• Ново
5шт релеен модул G3MB-202P G3MB 202P DC-AC ПХБ SSR In 5V DC Out 240V AC 2A solid state relay модул

5шт релеен модул G3MB-202P G3MB 202P DC-AC ПХБ SSR In 5V DC Out 240V AC 2A solid state relay модул

BGN 5.90
В магазина

Брой продукти


Режим : G3 MB-202 P
Контрола на Текст : 5 V (4 V-6 V) DC
Вчитај : 75 V ~ 264 V AC 2 A
Пакет се Вклучени : 5 x G3 MB-202 P DC-AC PCB РБС Во 5 V DC Излез 240 V AC 2 A Цврста Состојба Реле Модул
Почитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro). Па ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако вашата цел повеќе од $5. Или pls сплит вашата нарачка, можете да поднесете повеќе од 2 наредби, бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5 за да бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5, Русија помалку од $2. Ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако сакате целосна следење на информации. Ви благодариме за вашата поддршка!
Драг пријател, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.Ви благодариме за вашиот поддржува!

Подробности

Номер На Модела:
G3MB-202P
is_customized:
Yes
Източник На Захранване:
DC
търговска марка:
diymore
Информация За Товара:
Ниска Мощност На
Напрежение:
5V
Защитна Функция:
моля, Проверете инструкциите
Теория:
моля, Проверете инструкциите
Използването на:
моля, Проверете инструкциите

Те също купуват с този продукт

Автентични нови оригинални релета Omron G5Q-14 се заместват G5q-1-24VDC G5Q-1 24VDC

BGN 27.36

Производ параметри : серпентина напон : DC24 V јазол структура : 1 C јазол струја : 10 AЗдраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

5V One Channel 1 Relay Module Board Shield For PIC AVR DSP ARM MCU Module For Arduino KY-019

BGN 1.00 1.30

5 V 1Канал Реле интерфејс одбор, и секој од нив треба 1520m A Струја ВозачотОпремен со високотековната реле, AC250 V 10 A ; DC30 V 10 AСтандарден интерфејс кој може да се контролира директно од страна на микроконтролор ,како што се 8051, AVR, ПИК, DSP, РАКА и така натамуКонтакт независни жици, безбеден и сигуренСо завртка дупки за лесна инсталацијаГолемина : 4.7 x 2.9 x 1.8 cmПакет се Вклучени : 1 PCS*5 V Осум 1 Канал Реле Модул За СЛИК AVR DSP РАКА ЗА arduinoПочитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro)...

Безплатна доставка 16valuesX10pcs=160pcs 5x20 0.5 A-30A Керамичен предпазител разнообразни пакети 5*20 250V Керамичен комплект от предпазители за

BGN 36.00 39.81

16values X10pcs=160pcs 5x20 0.5 A30 A Керамички Осигурач Избрани Пакети 5*20 250 V Керамички Осигурувачи за ПолнењеВредноста Листата : 0.5 A1А2 A2.53А3.15 На4А 5 A6.3 На8 A10 A12 A15 A20 A25 A30 AГаранција : 1. Една година гаранција.2. Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба).3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

Реле DC полупроводниковое DC към DC 40A липсата на искра липсата на контакт с взривозащитен твърди преминете 3V12V4V

BGN 10.70

1 PCS x KS140 DD Цврста Состојба Реле Име на Производ : Цврста Состојба Реле Производ Модел : KS140 DD Влезен напон : 332 VDC Излезен напон : 5220 VDC Номинална струја : 40 A Тип на контрола : Zeroпремин(Ограничувања и подобрени за да се прилагоди) На onoff Time : ≤10ms Електрични век : ≥1 милиони пати Амбиентална Температура : 2085 степен Dielectric Сила : 2500 V Нето тежина : Околу 100gако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас! Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, ве молиме контактирајте со нас!Сите производи се проверува и packaed во добра состојба пред испраќање...

(50 бр./лот) 5*20 mm корпус 5x20 mm държач на предпазителя предпазни скоби с вода прозрачна капачка превъзходно качество жълт

BGN 7.39

(50pcs / многу) 5*20 MM Fuseholder 5x20 MM Осигурач Носителот на Осигурувачот Клипови Со Вода Јасно Покрие Супериорен Квалитет Жолта

5PCS MINI ATM Fuse Tap Adapter Circuit Тел Holder Electronic Device Car Autoc G08 Drop ship

BGN 5.58

Материјал : Пластични и Гумени Боја : Црвено+Сина Опис : Должина : 18cm / 7.09" Количина : 5 Компјутери Напон : 32 V (Макс) Категорија : Осигурач Дизајн : Вметнете Големина Тип : Мини За Употреба; Авто Автомобил Спојување на ветер : М БАНКОМАТ AddAОсигурач (Addколо) се Претвора еден осигурач слот во две, додека обезбедување на заштита за двете кола Забелешка : Нема мало пакет Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

преобразувател на напрежение 220V на 6V 12V 24V 36В 110В монофазен Волта контрол изолационен трансформатор 100ВА Силтороидальный трансформатор

BGN 16.99

НАПОМЕНА : МОЈОТ ДРАГ КОРИСНИКУ ,ве молиме оставете порака за нас : влезниот напон и излезниот напонИли нашата компанија ќе ви испрати на ТЕКСТ 240 V ИЗЛЕЗ 24 V производ!!!

