• Ново
M0902 писма серия от 26 на английски букви на европейските рельефных форми фондан торта Холокат мухъл за кухня печене украса

M0902 писма серия от 26 на английски букви на европейските рельефных форми фондан торта Холокат мухъл за кухня печене украса

BGN 8.00
BGN 8.67
-8 %
В магазина

Брой продукти


Опис :
* Мувла Големина : (L*W) Околу 13.0*11.0 CM (5.11*4.33") * Готов Фондан големина : (L*W) Околу 2.0*1.6 СМ (0.78*0.62") * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор
* Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски
* 100% сосема нов и во добра состојба
* Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож
* Лесен за употреба и чиста.
* Лесно да се добие, мирис и вкус далеку
* Обновливи, не-стап
* packgae внатрешноста : 1 компјутер
> Големината или да Одговара на Прашања големини се илустрирани со конкретни мерења Во детални спецификации . Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.Вообичаено е дозволиво разлики во големината се approxi - mately 0.5 инчи во мерењето . Ако најдете големината на производите не ви одговара.можете директно да един - такт нас . Плаќање Ние прифаќаме alipay и paypal за плаќање. Превозот и Предавање на Сите предмети, може да се испраќаат преку ЕМС или DHL ви се допаѓа во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќе ги провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса. Политика за наплата на Сите продажни се конечни. Сериозни Купувачи само - ве молам не понуда или кликнете "Купи Сега", освен ако не се наменети за завршување на тоа. 30-ден Гаранција со Девизниот за неисправни, функционираат, неточни или на делови-водат за исчезнати предмети. Ве молиме да не известите и едноставно да го врати објектот со сите делови и прибор спакуван и означен "ЗА РАЗМЕНА" во рок од 14 дена од денот на приемот. Ако неисправни, функционираат или делови-исчезнати предмети се веќе не е достапна на, за враќање на средствата може да се издаде. Реконструкцијата се општо земено не се издадени. Посебни ситуации се испита од случај до случај. Во повеќето случаи, Превозот и Ракувањето такса не се враќа. Повратни информации, Ние искрено се надеваме дека може да ни даде добра оценка.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги подобриме нашиот квалитет на производи и услуги. Ако имате било каков проблем,можете да разговарате со нас или Онлајн порака ,ние ќе ги реши проблемите додека не сте задоволни со нашите производи и услуги.

Подробности

Тип:
Инструменти За Торта
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
документ:
LFGB
Номер На Модела:
M0902
Материал:
Силиконов Каучук
Тип Инструменти За Торта:
Леярни форма

Те също купуват с този продукт

HYL060U 18.5 mm 3D Flower Silicone Push Мухъл-украса на тортата, на миниатюрна храна, скърпвам, бонбони, смола, scrapbooking, кабошон восък

BGN 2.00 2.06

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика.Оваа мувла е флексибилен и да се, па можете да ги копирате од страна на пукање до тоа.Ќе добиете само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цели.Мувла боја : од Страна на Случаен избор.Мувла Материјал : Храна Безбедно СиликониНема потреба за било ослободување агенти, talc, или масла кога отстранување на копија од мувла.Мувла може да се користи за : Храната (Чоколадо, Хард Кенди, Путер, сладолед, Fudge, Фондан, Мраз, Желатин, Марципан, Бонбони Глина, Заболување на Паста, Кралската Шлаг, Gummi Мечки, Мелено Шеќер, Pastillage, Nougat, Сирење, Pate, Сало, масло за Јадење Торта Декорација и повеќе),, Гипс, Уметник од Глина, Восок, Цемент, Кастинг Смола, Полимер Глина, се Топи и се Прелива Сапун, Ниска се Топи Метал, Скапоцени Метали Глина, Camdles, Топла и Ладна Обработени Сапун, Топла Топи Лепак, и повеќе..Љубезно Ве Потсетам : Не користите истиот калап за изработка и храна проекти.Мувла cleanup е лесно со топла вода & сапун.

Oyl001u 36,1 мм рамка с панделка висулка гъвкава силиконова форма-фондан, украса торта, scrapbooking, производство на бижута от смола

BGN 3.82

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика.Оваа мувла е флексибилен и да се, па можете да ги копирате од страна на пукање до тоа.Ќе добиете само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цели.Мувла боја : од Страна на Случаен избор.Мувла Материјал : Храна Безбедно СиликониНема потреба за било ослободување агенти, talc, или масла кога отстранување на копија од мувла.Мувла може да се користи за : Храната (Чоколадо, Хард Кенди, Путер, сладолед, Fudge, Фондан, Мраз, Желатин, Марципан, Бонбони Глина, Заболување на Паста, Кралската Шлаг, Gummi Мечки, Мелено Шеќер, Pastillage, Nougat, Сирење, Pate, Сало, масло за Јадење Торта Декорација и повеќе),, Гипс, Уметник од Глина, Восок, Цемент, Кастинг Смола, Полимер Глина, се Топи и се Прелива Сапун, Ниска се Топи Метал, Скапоцени Метали Глина, Camdles, Топла и Ладна Обработени Сапун, Топла Топи Лепак, и повеќе..Љубезно Ве Потсетам : Не користите истиот калап за изработка и храна проекти.Мувла cleanup е лесно со топла вода & сапун.

