• Ново
19 cm височина на трансформация на деформация робот играчка фигурки, играчки с оригиналната скоростна JJ616H

19 cm височина на трансформация на деформация робот играчка фигурки, играчки с оригиналната скоростна JJ616H

BGN 12.00
BGN 15.18
-21 %
В магазина

Брой продукти

Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика, Големина : 19cm Соодветна возраст : над 3 години , "ги Следите" нашата продавница, станете наш член и може да уживаат во поголем попуст и Ние "KAZI" "GUDI" "WANGE" "COGO" Службен Овластен Дистрибутер Ние нудиме капка шопинг услуга.Добредојдовте на големо.Ако имате било какви дополнителни прашања, ве молам дозволете ми да знам. Ви благодариме!
Испорака
Парцела ќе биде претежно се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail(препорачана Пошта) во 3 работни дена.Тоа нормално се зема 10-25 работни дена да пристигне,но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или царинските,локалните испраќање ефикасност или друга причина,па ве молам, мислам дека над, пред да го одберете,Ако не сакате да се чека толку долго време,ве молиме да обрнете Express такса или немојте да се купи.Обично други couriers само треба 3-7 дена.Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да брод од страна на курирската служба DHL,EMS или други couriers.
Ние може да обезбеди Ali Express Стандард Превозот , epacket и Кина пост воздух mail
Кина пост воздух mail :
Во Украина,руската Федерација обично трае 16~30 работни дена
Во САД,Канада обично трае 10~18 работни дена
Во Австралија,Нов Зеланд,Сингапур обично трае 12~20working дена
Да UK,France,Spain,Germany,Netherlands,Japan,Belgium,Denmark,Poland,Finland,Ireland,Norway,Portugal,Switzerland,Шведска обично трае 12~25 работни дена
Во Италија обично трае 20~30 работни дена
Во Перу,Аргентина,Бразил обично трае 30~40 работни дена
Други земји обично трае 15~35 работни дена
EMS превозот обично трае 6~12 работни дена
DHL превозот обично трае 4~7 работни дена
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачот се одговорни за царински давачки
Се Гарантира & Политика На Враќање
Неисправен производ мора да ни кажете во рок од 3 дена спроведен со слика на дефектен дел.
Ве молиме вратете го кај вашиот сопствен трошок во рок од 1 недели од времето на стока е примена.
Ние ќе организира размена на нови една за вас одеднаш.(треба да се вклучат сите оригинални предмети неоштетени во resaleable состојба,благодарение)
Ако ви треба наплата,само објект е листа цена, се враќа,Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек.Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5.

Подробности

Цвят:
Без Оригиналната Кутия, С Оригиналната Кутия
Пол:
Унисекс
Търговска Атрибут:
Готова Продукция
Възрастова Група:
> 3 години
Размер:
18cm
Мащаб:
1/60
Тип Елемент:
Модел
търговска марка:
Jingjiang
Солдатские Аксесоари:
Войници На Крайния Продукт
Според Източника Анимация:
Западна Анимация
Състояние:
Стоки На Склад
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
Тема:
Кино и телевизия
дистанционно управление:
No
Вид Версия:
Ремастированная Версия
Размери:
19см
Степента На Завършване:
Готова Продукция
Номер На Модела:
jj616H
Тип Кукли:
Модел
Номер На Серия Mfg:
Робот

Те също купуват с този продукт

Action&Toys Figure Wildlife Animal Adult Polar Bear PVC Model Collectible Кукла Collection Figure For the Kid детска подарък

BGN 18.40

Акција и Играчки Слика дивиот свет на Животните Возрасни Поларна Мечка ПВЦ Модел Колекционерски Кукла Слика Колекција За Дете детски Подарок 100% сосема нов и висок квалитет Можат да бидат поставени како дома декорација Одличен подарок за деца Спецификации : Материјал : пвц Големина : проверка на слика во Боја : како на сликата покаже Кол : 1 bucAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 01cm грешка поради прирачник за мерење...

7.5 NECA God of War Kratos in Golden Fleece Armor with Medusa Head PVC фигурка колекция модел играчки Безплатна доставка 1бр

BGN 24.00 27.90

NECA Бог на Војната 2 II Kratos во Ares Оклоп W Ножеви 7.5 ИНЧЕН ПВЦ Акција Фигура Играчка Кукла Chritmas ПодарокСтоковните материјал : ПВЦСостојба : 100% НОВИГолемина : 7.5 ИНЧЕНТежина : 0.5 kg / еез

Немски P супер мини PVC фигура 1:87 души с балонным костюм

BGN 61.00 63.84

големина на : 1 : 87,не поголем од 2cm (супер мини, вистинската големина се однесуваат на следните слики)пакет : opp вреќаматеријал : пвцможе да имаат малку пропустот , ако умот ,dion купувамследните слик само што се однесуваат на големината, не пик на производот се продаваат.

