• Ново
Голямата река Хил фитнес мат фитнес зала спад подложка за вода у дома децата 4М х 2м х 0,2 м

Голямата река Хил фитнес мат фитнес зала спад подложка за вода у дома децата 4М х 2м х 0,2 м

BGN 1150.40
В магазина

Брой продукти


Голема река ридот gymnatic мат салата собори мат за вода дома деца 4m х 2м х 0.2 m
гумени воздух мат гимнастика
гумени мат вода
спортски директен мат вежби
гимнастика мат спортски орган
Големина : 4m х 2м х 0.2 m
Боја : Небото сино
Материјал : ПВЦ и засилен двоен ѕид ткаенина
Технологија : двоен крои со додадена бонд
Додатоци : торбичката x 1,пумпа х 1,поправка комплет x 1
Гаранција : 2 години
Inflating време : околу 5 минути
Испорака : Express,Fed Ex
Опис на производот
1. ние снабдување со 2 години гаранција.
2. Поради добро воздух стегање, по гумени целосна мат може да се одржува за 7-8 месеци.
3. Притисок е лесно да се прилагодите неколку секунди.
4. Високо endurable, и тешко на извртување и свиткување соодветно.
5. По инфлација, мат, ќе се одржи својот притисок, за неколку часа, рефил само зема секунди.
6. Може да бидат поставени на секој кат.
Гумени воздух патеката е направена со трајни ПВЦ мушама која е водоотпорен,висока јачина и висока густина.Тоа е лесно на телото на низок притисок, но доаѓа блиску до пролет подот на повисоки притисоци. Тоа е широко се користи во затворен и отворен за сите ширум светот за двете возрасни и деца.Воздухот песна е затоа не се погодни само за рекреативни групи, но исто така и за повисоко ниво gymnasts .Тоа може да биде оптоварен/самопочит и врши и се чуваат лесно.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Она што е макс оптоварување за овој мат?
2500 Lbs. Околу 10-15 возрасните.
2.Колку долго може да гумени мат трае?
7 до 8 месеци
3. Може да ги користиме заедно?
Yes (да). Се користи за група на класи или еден-на-еден тренинг.
4. Јас може да го користи во вода?
Yes (да). Гумени воздух подот е водоотпорен,тоа е добар воздух-стегање.
5.Јас само што почнав да учам за неколку дена, јас може да го користи?
Yes (да). Погодна за рекреација корисници.
6.Како можам да го користите?
Можете да ги користите овие душеци во било која комбинација за да се постигне подобро користење ефект.
Answer : ___________________________ Note :
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.Подробности

Цвят:
Сини
търговска марка:
хълм на великата река
Номер На Модела:
4М х 2м х 0,2 м
Избор Упорки:
Фитнес Мат
Отдел Име:
Дете
Модел:
Гимнастически Панталони / Чорапи
Тип:
надуваем балон мат
Гаранция:
2 години
Цвят:
Небето-Синьо
Време на надувания:
По-малко от 10 минути
Доставка:
Курьерским,FedEx
срок на доставка:
От 3 до 7 дни

Те също купуват с този продукт

Манильская коноп 1бр (5cmx12meter) 2 x 40ft Battle Въжето Exercise вата въже фитнес зала тонизиране на мускулите метаболитна тренировка

BGN 124.00 153.60

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Забелешка : Тоа е висока вредност на објектот.Цената не вклучува improt данок , увоз данок и други даночни треба да се плати од страна на купувачотБитка јаже вежби се одличен начин да согорите масивни количини на калории во краток временски период...

