контролор : 2.4 G 4ЗОНИ Безжични RF RGB+УПТ Далечински Допир, вид, безжични RF 2.4 G, контрола на далечина 30metersФункција : Ми.Светлината 2.4 G RF Пренос ТехникаБезжична интуитивен допир со далечински управувачЕфективна примање на дистанца речиси 30mОсветленоста адаптација : 1%100% Стилски дизајн, лесно ракувањеЕнергијазаштеда, животната срединапријателски, рециклираат2.4 Ghz Безжична Бела LED СијалицаЕдноставно сијалица може да работи со Боја Температура далечински управувач, или од страна на IOS или Android Апликација преку Wifi адаптерот.Светилки мора да се зезнав во светлината приклучок и вклучен во ѕид на 2.4 Ghz безжична работа, овозможувајќи им на далечинскиот управувач / Стан за да го вклучите LED сијалица за вклучување / исклучување, дим / заличи и Температура на бојата промена.Спецификација : Напон : AC85265 VФреквенција : 5060 HzLED Моќ : 5 W 6 W 9 WТемпература на бојата : 27003500 K / 60006500 KЖивотниот век : 50000PC : 0.65Актуелни : 3565m AСветилки база : E14 / E27Answer : ___________________________ NOTE : ако се избере "96 RF и RGB+УПТ светлина" ,ние само ќе ти пратам едно парче RGB+УПТ светлина со FUT096 Допир тип RF контролер .ако се избере "95 RF и RGB+УПТ светлина" ,ние само ќе ти пратам едно парче RGB+УПТ светлина со FUT095 Копчето тип RF контролер .ако се избере "96 RF и RGB+УПТ светлина" ,ние само ќе ти пратам едно парче RGB+УПТ светлина со FUT096 Допир тип RF контролер .

5 бр./лот led G4 2835 SMD 6 W DC 12V G4 24LED Лампа халогенна лампа g4 12v led LED лампа лампа гаранция 2Y осветление прожектор

BGN 6.00 6.70

Топла Продажба Мини G4 LED Светилка КОЧАН LED Сијалица, 3 W 6 W DC / AC 12 V AC напон 220 V Dimmable Светлина 360 Зрак Агол Лустерот Светла го Замени Халоген G4 Светилки $ 0.78 10 Pcs / многу 2017 G4 AC DC 12 V Led Dimmable крушка Светилка SMD 6 W го Замени халоген светилка светлина 360 Зрак Агол и луз lampada led $ 7.79 G9 G4 LED светилка AC напон 220 V 230 V DC12 V 3 W 5 W 8 W 9 W 2835 SMD 3014 LED Сијалица Светлина 360 Зрак Агол LED место светло гаранција $0.49 10pcs / многу led G4 2835 SMD 6 W DC 12 V G4 24 LED Светилка халоген светилка g4 led 12v ЛЕР светилки Сијалица гаранција 2 Y Осветлување на Вниманието $7.13 10 компјутери / многу G4 DC12 V 3 W LED Сијалица 24leds SMD 3014 Led Пченка Светилка за Кристал Светилка LED светлото на рефлекторите Светилки и Топло, Ладно Бела $ 4.56 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.32 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.9 1x Висок Квалитет на Халоген G4 База 12 V Светилка JC Тип G4 Халоген Светилки Dimmable 10 W 20 W Јасно Халоген Dimmable $0.18 1x LED G4 Светилки Сијалица, КОЧАН SMD AC / DC 12 V 3 W Топло Бела LED Осветлување Светилки замени Халоген G4 за Вниманието Лустерот $1.05tures : Сосема нов и висок квалитет...

20 бр/лот G4 DC12V 3W LED лампа 24leds SMD 3014 Led царевичен лампа за кристал лампи LED Spotlight лампи топло студено бяло

BGN 17.00 18.14

Топла Продажба Мини G4 LED Светилка КОЧАН LED Сијалица, 3 W 6 W DC / AC 12 V AC напон 220 V Dimmable Светлина 360 Зрак Агол Лустерот Светла го Замени Халоген G4 Светилки $ 0.78 10 Pcs / многу 2017 G4 AC DC 12 V Led Dimmable крушка Светилка SMD 6 W го Замени халоген светилка светлина 360 Зрак Агол и луз lampada led $ 7.79 G9 G4 LED светилка AC напон 220 V 230 V DC12 V 3 W 5 W 8 W 9 W 2835 SMD 3014 LED Сијалица Светлина 360 Зрак Агол LED место светло гаранција $0.49 10pcs / многу led G4 2835 SMD 6 W DC 12 V G4 24 LED Светилка халоген светилка g4 led 12v ЛЕР светилки Сијалица гаранција 2 Y Осветлување на Вниманието $7.13 10 компјутери / многу G4 DC12 V 3 W LED Сијалица 24leds SMD 3014 Led Пченка Светилка за Кристал Светилка LED светлото на рефлекторите Светилки и Топло, Ладно Бела $ 4.56 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.32 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.9 1x Висок Квалитет на Халоген G4 База 12 V Светилка JC Тип G4 Халоген Светилки Dimmable 10 W 20 W Јасно Халоген Dimmable $0.18 1x LED G4 Светилки Сијалица, КОЧАН SMD AC / DC 12 V 3 W Топло Бела LED Осветлување Светилки замени Халоген G4 за Вниманието Лустерот $1.05Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет...

