• Ново
vapesoon подмяна на Огнеупорно стъкло тръба за Eleaf Melo 4 D25/D22 резервоар 25 мм / 22 мм 4 мл/2 мл спрей IKuun TC Kit

vapesoon подмяна на Огнеупорно стъкло тръба за Eleaf Melo 4 D25/D22 резервоар 25 мм / 22 мм 4 мл/2 мл спрей IKuun TC Kit

BGN 4.08
В магазина

Брой продукти


Детална Слика

Подробности

Цвят:
Melo 4 D25 4,5 мл, Melo 4 D22 2 мл
търговска марка:
Вейпсун
Номер На Модела:
Melo Стъклена Тръба
Материал:
Стъкло
Съвместим Модел:
Eleaf Melo 4 Спрей
Тип Елемент:
стъклена тръба
Външен диаметър:
D25 = 25 мм / D22 = 22 mm
Обемът на:
4.5 мл / 2 мл
Пакет:
Единична стая пакет с код за сигурност

Те също купуват с този продукт

Оригинален IJOY Classic Mini Subohm Tank капацитет 3,2 мл, 2 мл с Безрезьбовыми катушечными глави и подвижна горна пълнене на резервоара за електронна цигара

BGN 36.00 37.60

IJOY Капетан Мини Subohm Резервоарот 3.2 ml & 2mlПроизвод ВоведНаследена од Капетанот семејство, во најновиот IJOY Капетан Мини е 3.2 ml / 2ml Subohm Резервоарот со 22.5 мм дијаметар...

Оригинален Tigertek Springer X ПДП резервоар с капацитет от 2 мл поддържа като единични, двойни намотки, така и регламентирана система на въздушния поток, E-CIG атомайзер

BGN 38.00 44.14

Tigertek Спрингер X RDAПроизвод ВоведСпрингер X страна Tigertek е единствена rebuildable капе резервоарот со 24mm дијаметар и 2ml сок капацитет...

Автентичен парна буря 8 в 1 серпентина предварително вградени бобини Клептън Quad Тигър Hive Alien Разтопен Клептън Mix Twisted Coil fit САМ атомайзер

BGN 7.84

Пареа бура 8 во 1 Prebuilt Калеми За E Цигара RDA Atomizoare DIY Колекции Клептон Тигар Quad Спои Клептон Калеми.Подарок : 5pcs 2.5$ оригинални vapejoy organice MUJI Памук...

Glotech 50pcs raised silicone rubber band vape ring Non Slip rubber for mechanical модификации decorative and protection vape ecig mod

BGN 15.00 15.68

Glotech 50pcs / многу Силиконска гума бенд vape прстен e цигара додатоци за механички mods декоративни и заштита vape мо отпор гумаГолемина : 22*7mmМатеријал : силиконПредности на Електронски Цигари : 1...

SUB TWO Clover Overload 2600mah battery 3.3 v-4.8 v Variable Voltage Electronic cigarette Battery for vapor tank M14 M16

BGN 18.56

ПОД ДВА Детелина Преоптоварување 2600mah батеријата 3.3 v4.8 v Променлива Напон на Електронска цигара Батеријата за пареа во резервоарот М14 м16.Product OverviewКарактеристики на Детелина Доминирам : 1...

5 бр./лот оригинален Jomotech lite 60/80 атомайзер 0.4 ω резервоар замяна макара за JOMO lite 60 W 80 W електронна цигара изпарител

BGN 20.00

Оригиналниот Jomo Tech Лајт 60 80 Заменливи Серпентина пареа калеми Електронска Цигара Спреј Резервоарот Lite60 80 Atomizer Серпентина.Product Overview Пакет Inlcuding : 5 x Променливи калем 1 x Пакување алаткаСпецификацииПревозот(1) ПРОЗОРЦИ / DHL / EMS / HKEMS / ФЕДЕКС / HK пост / ТНТ и така натаму express (од врата до врата).(2) Со воздух; ве Молиме изберете вашиот удобен превозот метод според вашите детали барање.(3) превозот попуст во различни сезона и зависат различна тежина; ние ќе ги избираме најевтините и најбезбедно начин според вашите детали количини.Услуги1...

Нов прием на VGOD Elite RDTA танк 24 мм перестраиваемый drippy спрей 4 мл за vgod elite pro мех mod VS TRICKTANK PRO R2 RDTA

BGN 44.00 63.98

Производ воведVGOD Елита RDTA, а 4.0 ml rebuildable резервоарот со 24mm дијаметар, карактеристики на двојни мислења изградба на палубата за лесно единствен калем зграда со различни жици...

