• Ново
1PCS OP275GP DIP-8 OP275 DIP OP275GPZ OP275G

1PCS OP275GP DIP-8 OP275 DIP OP275GPZ OP275G

BGN 1.00
BGN 1.39
-28 %
В магазина

Брой продукти

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро Купувачот Совети 1 : Прво бидете сигурни дека вашата адреса за е точно 2 : Пред да потпише за пратката, ве молиме проверете парцела е исполнет со производот За НАС, и Ние и Ветуваме на : * Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет е можно. * Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност Услуги на Клиентите Политика Ние се повеќе од среќни да одговориме на сите прашања кои што ги имате, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се вратам на вас како е можно побрзо. Опфатот на деловните : авто IC, дигитални да аналогни коло, единствен чип microcomputer, фотоелектрически спојка, складирање, три-терминал напонски регулатор, SCR, поле ефект, schottky, релеи, отпорници кондензатори, , светлината цевка, конектори, и други one-stop поддршка на услуги! 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нашите предности 1 : Ние сме сите сопствени акции, со адекватно снабдување со 2 : квалитетот на производот достигна серија на сертификациони 3 : Ние го поддржуваат различни видови на транспорт, Хонг Конг и Кинески поштенски пакети, ЕМС.DHL сојузниот .UPS-от и ТНТ, може целосно да се задоволат различните потреби на купувачот. Јас цврсто верувам дека ќе биде вашиот најдобар партнер

Подробности

търговска марка:
ХЭНСИН
Номер На Модела:
Друго
is_customized:
Yes
Източник На Захранване:
AC
Теория:
Друго
Защитна Функция:
Друго
Информация За Товара:
Друго
Използването на:
Друго
Напрежение:
other
is_customized:
YES

Те също купуват с този продукт

чисто нов оригинален ISPLSI2128VE100LTN176 ISPLSI2128VE-100LT176 ISPLSI 2128VE 176-LQFP решетка

BGN 114.00 139.39

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро Datasheets ISPLSI2128 VE100 LTN176 Стандарден Пакет 40 Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството Вградени CPLDs (Сложена Програмабилни Логички Уреди) Серија isp LSI® 2000 VE Пакување Фах Програмабилни Тип Во Системот Програмабилни Доцнењето tpd(1) Макс 10.0 нс Напон Снабдување Внатрешни 3 V ~ 3.6 V Број на Логика Елементи / Блокови 32 Број на Macrocells 128 Број на Порти 6000 Број на I / O 128 Оперативни температури Од 0°C ~ 70°C Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај 176LQFP Снабдувач Уред Пакет 176TQFP (24x24) Динамичен Каталог isp LSI® 2000 VE

(2000 бр./лот) T1.6A 250V 5 x 20mm Slow Blow Glass Tube Fuse, ul VDE RoHS Approved, 1.6 A, 1.6 Amp.

BGN 352.00

Бавно Удар Стаклена Цевка Осигурувачи, Тековната 1.6 A ( Т1.6 A ), Напон 250 V AC .Големина : Ø5mm x L20 mm / 0.2" x 0.8"Количина : многу 2000 парчиња.Мултинационалните Безбедност Одобрени.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Pb Слободни, Ro HS Согласност.***********************************************************Превозот : 1...

10шт Субминиатюрное общо реле захранване 12V DC 5-пинов фланец реле за кола-7A 120VAC-20A 14VDC

BGN 9.98

Опис : Subminiature и лесен. Подобрена отпорност на шок и вибрации. Висока contant сегашен капацитет.Спецификација : Контактирајте со Капацитет Resistive Оптоварување (cosΦ=1) N / C : 15 A 14 VDC , 10 A 120 VAC; N / O : 20 A 14 VDC, 10 A 120 VAC Индуктивен Товар (cosΦ=0.4 L / R=7msec) : 6 A, 14 VDC Номинална Сметководствената вредност на струјата : 25 A / час Макс...

