• Ново
19 cm височина на трансформация на деформация робот играчка фигурки, играчки с оригиналната скоростна JJ616D

19 cm височина на трансформация на деформация робот играчка фигурки, играчки с оригиналната скоростна JJ616D

BGN 12.00
BGN 15.18
-21 %
В магазина

Брой продукти

Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика, Големина : 19cm Соодветна возраст : над 3 години , "ги Следите" нашата продавница, станете наш член и може да уживаат во поголем попуст и Ние "KAZI" "GUDI" "WANGE" "COGO" Службен Овластен Дистрибутер Ние нудиме капка шопинг услуга.Добредојдовте на големо.Ако имате било какви дополнителни прашања, ве молам дозволете ми да знам. Ви благодариме!
Испорака
Парцела ќе биде претежно се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail(препорачана Пошта) во 3 работни дена.Тоа нормално се зема 10-25 работни дена да пристигне,но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или царинските,локалните испраќање ефикасност или друга причина,па ве молам, мислам дека над, пред да го одберете,Ако не сакате да се чека толку долго време,ве молиме да обрнете Express такса или немојте да се купи.Обично други couriers само треба 3-7 дена.Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да брод од страна на курирската служба DHL,EMS или други couriers.
Ние може да обезбеди Ali Express Стандард Превозот , epacket и Кина пост воздух mail
Кина пост воздух mail :
Во Украина,руската Федерација обично трае 16~30 работни дена
Во САД,Канада обично трае 10~18 работни дена
Во Австралија,Нов Зеланд,Сингапур обично трае 12~20working дена
Да UK,France,Spain,Germany,Netherlands,Japan,Belgium,Denmark,Poland,Finland,Ireland,Norway,Portugal,Switzerland,Шведска обично трае 12~25 работни дена
Во Италија обично трае 20~30 работни дена
Во Перу,Аргентина,Бразил обично трае 30~40 работни дена
Други земји обично трае 15~35 работни дена
EMS превозот обично трае 6~12 работни дена
DHL превозот обично трае 4~7 работни дена
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачот се одговорни за царински давачки
Се Гарантира & Политика На Враќање
Неисправен производ мора да ни кажете во рок од 3 дена спроведен со слика на дефектен дел.
Ве молиме вратете го кај вашиот сопствен трошок во рок од 1 недели од времето на стока е примена.
Ние ќе организира размена на нови една за вас одеднаш.(треба да се вклучат сите оригинални предмети неоштетени во resaleable состојба,благодарение)
Ако ви треба наплата,само објект е листа цена, се враќа,Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек.Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5.

Подробности

Цвят:
Без Оригиналната Кутия, С Оригиналната Кутия
Пол:
Унисекс
Търговска Атрибут:
Готова Продукция
Възрастова Група:
> 3 години
Размер:
18cm
Мащаб:
1/60
Тип Елемент:
Модел
търговска марка:
Jingjiang
Солдатские Аксесоари:
Войници На Крайния Продукт
Според Източника Анимация:
Западна Анимация
Състояние:
Стоки На Склад
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
Тема:
Кино и телевизия
дистанционно управление:
No
Вид Версия:
Ремастированная Версия
Размери:
19см
Степента На Завършване:
Готова Продукция
Номер На Модела:
jj616D
Тип Кукли:
Модел
Номер На Серия Mfg:
Робот

Те също купуват с този продукт

Направи си САМ Мъж Head Model Toys 1: 6 Scale Journey to the West Tang Монк Man Head Carving with Neck Toy for 12 Man Action Figure Body

BGN 75.18

DIY Машки Главата Модел Играчки 1 : 6 Скала Патување на Запад Танг Монахот Човек Главата Резба со Вратот Играчка за 12" Човекот Акција Фигура на Телото1)Овој објект е само главата скулптура.

Супер Марио и брат на Марио Луиджи Bobble Head PVC фигура играчка кукла украса на автомобил 2 стилове

BGN 12.00 14.08

ОПИСИме : Супер Марио Брат Марио, Луиџи Bobble Главата ПВЦ Слика Играчка Кукла Автомобил Украс 2 СтиловиСтоковните материјал : ПВЦСостојба : 100% НОВИГолемина : Околу 12.5~13.5 cmПакет : спакувани во кутија

Безплатна доставка на топ отстъпка прозрачно лице DIY Гол Blyth кукла позиция № 196T кукла ограничен подарък на специална цена-евтиното предложение играчка

BGN 62.00 120.00

Кукла : Голи Blyth кукла ( не вклучувајќи облека, чевли и било кои други додатоци )кожа боја : Транспарентна( види фото)Очи во Боја : Четири Стилови може да биде изменетаГолемина на : Висина : Околу 30cm Рамо 4.5 cmБиста : 10.5 см половината 7cmХип : 9 смСовети : Blyth кукла е составен од четири делови : скалпот (вклучувајќи ги и меки и тврди скалпот и косата), се соочуваат со школка, око механизам на телото.Функција : секоја кукла има четири пара очи, два пара на два пара на strabismние им даде на четири слика е четири на кукла е боја на очите, кукла зад повлече јаже, секој пат може да се менува за пар очи, телото коленото зглобовите може да се наведнуваат.

