• Ново
34064 MC34064 MC34064D-5R2G SOP8 10 бр. / лот

34064 MC34064 MC34064D-5R2G SOP8 10 бр. / лот

BGN 2.86
В магазина

Брой продукти


Подробности

търговска марка:
ЮЙСИНЬЮАНЬ
Номер На Модела:
34064 MC34064 MC34064D-5R2G SOP8
Използването на:
Общото Определяне
is_customized:
Yes
Източник На Захранване:
AC
Теория:
чип
Защитна Функция:
IC
Информация За Товара:
YUXINYUAN BQ24751A 2 БР. / ЛОТ SOPQFNBGAQFP
Напрежение:
v

Те също купуват с този продукт

1210 30V 50MA самовосстанавливающийся предпазители SMD нов и оригинален

BGN 13.04

1210 30 V 50 MA Авто обнова на осигурувачот SMD нови и оригиналниCN10 021146031.Нашата компанија има многу на дел броеви.Но, ние не испратите секоја од нив,и само покажуваат некои примери на продавница тука.Ако вие не може да се најдат некои предмети во нашата продавница,pls остави порака за вашето барање.(Ние сме задоволни да се направи понуда за вас)2.Можеби зделка при купување количина е повеќе од 2 парчиња.Кога вршите измени на пратката такса(товар) е потребно,ве молиме оставете порака за нас по цел објектот онлајн.

60V 120MA 1206 0.12 a самовосстанавливающийся предпазители SMD нов и оригинален

BGN 12.35

60 V 120 MA 1206 0.12 Авто обнова на осигурувачот SMD нови и оригиналниCN10021146031.Нашата компанија има многу на дел броеви.Но, ние не испратите секоја од нив,и само покажуваат некои примери на продавница тука.Ако вие не може да се најдат некои предмети во нашата продавница,pls остави порака за вашето барање.(Ние сме задоволни да се направи понуда за вас)2.Можеби зделка при купување количина е повеќе од 2 парчиња.Кога вршите измени на пратката такса(товар) е потребно,ве молиме оставете порака за нас по цел објектот онлајн.

( чисто Нов) 34164 MC34164 MC34164D5R2G MC34164D SOP8 на съвсем нов първоначално поръчки гостоприемни

BGN 13.00 16.32

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подоброDatasheets MC34164 Производ Фотографии 8SOIC Стандарден Пакет 2,500 Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството PMIC Надзорници Серија Пакување Лента & Ролна (TR) Вид Едноставно го Ресетирате / ВластНа Ресетирате Бројот на Напони Предмети 1 Излез Отвори Потрошувачка или за да ги Отворите Колектор Ресетирате Активни Ниска Ресетирате Времето Напон Праг 4.33 V Оперативни температури Од 0°C ~ 70°C Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај 8SOIC (0.154", 3.90 mm Ширина) Снабдувач Уред Пакет 8SOIC N Динамичен Каталог Едноставна Ресетирате / ВластНа Ресетирате Други Имиња MC34164 D5 R2 GOSMC34164 D5 R2 GOSNDMC34164 D5 R2 GOSTRMC34164 D5 R2 G

чисто нов оригинален ISPLSI2128VE100LTN176 ISPLSI2128VE-100LT176 ISPLSI 2128VE 176-LQFP решетка

BGN 114.00 139.39

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро Datasheets ISPLSI2128 VE100 LTN176 Стандарден Пакет 40 Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството Вградени CPLDs (Сложена Програмабилни Логички Уреди) Серија isp LSI® 2000 VE Пакување Фах Програмабилни Тип Во Системот Програмабилни Доцнењето tpd(1) Макс 10.0 нс Напон Снабдување Внатрешни 3 V ~ 3.6 V Број на Логика Елементи / Блокови 32 Број на Macrocells 128 Број на Порти 6000 Број на I / O 128 Оперативни температури Од 0°C ~ 70°C Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај 176LQFP Снабдувач Уред Пакет 176TQFP (24x24) Динамичен Каталог isp LSI® 2000 VE

IC нов оригинален CDP6402CE CDP6402

BGN 81.00 98.91

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро IC нови оригинални CDP6402 CE CDP6402 DIP40 ХАРИС

IC нов оригинален TP3054WM TP3054 SOP16 Безплатна доставка

BGN 97.00 118.08

мал профит, но брз промет гарантиран квалитетDatasheets TP3054 WM Производ Фотографии 16 SOIC Стандарден Пакет 1,000 Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството Интерфејс Кодеци Серија КОМБО® Пакувањето Лента & Ролна (TR) Тип PCM Кодек / Filter Податоци Интерфејс Сериски Резолуција (Битови) Број на ADCs / DACs 1 / 1 Sigma Delta Не S / N Однос, ADCs / DACs (db) Typ Динамички Опсег, ADCs / DACs (db) Typ Напон Снабдување, Аналогни ±5 V Напон Снабдување, Дигитални ±5 V Оперативни Температурата од 25°C ~ 125°C Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај 16SOIC (0.295", 7.50 mm Ширина) Снабдувачот Уред Пакет 16SOIC Динамичен Каталог Аудио Кодеци Други Имиња 296353652TP3054 WMXTP3054 WMXNDTP3054 WMX / NOPBNDTP3054 WMXNOPB

