• Ново
E-XY Alien Клептън Wire 15 фута 32 г+0.3*0.8 плосък за ПДП RBA Rebuildable атомайзер нагревателни кабели сонда инструмент нагревателен проводник

E-XY Alien Клептън Wire 15 фута 32 г+0.3*0.8 плосък за ПДП RBA Rebuildable атомайзер нагревателни кабели сонда инструмент нагревателен проводник

BGN 5.00
BGN 5.31
-6 %
В магазина

Брой продукти


E-XY 5m/roll Туѓо Клептон Жица за RDA БАНКАТА Rebuildable Atomizer Греење Жици Серпентина Алатка Туѓо Клептон Греење Жица Материјал : А1 Пакет : 5 M/Roll Големина : 32 G+0.3*0.8 Рамен

Подробности

Тип Елемент:
Нагревателен Проводник
Номер На Модела:
Някой Друг Клэптонский Тел
Материал:
Метални
търговска марка:
E-XY
Съвместим Модел:
Атомайзер ПДП на

Те също купуват с този продукт

5шт оригинален Eleaf GS Air-M атомайзер Vape 4 мл GS Air Mega Огнеупорно Clearomizer двойна макара на въздушния поток регулируема 510 резба E-cig резервоар

BGN 65.00 68.32

5pcs Оригинални Eleaf ГШ на ВоздухM Atomizer 4.0 ml ГШ на Воздухот Мега Pyrex Clearomizer Двојна Серпентина Струење Контрола на ГШ на Воздухот М Резервоарот ГШ на ВоздухM atomizer, специјално дизајнирани за i Stick батеријата и не гори вкус дури и при високи wattage...

Оригинален Innokin Endura T20-S Starter Kit 1500mah Buil in Battery & 2ml Prism T20-S Tank & 0.8 ohm Prism-S Coil e-cigs Vape Kit

BGN 44.00 62.67

Innokin Endura T20S Дополнителен Комплет 1500m AhПроизвод ВоведEndura T20S од Innokin е компактен пенкало, стил vaping комплет Тоа што има вграденво 1500m Ah LiPo батерија со оптимизиран 18 W излез...

Glotech 20M/0.18 mm ПДП нагревателни кабели Cr20Ni80 предварително вградени нагревателни намотки серпентина кабели за електронни цигари ПДП RBA инжектори

BGN 4.78

Glotech 20 МИЛИОНИ / 0.18 mm e цигара RDA греење жици Cr20 Ni80 Предизградена калеми Греење Серпентина Жици за Електронските Цигари RDA БАНКАТА AtomizoareМатеријал : Cr20 Ni80Големина на : 0.18 MMПакет : 2*10 M / торбаГаранција : Сите слики ќе видите во продавница беа направени од страна на нашите сопствени производи.6 месеци гаранција, купи со доверба! (Со исклучок на опрема)Ако невештачки штета во 6months, ние може да ги испраќаат потребните резервни делови со вашата следна цел завашиот замена, или се уште можете да го испрати назад до нас...

E-XY Nichrome 80 Wire 30 фута NI80 Тел Resistance Тел САМ Coil за направи си САМ Rebuildable ПДП RBA Vaporizer атомайзер

BGN 3.00 3.20

EXY 30 Feet / тркалаат NI80 e цигара RDA греење жици Nichrome Предизградена калеми Греење Серпентина Жици за RDA БАНКАТА Atomizer Параметар * Должина : 30 Feet (10 метри) * Материјал : Cr20 Ni80 * Функција : Отпор Жица за e цигара * Предност : Брзо греење * Отпор : Низок Отпор Dimeter 30 Gauge = 0.25 mm 28 Gauge = 0.32 mm 26 Gauge = 0.4 mm 24 Gauge = 0.51 mm

810 смола от неръждаема стомана капково уши Vape капково уши електронна цигара накрайника за TFV8 Кенеди танк ПДП RBA RDTA спрей

BGN 5.38

Најновите 810 Мермер Црно Бели Печурки Капе Совет За TFV8 TFV12 Goon Кенеди Atomizer Испарувач Смола ОтворотСпецификацијаТип на производ : 810 Смола од не ' Рѓосувачки Челик Капе советМатеријал : Смола,Од Не ' Рѓосувачки ЧеликБоја : ЖолтаКомпатибилен Модел : 810Одговара TFV8 / TFV8 ГОЛЕМА БЕБЕ / TFV8 X БЕБЕ / TFV12 / Goon / Кенеди / Луд Куче и дрПакет вклучувајќи1 * 810 Смола од не ' Рѓосувачки Челик Капе советВе молиме да внесете белешка ако одлучите 1 buc, ќе добие 1 buc...

