• Ново
6шт слаби 220V 8W 16W E14 E27 ретро винтидж Edison LED Light лампи с нажежаема жичка dimmable лампа C35 ST64 A60 led лампи украса на дома

6шт слаби 220V 8W 16W E14 E27 ретро винтидж Edison LED Light лампи с нажежаема жичка dimmable лампа C35 ST64 A60 led лампи украса на дома

BGN 23.00
BGN 39.06
-41 %
В магазина

Брой продукти


TSLEEN 6 PCS Dimmer 220 V 8 W 16 W E14 E27 Ретро Гроздобер Lumiled LED Светло Блескаво dimmable Светилка C35 ST64 A60 LED Сијалица Дома Декорација
100% сосема нов !
Високо-ефект & енергија LED светла, исто така, долг живот-век.
Дизајниран стандард E14/E27 приклучок, едноставна инсталација.
360 степени зрак агол, мека светлина насекаде.
Со smart IC чип, цврсти приклучок, инстант почеток, стабилен осветлување.
Поддршка на осветленост за адаптација, може да се користи и како амбиентална светилки.
Иновативни сијалица лустерот, се врати на древните, ќе се применуваат до бар, партија, декорирање места, хотели, трпезариска соба, сала за состаноци, цртање соба, шоу соба, продавници, ходници, телефонска говорница, студиа и изложба дисплеи, итн.
Декоративни осветлување во дома и на јавни места, како што е забава осветлување, архитектонски Осветлување, град beautification, делумно осветлување и така натаму.
Без жива, без олово, без УВ, инфрацрвена или други загадување елементи, еко-пријателски.
Спецификации
Грло : E27 E14
LED Чип : КОЧАН
Материјал : Стакло
Напон : AC напон 220 V
Боја Температура : Кул Бело 6000-6500 K, Топло Бела 2800-3200 K
Животниот век : >20,000 часа
Осветлување на аголот : 360°
Работа темп : -10~+50°
Dimmable : ДА
Големина на : (1 W=60~80 lumens)
E14 (110/220 V)
8 W C35
8 W C35
E12 (110 V)
8 W C35
8 W C35
Обликот
Свеќа
Пламен
Обликот
Свеќа
Пламен
Висина
98mm/3.86"
117mm/4.61"
Висина
98mm/3.86"
117mm/4.61"
Ширина
35mm/1.38"
35mm/1.38"
Ширина
35mm/1.38"
35mm/1.38"
E27 (220 V)
8 W G45
16 W A60
16 W ST64
Обликот
Свет
Свет
Стариот Lumiled
Висина
80mm/3.15"
104mm/4.09"
138mm/5.43"
Ширина
45mm/1.77"
60mm/2.36"
60mm/2.36"
(Ве молиме овозможи about0.1"големина на отстапување се должи на човековите мерење)
Безбедност Водич
1. Пред поврзувањето на сијалицата на електрична енергија, pleaseshut-исклучување на switchto се избегнат електрична енергија шок.
2. Употреба на погоден моќ за овие производи.
3. По осветлена, ве молиме не допирајте ја површината на сијалица.
4. Не се препорачува за употреба на отворено, освен ако постои маска заштита.
5. Не планината или место во близина на гас или електрични грејачи, камини, свеќи или други слични извори на топлина.
Пакет се вклучени
6 X Светилки Со Вжарено

Подробности

Мощност:
220V
Силна Страна На Регулатори:
ДА
Цвят:
Студен бял, топъл бял
търговска марка:
ТСЛИН
документ:
CE, RoHS ce, CCC
Ъгъл На Гредата (°):
360°
Марка led чипове:
Едисън
Брой led чипове:
Друго
Тип Led Лампи:
Свещ С Нажежаема Жичка
Средният живот (ч):
>20 000 часа работа
Форма:
Пламък
Толеранс На Мощността:
5%
Случай:
дневна
Напрежение:
AC 220V 110V
Цветна Температура:
Природата Бяла(3500-5500K)
Модел led чип:
Висока мощност 2 W
Светлинен Поток:
500-999 лумена
Тип Елемент:
Led лампи
Базов Тип:
E14 E27 E12
Дължина:
98mm/3.86
led крушка e14:
украса led лампи
led лампа с нажежаема жичка:
лампада led
led крушка e14:
lamparas led
lampe:
led осветление за дома
Focos led:
luz led,luz de led
lampadas:
лампара led
e27 220v за декор:
лампада де лед
Люминария:
led лампа энергосберегающая
лампады led:
клиенти светодиод
led e27, cob led:
bombillas led