Голямата река хълм фитнес мат надуваем въздушен път да се използва за вода, розово 5m х 1 м х 10 см

BGN 992.16

Голема река ридот gymnastic гумени мат воздух песна користат за вода розова 5m х 1m x 10cmгумени гимнастика душецигумени салата воздух песнафитнес душеци за вежбањефитнес душеци за домашна теретанавоздухот песна душеци за гимнастикаГолемина : 5m х 1m x 10cmБоја : светло сиваМатеријал : ПВЦ и пад бодВреме на испорака : 3 до 7 денаТехнологија : засилен двоен ѕид ткаенина ,рачно изработени.Додатоци : слободен пумпа х 1,кеса x 1,поправка комплет x 1Пакет : силна крпа торба, лесно да се носатГаранција : 2 годиниInflating време : помалку од 10 minutesИспорака : by Express,Fed ExОпис на производот1...

Great river hill фитнес мат надуваем балон песен нескользящий сиво и розово 5mx1mx10cm

BGN 992.16

Голема река ридот gymnastic гумени мат воздух песна не се лизга сива&розова 5mx1mx10cmсалата мат тротоаритеgymnastic мат тротоаритеевтини превртување песналебдечки превртување песнаспортски мат тротоаритеГолемина : 5m х 1m x 0.1 mБоја : Светло СиваМатеријал : ПВЦ и Специјални Капка бод ткаенинаТехнологија : двоен крои со додадена бондДодатоци : слободен пумпа х 1, кеса x 1,поправка комплет x 1Гаранција : 2 годиниПакет : силна крпа торбаInflating време : помалку од 10 минутиИспорака : од Експрес,Fed ExОпис на производот1.Гумени воздух кат има mesh ткаенини со PVC облога за да се обезбеди материјал повисока сила и флексибилност.2.Гумени воздух песна има mesh ткаенини со PVC облога за да се обезбеди материјал повисока сила и флексибилност.Нејзините имаат тешки може да бидете сигурни дека сте безбедни кога ќе се тркалаат и скокање.3.Релативно светлина и лесно подесување во салата.4.Воена ниво материјал, Јакост,Издржливост и Долговечност5.ние снабдување со 2 години гаранција.6.Воздухот Мат е толку светло, мали и тоа ќе биде лесно да се собере на задното седиште од вашиот автомобил.Нашите гумени превртување мат се направени од издржлив капка бод.со добра стабилност и еластичност, ова гумени салата мат погоден за сите помлад и напредни гимнастика...

8C High-grade Jiansui Taichi martial arts competition professional use high density root Sword tassel Taiji XS tassels полиестер

BGN 12.78

Добредојдовте на Lucamino3.283.30 СПАСИ ГОЛЕМ НА ГОДИШНИНАТА ПРОДАЖБАСе стави на вашиот омилен производ во количката првОвој дизајн меч tassel се зависи од многу купувачи потреби, и да се прилагоди...

евтини раздувной въздушен блок air track exercise прескачане на препятствия air floor home sports equipment for gym with free помпа 10m x 1m x 0.1 m

BGN 1907.36

евтини гумени воздух блок воздух песна вежба скокање во воздух кат домашна спортска опрема за салата со слободни пумпа 10m х 1m x 0.1 mфитнес мат гумафитнес мат складирањеобука мат подлогаевтини собори песна гумени воздух мат за гимнастикафитнес мат багажникГолемина : 10m х 1m x 0.1 mБоја : Светло СиваМатеријал : ПВЦ и засилен двоен ѕид ткаенинаВреме на испорака : 3 до 7 денаТехнологија : засилен двоен ѕид ткаенинаПакет : силна крпа торба, лесно да се носатГаранција : 2 годиниMoq : 1 парчеInflating време : околу 5 минутиИспорака : Express,Fed ExОпис на производот1...

Манильская коноп 1бр (5cmx9meter) 2 x 30 фута Battle Въжето Training Workout Undulation Въжето Fitness Въжето Exercise

BGN 118.00 145.60

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Забелешка : Тоа е висока вредност на објектот.Цената не вклучува improt данок , увоз данок и други даночни треба да се плати од страна на купувачотБитка јаже вежби се одличен начин да согорите масивни количини на калории во краток временски период...

