• Ново
Търговия на едро силиконови форми цвете листа дантела мат фондан торта мухъл захар дантела мат Безплатна доставка украса на мухъл

Търговия на едро силиконови форми цвете листа дантела мат фондан торта мухъл захар дантела мат Безплатна доставка украса на мухъл

BGN 7.20
В магазина

Брой продукти


Опис :
♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски
♥ Мувла Големина : Околу 179*64*3мм
♥ Боја : R andom
♥ Пакет се вклучени : 1 компјутер .
* 100% сосема нов и во добра состојба .
* Тоа е Мека и Висок квалитет .
* Лесно е за Користење и Чистење.
* Оценка на температура : - 40 centigrade на +210 centigrade .
* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .
Превозот :
Ние ќе брод објектот во рок од 3-5 дена по примање на уплатата. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно. Предмети ќе се испраќаат преку Кина пост регистрирани воздух mail или Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( по ваш избор ) ; тоа обично трае околу 15-60 дена за сад, Европа и во други место во целиот свет. Предмети кои ќе купат вкупниот износ над $200, ние ќе го испрати со ЕМС или DHL, Тоа ќе стане многу повеќе брзо.
Обично превозот време : САД 15-25 работни дена ЕУ coutries и Азија countries20-30 работни дена руската земја и земјите во близина 30-55 работни дена Јужна Америка земји 30-50 работни дена. Други земји : 30-55 работни дена.
Повратни информации :
Ние искрено се надеваме дека ќе може да ни даде добар фидбек. Ако има било какви проблеми, можете да контактирате со нас, ние ќе ги реши проблемите побрзо додека не се задоволни.
Се враќа :
Ние обезбедуваме бесплатен 7 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка и ние нудиме една замена или враќање на парите, но сите се врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода,
2.Целосна веднаш наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба во рок од 7 дена до нашето место.
Други политики :
*Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
*Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
*Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
♥ Јас ќе најдете повеќе и повеќе убави калапи за да споделите тука ♥
Ви БЛАГОДАРИМЕ за вашата поддршка !!!
Надеваме дека можеме да соработуваат едни со други за долго време.
Вашиот драг пријател :
Џон Младите.
од Кина.

Подробности

Тип:
Инструменти За Торта
търговска марка:
lanhaidun
Материал:
Силикон
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
документ:
FDA, LFGB
Тип Инструменти За Торта:
Леярни форма
Номер На Модела:
LS026

Те също купуват с този продукт

1 компл. Коледна елха форма на бисквитка машина торта мухъл бисквити фондан САМ торта кухня инструменти за готвене 5 размер заедно

BGN 2.00 3.73

Карактеристики : Круг Fluted Колаче машина мувлаBakeware Печење Тесто АлаткиБисквит ФонданИдеални Алатки за Торта Кујната Готвење и торта декорацијаСоодветно за DIY home / партија торта или било слатки десерти.Супер квалитетни материјали, иновативна форма дизајн, се печење леб, торта од суштинско значење производи.Вие исто така може да се намали на зеленчук и овошје во помали парчиња, малку поголем од мувлата.Потоа, со мувла од врвот до дното притисок, и двете може да се користат за декорација и така натаму...

4 бр./компл. фондан торта шаблони романтичната любов пари усмивка шаблони за Деня на Свети Валентин кафе cupcake шаблони сватбени декорации

BGN 2.16

4pcs / set Фондан Торта Stencils Романтична Љубов Пари Насмевка Stencils за Денот на Вљубените Кафе Cupcake Stencils Свадба Декорација Материјал : 100% храна одделение пластични Големина : 8x9cm Лесен за употреба и чиста 6 стилови за да изберете 1 set=4pcs

VOGVIGO пластмаса заплитания тост хляб, нож хлеборезка хляб тост сандвич Slicer багажник хлебни и сладкарски инструменти кухня инструмент

BGN 12.00 16.21

modname=ckeditorКарактеристики : Печење & Тесто Алатки Тип : Печење & Тесто Spatulas Комплет Број : 1 Боја : Бела Тип : Печење & Тесто АлаткиПакетот Вклучува : 1 X Леб Slicer Алатки*ШОПИНГ СОВЕТИ*Како можам да плати за мојата купување? Alipay(зачувам),Кредитни картички се прифаќаат...

