• Ново
Въглеродна стомана поничка плесен не е лепкава 12 чаши поничка мухъл бисквитки мини поничка форма за печене на поничка, печене на хамбургери тава за дома си САМ

Въглеродна стомана поничка плесен не е лепкава 12 чаши поничка мухъл бисквитки мини поничка форма за печене на поничка, печене на хамбургери тава за дома си САМ

BGN 29.00
BGN 30.38
-5 %
В магазина

Брой продукти


Име на производ : Мини 12 дури и nonstick cookie мувла Име на Производ : Мини 12 дури и nonstick cookie мувла Спецификација на Производот : Вкупната должина 29cm ширина 19.7 cm (еден спецификација на производот : дијаметар 4.8 * Висина 1.2 см) Материјал : Јаглерод + Whitford не-стап слој Издржи температура : 230 степени Карактеристики : Американски Whitford Quantum2 највисоко ниво 3 слој не-стап; направи многу Употреба, калап може да произведе различни формулации; внатре и надвор од телото на храна-одделение не-стап слој, не-боја; обложување на глобалната сертификација без PTFE / PPFDA.
Зошто да изберете нас :
1.Одговор на вашето барање во 8 часа, се направи за испорака во 1-3 дена.
2.професионален човек за решавање на сите прашања 3.Гаранција за квалитет, може да се врати на стоката, ако има било какви проблеми со квалитетот, и ние ќе рефундирање на дека mone

Подробности

Тип:
Инструменти За Торта
Материал:
Пластмаса
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
документ:
CE / EU
Тип Инструменти За Торта:
Леярни форма
Номер На Модела:
TTQ01
Цвят:
както е показано на фигура
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт

Детска Количка Силиконова Форма За Печене Fondant Decor Gum Paste Moldes De Silicona Paste Americana Силиконова Форма За Печене На Торта

BGN 5.07

Бебе Шетач Силиконски Калап За Печење Фондан Оркестарот за Џвакање Паста Moldes Де Silicona Паста Американа Силикони Торта Мувла Bakeware Количина : 1 Pc Големина информации : 7.3*7.3*0.9 cm Облик : бебе шетач Тежина : 44g Материјал : 100% foodgrade силикони Ние, главно, трговија во кујната производи ,добредојдовте на нашата продавница за ставање на наредби!

1бр Коледен венец форми фондан торта силиконови шоколадови форми на Sugarcraft тава за печене на торта де инструмент с кухненски аксесоар

BGN 4.00 4.99

1 PCS Божиќ венец во Облик на Фондан Торта Силикони Чоколадо Мувла Sugarcraft за Печење торта декорирање алатка кујна ДодатокГолемина : За 8x6.8x1.1cm / 3.2x2.72x0.44inchБоја : Случајно испоракаSafe Материјал 100% храна одделение силиконскиФлексибилни,трајни и обновливиЛесна употреба и чистењеНето тежина : Околу 37gРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigradeПакет содржи : 1* Силиконски КалапAnswer : ___________________________ Note : Тоа е рачни мерења на локации, може да биде од 23мм грешка...

Мак нов пристигане 12*12*9.5 cm Хамбургер Pressure Кухня направи си САМ Мухъл Aluminum Alloy Hamburg Pressing Machine Meat Maker най-новият подарък

BGN 12.00 18.54

Врвен приоритет : Добредојдовте драги пријатели,ви посакувам да имате убав денЗа да го внесете ја мојата главна страница , ќе најдете повеќе изненадувања, се повеќе евтина стокаПовеќе Попуст На СТАНMac Нови Пристигнување 12*12*9.5 cm Хамбургер Притисок Кујна DIY Мувла Алуминиум Легура Хамбург Притискање на Машина за Месо Создателот Најновите ПодарокПроизвод Функција : 1...

4 бр. / компл. коледна торта шаблони шаблон за Снежинка шаблони за украса на тортата шаблони торта страничната шаблони набор от ST-858

BGN 26.88

4 Pcs / Set Божиќ Торта Матрицата Снегулка Шема Матрицата за Торта Декорирање Матрицата Торта Страна Матрицата поставена ST858Ставка Опис : Висок Квалитет и Сосема Нов Материјал : Храна Одделение МИЛЕНИЧЕ Тип : 8 видови на цртан филм тип за вас големина : под сликатаОвие stencils може да се користи во голем број на начини и со различни материјали, кралската шлаг, топла фондан, путеркрем,чоколадо сјај dusts или било spreadable материјал...