5 бр. / лот истински Aspire BVC макара 1.6 ома 1.8 ома 2.1 ти обичайната подмяна на долните вертикални намотки за изпарител CE5 ET ET-S K1

BGN 16.00 19.98

5pcs / многу Вистински Стремеж BVC Серпентина 1.6 ohm 1.8 ohm 2.1 ohm Редовна Замена на Дното Вертикална Калеми за CE5 ЕТ ЕТS К1 Испарувачот На BVC во Мини води нова револуција во серпентина технологија...

Оригинален Innokin Endura T20-S Starter Kit 1500mah Buil in Battery & 2ml Prism T20-S Tank & 0.8 ohm Prism-S Coil e-cigs Vape Kit

BGN 44.00 62.67

Innokin Endura T20S Дополнителен Комплет 1500m AhПроизвод ВоведEndura T20S од Innokin е компактен пенкало, стил vaping комплет Тоа што има вграденво 1500m Ah LiPo батерија со оптимизиран 18 W излез...

5шт оригинален Eleaf GS Air-M атомайзер Vape 4 мл GS Air Mega Огнеупорно Clearomizer двойна макара на въздушния поток регулируема 510 резба E-cig резервоар

BGN 65.00 68.32

5pcs Оригинални Eleaf ГШ на ВоздухM Atomizer 4.0 ml ГШ на Воздухот Мега Pyrex Clearomizer Двојна Серпентина Струење Контрола на ГШ на Воздухот М Резервоарот ГШ на ВоздухM atomizer, специјално дизајнирани за i Stick батеријата и не гори вкус дури и при високи wattage...

Sub two Dual coil m16 colorful e cigarette пулверизатор M16 airflow control vaporizer pen for ego battery

BGN 10.24

Под два Двојна серпентина м16 ажурирање м14 atomizer шарени e цигара atomizer М16 струење контрола испарувач пенкало за его батеријатаиспарувачМоделм16.Капацитет2.0 млбатеријата компатибиленЕго / 510 вметнете батеријатаБојајасно црна, сина, црвенаОтпорот1.5 ohm 2.0 ohmФото Здраво драг пријател, ако треба серпентина за м16...

Glotech 10m / roll 32Gauge(0,2 мм) Нихромовые нагревателни кабели Cr20Ni80 предварително вградени бобини нагревателни намотки проводник, за да ПДП RBA дюзи

BGN 2.00 2.53

Glotech 10m / тркалаат 32 Gauge(0.2 мм) Nichrome греење жици Cr20 Ni80 Предизградена калеми Греење Серпентина Жици за E Цигари RDA БАНКАТА AtomizoareМатеријал : Nicrhome ( Cr20 Ni80)Големина : 32 Gauge(0.2 ММ)Пакет : 1rollГаранција : Сите слики ќе видите во продавница беа направени од страна на нашите сопствени производи.6 месеци гаранција, купи со доверба! (Со исклучок на опрема)Ако невештачки штета во 6months, ние може да ги испраќаат потребните резервни делови со вашата следна цел завашиот замена, или се уште можете да го испрати назад до нас...

810 светещи сребристи капково уши за Manta БТА Tank Vape RDTA ПДП атомайзер светещи 810 универсални мундштуки

BGN 5.41

СпецификацииТочка име : 810 Прозрачна Универзална Капе СоветНадворешниот дијаметар : 18mmВнатре дијаметар : 9.2 милиметриВисина : 12mmПоврзете atomizer дијаметар : 12mmМатеријал : СмолаТежина : 6.1 gКомпатибилен Модел : 810(Универзална)Одговара Манта РТС и повеќеПакет вклучувајќи1 * 810 Прозрачна Noctilucent Капе Совет

Нов XFKM 7 в 1 42pcs SS316L Prebuilt Coil Box Kit разтопен клептън 11 основната неумолима сила Cotton vape premade тел Сам ПДП атомайзер

BGN 14.00 14.86

XFKM 7 Во 1 42pcs SS316 L Prebuilt Серпентина Кутија Комплет спои клептон 3 основни 11 основни juggernaut Памук vape premade жици Diy RDA Atomizer Опис на Производот7 во 1 Prebuilt Серпентина Комплет 42pcs Материјал : SS316 L висок квалитет Јапонски Органски Памук *2 парчиња 2 core спои клептон (2*26ga)+36ga * 6pcs 0.29 ohm 3 основни спои клептон (3*26ga)+36ga * 6pcs 0.33 ohm 6 основни спои клептон (2*28ga+4*0.1 / 0.3 Станот)+36ga * 6pcs 0.26 8 ohmcore Главен (8*0.1 / 0.3 Станот)+36ga * 6pcs 0.29 ohm 11 основни МултиНасоки Спои Клептон (2*28ga+9*38ga)+36ga *6 компјутери 0.27 ohm Синџир Линк 4*28ga * 6pcs 0.33 ohm juggernaut (2*26+2*0.1 / 0.4 Станот)+36ga * 6pcs 0.31 ohm

Нов оригинален Avenger Subohm танк 3.2 мл/4.7 мл голям капацитет спрей W/ X3-Mesh X3-C1S намотка на главата Vape E Cig танк Fit Avenger

BGN 35.00 41.10

IJOY Avenger Subohm Резервоарот 3.2 mlПроизвод ВоведДизајниран за cloud chasers, IJOY Avenger е моќен subohm резервоарот со прекрасен изглед и разни X3 калеми, како што се X3C1 S серпентина и X3Mesh серпентина да ви донесе чиста вкус и пареа производство...

