• Ново
50 бр. / лот Безплатна доставка керамични газоразрядная тръба светкавица 3RM230L-8 3 pin 230V 3R230 8X10 10KA истински

50 бр. / лот Безплатна доставка керамични газоразрядная тръба светкавица 3RM230L-8 3 pin 230V 3R230 8X10 10KA истински

BGN 40.00
BGN 41.89
-5 %
В магазина

Брой продукти


50pcs/многу Бесплатен превозот Керамички гас празнење цевка молња 3 RM230 L-8 3 pin 230 V 3 R230 8 X10 10 KA вистински

Подробности

Номер На Модела:
3 pin 230V 3R230 8X10 10KA
Състояние:
НОВО

Те също купуват с този продукт

Десет етажа на пластмасови компоненти Box. 5.2x2. 8 x0. 9

BGN 6.08

Десет мрежа пластични компонента кутија.Количина : 1 BUC.Надворешни димензии : околу 132 x 72 x 23mm (5.2 x 2.8 x 0.9 инчен).100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Апликацијата Примери : Transistors комплетКристал комплетPotentiometers комплетИдентичен КомплетЌорСокак За Полнење***********************************************************Превозот : 1...

Набор от прецизни отвертки 45 1 / канадски полюс / гъвкав прът / втулка

BGN 24.00 25.57

Во случај на фабрика за пакување Како и додатна опрема, промена или модификација Без претходна најава.Горенаведените информации е само првата група на тројниот тест се предмет на промена без претходна најава производителот го задржува правото да ги производ надградби

Brand New 315pc Color Heat Shrink Tube Assortment Wrap Electrical Insulation Кабел Tubing Best Промоция!!

BGN 6.08

Ставка Опис100% Сосема Нов!7 Боја Испрати По случаен изборГолемини : 1mm, 1.5 мм, 2mm, 2,5 mm, 3мм, 3.5 мм,Количина : 315pcsБоја : црвена, сина, зелена, жолта, црна, бела, транспарентнаМатеријал : ПолиолефинЖивотната средина барања : UL224, МОЖЕ / АДС C22.2 NO198.199Сечење метод : ножици или остар ножНадолжни контракција : ≤ 5%Контракција сооднос : 02 : 01Минимално се намали температурата : 90 ° CТемпературата на работа : 55 ° C 125 ° CНоминална напон : 600 VПакетот Вклучува : 1mm x 112 компјутери1.5 mm x 56pcs2mm x 49pcs2.5 мм х 35pcs3мм x 35pcs3.5 mm x 28 компјутериОбјектот Слики

На 200 метра / на лот 0. 07x14 акциите на антена Литц една нишка от полиестер пакет се продава на метър медна тел

BGN 23.00 23.97

Нов мулти влакно полиестер свила опфатени жица.0.07x14 акции.Бакарcore крстдик onal област : 0.054 плоштадот mm.Овој производ е направен од полиуретан емајлирани челичното јадро жица полиестер плик има добри перформанси, директна заварување, лемење температура 375 5 сте...

140шт 7 цвята 1.0 мм свиване тръба чанта 20pcs всеки Ретардант полиолефины приключи ръкав асорти комплект 1 мм свиване тръба

BGN 1.90

ЗАБЕЛЕШКА : имаме документи на повеќето производи во нашата продавницаАко е потребно , контактирајте со нас : )Производ Вовед : 1.Затегнувачка Цврстина : >=10.4 MPa2.Напон Одделение : 600 V3.Го издржат Напонот : 2500 V (60тите)4.Пламен Retardancy : "ФОЛКСВАГЕН" 15.Термички Шок : не попуштат6.Concentricity Го Оценувате : >=70%7.Одделение Температура : 125 целзиусови степени8.Дијаметар : 1.0 mm9.Боја Количина : 7 видовиДолго 40mm140pcs =7 видови на боја *20 компјутери секој

Хвърляне на 200 метра черен Heatshrink свиване тръба самозалепваща куплунг 1 мм 2 мм 3 мм 4 мм

BGN 57.58

Топлина се Смалуваат Sleeving Heatshrink Цевки Топлина Shrinkable Цевка Жолта Изолација Жица Заврши Кабелот 8mmОписБоја : ЦрнаTemp Оценка : 125°CVoitage Оценка : 600 VЗапаливост : "ФОЛКСВАГЕН" 1Температурата на работа : 55°C до +125°CЖица заврши може да се намалат за половина од неговата оригинална дијаметар.Друг вид на топлина се намали цевка линк :