IC нов оригинален DG506ACJ DG506 DIP28

BGN 58.00 70.43

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро Datasheets DG506 ACJ Производ Фотографии 28НАТОПИ Производ Модули за Обука Олово (Sn Pb) Финиш за COTSДолгорочно Снабдување Програма Стандарден Пакет 14 Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството Интерфејс Аналогни Прекинувачи, Мултиплексери, Demultiplexers Серија Пакување Цевка Функција Мултиплексер Коло 1 x 16 : 1 На Државата Отпор 400 Ohm Напон Снабдување со Извор Двојна Напон Снабдување, Единствен / Dual (±) ±4.5 V ~ 18 V и Тековната Понуда Оперативни температури Од 0°C ~ 70°C Монтажа Тип Преку Дупка Пакет / Случај 28НАТОПИ (0.600", 15.24 mm) Снабдувач Уред Пакет 28PDIP Динамичен Каталог Мултиплексер / Demultiplexer

Split Phase Power Factor Correction 16step Jkwf16 220v auto set show current voltage power реактивна мощност нето честота

BGN 128.00

Сплит Фаза Моќ Фактор на Корекција 16step Jkwf16 220v авто setshow напон моменталната моќ реактивна моќност нето фреквенцијаНормално : A B C Три фазаJKWF16 тип ,ако три фаза дебаланс ,таа ќе compesate еден од фаза (На пример само Б фаза )1.LED покаже три фаза напон, струја ,активна моќност ,реактивна моќност ,моменталната моќ ,фактор на моќност и електрична нето фреквенција и контрола на податоците(имајќи го ова фактор на моќ capacitor банка која може да ја зачувате тековната метар ,волтметар и универзална switchover )2.силна антимешање способност , кога 2000v моќност ,на производи не е исклучување ,не се изгуби податоци ,стабилна работа3.корисникот може да го поставување на податоци во согласност си бара ,кога силата е надвор ,тој не ќе ја изгубат пред податоците4.во текот напон под напон и ќе ја изгуби фаза за заштита на функција5.компензира начин : подели се компензира ,три фаза се компензира со поделени фаза6.излез начин : статичен ,динамичен Спецификација Точка Име Сплит Фаза Моќ Фактор на Корекција 16step Jkwf16 220v авто setshow напон моменталната моќ реактивна моќност нето фреквенција 1 ПРЕДВОДЕНА / LCD Дисплеј ќе се покажеа.трифаза на напон,струја, активна моќност, реактивенб.фактор на моќност и енергија мрежа фреквенцијата, контрола параметар 2 Силна антимешање способност може да се спротивстави на 2kv импулс тест ,се задржи на податоци 3 може да се направи ревизија на контрола на податоците лист ,тоа ќе го спаси податоци нема моќ 4 Авто анализа фаза функцијата 5 Тековната добиете сигнал отпорник помалку од 0,05 Ω 6 Над напон ,под напон недостаток фаза за заштита на функцијата 7 Текст начин : статични ,Динамичен ,соединение 8 Номинална AC напон 220 V±10% AC 380 V±10% 9 Номинална струја AC 05 A 10 Номинална фреквенција 50 hz±5% 11 Чувствителност 100m A 12 COS φ Претходно 0.800.99; чекор должина 0.01; Фабрика претходно 0.98 текст и исклучување време 13 Текст Одложување динамичен државата 100ms30 ГОДИНИ; Статички држава 1250 S;Фабрика претходно динамичен државата 5 S;статична состојба на 30 години...

10шт Субминиатюрное общо реле захранване 12V DC 5-пинов фланец реле за кола-7A 120VAC-20A 14VDC

BGN 9.98

Опис : Subminiature и лесен. Подобрена отпорност на шок и вибрации. Висока contant сегашен капацитет.Спецификација : Контактирајте со Капацитет Resistive Оптоварување (cosΦ=1) N / C : 15 A 14 VDC , 10 A 120 VAC; N / O : 20 A 14 VDC, 10 A 120 VAC Индуктивен Товар (cosΦ=0.4 L / R=7msec) : 6 A, 14 VDC Номинална Сметководствената вредност на струјата : 25 A / час Макс...