KY-019 5V 1 Channel Relay Module Board Shield Microcontroller Development Board Module за Arduino PIC AVR DSP ARM САМ KIT

BGN 1.09

Опис : Новиот 5 V Реле МодулМоже да се користи како микроконтролор развој одбор модул може да се користи како почетен пакет контрола5 V12 V да TTL контрола сигналКонтролниот сигнал ЕДНОНАСОЧНА или НАИЗМЕНИЧНА струја, 220 V AC load може да се контролира.Не е нормално отворен и една нормално затворен контактМоќ индикатор светлинаКонтрола индикатор, се повлече исклучите, исклучете не грееТранзисторски диск да се зголеми реле серпентина контрола иглички висока отпорност.Контрола pin има повлече надолу коло за да се спречи дефект реле слободни

Регулатор на коефициента на мощност JKL5C за кондензатора на коефициента на мощност 4 Step 380v PRCF

BGN 39.20

JKW58 PFR Реактивна моќност compensator контролер за фактор на моќ capacitor 4step 380v PRCFНа фактор на моќност одобри состојба на корисникДа се подобри употребата на ефикасноста на електричен трансформатор.Намалување на линија на косатаЗа подобрување на напонот на квалитетот на напојувањеJKL5 C фактор на моќ регулаторот надомест за фактор на моќ capacitor 6step 380v PRCF Спецификација Точка Име JKW58 PFR Реактивна моќност compensator контролер за фактор на моќ capacitor 4step 380v PRCF 1 ПРЕДВОДЕНА / LCD Дисплеј ќе се покажеа.трифаза на напон,струја, активна моќност, реактивенб.фактор на моќност и енергија мрежа фреквенцијата, контрола параметар 2 Силна антимешање способност може да се спротивстави на 2kv импулс тест ,се задржи на податоци 3 може да се направи ревизија на контрола на податоците лист ,тоа ќе го спаси податоци нема моќ 4 Авто анализа фаза функцијата 5 Тековната добиете сигнал отпорник помалку од 0,05 Ω 6 Над напон ,под напон недостаток фаза за заштита на функцијата 7 Текст начин : статични ,Динамичен ,соединение 8 Номинална AC напон 220 V±10% AC 380 V±10% 9 Номинална струја AC 05 A 10 Номинална фреквенција 50 hz±5% 11 Чувствителност 100m A 12 COS φ Претходно 0.800.99; чекор должина 0.01; Фабрика претходно 0.98 текст и исклучување време 13 Текст Одложување динамичен државата 100ms30 ГОДИНИ; Статички држава 1250 S;Фабрика претходно динамичен државата 5 S;статична состојба на 30 години...

SSR-25VA 2 елемента 25A всъщност 5000K та до 24-380V AC SSR 25VA реле твърди регулатор на съпротива

BGN 8.96

Опис Долг животен век и висока сигурност На Една Фраза Цврста Состојба Реле е дизајниран во согласност со IEC Стандард Идеален за контролирање на висока моќност КЛИМА уред добар придружник за Дигитални Температура контролер Контрола Метод : DC да AC Модел : РБС 25 VA Влезен Напон : 3 V32 V DC Load Напон : 24 V380 V AC Оптоварување Тековната : 25 A Контрола Напон : 80250 VAC Контрола на струјата : AC12m A Dielectric Сила : Над 2.5 KVAC / 1min Изолација Сила : во Текот 500 Mw / 500 VDC Температурата на работа : 35°C+75°C Монтажа Метод : Завртки фиксна Треба некои професионално знаење да го користат Големина : 6cm(L)x4.5cm(W)x2.3cm(H) (приближно) Боја : Сива

MAX3491EESD MAX3491ECSD MAX3491 SOP14 MAXIM чисто нови оригинални поръчки са добре дошли

BGN 25.00 30.51

Puerile, обезбедување на квалитетПакет / Случај 14SOIC (0.154", 3.90 mm Ширина) Производителот Дел Број MAX3491 EESD / ECSD Производителот МАКСИМ Опис IC TXRX RS485 / 422 10 MBPS 14 SOIC Монтажа Тип на Површината Планината Пакување Лента & Ролна (TR) Напон Понудата 3 V ~ 3.6 V ПротоколRS422, RS485 Тип Transceiver Број на Возачи / Примачи 1 / 1

(10 бр/лот) F4A 250V 5 x 20mm Quick Blow Glass Tube Fuse, ul VDE RoHS Approved, 4A, 4 Amp.

BGN 6.38

Брз Удар Стаклена Цевка Осигурувачи, Тековната 4А ( F4 A ), Напон 250 V AC .Големина : Ø5mm x L20 mm / 0.2" x 0.8"Количина : многу 10 парчиња ( Спакувана во убава пластична кутија ).Мултинационалните Безбедност Одобрени.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Pb Слободни, Ro HS Согласност.***********************************************************Превозот : 1...