Те също купуват с този продукт

100 бр. / лот ивица на повърхността на LED обектив 20 мм Плосковогнутые обектив оптичен клас PMMA за светодиоди с висока мощност 4 градуса по избор

BGN 20.00

100% Сосема нов Meterial : Оптички Одделение ПММА ( Акрилна ) Степен : 5 & 15& 25 & 30 & 45& 60degree ( ве молиме оставете порака кој степен треба ) Оптички Transmittance : 93% Големина : 20mm*10.5 mm Издржи Температура : 40deg C / +80deg C Костим за 1w 3w висока моќност led , како што се Lumiled, Luxeon, everlight.Сеул LEDПакет Содржина : 100pcs 20mm мрачно површина на леќата

нов продукт бърза безплатна доставка IP68 акумулаторна светодиодна лампа led осветление furinture

BGN 73.28

Детали За ПроизводотItme ДеталиЕден Сет Вклучуваат ( светилка, адаптер, далечински управувач)Секоја Светилка Со 16 Бои Промени, Супер Светло!!Детали & Како Да Се НаплататПакување ДеталиАдаптери За Различни ЗемјиСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем Сијалица ( Кликни слики подолу)За Превозот1...

15 бр./лот led G4 2835 SMD 6 W DC 12V G4 24LED Лампа халогенна лампа g4 12v led led лампи гаранция 2Y осветление прожектор

BGN 17.00 18.32

Топла Продажба Мини G4 LED Светилка КОЧАН LED Сијалица, 3 W 6 W DC / AC 12 V AC напон 220 V Dimmable Светлина 360 Зрак Агол Лустерот Светла го Замени Халоген G4 Светилки $ 0.78 10 Pcs / многу 2017 G4 AC DC 12 V Led Dimmable крушка Светилка SMD 6 W го Замени халоген светилка светлина 360 Зрак Агол и луз lampada led $ 7.79 G9 G4 LED светилка AC напон 220 V 230 V DC12 V 3 W 5 W 8 W 9 W 2835 SMD 3014 LED Сијалица Светлина 360 Зрак Агол LED место светло гаранција $0.49 10pcs / многу led G4 2835 SMD 6 W DC 12 V G4 24 LED Светилка халоген светилка g4 led 12v ЛЕР светилки Сијалица гаранција 2 Y Осветлување на Вниманието $7.13 10 компјутери / многу G4 DC12 V 3 W LED Сијалица 24leds SMD 3014 Led Пченка Светилка за Кристал Светилка LED светлото на рефлекторите Светилки и Топло, Ладно Бела $ 4.56 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.32 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.9 1x Висок Квалитет на Халоген G4 База 12 V Светилка JC Тип G4 Халоген Светилки Dimmable 10 W 20 W Јасно Халоген Dimmable $0.18 1x LED G4 Светилки Сијалица, КОЧАН SMD AC / DC 12 V 3 W Топло Бела LED Осветлување Светилки замени Халоген G4 за Вниманието Лустерот $1.05tures : Сосема нов и висок квалитет...

Vintage Edison light bulb e27 retro tube bulb 110v 220v лампа с нажежаема жичка A19 40w крушка с нажежаема жичка за домашен интериор luminaria

BGN 12.80

Спецификација : Име : Lumiled блескаво светилкиМатеријал : Стакло,металСијалица Тип : IncandesentСијалица База : E27Крушка стил : A19Сијалица Облик : Креативни Lumiled светилкиСијалица Боја : ТранспарентнаW : 40 WНапон : 220 V

1W P13. 5S LED 3V LED Upgrade лампа за фенерче Факел Light с чипове Epistar LED Light Bulb 2C 2D Cell

BGN 4.78

1 W P13.5 S LED 3 V LED Надградба Светилки За Светло Факел Светлина со Epistar Чипови LED Сијалица Светлина 2 C 2 D Мобилен Спецификација : Универзална Поларитетот : "+" на врвот, "" на земјата Модел : P13.5 S 1 W LED Светилка светла Боја температура : Бела / 6000 K Напон : DC 3 V Зрак Агол : 120° Достапен штекер : P13.5 S LED Чипови : КРИ / Epistar Лумен : 80 LM Излезна моќност : 1 W во теорија, Големина : 13mm*22mm(W*L) Одговара за : внатрешни светла,Велосипед,Светилка светла,maglite led, итнКлучни Придобивки : Енергетски ефикасни LED излез Едноставно да одговара на ПР страната стил сијалица се Протега на батеријата до 10 време Заштедите пари на батеријата & сијалица трошоци не го оштети вашиот Maglit Погоден за повеќето Maglite C & D мобилен рефлектори Пакет : 1 PCS Сијалица * 1