Пластмасов Листенце Одеяло Полагане На Мухъл Печат Бисквити, Торта Бисквити Нож Фондан Sugarcraft Дантела Торта Де Инструмент Торта Инструменти

BGN 2.00 2.24

Чоколадо Калапи За ПродажбаПластични Petal Ватенка Embosser Мувла Печатење Бисквити Торта Колачиња Машина Фондан Sugarcraft Чипка Торта Декорација Алатка Торта Алатки1 Направи во 100% Нов АБС материјал, ФДУ или LFGB стандард, SGS тест извештајот на располагање2 Лесен за употреба и Чистење3 Многу дизајни се достапни...

23 бр./лот на нови приходи от неръждаема стомана торта инструменти, форма за печене в силиконови форми влакчета дюзи тръбопроводи спрей за украса на торти

BGN 38.75

23 Pcs / Многу Нови Пристигнувања од не ' Рѓосувачки Челик Торта Алатки Форма За Печење на Силиконски Калапи Стои Млазницата Цевки Спреј за Декорација на Торти Повеќе поврзани објекти за вас да се избере : Вовед во врска со оваа точка : 1 Set=23 Компјутери Материјал : 100% foodgrade Нерѓосувачки Челик Големина : кол 3.7 / 2.3*H4.3cm Пакет Пластични запечатување торба / set Ние, главно, трговија во кујната производи ,добредојдовте на нашата продавница за ставање на наредби!

3D мини Силиконова роза цвете торта мухъл Topper cupcake САМ фондан инструмент цвете захар паста украса

BGN 2.00 2.06

11Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB стандарди; 2) нестап, и ослободување лесно, лесно да се чисти, еколошки, нискајаглерод, може да се рециклира; 3) просто, здравје, природни антибактериски, висока јачина и голема флексибилност, отпорност на корозија и прилагодливост; 4) тешко да се оштети, напукнување, трајни, Супер отпорен на екстреми на температура, температурата на 230 степени, хипотермија масивни headwind; 5) безбедност, innocuity, без мирис, топлината рамномерно...

Fyl233u 18.6 mm Bow / Ribbon-Silicone Мухъл-украса на тортата, скърпвам, захар занаят, бисквити бисквити, производство на бижута от смола, глазура

BGN 2.00 2.06

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика.Оваа мувла е флексибилен и да се, па можете да ги копирате од страна на пукање до тоа.Ќе добиете само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цели.Мувла боја : од Страна на Случаен избор.Мувла Материјал : Храна Безбедно СиликониНема потреба за било ослободување агенти, talc, или масла кога отстранување на копија од мувла.Мувла може да се користи за : Храната (Чоколадо, Хард Кенди, Путер, сладолед, Fudge, Фондан, Мраз, Желатин, Марципан, Бонбони Глина, Заболување на Паста, Кралската Шлаг, Gummi Мечки, Мелено Шеќер, Pastillage, Nougat, Сирење, Pate, Сало, масло за Јадење Торта Декорација и повеќе),, Гипс, Уметник од Глина, Восок, Цемент, Кастинг Смола, Полимер Глина, се Топи и се Прелива Сапун, Ниска се Топи Метал, Скапоцени Метали Глина, Camdles, Топла и Ладна Обработени Сапун, Топла Топи Лепак, и повеќе..Љубезно Ве Потсетам : Не користите истиот калап за изработка и храна проекти.Мувла cleanup е лесно со топла вода & сапун.

