• Ново
Shaolin Пу Broadword The real chinese Traditional Shao Lin Кунг фу Disc English Subtitles DVD

Shaolin Пу Broadword The real chinese Traditional Shao Lin Кунг фу Disc English Subtitles DVD

BGN 28.78
В магазина

Брой продукти


ФОКУС : Нашата компанија ги имаат сите видови на kungfu & taichi DVD
1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние сме вашиот приватен казанџии)
2.Фокус : Ние се специјализираат во кориснички услуги
3.Можете да дадете информации за она што го сакате ,можам да ти дадам suggsiton.
4.ние сме вашиот приватен казанџии.
МОИТЕ ЧЕВЛИ ПРОДАВНИЦА :

Подробности

Стил Бойно Изкуство:
кунг-фу
Аудио и видео тема:
Шао Лин
Носител на информация:
dvd-диск
Брой Дискове:
1 DVD-диск
Език На Субтитрите:
Английски

Те също купуват с този продукт

Десет нива на бойните изкуства карате, таекуондо, джудо колан дисплей притежателя ръчно изработени качество (по-дебел), за деца и възрастни

BGN 17.58

производи име:Tae Kwon Do појас во Карате Боречки Вештини Ремени 8 Боја Солидна Ремени Сите Големиниголемина:M255cm S 160cmДЕБЕЛИНА : 4 MMWIDETH : 4 CMБОЈА : КАКО СЕ ПОКАЖЕ НАматеријал: 100% памукФУНКЦИЈА Сосема Нов и Официјален Квалитет НЕМО Боречки Вештини Појаси се изработуваат од 65% Полиестер и 35% Памук ткаенини (Жолто Црвено) и 100% Памук Ткаенини (Црн Појас) за долго време се користи...

Автентични по Таекуондо за мъже твърди кикбокс целева практики целева ръцете на таекуондо обзавеждане бокс обзавеждане муай тай тайна

BGN 21.00 22.38

Автентични Taekwondo Мажите цврст удар бокс целна пракса целна рака taekwondo опрема за бокс опрема muay тајландски обвиваБоја : Црвена Сина Боја ЦрнаТип : Taekwondo / карате целна

300cmx200cmx20cm евтини надуваеми въздушен пистата пол домашен фитнес мажоретките акробатично мат фитнес зала

BGN 138.00

300cmx200cmx20cm Евтини Гумени Воздух Песна Кат Дома Gymnastic Cheerleading Превртување Мат САЛАТА опис на Производот Материјал : DWF+ПВЦ церада Боја : Сина вкупно, Сина+Розова, Сив+Нане Зелена, Може да се прилагоди на Големината : 300x200x20cm / 118x79x8 инчи, Може да се прилагоди Карактеристики на Гимнастика мат 1.Поставите во вашата дневна соба, задниот двор, на плажа, каде било, без разлика дали затворен или ourdoor...

Голям речен Хълм надуваем балон пол направен ръчно размер на 6 м х 2 м х 20 см с конкурентна цена за продажба

BGN 1526.00 1696.00

Објектот СпецификитеБренд име : Голема Река & Хил Гаранција време : 3 годиниТип : Гумени Воздух Песна Материјал : Пад бод и ПВЦГолемина : 8m Х 2м X 20cm MOQ : 1 ПарчињаГумени време : 7minutes Прилагодено : Големина, Боја, ПакетПроизвод ПрегледиГумени воздух песна е еден вид на нашиот главен најпродаван производ како гумени спортски игри...