50 W led лампа Чип COB 110 В На 220 В висока консумирана мощност Smart IC няма драйвер за led лампи студен бял прожектор прожектор външен чип лампи

BGN 5.00 7.82

Smart IC Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Матрица За Проектори 50 W 110 V 220 V DIY Потоп Светлината КОЧАН LED Диоди центарот на Вниманието Отворено Чип Светилка Спецификации: За DIY LED Floodlight центарот на Вниманието Содржина : КОЧАН LED Smart Чип Вати : 50 W Volt : AC220 V / AC110 V ( Нема потреба напојување ) Боја Температура : Ладна Бела Големина : L205*W20mm Тема : Нема Потреба Возачот;;Smart IC;;Лесно да се DIY Како да го користите : Поврзете AC220 V / AC110 V директно Производи вклучуваат : 1pcs* КОЧАН чип

Високо качество на 12/24 В 10 W на автомобила H7 led фарове за мъгла, авто H7 висока мощност led лампи лампи светлини безплатна доставка 20 бр/лот

BGN 98.00 131.20

1 Тип на производ : H721 SMDHP2 .Влезен Напон : од 12 / 24 VAC / DC3 Моќ Дисипација : 10 W Max4 Led Type : 28355 Led Количина : 21pcs6 Прозрачна Флукс(lm) : 8001000 LM7...

Dimmable E17 2W/4W 200-400LM 2800-3200K топла топка AC110V/AC120V свещ нажежаема Led яркост

BGN 86.00 92.80

Лустерот bulbsled Филамент Светилка E17 Led Свеќа лер светилки сијалица, заштеда на Енергија светилки led осветлување 2 W / 4 W Нови Доаѓањето на продажба1.Опис : 100% Сосема Нов Квалитет добра LED чип : Висока моќност КОЧАН База Тип : E17 LED СвеќаСе емитуваат Боја : Топло бела Боја Температура : 2700 K3200 K Зрак агол : 360degree Напон : AC110 V / AC240 V Прозрачна Флукс : 200 LM / 400 LM потрошувачка на Енергија : : 2 W / 4 W Долг живот : 50.000 часови Домување Материјал : Алуминиум2 w = 2 корен филамент, 4 w = 4 корен филамент.Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

1/5//10/15/20pcs G4 LED Light Bulb 24 чип SMD3014 энергосберегающая лампа 3w DC12V ампула led за Chandeloer топло бяло /бяло

BGN 0.66

Г4 3014 24 LEDsDC12 V Спецификација : Тип : SMD3014 LED Светилка База Тип : G4 Чип Количина : 24 LEDs Напон : DC 12 V Чип Модел : SMD 3014 Моќ : 3 W Лумен : 240 LM Боја Температура : 60006500 K (Бела); 28003200 K (Топло Бела) Големина : 10 * 36mm Г4 3014 24 LEDsAC12 V Спецификација : Тип : SMD3014 LED Светилка База Тип : G4 Чип Количина : 24 LEDs Напон : AC / DC 12 V Моќност : 3 W Чип Модел : SMD 3014 Лумен : 240 LM Боја Температура : 60006500 K (Бела); 28003200 K (Топло Бела) Големина : 10 * 36mmПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

Ултравиолетова кварцов стерилизатор аквариуми заменя светлинна тръба SUNSUN, Grech ТВ, JUP, CUV, CPF, ЧАШЕЧНУЮ лампа Аквариумная бактерицидная лампа

BGN 7.95

УВ sterilizer цевка замени SENSEN HW303 304 B 404 B jup01 Оригинални светилка Риба резервоарот противобактериен светилка

Sliver купа, G125 Глобус на лампата, 10 W 16LED, реколта led крушки с нажежаема жичка, топло бяло, E26 E27 база, декоративно осветление, Димиране

BGN 100.78

Тип на производ : G125 Sliver Сад LED Сијалица со ВжареноБаза Тип : E26, E27Работен Напон : AC 110 V130 V 220240 VТемпература на бојата : 2700 K (Топло Бела)Блескаво Еквивалент : 10 W(16chip)Светлосен Интензитет : 10001100lmЗрак Агол : 360 СтепениДимензии : Дијаметар : 125mm * 170mmМатеријал : Метал и Висока Јачина на СтаклоИзвор на светлина : 16 COBLEDЖивотен Век : Просечна 30000 Часа животен век,16 Години Живот (5 Часа Дневно)Меркурfree, без УВ, Без Потпевнувам ,Без Треперење ,CE , Ro HS и УЛ Идентификувате

