• Ново
Инверторен трансформатор TM-09175 за Samsung original

Инверторен трансформатор TM-09175 за Samsung original

BGN 9.00
BGN 9.60
-6 %
В магазина

Брой продукти


НОВИ ТМ-09175 Инверторот Трансформатор за SAMSUNG LCD
Карактеристики :
*100% Сосема Нов
*Висок Квалитет
*Означување : ТМ-09175
*Големина : за 19x48.5mm
*Услов - Нови
*60 дена гаранција.
Пакет Се Вклучени :
ТМ-09175 x 1
Почитувани купувачи :
Добредојдовте во мојата продавница!Ви благодариме!
На секој transanction,вашиот ги задоволи е нашата цел.
Ако ви се задоволи со нас,pleae ја напушти пет ѕвездички позитивни feeback,и добредојде на нашата продавница повторно,ние ќе снабдување на добра објекти и услуги во секое време.
Ако не сте 100% задоволни,ве Молиме да не ја напушти неутрален или негативен, но контактирајте со нас Прво, ние ќе се потрудиме да реши за тебе. Вашиот искрено
Nedevd Превозот И Ракувањето 1.Предмети се испраќаат од кина.ние ќе го испрати во рок од 2 работни дена по примање на пари. 2.Ние обично ја пратите пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail.ние ќе го испратите на следење на број по испрати,повеќето земја ќе пристигне парцела во 12-25 работни дена. Ние, исто така, може да обезбеди Изрази,како што се Fedex,DHL,EMS,обично 3-7days за повеќето земјата.Ако ви треба Брз превозот,контактирајте со нас. Глобалната испорака е тешко да се контролира понекогаш,ако havent добијат по 25days,контактирајте со нас,ние ќе провери за вас. 3.Ние ги испратите на адреса на ebay додадете информации,ве молиме проверете ја вашата додадете информации на ebay е точно. 4.Некои земји,како што се Италија,Бразил,ние можеме да брод на,но тоа обично треба повеќе од 30days. за да се дојде,ако не ви е грижа долго време на превозот,контактирајте со нас. Гаранција и Враќање : 1.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.
2.Ако објектот е неисправна на 14 дена, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. 3.Ако објектот е неисправен по 14 дена, вие се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот бесплатно
Бесплатен превозот,TMS94819 CT инверторот трансформатор за sony KDL-22 BX20 D Нова состојба US$ 12.50 /парче
Бесплатен превозот,10pcs Инверторот трансформатор ТМ-09180 за Samsung LCD US$ 99.00 /многу
10 парчиња / многу
Бесплатен превозот,Нови Инверторот Трансформатор TMS94481 CT за TOSHIBA ТВ 22 CV100 U 22 DV713 B 22 DV714 B US$ 14.99 /парче
Бесплатен превозот,5pcs 4009 A LCD Инверторот Трансформатор V144-001 4 H.

Подробности

Фаза:
Единична стая
Номер На Спирала:
Автотрансформатор

Те също купуват с този продукт

CJX1-38/22(3TF45) Контактор за променлив ток магнитен контактор 2NO+2NC 38A 380v 110v 220v 36v 24v

BGN 25.60

1.ПрименаCJX1 серија AC контактори се погодни за фрекфенција 50 / 60 Hz,отценети изолација напон до to1000 V,отценети операција тековни 9~475 A под AC3 должност.Тоа е, главно, се користи за правење / breakingelectric коло на долго растојание и за честите почетна / запирање & со топлинска реле да comпретставуваат магнетни motor starter.Производот се согласува да IEC6094741 stardand.2...

5шт 2 канален 5V релеен модул 5V лампа за ниско ниво за Arduino SCM управление на битова техника ориз

BGN 16.00 18.45

5 PCS 2 Каналот 5 V Реле Модул 5 V светилка Ниско ниво за Arduino SCM Домаќинство Апаратот Контрола СЛИКдетали за производотмодул модел : lrel _ 2 h реле модулнапојување напонот : 3.3 v dc напојувањеконтролира напојување : ac 250v 10a ...