OOTDTY 10 бр AC 250V 15A електрически панел се монтира 5x20 mm държач на предпазителя за Радио авто стерео

BGN 3.00 3.44

Карактеристики : едноставен за инсталација, трајни и практични Треба некои професионално знаење за да го користите овој производ за Овие осигурач носители се прекинат со лемење терминали Одговара за електрична опрема, мотоцикл, автомобил, камион, ЏИП...

IC нов оригинален CDP6402CE CDP6402

BGN 81.00 98.91

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро IC нови оригинални CDP6402 CE CDP6402 DIP40 ХАРИС

IC original TPS2375PWR TPS2375PW TPS2375 2375 TSSOP8 TI Безплатна доставка

BGN 137.00 167.30

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подоброDatasheets TPS2375 PWR Производ Фотографии 8TSSOP Стандарден Пакет 2,000 Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството PMIC Power Over Ethernet (Рое) Контролори Серија Пакување Лента & Ролна (TR) Тип Контролер (PD) Број на Канали 1 Моќ Max 12.95 W Внатрешни Прекинувач(s) Да Помошни Смисла Нема Стандарди 802.3 af (Рое) Напон Снабдување 0 V ~ 57 V и Тековната Понуда 240µA Температурата на работа 40°C ~ 85°C Пакет / Случај 8TSSOP (0.173", 4.40 mm Ширина) Снабдувач Уред Пакет 8TSSOP За Употреба Со 29617039ND ЕВАЛУАЦИЈА МОДУЛ ЗА TPS2375 Други Имиња 296269232TPS2375 PWRND

IC нов оригинален MAX172BCNG MAX172 Безплатна доставка

BGN 56.00 68.74

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро Datasheets MAX172 BCNG Производ на Фотографиите 24НАТОПИ Производ Модули за Обука Олово (Sn Pb) Финиш за COTSДолгорочно Снабдување Програма Стандарден Пакет 15 Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството Стекнување на Податоци Аналогна на Дигитална Конвертори (ADC) Серија Пакување Цевка Број на Битови 12 Земање мостри Стапка (во Секунда) 100k Податоци Интерфејс Паралелно Број на Конвертори 1 Моќ Дисипација (Макс) 215m W Напон Снабдување со Извор Двојна ± Оперативни температури Од 0°C ~ 70°C Монтажа Тип Преку Дупка Пакет / Случај 24НАТОПИ (0.300", 7.62 мм) Снабдувачот Уред Пакет 24PDIP Број на Влезови и Тип 1 SingleEnded, Unipolar Динамичен Каталог 12 Малку

Split Phase Power Factor Correction 16step Jkwf16 220v auto set show current voltage power реактивна мощност нето честота

BGN 128.00

Сплит Фаза Моќ Фактор на Корекција 16step Jkwf16 220v авто setshow напон моменталната моќ реактивна моќност нето фреквенцијаНормално : A B C Три фазаJKWF16 тип ,ако три фаза дебаланс ,таа ќе compesate еден од фаза (На пример само Б фаза )1.LED покаже три фаза напон, струја ,активна моќност ,реактивна моќност ,моменталната моќ ,фактор на моќност и електрична нето фреквенција и контрола на податоците(имајќи го ова фактор на моќ capacitor банка која може да ја зачувате тековната метар ,волтметар и универзална switchover )2.силна антимешање способност , кога 2000v моќност ,на производи не е исклучување ,не се изгуби податоци ,стабилна работа3.корисникот може да го поставување на податоци во согласност си бара ,кога силата е надвор ,тој не ќе ја изгубат пред податоците4.во текот напон под напон и ќе ја изгуби фаза за заштита на функција5.компензира начин : подели се компензира ,три фаза се компензира со поделени фаза6.излез начин : статичен ,динамичен Спецификација Точка Име Сплит Фаза Моќ Фактор на Корекција 16step Jkwf16 220v авто setshow напон моменталната моќ реактивна моќност нето фреквенција 1 ПРЕДВОДЕНА / LCD Дисплеј ќе се покажеа.трифаза на напон,струја, активна моќност, реактивенб.фактор на моќност и енергија мрежа фреквенцијата, контрола параметар 2 Силна антимешање способност може да се спротивстави на 2kv импулс тест ,се задржи на податоци 3 може да се направи ревизија на контрола на податоците лист ,тоа ќе го спаси податоци нема моќ 4 Авто анализа фаза функцијата 5 Тековната добиете сигнал отпорник помалку од 0,05 Ω 6 Над напон ,под напон недостаток фаза за заштита на функцијата 7 Текст начин : статични ,Динамичен ,соединение 8 Номинална AC напон 220 V±10% AC 380 V±10% 9 Номинална струја AC 05 A 10 Номинална фреквенција 50 hz±5% 11 Чувствителност 100m A 12 COS φ Претходно 0.800.99; чекор должина 0.01; Фабрика претходно 0.98 текст и исклучување време 13 Текст Одложување динамичен државата 100ms30 ГОДИНИ; Статички држава 1250 S;Фабрика претходно динамичен државата 5 S;статична состојба на 30 години...