Автентични по Таекуондо за мъже твърди кикбокс целева практики целева ръцете на таекуондо обзавеждане бокс обзавеждане муай тай тайна

BGN 21.00 22.38

Автентични Taekwondo Мажите цврст удар бокс целна пракса целна рака taekwondo опрема за бокс опрема muay тајландски обвиваБоја : Црвена Сина Боја ЦрнаТип : Taekwondo / карате целна

Фабрика За Търговия На Едро Надуваем Балон Песен За Фитнес Зала, Закрит Надуваем Балон Фитнес Зала Мат,Високо Качество Надуваем Барабана Песен За Продажба

BGN 1425.60

Фабриката За Промет На Големо Со Гумени Воздух Песна За Салата, Затворен Гумени Воздух Салата Мат,Висок Квалитет На Надувување Собори Песна За ПродажбаОпис На Производот : ТипГумени воздух катОбјектотФлексибилни гумени мат за гимнастикаМатеријалПВЦ и пад бодГолемина5 MX2 MX0.2 MБојаисто како сликаПечатењенашето логоДодатокпоправка комплет, electic пумпа,торбичкатаТежина35 KGSПакетКартонгаранција2yearsПратката УсловиОд Fedex експрес (за 37days)MOQ1 PCУпотребаспортски активности , физичката кондиција, спортски натпревар,итн.Пакетот Вклучува : 1 x Воздух кат1 x Електрична Пумпа1 X Поправка на Комплет1 x Carry ТорбаСпецификација : Големина на : 1 x Воздух Мат 5m х 2м х 0.2 mМатеријал : ПВЦ (Poly Vinyl Chloride)Гаранција : 2годишна гаранцијаКарактеристики : 1,Трајни 1000Denier Двапати Ѕид Ткаенина и 3Ply ПВЦ...

Можеш да шия плечевая тампон професионален Олимпийски бар приседание защитно покритие защитно тампон протектор TPE барабани гостилница поддръжка

BGN 32.00 33.28

Опис на производот : Големина : 32*7*13.5 cm Боја : Црна , Сина , Жолта , Зелена , Црвена , Портокалова Материјал : Висок квалитет TPE материјал Функција : Материјал : Висок квалитет TPE материјал, кој е издржлив, безбеден, удобен и екопријателски; Должина : 12.5" (32cm) Дизајн : Единствена 3 D дизајн клеча влошки работи одлично за вашата squats и lunges тренингот, може да се дистрибуираат тежината на бар преку рамената и вратот за да се ослободат од стресот на бар на грб и да се намали ризикот од повреда Лесен за користење : Snap сквотот подлога за да се центарот на вашата barbell и ќе¡повторно совршено центарот за секој поставите Тоа е совршен за Кревање и го прави имате повеќе безбедно и удобно работат надвор со barbell Употреба : Може да Аташе на било кој Стандард или Олимписки Barbell најчесто поставувани ПРАШАЊАКУПУВАЧОТ ТРЕБА да се ЗНААТ ПРЕД ЦЕЛ : 1)Квалитетот Фабрика извоз стандард qulity стоки...

Нов уин Чун Чи САУ е лепкава ратан Кунг Фу пръстен за традиционни бойни изкуства бамбук, ръка китката на тренировка с тежести спорт

BGN 11.50

Нови Винг Чун Чи Или Леплива Ратан Кунг Фу Прстен за Традиционалните Боречки Вештини Бамбус врвка за околу Рака Сила за Обука СпортAnswer : ___________________________ Note : Русија' пријател не може да нарачате , ве молиме слободно контактирајте со нас .Карактеристики : 100% сосема нов & висок квалитетМатеријал : БамбусДијаметар : За 10inch (26cm)Внатрешен дијаметар : Околу 8" (21cm)Дебелина : За 2.1 cmБоја : Дрвени бојаСостојба : Нова точкаВинг Чун ратан ѕвони на врата Винг Чун рака за повеќето луѓе ги игнорира основниот закон...