JOYING LIANG LED Indicator Light Bulb 24V White B15 Light Lamp Double Contact Mouth 3W

BGN 6.38

Опис на производот : Спецификации : Б158smd LEDСветилка модел : Б15 двојно нозе опашка раменНапон модел : 24 VТип : страната на светилка сопственикот не врши снабдување со електрична енергија, на дното два контакти еден позитивен "+" пол, друг негативен пол "".Боја : белаМоќност : 3 WДимензии : Должина 35 MM, дијаметар на максимум дел е за 18 MM, Дијаметар на светилка носителот дел 15 MMПроизводот се користи : машина се користи за да метар светилка предупредување светилка trichromatic светилка....

UMAKED Висока Мощност 120W Chip LED SMD Epistar 45mil Light чипове топъл натурален бял студен пълен набор от led лампи Фокус COB Светодиод

BGN 12.00 12.80

Umaked Висока Моќност 120 W LED Чип СМД Epistar 45mil Светлина чипови Топло Природна Бела Кул широк Спектар led Сијалица центарот на Вниманието КОЧАН Диоди Добредојдовте на нашата продавница ! Точка Име : 120 W (10sx12p) Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА КОЧАН Чипови Влезен Напон : DC 30.0 34.0 V Струја : 36004200m A Materail : Два Златни Жици, Бакар Загради, Dow Corning Лепак Бои : Топло Бела / Природна бела / Бела / Кул Бело / Црвено / Зелена / Блу / Жолта / IR / широк Спектар Итн Осветлување Агол : 170 Degre Гаранција : >50,000 Хс Cerifictions : CE CCC Ro Hs Употреба : DIY Потоп светлината, Вниманието, Тунел & Фаза Светилка улица таванот светлина Итн• Шенжен Yi Ke Трговија Co.,Ltd "UMAKED" Нашиот Сопствен Бренд ,Ние Може да Помогне да се Направи (ОЕМ / ODM) За LED Светилка Делови• Ние се прифати голем број на видови на плаќање ,5 Lots или повеќе Авто 10% попуст off ,и Други Големи цел контактирајте со нас , Уживаат во шопинг !

100 бр. / лот ивица на повърхността на LED обектив 20 мм Плосковогнутые обектив оптичен клас PMMA за светодиоди с висока мощност 4 градуса по избор

BGN 20.00

100% Сосема нов Meterial : Оптички Одделение ПММА ( Акрилна ) Степен : 5 & 15& 25 & 30 & 45& 60degree ( ве молиме оставете порака кој степен треба ) Оптички Transmittance : 93% Големина : 20mm*10.5 mm Издржи Температура : 40deg C / +80deg C Костим за 1w 3w висока моќност led , како што се Lumiled, Luxeon, everlight.Сеул LEDПакет Содржина : 100pcs 20mm мрачно површина на леќата

50 W led лампа Чип COB 110 В На 220 В висока консумирана мощност Smart IC няма драйвер за led лампи студен бял прожектор прожектор външен чип лампи

BGN 5.00 7.82

Smart IC Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Матрица За Проектори 50 W 110 V 220 V DIY Потоп Светлината КОЧАН LED Диоди центарот на Вниманието Отворено Чип Светилка Спецификации: За DIY LED Floodlight центарот на Вниманието Содржина : КОЧАН LED Smart Чип Вати : 50 W Volt : AC220 V / AC110 V ( Нема потреба напојување ) Боја Температура : Ладна Бела Големина : L205*W20mm Тема : Нема Потреба Возачот;;Smart IC;;Лесно да се DIY Како да го користите : Поврзете AC220 V / AC110 V директно Производи вклучуваат : 1pcs* КОЧАН чип

Ръчно изработени Едисон лампи въглеродна нишка ясно стъкло Едисон ретро старинни лампи с нажежаема жичка от 40 W / 60 W 220v E27 ST58

BGN 3.00 4.05

E27 Блескаво Сијалица 40 W 220 V ST58 Ретро Lumiled СијалицаКонектор E27 Тип Блескаво Сијалица светла Боја Топло Бела Сијалица Боја Транспарентен Wattage (W) 40 W / 60 W Напон (V) 220 V Извор на Светлина Волфрам со Вжарено Материјал Стакло Димензија (mm) 136 x 60 Пакет се Вклучени 1 Блескаво СијалицаЉубезно Потсетување : 1...