Global ориентир шаблони за дизайна на тортата фондан нов дизайн на торта окото шаблони дантела мухъл плат шаблони за декорация MST-37

BGN 18.00 29.46

Бамбус Шума Матрицата за Торта Дизајн Фондан Торта Мрежа Матрицата Чипка Мувла Ткаенина Stencils Украсување Печење Алатки MST11

Нов хипокампуса разтопен Силикон мухъл торти мухъл шоколад мухъл печене инструменти за Начало направи си САМ моделиране на мухъл A1309

BGN 4.00 5.23

Нови Hippocampсе Стопи Силиконски Калап Колачи Мувла Чоколадо Калап за Печење Алатки Дома, DIY Моделирање Мувла A1309 Ставка ОписМатеријал : СиликонБоја : Случајни бојаВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigrade

Lxyy мухъл 10 см бебешки меки керамични силиконови форми пръст кукла смола мухъл сватбени бонбони мухъл

BGN 23.49

LXYY Мувла 10cm бебе мека керамика силиконски калап палецот кукла смола мувла свадба бонбони мувла Опис Item Име 10cm бебе мека керамика силиконски калап Материјал 100% храна одделение силиконски Бренд Име LXYY Бебе големина / cm 10 CM*6 CM*2.5 CM тежина / g 65 G Место на Потекло Пекинг, кина Сертификат LFGB / ФДУ / CE / ЕУ / SGS Употреба може да се користи за да се направи fandont торта декорација, ледени скулптури, заболување на паста, сапун, овошје желе, шеќер, и 3 D чоколадо...

2 елемента 9 см Силиконова Коледно дърво, торта мухъл Дядо кифла чаша сода инструмент хапче шоколад пудинг мухъл рожден ден, сватбена украса

BGN 3.00 3.20

9cm Храна Одделение Силиконски Кифла Чаша Торта МувлаЕлка, 2pc / многуСпецификации : Материјал : храна одделение силиконскиWithstands температури од 20°F до 450°F (30°C до 230°C)Објектот големина : 9*9*4 / 3.5*3.5*1.5 во некои толеранција е дозволеноБоја : сина, портокалова, жолта, зелена, виолетова, итн, бои испрати по случаен изборОбјектот тежина : околу 15g / pcПакет : OPP вреќаПакетот вклучува : 2*калапи1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

8шт пластмасов скърпвам торта декорация цвете моделиране инструменти комплект Sugarcraft глина за печене инструменти за торти син кухненски принадлежности

BGN 5.18

8 PCS Пластични Фондан Торта Декорирање Цвет Моделирање Алатки за Полнење Sugarcraft Глини Печење Алатки За Торти Сина Кујна Додатоци Вовед во врска со оваа точка : Количина : 1 Set = 8pcs Материјал : 100% foodgrade пластични Големина информации : 16.9 cm за 2 компјутери,16.5 cm за 3 компјутери,15.5 cm за 2 компјутери,14.5 cm за 1 buc Ние, главно, трговија во кујната производи ,добредојдовте на нашата продавница за ставање на наредби!

Анимационни серии Baby & Clothes & Boy & Bear Cake Decorating Tools 3D Силикон с формата на торта декор фондан инструменти FM011

BGN 2.72

Цртан филм Серија Бебе & Облека & Момче & Мечка Торта Декорирање Алатки 3 D Силикони Чоколадо Мувла Торта Оркестарот Фондан Алатки FM011име на производ : Цртан филм Серија Фондан МувлаБоја : случајни испорака.Силиконски Модел : FM011Силиконски Големина на : 8*8*0.8 CMСиликонски Тежина : 45 GПакување : OPPУпотреба на висококвалитетна силиконски материјал и усвои ФДУ и SGS сертификацијаТоа можат да го издржат минус 30 до плус 230 целзиусови степениИздржлив и лесен за чистење, без мирис WuduМоже да се користи во микробранова печка фрижидерЛесно да се справи со

2 бр./компл. 3d шоколадова къща форми силиконови шоколадов пудинг мухъл за Коледен фестивал на торта де инструмент с кухненски аксесоар

BGN 13.00 14.21

2 Парчиња / set 3d чоколадо куќа Силиконски калапи чоколадо пудинг калап за Божиќ фестивал торта декорирање алатка кујна ДодатокГолемина : 22*16cm / 8.8*6.4 инченБоја : Случајно испоракаSafe Материјал 100% храна одделение силиконскиФлексибилни,трајни и обновливиЛесна употреба и чистењеНето тежина : Околу 165gРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigradeПакетот вклучува : 2* на Силиконски КалапAnswer : ___________________________ Note : Тоа е рачни мерења на локации, може да биде од 23мм грешка...