Детска Количка Силиконова Форма За Печене Fondant Decor Gum Paste Moldes De Silicona Paste Americana Силиконова Форма За Печене На Торта

BGN 5.07

Бебе Шетач Силиконски Калап За Печење Фондан Оркестарот за Џвакање Паста Moldes Де Silicona Паста Американа Силикони Торта Мувла Bakeware Количина : 1 Pc Големина информации : 7.3*7.3*0.9 cm Облик : бебе шетач Тежина : 44g Материјал : 100% foodgrade силикони Ние, главно, трговија во кујната производи ,добредојдовте на нашата продавница за ставање на наредби!

Анимационни серии Baby & Clothes & Boy & Bear Cake Decorating Tools 3D Силикон с формата на торта декор фондан инструменти FM011

BGN 2.72

Цртан филм Серија Бебе & Облека & Момче & Мечка Торта Декорирање Алатки 3 D Силикони Чоколадо Мувла Торта Оркестарот Фондан Алатки FM011име на производ : Цртан филм Серија Фондан МувлаБоја : случајни испорака.Силиконски Модел : FM011Силиконски Големина на : 8*8*0.8 CMСиликонски Тежина : 45 GПакување : OPPУпотреба на висококвалитетна силиконски материјал и усвои ФДУ и SGS сертификацијаТоа можат да го издржат минус 30 до плус 230 целзиусови степениИздржлив и лесен за чистење, без мирис WuduМоже да се користи во микробранова печка фрижидерЛесно да се справи со

Занаятчийски форми на сърцето САМ рамка кухня с аксесоари за печене Снимка Любов форма за торта инструменти шоколад силиконови форми F0741

BGN 2.00 4.30

Опис големина : 6 CM*4 CM тежина : 30g Материјал : Храна Одделение Силиконски Боја : објектот боја автоматски ќе испрати Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење Тоа е Мека и лесна за употреба Оценка на температура : 40 centigrade на+210 centigrade материјал : нови еколошки 100% Храна одделение материјалПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 3 работни ден на по добивате вашата исплата...

3D възглавница форма на cupcake украса мухъл силиконови фондан торта инструменти шоколад мухъл форма за печене Diyclan F0777ZT

BGN 5.00 5.74

Производ : НИЕ ВЕТУВАЊЕ : 100% Направени од Храна Одделение Силиконски(Tolerances на големината и тежината не се дозволени)Мувла Големина на : 71*65*17 ммЗаврши Мувла Големина на : 60*55*13 ммМувла Тежина : 57 g* O ven и замрзнувач безбедно* Боја : Случајни* Обновливи, Нестап, Лесен за употреба, Лесно за чистење* Погоден за торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла , итн.* Температура : 76°F до +662°F (60°C до +350°C)Зошто Да Изберете Diyclan!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

1бр Коледен венец форми фондан торта силиконови шоколадови форми на Sugarcraft тава за печене на торта де инструмент с кухненски аксесоар

BGN 4.00 4.99

1 PCS Божиќ венец во Облик на Фондан Торта Силикони Чоколадо Мувла Sugarcraft за Печење торта декорирање алатка кујна ДодатокГолемина : За 8x6.8x1.1cm / 3.2x2.72x0.44inchБоја : Случајно испоракаSafe Материјал 100% храна одделение силиконскиФлексибилни,трајни и обновливиЛесна употреба и чистењеНето тежина : Околу 37gРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigradeПакет содржи : 1* Силиконски КалапAnswer : ___________________________ Note : Тоа е рачни мерења на локации, може да биде од 23мм грешка...

Пластмасов Листенце Одеяло Полагане На Мухъл Печат Бисквити, Торта Бисквити Нож Фондан Sugarcraft Дантела Торта Де Инструмент Торта Инструменти

BGN 2.00 2.24

Чоколадо Калапи За ПродажбаПластични Petal Ватенка Embosser Мувла Печатење Бисквити Торта Колачиња Машина Фондан Sugarcraft Чипка Торта Декорација Алатка Торта Алатки1 Направи во 100% Нов АБС материјал, ФДУ или LFGB стандард, SGS тест извештајот на располагање2 Лесен за употреба и Чистење3 Многу дизајни се достапни...