300cmx200cmx20cm евтини надуваеми въздушен пистата пол домашен фитнес мажоретките акробатично мат фитнес зала

BGN 138.00

300cmx200cmx20cm Евтини Гумени Воздух Песна Кат Дома Gymnastic Cheerleading Превртување Мат САЛАТА опис на Производот Материјал : DWF+ПВЦ церада Боја : Сина вкупно, Сина+Розова, Сив+Нане Зелена, Може да се прилагоди на Големината : 300x200x20cm / 118x79x8 инчи, Може да се прилагоди Карактеристики на Гимнастика мат 1.Поставите во вашата дневна соба, задниот двор, на плажа, каде било, без разлика дали затворен или ourdoor...

Голям Логото на тепиха следа от въздуха на хълм на река може да отпечатате размер 8m X 2m X 20cm с конкурентна цена от фабрика

BGN 2243.20

Објектот СпецификитеБренд име : Голема Река & Хил Гаранција време : 3 годиниТип : Гумени Воздух Песна Материјал : Пад бод и ПВЦГолемина : 8m Х 2м X 20cm MOQ : 1 ПарчињаГумени време : 5 минути Прилагодено : Големина, Боја, ПакетПроизвод ПрегледиГумени воздух песна е еден вид на нашиот главен најпродаван производ како гумени спортски игри...

надуваема подложка за фитнес зала air track on water power акробатика air flooring with free Pump and repair kit 5m x 1m x 10cm

BGN 893.00 992.16

гумени салата мат воздух песна на водата моќ превртување на воздухот тротоарите со слободни Пумпа и поправка комплет 5m х 1m x 10cmсалата душеци за децасалата душеци превртувањесалата мат виткањеспортски безбедност обукагумени душеци спортски директниГолемина : 5m х 1m x 10cmБоја : Светло сиваМатеријал : ПВЦ и пад бодВреме на испорака : 3 до 7 денаТехнологија : засилен двоен ѕид ткаенина ,рачно изработени.Додатоци : слободен пумпа х 1,кеса x 1,поправка комплет x 1Пакет : силна крпа торба, лесно да се носатГаранција : 2 годиниInflating време : помалку од 10 minutesИспорака : by Express,Fed ExОпис на производот1...

AOLIKES 1 чифт маркови многофункционални спортни фитнес ръкавици фитнес зала Полупальцевые ръкавици за вдигане на тежести, упражнения за тренировка

BGN 6.00 7.78

AOLIKES 1 Пар Бренд Мултифункционален Спорт Фитнес Ракавици Салата Половина Прст Кревање Ракавици за Вежбање ОбукаРака CircumerenceS : дланка обемот 15.518cmМ : дланка обемот 1821cmL : дланка обемот 2123cm(дланка ширина+дланка дебелина)*2=дланка периметар ,мерено од дланка најширока точка

Половината от пръста фитнес ръкавици, голям размер Вдигане на тежести фитнес тренировка с тежести спортни ръкавици удебеляване на защита против изпотяване без хл?

BGN 44.00 46.40

Половина Прст Фитнес Ракавици Голема Големина Дигање Фитнес Сила за Обука Спортски Ракавици Задебелување Заштита Антипот АнтипропаднаМатеријал : СТП, Најлон, Силика ГелБои : Сива, ЦрнаГолемина : S, M, L, XL, XXL, ве молиме изберете големина според вашата дланка ширина како што е подолу.§ Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе ја добиете вашата исплата.§ Ние го цениме сите наши клиенти да оставите позитивен фидбек...

20M x2m x20cm раздувной отпечатък на въздуха гимнастика, раздувная фабрика airtrack, акробатическая гимнастика циновок

BGN 6428.00 7142.72

Гумени Воздух Песна Gymnastic Превртување на Мат, Нудејќи Враќа / Отскокнување Слични на Прачка / Пролет Подот!Воздухот мат е издржлив и висок квалитет...