Преносим слънчева панел Power LED Лампа Лампа открит лагер палатка за Риболов светлина 15 Вата L15

BGN 9.00 9.89

Карактеристики : Ниска потрошувачка, висока осветленост, стабилни перформанси, заштеда на енергија, екопријателскиПогоден со метална жица кука за преносни да висат на или да ги симнат во секое времеДизајн со switch to free On / Off и постои сигнал светлина кога светлината се полниОваа соларна фрли светлина може да биде обвинет од страна на соларен панел, како и обвинет од страна на 58 V полначПогоден за домашни итни употреба и за употреба на отворено како на пример пешачење, кампување, риболов, плажа шатори, итн.Спецификации : Напон : 5 VЛитиум Батерија Капацитет : 750ma / 3.7 vLumens : 150 Lumens (еквивалент на 15 W сијалица)Светла Боја : БелаИзвор На Енергија : Соларна ЕнергијаРаботно Време : 6~7hrsВреме на полнење : 6~8hrsСијалица, Големина : 62x110mmКоличина : 1 СетAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

5 бр./лот led G4 2835 SMD 6 W DC 12V G4 24LED Лампа халогенна лампа g4 12v led LED лампа лампа гаранция 2Y осветление прожектор

BGN 6.00 6.70

Топла Продажба Мини G4 LED Светилка КОЧАН LED Сијалица, 3 W 6 W DC / AC 12 V AC напон 220 V Dimmable Светлина 360 Зрак Агол Лустерот Светла го Замени Халоген G4 Светилки $ 0.78 10 Pcs / многу 2017 G4 AC DC 12 V Led Dimmable крушка Светилка SMD 6 W го Замени халоген светилка светлина 360 Зрак Агол и луз lampada led $ 7.79 G9 G4 LED светилка AC напон 220 V 230 V DC12 V 3 W 5 W 8 W 9 W 2835 SMD 3014 LED Сијалица Светлина 360 Зрак Агол LED место светло гаранција $0.49 10pcs / многу led G4 2835 SMD 6 W DC 12 V G4 24 LED Светилка халоген светилка g4 led 12v ЛЕР светилки Сијалица гаранција 2 Y Осветлување на Вниманието $7.13 10 компјутери / многу G4 DC12 V 3 W LED Сијалица 24leds SMD 3014 Led Пченка Светилка за Кристал Светилка LED светлото на рефлекторите Светилки и Топло, Ладно Бела $ 4.56 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.32 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.9 1x Висок Квалитет на Халоген G4 База 12 V Светилка JC Тип G4 Халоген Светилки Dimmable 10 W 20 W Јасно Халоген Dimmable $0.18 1x LED G4 Светилки Сијалица, КОЧАН SMD AC / DC 12 V 3 W Топло Бела LED Осветлување Светилки замени Халоген G4 за Вниманието Лустерот $1.05tures : Сосема нов и висок квалитет...

DC12V COB LED Strip Tube 300*6mm Super Thin LED Light Source Bar-shaped For САМ Car Home Or Outdoor Lighting Project 5pcs DF

BGN 20.00 27.06

Опис Изглед, големина : L300*W6 MM Моќ : 8 W Напред Напон(Vf) : DC12 V Напред Тековната(АКО) : 600 мр Прозрачна Ефикасност : 100 LM / W Боја Рендерирање Индекс(Ра) : 6080 Температурата на работа : 2060°C Сертификат : CE & Ro HS Живот : >50000 Hr Чип бренд : Epistar Зрак Агол : 180 степен Боја температура : Топло бела(3000 K±100 K) Бела(6000 K6500 K) животниот Век : 50.000 Часови Примена : Пејсажи осветлување, специјализирани осветлување Производи се вклучени : 5pcs*КОЧАН чип Answer : ___________________________ Note : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.1...

12V Solar Compatible 110V 220V LED лампи 3W 5W 7W High Power LED лампа GU10 GU5.3 E27 Home Light CE RoHS Безплатна доставка на 2 бр./лот

BGN 13.00 13.25

12 V Соларни Компатибилен 110 V 220 V 85265 V LED Светилки 3 W 5 W 7 W Висока Моќност LED Светилки GU10 GU5.3 E27 Дома Светлина CE, Ro HS Freeshipping 2 ПАРЧИЊА / МНОГУНиска Моќност : заштеди до 90% моќ споредуваат со халоген во s аме светлината...