Гъвкав Силиконов Помадный Торта Декор Лейси Струна Инструменти За Печене Кухня Силиконова Лейси Форма На Цветя Модел

BGN 5.90

1.29 5.99 10.99 1.448.89 2.59 22.54 3.49Опис на производот : Материјал : Висок квалитет на храна одделение флексибилни силикониБоја : СлучајниМувла Големина(L*W*H) : Стил 1 : 18*7*0.5 cmСтил 2 : 13.8*13.8*0.5 cmСтилот 3 : 39.5*7.9*0.5 cmПакетот вклучува : 1 PCS силиконски калапУпотреба : Фондан / глина / Сапун / чоколадо мувлаПакет : секој производ постави OPP вреќаРејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigradeВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТаа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож

Бухал дантела на цветя захар фондан мухъл силиконови форми за печене на торта мухъл торта инструменти кухненски принадлежности LS108

BGN 5.00 6.85

Совети : боја е испратена по случаен изборИме : силикони торта мувлаГолемина : 190mm*70mmУпотреба : правење колачи, чоколадо, леб ..Сертификација : ФДУ, LFGB, SGSКарактеристики : лесен, нетоксични за заштита на животната средина, оперативни, иновативен дизајн, греење температурата е 40230 степени!Применлива алатка : микробранова, рерна, фрижидер, итн.Совети : 1...

PYL392U 18.3 mm Paper Airplane Silicone Мухъл-Cake Decoration Занаятите, Fondant, инструменти за печене, десневая паста, смола, бижута, храни сигурност

BGN 2.00 2.06

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика.Оваа мувла е флексибилен и да се, па можете да ги копирате од страна на пукање до тоа.Ќе добиете само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цели.Мувла боја : од Страна на Случаен избор.Мувла Материјал : Храна Безбедно СиликониНема потреба за било ослободување агенти, talc, или масла кога отстранување на копија од мувла.Мувла може да се користи за : Храната (Чоколадо, Хард Кенди, Путер, сладолед, Fudge, Фондан, Мраз, Желатин, Марципан, Бонбони Глина, Заболување на Паста, Кралската Шлаг, Gummi Мечки, Мелено Шеќер, Pastillage, Nougat, Сирење, Pate, Сало, масло за Јадење Торта Декорација и повеќе),, Гипс, Уметник од Глина, Восок, Цемент, Кастинг Смола, Полимер Глина, се Топи и се Прелива Сапун, Ниска се Топи Метал, Скапоцени Метали Глина, Camdles, Топла и Ладна Обработени Сапун, Топла Топи Лепак, и повеќе..Љубезно Ве Потсетам : Не користите истиот калап за изработка и храна проекти.Мувла cleanup е лесно со топла вода & сапун.

Най-добрият крем пудра тръбопроводи съвет дюза от неръждаема стомана дълги затягане на върха на дюзи комплект бижута инструмент Bocanadas де бокилья

BGN 1.00 2.59

Опис : 1.100% сосема нов и висок квалитет.2.Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик.3.Големина на : 7.7*1.8*0.5 cm.4.Боја : Како на сликата покажува.Пакет : 1 * Puffs млазницата.Answer : ___________________________ Note : 1.Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

2 бр./компл. 3d шоколадова къща форми силиконови шоколадов пудинг мухъл за Коледен фестивал на торта де инструмент с кухненски аксесоар

BGN 13.00 14.21

2 Парчиња / set 3d чоколадо куќа Силиконски калапи чоколадо пудинг калап за Божиќ фестивал торта декорирање алатка кујна ДодатокГолемина : 22*16cm / 8.8*6.4 инченБоја : Случајно испоракаSafe Материјал 100% храна одделение силиконскиФлексибилни,трајни и обновливиЛесна употреба и чистењеНето тежина : Околу 165gРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigradeПакетот вклучува : 2* на Силиконски КалапAnswer : ___________________________ Note : Тоа е рачни мерења на локации, може да биде од 23мм грешка...

Неръждаема стомана петзвезден пръчка бисквитки мухъл бисквити печене на мухъл САМ торта плавателни съдове кухненски инструменти Cortador CA174

BGN 3.00 3.18

Детали За Производот : Тип : Колаче Машина / Колаче Мувла / Фондан МувлаМатеријал : Екопријателски Нерѓосувачки Челик со висок квалитетГолемина : Околу 7.5 cm (L),4.5 cm(W)Боја : СребренаПакет Внатре : 1pc колаче машинаКарактеристики На Производот : 1...

2 елемента 9 см Силиконова Коледно дърво, торта мухъл Дядо кифла чаша сода инструмент хапче шоколад пудинг мухъл рожден ден, сватбена украса

BGN 3.00 3.20

9cm Храна Одделение Силиконски Кифла Чаша Торта МувлаЕлка, 2pc / многуСпецификации : Материјал : храна одделение силиконскиWithstands температури од 20°F до 450°F (30°C до 230°C)Објектот големина : 9*9*4 / 3.5*3.5*1.5 во некои толеранција е дозволеноБоја : сина, портокалова, жолта, зелена, виолетова, итн, бои испрати по случаен изборОбјектот тежина : околу 15g / pcПакет : OPP вреќаПакетот вклучува : 2*калапи1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Безплатна доставка 10шт силни пръчки Ivan шоколад, близалка близалка, бонбони, шоколад, захар Дубина Полюс дръжка пръчки 03113

BGN 1.00 1.58

11тип : торта алаткиТорта алатки тип : lolipop стаповиБрој на модел : 03113Функција : Екопријателски ,порибеноMetarial : силиконФункција : ЕкопријателскиЕкориснички : даДимензии : должина околу 20cmВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеНашиот вистински фотоако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.Цел износ повеќе од $7 , ние ќе превозот од регистрирани пост или Eпакет со следење на број ,во спротивно ќе брод од страна на обичните пост.Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса пред да се плати.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 12 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 35working дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.Трговија на големо : ние ќе брод од DHL ,UPSот ,EMS или други брзо express (бесплатно), Ќе купуваат повеќе ,ќе ви даде повеќе попуст...