QYL050U 20.1 mm Snowflake Cookie Silicone Push Мухъл-for Fondant Cupcake Topper, производство на бижута от смола, шоколад, бонбони кабошон

BGN 2.00 2.21

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика.Оваа мувла е флексибилен и да се, па можете да ги копирате од страна на пукање до тоа.Ќе добиете само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цели.Мувла боја : од Страна на Случаен избор.Мувла Материјал : Храна Безбедно СиликониНема потреба за било ослободување агенти, talc, или масла кога отстранување на копија од мувла.Мувла може да се користи за : Храната (Чоколадо, Хард Кенди, Путер, сладолед, Fudge, Фондан, Мраз, Желатин, Марципан, Бонбони Глина, Заболување на Паста, Кралската Шлаг, Gummi Мечки, Мелено Шеќер, Pastillage, Nougat, Сирење, Pate, Сало, масло за Јадење Торта Декорација и повеќе),, Гипс, Уметник од Глина, Восок, Цемент, Кастинг Смола, Полимер Глина, се Топи и се Прелива Сапун, Ниска се Топи Метал, Скапоцени Метали Глина, Camdles, Топла и Ладна Обработени Сапун, Топла Топи Лепак, и повеќе..Љубезно Ве Потсетам : Не користите истиот калап за изработка и храна проекти.Мувла cleanup е лесно со топла вода & сапун.

HYL060U 18.5 mm 3D Flower Silicone Push Мухъл-украса на тортата, на миниатюрна храна, скърпвам, бонбони, смола, scrapbooking, кабошон восък

BGN 2.00 2.06

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика.Оваа мувла е флексибилен и да се, па можете да ги копирате од страна на пукање до тоа.Ќе добиете само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цели.Мувла боја : од Страна на Случаен избор.Мувла Материјал : Храна Безбедно СиликониНема потреба за било ослободување агенти, talc, или масла кога отстранување на копија од мувла.Мувла може да се користи за : Храната (Чоколадо, Хард Кенди, Путер, сладолед, Fudge, Фондан, Мраз, Желатин, Марципан, Бонбони Глина, Заболување на Паста, Кралската Шлаг, Gummi Мечки, Мелено Шеќер, Pastillage, Nougat, Сирење, Pate, Сало, масло за Јадење Торта Декорација и повеќе),, Гипс, Уметник од Глина, Восок, Цемент, Кастинг Смола, Полимер Глина, се Топи и се Прелива Сапун, Ниска се Топи Метал, Скапоцени Метали Глина, Camdles, Топла и Ладна Обработени Сапун, Топла Топи Лепак, и повеќе..Љубезно Ве Потсетам : Не користите истиот калап за изработка и храна проекти.Мувла cleanup е лесно со топла вода & сапун.

FYL238U 22.4 mm балетные обувки Силиконова форма за помадного занаяти, инструменти за украса на торта, шоколад, направи си САМ Ръчно изработени, смола, сапун за бисквити

BGN 2.00 2.06

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само...

Нов безшевни алуминиев екран, пици на тава за печене метални мрежести форми за печене, кухненски инструменти пица Acessorios 6 инча-22 инча

BGN 7.00 7.92

Нова Лесна Алуминиумска Пица Екран Печење Послужавник Метал Нето Bakeware Кујнски Алатки Пица Acessorios 6inch22inchИме на производ : Алуминиумско Пица Екран Производ во Боја : Сребро Производ Материјал : Алуминиум Производ Големина : 6inch,8inch,9inch,10inch,11inch,12inch,13inch,14inch,15inch,16inch Производ се Вклучени : 1 x Алуминиум Пица ЕкранотЗабелешка : ве Молиме забележете дека сите големини и бои може да имаат малку отстапување од страна на прирачник за мерење и прикажување на екранот.100% Сосема нов и висок квалитет.Направен од висок квалитет на алуминиум.Дизајниран за домашна и комерцијална ресторан употреба.Фината мрежа лесна венчиња за подобра вентилација и рамномерно пече кора.Одговара на повеќе цели, како што се toasting леб или влечење колачи во и надвор од печки.1 x Алуминиум Пица Екранот>>> Превозот И Ракувањето Со1...

Най-добрият крем пудра тръбопроводи съвет дюза от неръждаема стомана дълги затягане на върха на дюзи комплект бижута инструмент Bocanadas де бокилья

BGN 1.00 2.59

Опис : 1.100% сосема нов и висок квалитет.2.Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик.3.Големина на : 7.7*1.8*0.5 cm.4.Боја : Како на сликата покажува.Пакет : 1 * Puffs млазницата.Answer : ___________________________ Note : 1.Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Yueyue Sugarcraft 1 бр граница на силиконовата форма фондан мухъл торта декорация инструменти шоколад gumpaste мухъл CK-SM-143

BGN 7.00 7.98

Опис на Материјалот : Храна одделение силиконски Лесно да се користи и чисти,машина за миење садови БезбедноКласичен азбука капитални силикони торта мувла фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо фондан gumpaste мувла bakeware кујна

Неръждаема стомана петзвезден пръчка бисквитки мухъл бисквити печене на мухъл САМ торта плавателни съдове кухненски инструменти Cortador CA174

BGN 3.00 3.18

Детали За Производот : Тип : Колаче Машина / Колаче Мувла / Фондан МувлаМатеријал : Екопријателски Нерѓосувачки Челик со висок квалитетГолемина : Околу 7.5 cm (L),4.5 cm(W)Боја : СребренаПакет Внатре : 1pc колаче машинаКарактеристики На Производот : 1...

Безплатна доставка 10шт силни пръчки Ivan шоколад, близалка близалка, бонбони, шоколад, захар Дубина Полюс дръжка пръчки 03113

BGN 1.00 1.58

11тип : торта алаткиТорта алатки тип : lolipop стаповиБрој на модел : 03113Функција : Екопријателски ,порибеноMetarial : силиконФункција : ЕкопријателскиЕкориснички : даДимензии : должина околу 20cmВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеНашиот вистински фотоако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.Цел износ повеќе од $7 , ние ќе превозот од регистрирани пост или Eпакет со следење на број ,во спротивно ќе брод од страна на обичните пост.Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса пред да се плати.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 12 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 35working дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.Трговија на големо : ние ќе брод од DHL ,UPSот ,EMS или други брзо express (бесплатно), Ќе купуваат повеќе ,ќе ви даде повеќе попуст...

Високо качество алуминиева форма на любимата форма на костите на кучето бисквити, торта декорация сплав нож калай форма за печене на мухъл Безплатна доставка

BGN 0.62

100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Алуминиум легураГолемина : Appr.5cm x 5.6 cm x 1.8 cm (ве Молиме љубезно, истакна 13мм разлика за големината е нормално, како различни човек има различни мерење начин)Боја : Исто како сликаПогоден за правење на cupcake / Желе / Чоколадно / СвеќаНа мувла се добри за Колачиња ,Фондан, Колачи, шеќер паста, petal паста, марципан DIY готвење или занает глини.Ова не е играчки , не се погодни за под 36 месеци

Занаятчийски форми на сърцето САМ рамка кухня с аксесоари за печене Снимка Любов форма за торта инструменти шоколад силиконови форми F0741

BGN 2.00 4.30

Опис големина : 6 CM*4 CM тежина : 30g Материјал : Храна Одделение Силиконски Боја : објектот боја автоматски ќе испрати Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење Тоа е Мека и лесна за употреба Оценка на температура : 40 centigrade на+210 centigrade материјал : нови еколошки 100% Храна одделение материјалПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 3 работни ден на по добивате вашата исплата...

Бухал дантела на цветя захар фондан мухъл силиконови форми за печене на торта мухъл торта инструменти кухненски принадлежности LS108

BGN 5.00 6.85

Совети : боја е испратена по случаен изборИме : силикони торта мувлаГолемина : 190mm*70mmУпотреба : правење колачи, чоколадо, леб ..Сертификација : ФДУ, LFGB, SGSКарактеристики : лесен, нетоксични за заштита на животната средина, оперативни, иновативен дизајн, греење температурата е 40230 степени!Применлива алатка : микробранова, рерна, фрижидер, итн.Совети : 1...