Цена по цена на производителя 5x1m горещи продажба фитнес Airtrack надуваеми упражнения с фитнес зала на въздуха Акробатика песен подложки

BGN 763.20

Фабрика Цена 5 X1m Топла Продажба Фитнес Airtrack Гумени Вежба Салата Воздух Превртување на Патеката ДушециОпис На Производот : ТипГумени воздух катОбјектотФлексибилни гумени мат за гимнастикаМатеријалПВЦ и пад бодГолемина5 MX1 MX0.1 MБојаисто како сликаПечатењенашето логоДодатокпоправка комплет, electic пумпаТежина25 KGSПакетКартонгаранција2yearsПратката УсловиОд Fedex експрес (за 37days)MOQ1 PCУпотребаспортски активности , физичката кондиција, спортски натпревар,итн.Пакетот Вклучува : 1 x Воздух кат1 x Електрична Пумпа1 X Поправка на Комплет1 x Carry ТорбаСпецификација : Големина на : 1 x Воздух Мат 5m х 1m x 0.1 mМатеријал : ПВЦ (Poly Vinyl Chloride)Гаранција : 2годишна гаранцијаКарактеристики : 1,Трајни 1000Denier Двапати Ѕид Ткаенина и 3Ply ПВЦ...

Палисандър Тай Чи Тай Чи е нож, тай-чи владетели, мога да направя тайчи владетел, в съответствие с вашите нужди

BGN 75.00 75.18

Ние се специјализираат во кориснички услуги, ние сме вашите приватни прилагоди.Должина : 33cm, со дијаметар : 5cmДолжина : 33cm, со дијаметар : 6cmДолжина : 33cm, со дијаметар : 7cm Материјал : jacorandaМоже да се прилагоди на други големинијас може да се направи taichi владетел, според вашата потреба[Спецификации ] општи 34cm крупни 5cm ,ние може да се направи за да се наредат и други големини[ одржување метод ] сува shelved по перење за да се врати сјајот полирање erasable растително масло shelve[ карактеристики ] дневникот боја никогаш не се фаќа исклучи било боја на површината не се изедначи дрво јасно мазни линии материјал[ Бразил ] hua limu цврстина цврсто дрвоизбрани дрво heartwood се држи слаба тело сјајна темно тивко домот декоративни pattern Weak secret Like една пупка да остане стави чувствуваат е нежна структура јасно и природен дрвен стап телото ми се допаѓа црвено сандаловина и лице како chrysanthemum круша

Половината от пръста фитнес ръкавици, голям размер Вдигане на тежести фитнес тренировка с тежести спортни ръкавици удебеляване на защита против изпотяване без хл?

BGN 44.00 46.40

Половина Прст Фитнес Ракавици Голема Големина Дигање Фитнес Сила за Обука Спортски Ракавици Задебелување Заштита Антипот АнтипропаднаМатеријал : СТП, Најлон, Силика ГелБои : Сива, ЦрнаГолемина : S, M, L, XL, XXL, ве молиме изберете големина според вашата дланка ширина како што е подолу.§ Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе ја добиете вашата исплата.§ Ние го цениме сите наши клиенти да оставите позитивен фидбек...

90 см метра, 100 см метра, 105 см м тай-чи меч пискюл / ледена нож ухото на ръчна работа бойни изкуства меч пискюл

BGN 16.00

1.Ние секогаш се стремиме да обезбеди клиенти со високо квалитетни производи и конкурентна цена и се обидува да им понуди на првата стапка услуга, и се надеваме дека ќе може да уживаат во шопинг време.2.Имаме повеќето видови на tassels;Ние може да се направи tassel според вашата потреба.3.Запомнете бренд на "Kun Master"Вкупна Должина : 90cm Метри, 100cm Метри,105cm МетриНие се специјализираат во кориснички услуги, ние сме вашите приватни прилагоди.