Нов хипокампуса разтопен Силикон мухъл торти мухъл шоколад мухъл печене инструменти за Начало направи си САМ моделиране на мухъл A1309

BGN 4.00 5.23

Нови Hippocampсе Стопи Силиконски Калап Колачи Мувла Чоколадо Калап за Печење Алатки Дома, DIY Моделирање Мувла A1309 Ставка ОписМатеријал : СиликонБоја : Случајни бојаВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigrade

Fyl268u 22.5 mm балетные обувки Силиконова форма-скърпвам, торта Topper, шоколад, лед, бисквити Бисквити, смола, лепило тестени изделия, храни на сигурността

BGN 2.00 2.06

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика.Оваа мувла е флексибилен и да се, па можете да ги копирате од страна на пукање до тоа.Ќе добиете само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цели.Мувла боја : од Страна на Случаен избор.Мувла Материјал : Храна Безбедно СиликониНема потреба за било ослободување агенти, talc, или масла кога отстранување на копија од мувла.Мувла може да се користи за : Храната (Чоколадо, Хард Кенди, Путер, сладолед, Fudge, Фондан, Мраз, Желатин, Марципан, Бонбони Глина, Заболување на Паста, Кралската Шлаг, Gummi Мечки, Мелено Шеќер, Pastillage, Nougat, Сирење, Pate, Сало, масло за Јадење Торта Декорација и повеќе),, Гипс, Уметник од Глина, Восок, Цемент, Кастинг Смола, Полимер Глина, се Топи и се Прелива Сапун, Ниска се Топи Метал, Скапоцени Метали Глина, Camdles, Топла и Ладна Обработени Сапун, Топла Топи Лепак, и повеќе..Љубезно Ве Потсетам : Не користите истиот калап за изработка и храна проекти.Мувла cleanup е лесно со топла вода & сапун.

Безплатна доставка Hotsale Коледа Small roller един embosser Sugarcraft Decorating Modeling Сам Tool Занаятите Cake decorating

BGN 1.30

Фондан торта шеќер занает тркало машина embosser алатка во собата.Намалувања и embosses за торта декорирањеМонтажни тркала, светлина и лесно да се направи дизајнУдобна рачка, исто така, продавници тркалаДоаѓа со 3 монтажни тркалаМатеријал : ПластикаБоја : белаMax...

Детска Количка Силиконова Форма За Печене Fondant Decor Gum Paste Moldes De Silicona Paste Americana Силиконова Форма За Печене На Торта

BGN 5.07

Бебе Шетач Силиконски Калап За Печење Фондан Оркестарот за Џвакање Паста Moldes Де Silicona Паста Американа Силикони Торта Мувла Bakeware Количина : 1 Pc Големина информации : 7.3*7.3*0.9 cm Облик : бебе шетач Тежина : 44g Материјал : 100% foodgrade силикони Ние, главно, трговија во кујната производи ,добредојдовте на нашата продавница за ставање на наредби!

Горещи продажба 100 бр малък размер за еднократна употреба тръби чанта пудра фондан торта Крем за украса сладкарски Съвет инструмент 17X 26 см

BGN 5.00 5.62

Описи : 100% Сосема нов и висок квалитетНаправени од расположливиот пластика.Крајот е лесно да се скрати за да се вклопи во вашиот млазници.Не неуредна чистење откако ќе завршите со печење едноставно фрлаат торба кога иматезаврши шлаг.Лесно да се справи со,силна и флексибилни на овие јасни кеси се идеални за размена на инстант шлаг боја идентификација.Големина : 33(13" ) * 27*16cmПакет Се Вклучени : 100pcs Торта Кеси во пакетот

Нов прием на 2D Силиконова форма за сапун мечка ми Валентин добър пъдпъдъци, ръчно изработени форми за сапун свещ мухъл

BGN 30.00 32.78

добредојдеГолемина : 3 1 / 2 * 2 3 / 4" * 1 1 / 2"ПРАТЕНИКОТ Сапун : 4.55 оз по бар Карактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитет Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски Микробранова печка и замрзнувач безбедно Обновливи, нестап; Лесна употреба и чистење Погоден за чипка мувла торта мувла / чоколадо мувла Усогласеност со FDA / SGS Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере...