• Ново
E-XY Nichrome 80 Wire 30 фута NI80 Тел Resistance Тел САМ Coil за направи си САМ Rebuildable ПДП RBA Vaporizer атомайзер

E-XY Nichrome 80 Wire 30 фута NI80 Тел Resistance Тел САМ Coil за направи си САМ Rebuildable ПДП RBA Vaporizer атомайзер

BGN 3.00
BGN 3.20
-6 %
В магазина

Брой продукти


E-XY 30 Feet/тркалаат NI80 e цигара RDA греење жици Nichrome Пред-изградена калеми Греење Серпентина Жици за RDA БАНКАТА Atomizer Параметар * Должина : 30 Feet (10 метри) * Материјал : Cr20 Ni80 * Функција : Отпор Жица за e цигара * Предност : Брзо греење * Отпор : Низок Отпор Dimeter 30 Gauge = 0.25 mm 28 Gauge = 0.32 mm 26 Gauge = 0.4 mm 24 Gauge = 0.51 mm

Подробности

Тип Елемент:
Нагревателен Проводник
Номер На Модела:
Нагревателен проводник E-XY NI80
Материал:
Метални
търговска марка:
E-XY
Съвместим Модел:
Атомайзер ПДП на

Те също купуват с този продукт

5шт оригиналната корона троен цилиндър Eleaf HW3 0.2 ohm Coil Head за Ello / Ello Mini/Ello Mini XL Пулверизатор Bypass/VW / Smart Mode

BGN 19.00 23.46

5pcs Eleaf HW3 ТриЦилиндричен Главата за Ello / Ello Мини / Ello Мини XLНа HW3 ТриЦилиндричен 0.2 ohm Главата е составена од Kanthal калеми и ќе ви обезбеди со ултра vaping искуство со огромна количина на пареа производство...

Оригинален Justfog P16a Clearomizer Tank 1.9 m атомайзер, с диаметър 16 мм е най-подходящ за J-Лесно 3 Battery E-cig Tank Organic Cotton Coil Vape

BGN 14.00 16.94

JUSTFOG P16 A Clearomizer 1.9 mlПроизвод ВоведНајновите JUSTFOG P16 A Clearomizer е 1.9 ml резервоарот која ги исполнува стандардите на ЕУ TPD regs...

Нов оригинален Avenger Subohm танк 3.2 мл/4.7 мл голям капацитет спрей W/ X3-Mesh X3-C1S намотка на главата Vape E Cig танк Fit Avenger

BGN 35.00 41.10

IJOY Avenger Subohm Резервоарот 3.2 mlПроизвод ВоведДизајниран за cloud chasers, IJOY Avenger е моќен subohm резервоарот со прекрасен изглед и разни X3 калеми, како што се X3C1 S серпентина и X3Mesh серпентина да ви донесе чиста вкус и пареа производство...

Оригиналната сонда Vapefly 8 In 1 48шт vapor САМ сонда е лесно да носят със себе си сонда 8 in 1 за електронна цигара ПДП RDTA БТА атомайзер

BGN 7.00 9.20

Vapefly 8 Во 1 Калеми 48pcsПроизвод воведVapefly 8 Во 1 Калеми кутија е направен за vapers кои имаат многу различни калеми, но не знаете како да се задржи и catogorize нив...

5шт оригинален Joyetech Cubis NotchCoil DL Head съпротивление 0.25 ohm SS316L спрей сонда глави за Cuboid Mini / Cubis

BGN 15.00 15.66

100% авторски Joyetech 5pieces Notch Coil DL Главата Отпор 0.25 ohm SS316 L Atomizer Серпентина Глави за Cuboid Мини / Cubis Joyetech Notch Coil Главата 0.25 ohm е бренднови серпентина со идеја да додадете површина, што ќе ви носи голема vaping искуство досега...

Glotech 20M/0.18 mm ПДП нагревателни кабели Cr20Ni80 предварително вградени нагревателни намотки серпентина кабели за електронни цигари ПДП RBA инжектори

BGN 4.78

Glotech 20 МИЛИОНИ / 0.18 mm e цигара RDA греење жици Cr20 Ni80 Предизградена калеми Греење Серпентина Жици за Електронските Цигари RDA БАНКАТА AtomizoareМатеријал : Cr20 Ni80Големина на : 0.18 MMПакет : 2*10 M / торбаГаранција : Сите слики ќе видите во продавница беа направени од страна на нашите сопствени производи.6 месеци гаранција, купи со доверба! (Со исклучок на опрема)Ако невештачки штета во 6months, ние може да ги испраќаат потребните резервни делови со вашата следна цел завашиот замена, или се уште можете да го испрати назад до нас...

Оригинален IJOY Classic Mini Subohm Tank капацитет 3,2 мл, 2 мл с Безрезьбовыми катушечными глави и подвижна горна пълнене на резервоара за електронна цигара

BGN 36.00 37.60

IJOY Капетан Мини Subohm Резервоарот 3.2 ml & 2mlПроизвод ВоведНаследена од Капетанот семејство, во најновиот IJOY Капетан Мини е 3.2 ml / 2ml Subohm Резервоарот со 22.5 мм дијаметар...

Оригинален Joyetech Exceed BOX Батерия вградена батерия 3000mAh 50W Max Output Best for Exceed D22C Tank Huge Power Vape Mod Mod

BGN 37.00 50.40

Joyetech Надмине КУТИЈА Батеријата 3000m AhПроизвод ВоведТука доаѓа Joyetech Надмине КУТИЈА Батеријата ! Да се биде мал во изгледот, powered by 3000m Ah вградената батерија, НАДМИНУВА КУТИЈА е обврзана да ви донесе огромен пареа со оптимално вкус...

Найджъл 810 капково съвет пей накрайника за Vape TFV8 TFV8 Big Baby Tfv12 танк атомайзер широк диаметър на изпарител на електронни цигари и аксесоари

BGN 4.62

810 Капе Совет PEI Отворот за Vape TFV8 TFV8 Голема Бебе TFV12 Резервоарот Atomizer Широк Понесе Испарувач E Цигара ДодатоциСпецификацијаТип на производ : Капе советМатеријал : PEIВисина : 17mmЗаеднички дијаметар : 12.5 mmБоја : ЖолтаКомпатибилен Модел : TFV8 TFV8 Голема Бебе TFV12Пакет вклучувајќи1 * 810 PEI капе совет

5 бр. / лот истински Aspire BVC макара 1.6 ома 1.8 ома 2.1 ти обичайната подмяна на долните вертикални намотки за изпарител CE5 ET ET-S K1

BGN 16.00 19.98

5pcs / многу Вистински Стремеж BVC Серпентина 1.6 ohm 1.8 ohm 2.1 ohm Редовна Замена на Дното Вертикална Калеми за CE5 ЕТ ЕТS К1 Испарувачот На BVC во Мини води нова револуција во серпентина технологија...

Оригинален 230 W Kangertech IKEN TC Комплект с 4 мл резервоар IKEN максимална мощност 230 W вградена батерия 5100 mah огромна мощност цигари E-Vape Kit

BGN 89.00 127.02

230 W Kangertech IKEN ТЦ Комплет 5100m AhПроизвод ВоведНа IKEN е компактен vaping Комплет од Kangertech На IKEN МО има вграденво 5100m Ah батеријата и го поддржува max 230 W излезна моќност...

Нов прием на SMOK TFV8 X-Baby Beast резервоар 4 мл стандартна версия с V8 Baby X Q2/V8 Baby X M2 макара за Smok Alien Mod/Gx350 Mod

BGN 54.58

SMOK TFV8 XБебе Ѕверот Резервоарот 4ml ВерзијаПроизвод ВоведМеѓу TFV8 серија со стилски дното струење систем, SMOK TFV8 XБебе карактеристики врвот струење со редизајниран структура и серпентина...

SUB TWO 2017 Top selling vaporizer pen IP6 Mini vapor vape pens High rate 13450 battery starter kit dry herb e-cigarettes cig

BGN 27.00 29.60

2017 Најновите LVSmoke сува трева испарувач пушењето IP6 Мини vape пенПогоден батеријатаProduct Overview Предмет : IP6 Мини Димензија : D14mm * L140mm Боја : Црна / Блу / Бела / Red / Розова Батерија : Висока стапка 13450 батерија капацитет : 450mah Брзо Греење : 3s започнете vaping Работно време : 20 / круг Излез : 5 A Пакување листа 1 X IP6 Мини со двојна quartzose греење калем 1 X Керамички греење калем 1 X Его полнење кабел 1 X Екстра јасно стакло резервоарот залив 1 X Силиконски прстен СпецификацииПревозот(1) ПРОЗОРЦИ / DHL / EMS / HKEMS / ФЕДЕКС / HK пост / ТНТ и така натаму express (од врата до врата).(2) Со воздух; ве Молиме изберете вашиот удобен превозот метод според вашите детали барање.(3) превозот попуст во различни сезона и зависат различна тежина; ние ќе ги избираме најевтините и најбезбедно начин според вашите детали количини.Услуги1...