Мак нов пристигане 12*12*9.5 cm Хамбургер Pressure Кухня направи си САМ Мухъл Aluminum Alloy Hamburg Pressing Machine Meat Maker най-новият подарък

BGN 12.00 18.54

Врвен приоритет : Добредојдовте драги пријатели,ви посакувам да имате убав денЗа да го внесете ја мојата главна страница , ќе најдете повеќе изненадувања, се повеќе евтина стокаПовеќе Попуст На СТАНMac Нови Пристигнување 12*12*9.5 cm Хамбургер Притисок Кујна DIY Мувла Алуминиум Легура Хамбург Притискање на Машина за Месо Создателот Најновите ПодарокПроизвод Функција : 1...

Global ориентир шаблони за дизайна на тортата фондан нов дизайн на торта окото шаблони дантела мухъл плат шаблони за декорация MST-37

BGN 18.00 29.46

Бамбус Шума Матрицата за Торта Дизајн Фондан Торта Мрежа Матрицата Чипка Мувла Ткаенина Stencils Украсување Печење Алатки MST11

4 бр. / компл. коледна торта шаблони шаблон за Снежинка шаблони за украса на тортата шаблони торта страничната шаблони набор от ST-858

BGN 26.88

4 Pcs / Set Божиќ Торта Матрицата Снегулка Шема Матрицата за Торта Декорирање Матрицата Торта Страна Матрицата поставена ST858Ставка Опис : Висок Квалитет и Сосема Нов Материјал : Храна Одделение МИЛЕНИЧЕ Тип : 8 видови на цртан филм тип за вас големина : под сликатаОвие stencils може да се користи во голем број на начини и со различни материјали, кралската шлаг, топла фондан, путеркрем,чоколадо сјај dusts или било spreadable материјал...

2 елемента разтегателен кръг мус пръстен и квадратна форма на форма за печене Набор от неръждаема стомана торта мухъл регулируема торта декорация печене инструмен

BGN 23.00 28.16

2 парчиња / set Прилагодливи Нерѓосувачки ЧеликТорта Калап За Печење АлаткиСо Star Link StarСпецификации : Боја : Случајни Материјал : Храна Одделение од Нерѓосувачки Челик Големина : Како на сликата Тежина : 495gПакетот Вклучува : 2 x Нерѓосувачки Челик Мус Торта ПрстенКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Прилагодливи дијаметар : 16 20 cm / 6.3 7.87 инчи Мувла со голем обем, се попогодни за да се прилагоди на големината...

VOGVIGO пластмаса заплитания тост хляб, нож хлеборезка хляб тост сандвич Slicer багажник хлебни и сладкарски инструменти кухня инструмент

BGN 12.00 16.21

modname=ckeditorКарактеристики : Печење & Тесто Алатки Тип : Печење & Тесто Spatulas Комплет Број : 1 Боја : Бела Тип : Печење & Тесто АлаткиПакетот Вклучува : 1 X Леб Slicer Алатки*ШОПИНГ СОВЕТИ*Како можам да плати за мојата купување? Alipay(зачувам),Кредитни картички се прифаќаат...

Q-511Brand лого форма фондан мухъл торта декорация мухъл фондан торта де инструменти

BGN 3.52

Ние, исто така, направи трговија на големо, поздрави консултации Опис на Материјал : Силикон Случаен Боја : розова Мувла тежина : 16 g Мувла големина : 51 cm Оценка на температура : 40 centigrade на+210 centigrade Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење.Тоа е Мека и лесна за употреба .

Фондан Торта Печене На Инструменти За Ръчно Изработени Сапуни Шоколадови Форма На Цвете Моделиране Завързана Тапицерия Интериор Мухъл За Ръчно Изработени Сапуни

BGN 7.98

1.29 5.99 10.99 1.448.89 2.59 22.54 3.49Опис на производот : [Материјал] : Висок квалитет на храна одделение флексибилни силикони[Colour] : Случајни[ Мувла Големина(L*W*H) ] : ( Прирачник за грешка при мерење постои)17.9 cm*5cm*1.2 см (7.04*1.96*0.47 Инчи)[ Пакетот вклучува ] : 1 PCS силиконски калап[Употреба] : Фондан / Глина / Сапун / Чоколадо мувла[Пакет] : секој производ постави OPP вреќа[Оценка на температура] : 40 centigrade на+210 centigradeВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТаа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож

8шт пластмасов скърпвам торта декорация цвете моделиране инструменти комплект Sugarcraft глина за печене инструменти за торти син кухненски принадлежности

BGN 5.18

8 PCS Пластични Фондан Торта Декорирање Цвет Моделирање Алатки за Полнење Sugarcraft Глини Печење Алатки За Торти Сина Кујна Додатоци Вовед во врска со оваа точка : Количина : 1 Set = 8pcs Материјал : 100% foodgrade пластични Големина информации : 16.9 cm за 2 компјутери,16.5 cm за 3 компјутери,15.5 cm за 2 компјутери,14.5 cm за 1 buc Ние, главно, трговија во кујната производи ,добредојдовте на нашата продавница за ставање на наредби!