1бр практичен 12V 40A релета 4 пинов водоустойчив автомобил автомобил, камион, лодка реле нормално Разомкнутые контакт на реле Mayitr

BGN 2.00 2.85

HW0002277Спецификација : Бренд новиМодел : JD1914Боја : ЦрнаГолемина : прибл 27.52825mmНапон : DC 12 VАктуелни : 40 APin Број : 4 PinНормално Отворен КонтактПарична казна изработка, одлични перформанси.Издржливи во употреба.Пакет се вклучени : 1 x РелеAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

SAP4850D злато нов и оригинален DC control AC твердотельное реле 50A 40-480VAC

BGN 36.80

SAP4850 D ЗЛАТО Нови и оригинални Една фаза DC контрола AC ЦВРСТА СОСТОЈБА РЕЛЕ 50 A 40480 VACПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНАОптоварување напон : 40480 AVC Max Оптоварување тековната : 50 A Изолација се обложуваат...

Безплатна доставка на 50 бр. / лот PPTC Перестановные предпазители RGEF1000 16 в 10A самолечение предпазители на Едро Dropshipping

BGN 20.00 20.78

Бесплатен Превозот 50pcs / многу PPTC Resettable Осигурач RGEF1000 16 V 10 A Автообнова Осигурувачи трговија на Големо DropshippingГаранција : 1. Една година гаранција.2. Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба).3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

AC-DC SSR 120A твердотельное реле 75-480V AC Output 3-32V DC Input

BGN 32.32

Име На Производ Цврста Состојба Реле Модел Бр H3120 ZD Контрола Метод AC да DC Струја 120 A Влезен Напон 332 V DC Излез Напон 75480 VAC Реле Димензии (Прибл.) 9.3 x 2.5 x 3cm / 3.7" x 0.98" x 1.2" (LWH ) Жица Должина 23.5 cm / 9.3" Материјал Метал, Пластика Главната Боја Црна

Автентични нови оригинални релета Omron G2RL-1A-DC12V G2RL-1A DC12V

BGN 43.20

Производ параметри : серпентина напон : DC12 V јазол структура : 1a јазол струја : 10 AЗдраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

CJX1-38/22(3TF45) Контактор за променлив ток магнитен контактор 2NO+2NC 38A 380v 110v 220v 36v 24v

BGN 25.60

1.ПрименаCJX1 серија AC контактори се погодни за фрекфенција 50 / 60 Hz,отценети изолација напон до to1000 V,отценети операција тековни 9~475 A под AC3 должност.Тоа е, главно, се користи за правење / breakingelectric коло на долго растојание и за честите почетна / запирање & со топлинска реле да comпретставуваат магнетни motor starter.Производот се согласува да IEC6094741 stardand.2...

1pc DC 12V 40A Black Relay 4 PIN Durable Automotive Car Truck Boat Relays нормално разомкнутое лице за контакт реле 27.5 * 28*25 мм Mayitr

BGN 2.00 2.62

HW0002277Спецификација : Бренд новиМодел : JD1914Боја : ЦрнаГолемина : прибл 27.52825mmНапон : DC 12 VАктуелни : 40 APin Број : 4 PinНормално Отворен КонтактПарична казна изработка, одлични перформанси.Издржливи во употреба.Пакет се вклучени : 1 x РелеAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Внесен стъклен възпламенител бел 6кс32 250В 125В 1А т2а предпазител

BGN 27.90

*****Опис На ПроизводотНашата компанија се започне бизнис на IC чипови за повеќе од десет годиниИмаме акции за сите бренд & сите видови IC чипови, како што се АДИ,МАКСИМ,TI,ST,LT, и така натаму.И ние, само што нудат нови и оригинални со 360ден гаранцијаНие ќе се Обидеме потрудиме да им понуди убаво цена и услугаПревозот1.Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат.2.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / ТНТ / EMS / Федекс...

32V 15A 100Piece средният размер на острието предпазител автомобил Автомобил, лодка камион 15 ампера предпазител на острието

BGN 7.98

Име на производ Автомобил Сечилото Осигурач Тип Средна Големина Номинална Напон 32 V Номинална Струја 15 A Pin Теренот 5mm / 0.2" Pin Големина 7 x 5mm / 0.27" x 0.3" (L*W) Вкупниот обем 19 x 19 x 5mm / 0.75" x 0.75" x 0.2" (L*W*T) Материјал Пластика, Алуминиум Надворешни Сина Боја Тежина 120g Пакет 100 x Автомобил Сечилото ОсигурачНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...