SUB TWO 2017 Top selling vaporizer pen IP6 Mini vapor vape pens High rate 13450 battery starter kit dry herb e-cigarettes cig

BGN 27.00 29.60

2017 Најновите LVSmoke сува трева испарувач пушењето IP6 Мини vape пенПогоден батеријатаProduct Overview Предмет : IP6 Мини Димензија : D14mm * L140mm Боја : Црна / Блу / Бела / Red / Розова Батерија : Висока стапка 13450 батерија капацитет : 450mah Брзо Греење : 3s започнете vaping Работно време : 20 / круг Излез : 5 A Пакување листа 1 X IP6 Мини со двојна quartzose греење калем 1 X Керамички греење калем 1 X Его полнење кабел 1 X Екстра јасно стакло резервоарот залив 1 X Силиконски прстен СпецификацииПревозот(1) ПРОЗОРЦИ / DHL / EMS / HKEMS / ФЕДЕКС / HK пост / ТНТ и така натаму express (од врата до врата).(2) Со воздух; ве Молиме изберете вашиот удобен превозот метод според вашите детали барање.(3) превозот попуст во различни сезона и зависат различна тежина; ние ќе ги избираме најевтините и најбезбедно начин според вашите детали количини.Услуги1...

Glotech 10m / roll 32Gauge(0,2 мм) Нихромовые нагревателни кабели Cr20Ni80 предварително вградени бобини нагревателни намотки проводник, за да ПДП RBA дюзи

BGN 2.00 2.53

Glotech 10m / тркалаат 32 Gauge(0.2 мм) Nichrome греење жици Cr20 Ni80 Предизградена калеми Греење Серпентина Жици за E Цигари RDA БАНКАТА AtomizoareМатеријал : Nicrhome ( Cr20 Ni80)Големина : 32 Gauge(0.2 ММ)Пакет : 1rollГаранција : Сите слики ќе видите во продавница беа направени од страна на нашите сопствени производи.6 месеци гаранција, купи со доверба! (Со исклучок на опрема)Ако невештачки штета во 6months, ние може да ги испраќаат потребните резервни делови со вашата следна цел завашиот замена, или се уште можете да го испрати назад до нас...

Оригинален парна жаден човек аромат Титан RDTA с капацитет 28 ml и с диаметър 41 мм, регулируема по-Долните въздушния поток Титан RDTA Ecig атомайзер

BGN 93.00 102.83

Пареа Жедни Aromamizer Титан RDTA 28mlПроизвод ВоведAromamizer Титан RDTA е навистина огромен rebuildable резервоарот atomizer од Пареа Жедни Aromamizer семејство...

5шт Clearence eGo-d атомайзер за електронна цигара резервоар на сушени билки, восък изпарител дръжка електронна цигара батерия за електронна цигара

BGN 16.00

5pcs Clearence егоd Dse Електронски Tigara резервоарот сува трева восок испарувач pen e цигара батеријата e cigSepcificationsAtomizer модел его dкапацитет 2mlдијаметар 14mmдолжина 65mmтежина 35gкомпатибилен батерии его / 510 и evod серија батериибоја бела,црна, црвена,розева,виолетова,зелена,жолта,сина итн.Карактеристики1.се користи за восок 2.моден дизајн,многу бои за да изберете 3.ветуваме на квалитетни,100% без протекување 4.Compatiable со evod, его / 510 Серија Батерии...

Автентичен парна буря 8 в 1 серпентина предварително вградени бобини Клептън Quad Тигър Hive Alien Разтопен Клептън Mix Twisted Coil fit САМ атомайзер

BGN 7.84

Пареа бура 8 во 1 Prebuilt Калеми За E Цигара RDA Atomizoare DIY Колекции Клептон Тигар Quad Спои Клептон Калеми.Подарок : 5pcs 2.5$ оригинални vapejoy organice MUJI Памук...

Найджъл 810 капково съвет пей накрайника за Vape TFV8 TFV8 Big Baby Tfv12 танк атомайзер широк диаметър на изпарител на електронни цигари и аксесоари

BGN 4.62

810 Капе Совет PEI Отворот за Vape TFV8 TFV8 Голема Бебе TFV12 Резервоарот Atomizer Широк Понесе Испарувач E Цигара ДодатоциСпецификацијаТип на производ : Капе советМатеријал : PEIВисина : 17mmЗаеднички дијаметар : 12.5 mmБоја : ЖолтаКомпатибилен Модел : TFV8 TFV8 Голема Бебе TFV12Пакет вклучувајќи1 * 810 PEI капе совет

5 бр. / лот истински Aspire BVC макара 1.6 ома 1.8 ома 2.1 ти обичайната подмяна на долните вертикални намотки за изпарител CE5 ET ET-S K1

BGN 16.00 19.98

5pcs / многу Вистински Стремеж BVC Серпентина 1.6 ohm 1.8 ohm 2.1 ohm Редовна Замена на Дното Вертикална Калеми за CE5 ЕТ ЕТS К1 Испарувачот На BVC во Мини води нова револуција во серпентина технологија...

Оригинален Justfog P16a Clearomizer Tank 1.9 m атомайзер, с диаметър 16 мм е най-подходящ за J-Лесно 3 Battery E-cig Tank Organic Cotton Coil Vape

BGN 14.00 16.94

JUSTFOG P16 A Clearomizer 1.9 mlПроизвод ВоведНајновите JUSTFOG P16 A Clearomizer е 1.9 ml резервоарот која ги исполнува стандардите на ЕУ TPD regs...