1бр 7-инчов NECA GOD of WAR Kratos Flame version търговия на дребно

BGN 24.00 27.71

NECA БОГ на ВОЈНАТА Kratos Пламен верзија 7 инченГолемина : 7 инченМатеријал : пвцБренд нови,никогаш не се користи.напомена : Ако ви треба голема количина или donot се најдат на производи што треба во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за оние што треба...

Япония Аниме Spirited Away No Face, Man, Action Figure Toy Figures Studio Ghibli Hayao Miyazaki Cartoon Kaonashi Dolls Mamori Kami

BGN 3.00 3.18

Hayao Miyazaki Разиграните Далеку Не се Соочуваат со Човек ПВЦ Акција Играчка Бројки Студио Ghibli Јапонски Аниме Цртан филм Микро Пејзаж 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : ПВЦ Пакет : 1pcs

Mnotht 1/6 Akita dog Model Toys Дяволите Akita dog For 12in фигурки на сцената играчки L30 колекция от Пет Model Toys

BGN 88.00 95.98

Име : свит AkitaМатеријал : чиста СТП смола (AB смола)Производ големина, должина, ширина, висина : 10*4*6 CMПакет : 1pcsПлаќање : Ние добиете само за плаќање преку alipay...

Немски P супер мини PVC фигура 1:87 души с балонным костюм

BGN 61.00 63.84

големина на : 1 : 87,не поголем од 2cm (супер мини, вистинската големина се однесуваат на следните слики)пакет : opp вреќаматеријал : пвцможе да имаат малку пропустот , ако умот ,dion купувамследните слик само што се однесуваат на големината, не пик на производот се продаваат.

СЕГА оригинален японски аниме рисунка Сега LoveLive! SUNNY DAY SONG SPM РИН HOSHIZORA фигурки са подбрани модел на играчки за момчето

BGN 51.00 53.52

Цел $7 , од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не Може да пратитеЗа 7 $$120 од Кина Пост воздух mail или Хонг Конг пост воздух пошта Може да ги пратите$120СЕГА Јапонски оригинални аниме фигура Сега Love Live! СОНЧЕВ ДЕН ПЕСНА SPM RIN HOSHIZORA акција фигура изборот на модел на играчки за момчињаМатеријал : пвцПакет : 1pcs

Супер Крила дистанционно управление на самолет фигурки, играчки супер крило RC хеликоптер за деца, подарък Brinquedos

BGN 48.00 70.08

Батерија : Далечински управувач 2*ААА, Авион 3*АААГолемина : како фотографијаПакување : Нема Оригинална Кутија или со кутија , како можете да изберете.Напомена : Нема батеријата внатре, ќе треба да се купи го тоа сами.Авионите само може да се кандидира на теренот, тоа не може да летаат во небото, ви благодариме!

Безплатна доставка Top discount JOINT САМ Гол Blyth Кукла item NO. 224J Кукла limited gift special price cheap offer USA toy for girl

BGN 71.00 136.00

Кукла : Голи Заеднички Blyth кукла ( не вклучувајќи облека, чевли и било кои други додатоци )Очи во Боја : Четири Стилови може да биде изменетаГолемина на : Висина : Околу 30cm Рамо 4.5 cmБиста : 10.5 см половината 7cmХип : 9 смСовети : Blyth кукла е составен од четири делови : скалпот (вклучувајќи ги и меки и тврди скалпот и косата), се соочуваат со школка, око механизам на телото.Функција : секоја кукла има четири пара очи, два пара на два пара на strabismние им даде на четири слика е четири на кукла е боја на очите, кукла зад повлече јаже, секој пат може да се менува за пар очи, телото коленото зглобовите може да се наведнуваат.

Безплатна доставка на 4 бр./лот горещи продажба супер Крила играчка мини Самолети 7 см трансформация робот фигурки, играчки Детски играчки за подарък

BGN 20.00 33.28

Големина : 7cmПакување : Нема Оригинална Кутија или со кутија ,како можете да изберете.Ние, исто така, направи трговија на Големо,Оставете порака за нас!