Реле DC полупроводниковое DC към DC 40A липсата на искра липсата на контакт с взривозащитен твърди преминете 3V12V4V

BGN 10.70

1 PCS x KS140 DD Цврста Состојба Реле Име на Производ : Цврста Состојба Реле Производ Модел : KS140 DD Влезен напон : 332 VDC Излезен напон : 5220 VDC Номинална струја : 40 A Тип на контрола : Zeroпремин(Ограничувања и подобрени за да се прилагоди) На onoff Time : ≤10ms Електрични век : ≥1 милиони пати Амбиентална Температура : 2085 степен Dielectric Сила : 2500 V Нето тежина : Околу 100gако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас! Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, ве молиме контактирајте со нас!Сите производи се проверува и packaed во добра состојба пред испраќање...

Cjx1-9/22(3TB4022) контактор за променлив ток магнитен контактор 2NO+2NC 9A 380v 110v 220v 36v 24v

BGN 12.00

1.ПрименаCJX1 серија AC контактори се погодни за фрекфенција 50 / 60 Hz,отценети изолација напон до to1000 V,отценети операција тековни 9~475 A под AC3 должност.Тоа е, главно, се користи за правење / breakingelectric коло на долго растојание и за честите почетна / запирање & со топлинска реле да comпретставуваат магнетни motor starter.Производот се согласува да IEC6094741 stardand.2...

Безплатна доставка на 50 бр. / лот PPTC Перестановные предпазители RGEF1000 16 в 10A самолечение предпазители на Едро Dropshipping

BGN 20.00 20.78

Бесплатен Превозот 50pcs / многу PPTC Resettable Осигурач RGEF1000 16 V 10 A Автообнова Осигурувачи трговија на Големо DropshippingГаранција : 1. Една година гаранција.2. Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба).3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

Автентични нови оригинални релета Omron G5Q-14 се заместват G5q-1-24VDC G5Q-1 24VDC

BGN 27.36

Производ параметри : серпентина напон : DC24 V јазол структура : 1 C јазол струја : 10 AЗдраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

5PCS MINI ATM Fuse Tap Adapter Circuit Тел Holder Electronic Device Car Autoc G08 Drop ship

BGN 5.58

Материјал : Пластични и Гумени Боја : Црвено+Сина Опис : Должина : 18cm / 7.09" Количина : 5 Компјутери Напон : 32 V (Макс) Категорија : Осигурач Дизајн : Вметнете Големина Тип : Мини За Употреба; Авто Автомобил Спојување на ветер : М БАНКОМАТ AddAОсигурач (Addколо) се Претвора еден осигурач слот во две, додека обезбедување на заштита за двете кола Забелешка : Нема мало пакет Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

385VAC SPD 1P+N 20KA~40KA House Din Rail Surge Protector защитно устройство на разходите за ниско напрежение освобождаване gap

BGN 15.00 17.95

Ве молиме да се напомене овој линк само за 1 P+N MKPMDВПримена : Заштита на електрични систем и на вчитување електрични апарати од гром и моментален во текотнапон;Стандардот : IEC / EN 616431Број на столбови : 1, 2,3, 4;Електрични рејтинг : 230 / 400 V, AC50 / 60 Hz;Примена : Заштита на електрични систем и на вчитување електрични апарати од гром и моментален во текотнапон;Електрични рејтинг : слободен фаза енергија дистрибуција и контрола на системот на AC50 / 60 Hz, 230 V;Краток спој струја : до 10k A (8 / 20годишна возраст);Примена : Заштита на електрични систем и на вчитување електрични апарати од молњи и моментален во текотнапон;

AC-DC SSR 120A твердотельное реле 75-480V AC Output 3-32V DC Input

BGN 32.32

Име На Производ Цврста Состојба Реле Модел Бр H3120 ZD Контрола Метод AC да DC Струја 120 A Влезен Напон 332 V DC Излез Напон 75480 VAC Реле Димензии (Прибл.) 9.3 x 2.5 x 3cm / 3.7" x 0.98" x 1.2" (LWH ) Жица Должина 23.5 cm / 9.3" Материјал Метал, Пластика Главната Боја Црна