Пъзел Gymnastics Crash Mats, Spinning Training Air Floor, Yoga Mats Gymnastics, Надуваем Балон Песен За Продажба

BGN 2243.20

Загатка Гимнастика Несреќа Душеци,Се Врти Обука Воздух Кат,Јога Душеци Гимнастика, Гумени Воздух Песна За ПродажбаОпис На Производот : ТипГумени воздух песнаОбјектотФлексибилни гумени мат за гимнастикаМатеријалПВЦ и пад бодГолемина8 MX2 MX0.2 MБојаисто како сликаПечатењенашето логоДодатокпоправка комплет, electic пумпаТежина51 KGSПакетКартонгаранција2yearsПратката УсловиОд Fedex експрес (за 37days)MOQ1 PCУпотребаспортски активности , физичката кондиција, спортски натпревар,итн.Пакетот Вклучува : 1 x Воздух мат1 x Електрична Пумпа1 X Поправка на Комплет1x торбичкатаСпецификација : Големина на : 1 x Воздух Мат 8m х 2м х 0.2 mМатеријал : ПВЦ (Poly Vinyl Chloride)Гаранција : 2годишна гаранцијаКарактеристики : 1,Трајни 1000Denier Двапати Ѕид Ткаенина и 3Ply ПВЦ...

Манильская коноп 1бр (5cmx9meter) 2 x 30 фута Battle Въжето Training Workout Undulation Въжето Fitness Въжето Exercise

BGN 118.00 145.60

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Забелешка : Тоа е висока вредност на објектот.Цената не вклучува improt данок , увоз данок и други даночни треба да се плати од страна на купувачотБитка јаже вежби се одличен начин да согорите масивни количини на калории во краток временски период...

8C High-grade Jiansui Taichi martial arts competition professional use high density root Sword tassel Taiji XS tassels полиестер

BGN 12.78

Добредојдовте на Lucamino3.283.30 СПАСИ ГОЛЕМ НА ГОДИШНИНАТА ПРОДАЖБАСе стави на вашиот омилен производ во количката првОвој дизајн меч tassel се зависи од многу купувачи потреби, и да се прилагоди...

Great River Hill Home Price Air Track Gym се използва за бодибилдинг размер дължина 3 м всичко е направено ръчно от завода

BGN 318.00 353.60

Објектот СпецификитеБренд име : Голема Река & Хил Гаранција време : 3 годиниТип : Гумени Воздух Песна Материјал : Пад бод и ПВЦГолемина : 3m*0.4 m*10см MOQ : 1 ПарчињаГумени време : 5 минути Прилагодено : Големина, Боја, ПакетПроизвод ПрегледиГумени воздух песна е еден вид на нашиот главен најпродаван производ како гумени спортски игри...

крикетный изкуствена трева мат

BGN 12.80

1 Технички Податоци на Тенисот Вештачка Трева Трева : Предиво Карактеристики Состав : Полиетилен (Кинески ЈП)Облик : директно со meshColorant : Зелена , Црвена ,Бела ,Жолта , Bule и ектПредиво грофот : 8800 DtexЛента дебелина : 140µmЛента ширина : 1.1 cmБрој на ленти : 4Затегнувачка цврстина : 17 NИздолжување на пауза : 75%Трева Карактеристики Трева : ЛизгањеМерач : 5 / 32 инченКуп Висина : 10ммБрој на бода : 28 / 10 cmТрева По М2 : 72500Предиво тежина : 1050g / метри ± 5%Трева повлекување сила : 35 NПоддршка Карактеристики Основно поддршка : PP(Propene Polymer)Вториот поддршка : НЕТОТрето поддршка : СДР (Styrene Butadiene Гума)Превозот : Ние брод предмети од понеделник до петок...

Голям Логото на тепиха следа от въздуха на хълм на река може да отпечатате размер 8m X 2m X 20cm с конкурентна цена от фабрика

BGN 2243.20

Објектот СпецификитеБренд име : Голема Река & Хил Гаранција време : 3 годиниТип : Гумени Воздух Песна Материјал : Пад бод и ПВЦГолемина : 8m Х 2м X 20cm MOQ : 1 ПарчињаГумени време : 5 минути Прилагодено : Големина, Боја, ПакетПроизвод ПрегледиГумени воздух песна е еден вид на нашиот главен најпродаван производ како гумени спортски игри...