5шт оригинален Joyetech Cubis NotchCoil DL Head съпротивление 0.25 ohm SS316L спрей сонда глави за Cuboid Mini / Cubis

BGN 15.00 15.66

100% авторски Joyetech 5pieces Notch Coil DL Главата Отпор 0.25 ohm SS316 L Atomizer Серпентина Глави за Cuboid Мини / Cubis Joyetech Notch Coil Главата 0.25 ohm е бренднови серпентина со идеја да додадете површина, што ќе ви носи голема vaping искуство досега...

Clearence eGo-d dry wax Electronic Cigarette tank dry herb wax vaporizer pen e cigarette 510 Thread battery E CIG Пулверизатор

BGN 9.58

Clearence егоd Dse Електронски Tigara резервоарот сува трева восок испарувач pen e цигара батеријата e cigSepcificationsAtomizer модел его dкапацитет 2mlдијаметар 14mmдолжина 65mmтежина 35gкомпатибилен батерии его / 510 и evod серија батериибоја бела,црна, црвена,розева,виолетова,зелена,жолта,сина итн.Карактеристики1.се користи за восок 2.моден дизајн,многу бои за да изберете 3.ветуваме на квалитетни,100% без протекување 4.Compatiable со evod, его / 510 Серија Батерии...

5 бр./лот оригинален Jomotech lite 60/80 атомайзер 0.4 ω резервоар замяна макара за JOMO lite 60 W 80 W електронна цигара изпарител

BGN 20.00

Оригиналниот Jomo Tech Лајт 60 80 Заменливи Серпентина пареа калеми Електронска Цигара Спреј Резервоарот Lite60 80 Atomizer Серпентина.Product Overview Пакет Inlcuding : 5 x Променливи калем 1 x Пакување алаткаСпецификацииПревозот(1) ПРОЗОРЦИ / DHL / EMS / HKEMS / ФЕДЕКС / HK пост / ТНТ и така натаму express (од врата до врата).(2) Со воздух; ве Молиме изберете вашиот удобен превозот метод според вашите детали барање.(3) превозот попуст во различни сезона и зависат различна тежина; ние ќе ги избираме најевтините и најбезбедно начин според вашите детали количини.Услуги1...

Нов оригинален Avenger Subohm танк 3.2 мл/4.7 мл голям капацитет спрей W/ X3-Mesh X3-C1S намотка на главата Vape E Cig танк Fit Avenger

BGN 35.00 41.10

IJOY Avenger Subohm Резервоарот 3.2 mlПроизвод ВоведДизајниран за cloud chasers, IJOY Avenger е моќен subohm резервоарот со прекрасен изглед и разни X3 калеми, како што се X3C1 S серпентина и X3Mesh серпентина да ви донесе чиста вкус и пареа производство...

SUB TWO Clover Overload 2600mah battery 3.3 v-4.8 v Variable Voltage Electronic cigarette Battery for vapor tank M14 M16

BGN 18.56

ПОД ДВА Детелина Преоптоварување 2600mah батеријата 3.3 v4.8 v Променлива Напон на Електронска цигара Батеријата за пареа во резервоарот М14 м16.Product OverviewКарактеристики на Детелина Доминирам : 1...

Оригинален Vapefly Mesh Plus ПДП NO Burning Mesh Design & Bottom Feeding Пин included For Wire Mesh Fans e-cigarette Vape Пулверизатор

BGN 34.00 36.16

Vapefly Мрежа Плус RDAПроизвод ВоведVapefly Мрежа Плус RDA усвојува postless двојна менгеме палубата, која ги поддржува жица mesh, стандард еден калем и двоен серпентина гради...

E-XY Силикон тест капково върха на кутията уши за еднократна употреба капачка дозатор за ego CE4 H2 MT3 510 спрей 100 бр./лот

BGN 4.00 4.78

EXY 100pcs E Цигара Капа Силикон Покрие Капе Совет Капа Atomizer Покрие Dustproof Мека Отворот За его CE4 H2 MT3 dse 510 не вклучуваат електронски цигари atomizer

2017 нов Eleaf iJust ONE Starter Kit 50 W електронна цигара с батерия 1100 mah и ЕО / GS Air Coil Head & EC Sleeve VS iJust S

BGN 32.00 45.42

Eleaf i Just ЕДЕН Дополнителен Комплет 1100m Ah На i Just ЕДЕН , нов севоеден стил од Eleaf, вешто ги интегрира вградена батерија со 2ml тенк во една мала цевкакако единица...

Оригинален 230 W Kangertech IKEN TC Комплект с 4 мл резервоар IKEN максимална мощност 230 W вградена батерия 5100 mah огромна мощност цигари E-Vape Kit

BGN 89.00 127.02

230 W Kangertech IKEN ТЦ Комплет 5100m AhПроизвод ВоведНа IKEN е компактен vaping Комплет од Kangertech На IKEN МО има вграденво 5100m Ah батеријата и го поддржува max 230 W излезна моќност...