BOLAFYNIA children Toy Simulation Pomeranian dog Creative gifts Emulated fur animals toy decoration

BGN 26.00 36.77

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАCcompany ВоведМојата компанија е долгорочно снабдување на крзнени играчки, крзно занаети, животинско крзно симулација на животни, животински играчки симулација, крзно, пердув занаети...

One Piece Figure Nightmare Luffy PVC фигурка 13 см One Piece Pesadilla Luffy модел играчка фигурка One Piece Кукла 25A

BGN 34.22

13283199975185676 Жешка Точка парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеТип : Едно Парче Ла pesadilla Luffy СликаГолемина : за 13 CMСостојба : 100% нови

Безплатна доставка на топ отстъпка от 4 цветове, големи очи САМ Гол Blyth Кукла позиция № 128 кукла ограничен подарък на специална цена-евтиното предложение играчка

BGN 62.00 120.00

Кукла : Голи Blyth кукла ( не вклучувајќи облека, чевли и било кои други додатоци )Очи во Боја : Четири Стилови може да биде изменетаГолемина на : Висина : Околу 30cm Рамо 4.5 cmБиста : 10.5 см половината 7cmХип : 9 смСовети : Blyth кукла е составен од четири делови : скалпот (вклучувајќи ги и меки и тврди скалпот и косата), се соочуваат со школка, око механизам на телото.Функција : секоја кукла има четири пара очи, два пара на два пара на strabismние им даде на четири слика е четири на кукла е боја на очите, кукла зад повлече јаже, секој пат може да се менува за пар очи, телото коленото зглобовите може да се наведнуваат.

Супер Крила дистанционно управление на самолет фигурки, играчки супер крило RC хеликоптер за деца, подарък Brinquedos

BGN 48.00 70.08

Батерија : Далечински управувач 2*ААА, Авион 3*АААГолемина : како фотографијаПакување : Нема Оригинална Кутија или со кутија , како можете да изберете.Напомена : Нема батеријата внатре, ќе треба да се купи го тоа сами.Авионите само може да се кандидира на теренот, тоа не може да летаат во небото, ви благодариме!

СЕГА оригинален японски аниме рисунка Сега LoveLive! SUNNY DAY SONG SPM РИН HOSHIZORA фигурки са подбрани модел на играчки за момчето

BGN 51.00 53.52

Цел $7 , од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не Може да пратитеЗа 7 $$120 од Кина Пост воздух mail или Хонг Конг пост воздух пошта Може да ги пратите$120СЕГА Јапонски оригинални аниме фигура Сега Love Live! СОНЧЕВ ДЕН ПЕСНА SPM RIN HOSHIZORA акција фигура изборот на модел на играчки за момчињаМатеријал : пвцПакет : 1pcs

Модел фенове на Свети Seia Гадес бивш плат мит Афродита surplice Близнаци сага Черно Наметало Безплатна доставка

BGN 22.00 24.00

И трговија на големо и трговијата на мало се достапни.Ако сакате да се направи трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас директно за многу подобра ценаИнформации За ПроизводотНие може да се одбележи пакет прогласи вредност во $1020 Овој производ содржи само EX Aphrodite Surplice Близнаци наметка, не содржат самиот модел

Montht 1/6 дантелени сутиени, бельо, пола, жартиери, бельо, рокля, костюм жена черно / бели дрехи, играчки за 12 войници фигурка a

BGN 38.00 39.98

Montht 1 / 6 Чипка градници долна облека здолниште жартиера долна облека се Облекуваат Одговараат на женски црна / бела облека и играчки за 12inch војник акција фигура наМатеријал : крпаГолемина : 1 / 6 играчкаУпотреба : 12 инчен војник играчкиПакет : 1* чипка градници1* водови1* hosierAnswer : ___________________________ Note : Ова е додатоци за 1 : 6 војници, не се вклопуваат for1 / 1...

Направи си САМ Мъж Head Model Toys 1: 6 Scale Journey to the West Tang Монк Man Head Carving with Neck Toy for 12 Man Action Figure Body

BGN 75.18

DIY Машки Главата Модел Играчки 1 : 6 Скала Патување на Запад Танг Монахот Човек Главата Резба со Вратот Играчка за 12" Човекот Акција Фигура на Телото1)Овој објект е само главата скулптура.