Безплатна DHL 1бр качеството на меден проводник 220V до 220V 300 W toroidal изолационен трансформатор 1: 1 фут мощност със земята

BGN 206.40

Изолација трансформатор.Почитувани Купувачот : Молиме Забележете : ова е повеќе тешки машина ,и има некои магнетни сопственост ,па ве молиме да обрнете внимание на вашата земја царина ,ние ќе ви го испратиме по случаен избор од страна на курирската служба DHL; ПРОЗОРЦИ Препорачана;ТНТ;DPEX;Aramex или Fedex ОДНОСНО или IP.Овие превозот метод allmost земе 39 дена пристигне повеќето од главната земјиште земји,а исто така ќе треба плаќате царина можете да се консултирате со вашиот локалната самоуправа;ве молиме не го изберат aliexpress превозот или Кинапост превозот ,ако ви се допаѓа овие испраќање на превозот,ние не може да го направи она што вие сакате...

Автентични нови оригинални релета Omron G2RL-1A-DC12V G2RL-1A DC12V

BGN 43.20

Производ параметри : серпентина напон : DC12 V јазол структура : 1a јазол струја : 10 AЗдраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

(50 бр./лот) 5*20 mm корпус 5x20 mm държач на предпазителя предпазни скоби с вода прозрачна капачка превъзходно качество жълт

BGN 7.39

(50pcs / многу) 5*20 MM Fuseholder 5x20 MM Осигурач Носителот на Осигурувачот Клипови Со Вода Јасно Покрие Супериорен Квалитет Жолта

10шт кухненски нож малък автоматичен предпазител 1А лодка острието предпазител 1А автомобил автомобилен предпазител предпазител 1А Безплатна доставка

BGN 1.00 1.57

10pcs Мини нож мали Авто осигурач 1А Брод Сечилото Осигурач 1А Автомобил осигурач Автомобилската осигурач 1А Бесплатен превозот Купи повеќе количината, цената ќе биде поевтина

Безплатна доставка, 100 бр./партида 1210 SMD сбрасываемый предпазител PPTC PSMD050 16V 0.5 A самовосстанавливающиеся предпазители на едро дропшиппинг

BGN 20.00 20.78

Бесплатен Превозот 100pcs / многу 1210 SMD Resettable Осигурач PPTC PSMD050 16 V 0.5 Автообнова Осигурувачи трговија на Големо DropshippingГаранција : 1. Една година гаранција.2. Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба).3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

TSR-25AA SSR-25AA трифазно твердотельное реле AC90-280V входно управление на AC 30~480V изходна натоварване 25A фаза 3 SSR High Power AA4825

BGN 17.28

Број На Модел ВоведВе молиме изберете ја точната тековната accoding на следниве начела.Струја на Опрема / Сооднос= Тековни на РБССтруја на РБС*Сооднос=Тековни на Опрема(Односот зависи од видот на вашата опрема)Resistive оптоварување : 60% Индуктивен товар : 60%За време на користењето на РБС, тоа ќе даде многу топлина, па со цел да го продолжи животот на вашиот ССР,ве молиме да се вчита вашиот ССР со Радијатор ако сегашниот е над 10 A, исто така, ако е тековната над 60 A,на вентилаторот за ладење е потребно.TSR25 AA РБС25 AA Три Фаза Цврста Состојба Реле AC 90280 V Текст Контрола AC 30~480 V Излез Оптоварување 25 A 3 Фаза РБС Висока Моќност AA4825Примена : Со прекинувач без искра, никаква бучава,со голема преклопни брзина,антикорозија,влагадоказ,антивибрации,долг живот.висока сигурност,електромагнетна компатибилност и други карактеристики.Тоа може да се широко се користат во воздушната,морски,апарати за домаќинство,алатни машини,телекомуникации,автомобилот,рударство и др.автоматизација и контрола област.Трифаза Solide државата релеTSR25 AAТекст : 90~280 VDCВчитај : 30~480 VAC Трифаза РБС специфицирате било...