IC original AK4529XQ AK4529 44-LQFP

BGN 584.00 712.32

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подоброIC нови оригинални AK4529 XQ AK4529 44LQFP

Захранващото топката в плевнята тегло 25 грама vibratory, машина сортировщицы кълбо баланс SUS304, уникални

BGN 1596.00 1680.00

рамнотежа на тежината vibratory сад фидер со две ленти,Sтежина оџакот сад sorter машина,уникатенМетални делови vibratory сад фидер / sorter е погодна за велосипед делови,алуминиум леене ,Цинк почина кастинг ,оков за Мебел,облека хардвер,багаж хардвер,очила додатоци,часовници и часовникот додатоци,електронски додатоци и сите видови на накит моќ металургија,смоли и сл делови.Користете ја оваа машина само ќе треба да го поврзете моќ.Функција1.Усвојува повеќето напредни спирален возен протокот на светот,три пати вибрации принцип,да ги споделите на делови и полирање медиуми мелење едни на други2.Погоден за големи количини на делови за полирање,подобрување на ефикасноста на работата 610 пати3.Нема да ги уништи оригиналната големина и обликот на учество при обработка4.Може да биде автоматизирано,беспилотни функционирање,лесен за ракување,може да се провери делови при обработкаТехнички датуми Брзина : 80110pcs / минута Напојување : 220 V,50 HZТежина внесувач(300мм база и 400mm врвот внесувач) според примероциНа ветер : Во насока на стрелките на часовникотНерѓосувачки челик материјал,со англиски панел брзина контролер.Олово време : 25 дена по однапред .МоделКапацитетМоторни МоќМоторни брзинаСТПТежина(кг)Големина(L×W×H)mm(r / мин)(mm)HST60(А)60 L0.75 kw145012100700×640×750HST80(А)80 L1.1 kw145012120860×800×760HST100(A)100 L1.5 k W1450151401150*1050*950HST120(А)120 L1.5 k W1450151401200*1050*950HST150(Б)150 L2.2 kw1450201801170×1100×1000HST150(А)150 L2.2 kw1450201801170×1100×1000HST200(А)200 L2.2 kw1450202801480×1350×1100HST200(Б)200 L2.2 kw1450202801480×1350×1100HST300(А)300 L3.7 kw1450204001480×1350×1100HST300(Б)300 L3.7 kw1450204001480×1350×1100HST400 B400 L3.7 kw1450206001480×1350×1100HST600(А)600 L5.57.5 KW14502015001950×1750×1450

Нов AD7874ARZ AD7874AR AD7874 SOP28 чисто нов оригинален поръчки са добре дошли

BGN 46.00 56.45

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подоброDatasheets AD7874 ARZ Производ Фотографии 28SOIC Стандарден Пакет 400 Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството Стекнување на Податоци ADCs / DACs Посебна Намена Серија Пакување Лента & Ролна (TR) Тип Стекнување на Податоци Систем (DAS) Резолуција (Битови) 12 б Земање мостри Стапка (во Секунда) 116k Податоци Интерфејс Паралелно Напон Снабдување со Извор Двојна ± Напон Снабдување ±5 V Температурата на работа 40°C ~ 85°C Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај 28SOIC (0.295", 7.50 mm Ширина) Снабдувач Уред Пакет 28SOIC W Динамичен Каталог Стекнување на Податоци Систем(DAS) Други Имиња AD7874 ARZREEL7NDAD7874 ARZREEL7 TRAD7874 ARZREEL7

10ШТ TC4420 TC4420CPA TC4420CP TC4420C TC4420

BGN 4.00 4.32

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро Купувачот Совети 1 : Прво бидете сигурни дека вашата адреса за е точно 2 : Пред да потпише за пратката, ве молиме проверете парцела е исполнет со производот За НАС, и Ние и Ветуваме на : * Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет е можно...