Оригинален Vapefly Mesh Plus ПДП NO Burning Mesh Design & Bottom Feeding Пин included For Wire Mesh Fans e-cigarette Vape Пулверизатор

BGN 34.00 36.16

Vapefly Мрежа Плус RDAПроизвод ВоведVapefly Мрежа Плус RDA усвојува postless двојна менгеме палубата, која ги поддржува жица mesh, стандард еден калем и двоен серпентина гради...

5шт Clearence eGo-d атомайзер за електронна цигара резервоар на сушени билки, восък изпарител дръжка електронна цигара батерия за електронна цигара

BGN 16.00

5pcs Clearence егоd Dse Електронски Tigara резервоарот сува трева восок испарувач pen e цигара батеријата e cigSepcificationsAtomizer модел его dкапацитет 2mlдијаметар 14mmдолжина 65mmтежина 35gкомпатибилен батерии его / 510 и evod серија батериибоја бела,црна, црвена,розева,виолетова,зелена,жолта,сина итн.Карактеристики1.се користи за восок 2.моден дизајн,многу бои за да изберете 3.ветуваме на квалитетни,100% без протекување 4.Compatiable со evod, его / 510 Серија Батерии...

Оригинален Joyetech Exceed BOX Батерия вградена батерия 3000mAh 50W Max Output Best for Exceed D22C Tank Huge Power Vape Mod Mod

BGN 37.00 50.40

Joyetech Надмине КУТИЈА Батеријата 3000m AhПроизвод ВоведТука доаѓа Joyetech Надмине КУТИЈА Батеријата ! Да се биде мал во изгледот, powered by 3000m Ah вградената батерија, НАДМИНУВА КУТИЈА е обврзана да ви донесе огромен пареа со оптимално вкус...

Найджъл 810 капково съвет пей накрайника за Vape TFV8 TFV8 Big Baby Tfv12 танк атомайзер широк диаметър на изпарител на електронни цигари и аксесоари

BGN 4.62

810 Капе Совет PEI Отворот за Vape TFV8 TFV8 Голема Бебе TFV12 Резервоарот Atomizer Широк Понесе Испарувач E Цигара ДодатоциСпецификацијаТип на производ : Капе советМатеријал : PEIВисина : 17mmЗаеднички дијаметар : 12.5 mmБоја : ЖолтаКомпатибилен Модел : TFV8 TFV8 Голема Бебе TFV12Пакет вклучувајќи1 * 810 PEI капе совет

SUB TWO 2017 Top selling vaporizer pen IP6 Mini vapor vape pens High rate 13450 battery starter kit dry herb e-cigarettes cig

BGN 27.00 29.60

2017 Најновите LVSmoke сува трева испарувач пушењето IP6 Мини vape пенПогоден батеријатаProduct Overview Предмет : IP6 Мини Димензија : D14mm * L140mm Боја : Црна / Блу / Бела / Red / Розова Батерија : Висока стапка 13450 батерија капацитет : 450mah Брзо Греење : 3s започнете vaping Работно време : 20 / круг Излез : 5 A Пакување листа 1 X IP6 Мини со двојна quartzose греење калем 1 X Керамички греење калем 1 X Его полнење кабел 1 X Екстра јасно стакло резервоарот залив 1 X Силиконски прстен СпецификацииПревозот(1) ПРОЗОРЦИ / DHL / EMS / HKEMS / ФЕДЕКС / HK пост / ТНТ и така натаму express (од врата до врата).(2) Со воздух; ве Молиме изберете вашиот удобен превозот метод според вашите детали барање.(3) превозот попуст во различни сезона и зависат различна тежина; ние ќе ги избираме најевтините и најбезбедно начин според вашите детали количини.Услуги1...

5шт оригинален Joyetech Cubis NotchCoil DL Head съпротивление 0.25 ohm SS316L спрей сонда глави за Cuboid Mini / Cubis

BGN 15.00 15.66

100% авторски Joyetech 5pieces Notch Coil DL Главата Отпор 0.25 ohm SS316 L Atomizer Серпентина Глави за Cuboid Мини / Cubis Joyetech Notch Coil Главата 0.25 ohm е бренднови серпентина со идеја да додадете површина, што ќе ви носи голема vaping искуство досега...