50шт KBU1010 1000V 10A Мостов токоизправител диод

BGN 19.00 22.08

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

Регулатор на коефициента на мощност JKL5C за кондензатора на коефициента на мощност 4 Step 380v PRCF

BGN 39.20

JKW58 PFR Реактивна моќност compensator контролер за фактор на моќ capacitor 4step 380v PRCFНа фактор на моќност одобри состојба на корисникДа се подобри употребата на ефикасноста на електричен трансформатор.Намалување на линија на косатаЗа подобрување на напонот на квалитетот на напојувањеJKL5 C фактор на моќ регулаторот надомест за фактор на моќ capacitor 6step 380v PRCF Спецификација Точка Име JKW58 PFR Реактивна моќност compensator контролер за фактор на моќ capacitor 4step 380v PRCF 1 ПРЕДВОДЕНА / LCD Дисплеј ќе се покажеа.трифаза на напон,струја, активна моќност, реактивенб.фактор на моќност и енергија мрежа фреквенцијата, контрола параметар 2 Силна антимешање способност може да се спротивстави на 2kv импулс тест ,се задржи на податоци 3 може да се направи ревизија на контрола на податоците лист ,тоа ќе го спаси податоци нема моќ 4 Авто анализа фаза функцијата 5 Тековната добиете сигнал отпорник помалку од 0,05 Ω 6 Над напон ,под напон недостаток фаза за заштита на функцијата 7 Текст начин : статични ,Динамичен ,соединение 8 Номинална AC напон 220 V±10% AC 380 V±10% 9 Номинална струја AC 05 A 10 Номинална фреквенција 50 hz±5% 11 Чувствителност 100m A 12 COS φ Претходно 0.800.99; чекор должина 0.01; Фабрика претходно 0.98 текст и исклучување време 13 Текст Одложување динамичен државата 100ms30 ГОДИНИ; Статички држава 1250 S;Фабрика претходно динамичен државата 5 S;статична состојба на 30 години...

Захранващото топката в плевнята тегло 25 грама vibratory, машина сортировщицы кълбо баланс SUS304, уникални

BGN 1596.00 1680.00

рамнотежа на тежината vibratory сад фидер со две ленти,Sтежина оџакот сад sorter машина,уникатенМетални делови vibratory сад фидер / sorter е погодна за велосипед делови,алуминиум леене ,Цинк почина кастинг ,оков за Мебел,облека хардвер,багаж хардвер,очила додатоци,часовници и часовникот додатоци,електронски додатоци и сите видови на накит моќ металургија,смоли и сл делови.Користете ја оваа машина само ќе треба да го поврзете моќ.Функција1.Усвојува повеќето напредни спирален возен протокот на светот,три пати вибрации принцип,да ги споделите на делови и полирање медиуми мелење едни на други2.Погоден за големи количини на делови за полирање,подобрување на ефикасноста на работата 610 пати3.Нема да ги уништи оригиналната големина и обликот на учество при обработка4.Може да биде автоматизирано,беспилотни функционирање,лесен за ракување,може да се провери делови при обработкаТехнички датуми Брзина : 80110pcs / минута Напојување : 220 V,50 HZТежина внесувач(300мм база и 400mm врвот внесувач) според примероциНа ветер : Во насока на стрелките на часовникотНерѓосувачки челик материјал,со англиски панел брзина контролер.Олово време : 25 дена по однапред .МоделКапацитетМоторни МоќМоторни брзинаСТПТежина(кг)Големина(L×W×H)mm(r / мин)(mm)HST60(А)60 L0.75 kw145012100700×640×750HST80(А)80 L1.1 kw145012120860×800×760HST100(A)100 L1.5 k W1450151401150*1050*950HST120(А)120 L1.5 k W1450151401200*1050*950HST150(Б)150 L2.2 kw1450201801170×1100×1000HST150(А)150 L2.2 kw1450201801170×1100×1000HST200(А)200 L2.2 kw1450202801480×1350×1100HST200(Б)200 L2.2 kw1450202801480×1350×1100HST300(А)300 L3.7 kw1450204001480×1350×1100HST300(Б)300 L3.7 kw1450204001480×1350×1100HST400 B400 L3.7 kw1450206001480×1350×1100HST600(А)600 L5.57.5 KW14502015001950×1750×1450

IC нов оригинален SSC2S110-TL 2S110 SSC2S110 Безплатна доставка

BGN 28.00 34.56

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро IC нови оригинални SSC2 S110TL 2 S110 SSC2 S110 SOIC8 Бесплатен Превозот

IC нов оригинален MAX172BCNG MAX172 Безплатна доставка

BGN 56.00 68.74

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро Datasheets MAX172 BCNG Производ на Фотографиите 24НАТОПИ Производ Модули за Обука Олово (Sn Pb) Финиш за COTSДолгорочно Снабдување Програма Стандарден Пакет 15 Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството Стекнување на Податоци Аналогна на Дигитална Конвертори (ADC) Серија Пакување Цевка Број на Битови 12 Земање мостри Стапка (во Секунда) 100k Податоци Интерфејс Паралелно Број на Конвертори 1 Моќ Дисипација (Макс) 215m W Напон Снабдување со Извор Двојна ± Оперативни температури Од 0°C ~ 70°C Монтажа Тип Преку Дупка Пакет / Случај 24НАТОПИ (0.300", 7.62 мм) Снабдувачот Уред Пакет 24PDIP Број на Влезови и Тип 1 SingleEnded, Unipolar Динамичен Каталог 12 Малку