нов продукт бърза безплатна доставка IP68 акумулаторна светодиодна лампа led осветление furinture

BGN 73.28

Детали За ПроизводотItme ДеталиЕден Сет Вклучуваат ( светилка, адаптер, далечински управувач)Секоја Светилка Со 16 Бои Промени, Супер Светло!!Детали & Како Да Се НаплататПакување ДеталиАдаптери За Различни ЗемјиСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем Сијалица ( Кликни слики подолу)За Превозот1...

GU10 MR16 LED Light Bulb Фокус 6W 220V 230V COB LED Chip 24 120 градуса прожектор LED лампа за Downlight настолна лампа free ship

BGN 2.00 3.63

LED Сијалица центарот на Вниманието GU10 MR16 6 W 220 V 230 V КОЧАН LED Чип 24 120 Степен на Вниманието LED Светилка За вградна светилка, Табела Светилка слободен бродОпис На Производот : Моќност : 6 WКоличина : 6 компјутери / многуНапон : AC220240 V(2220 V 230 V 240 V)Приклучок : MR16 / GU10Led Чип Модел : SMD2835Боја Рендерирање Индекс : Ra80Температура на бојата : Ладна Бела 60006500 K,Топло Бела 28003200 KЗрак Агол : 24 / 120 степенЖивотниот век : над 10.000 часаМатеријал : PC+Алуминиумски Внимание ве молиме : ние ќе испрати светилка со силна пакет, но понекогаш тоа ќе има некаков проблем,ако се оштетени или не може да wrok кога вашите примени,ве молиме да се преземат чекори од следниве : 1.Пратете ни порака и кажете ни што не е во ред со светилка.2.Исто така, прикачување на фотографии или можеби ни испрати видео на тест.Од два чекори, ние ќе го реши проблемот за вас.Ве молиме не го направи кога светилка беше оштетен : 1.Отворен спор2.Ни даде негативен фидбек.1...

Sliver купа, G125 Глобус на лампата, 10 W 16LED, реколта led крушки с нажежаема жичка, топло бяло, E26 E27 база, декоративно осветление, Димиране

BGN 100.78

Тип на производ : G125 Sliver Сад LED Сијалица со ВжареноБаза Тип : E26, E27Работен Напон : AC 110 V130 V 220240 VТемпература на бојата : 2700 K (Топло Бела)Блескаво Еквивалент : 10 W(16chip)Светлосен Интензитет : 10001100lmЗрак Агол : 360 СтепениДимензии : Дијаметар : 125mm * 170mmМатеријал : Метал и Висока Јачина на СтаклоИзвор на светлина : 16 COBLEDЖивотен Век : Просечна 30000 Часа животен век,16 Години Живот (5 Часа Дневно)Меркурfree, без УВ, Без Потпевнувам ,Без Треперење ,CE , Ro HS и УЛ Идентификувате

10шт/50шт/100шт 5W Nation Star LG3535 led светодиод Чип light emitter неутрален бял топъл бял вместо CREEXPG XTE

BGN 7.00 8.00

топла продажба!10 PCS / 50 PCS / 100 PCS LG3535 led Emitter Бела 60006500 K 13 W5 W LED со 16mm Ѕвезда PCB наместо на КРИ XPG XTE LED EmitterТехнички Параметри : Количина : 10pcs / 50 PCS / 100 PCSМоќност : 1 W5 WСе Емитуваат Боја : Бела / Бела WramDC Напред Напон (VF) : 3.2 Vdc3.6 VdcDC Напред Тековната (АКО) : 350m A~1500m AДијаметар : 20mmИнтензитетот Прозрачна (Iv) : 450 LMМаксимална Струја : 1500m AАгол На Гледање : 120 Степен

Ултравиолетова кварцов стерилизатор аквариуми заменя светлинна тръба SUNSUN, Grech ТВ, JUP, CUV, CPF, ЧАШЕЧНУЮ лампа Аквариумная бактерицидная лампа

BGN 7.95

УВ sterilizer цевка замени SENSEN HW303 304 B 404 B jup01 Оригинални светилка Риба резервоарот противобактериен светилка