• Ново
5x8ft декори индивидуални компютърни печатни винил снимки на фона на фото студио F-1484

5x8ft декори индивидуални компютърни печатни винил снимки на фона на фото студио F-1484

BGN 38.40
В магазина

Брой продукти


Профил на производот :
Материјал : винил
Материјал Тежина : 120 GSM.
тип : дигитално печатење
Карактеристики : Тенок, лесен и пренослив,unwashble,Светлина absorbant , Не-рефлективен не џеб,лесна, компјутерот печатен за реализам
За : свадба, adullt, деца, празник партија, комерцијална работа, реклама екранот итн.
Вид потсетник :
Укината превозот за слободни.но, тоа може да биде валани брод со хартија цевка,
така, без брчки,ако можете да платите дополнителни превозот цена. тоа е лесен и пренослив, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стојат.
Меѓународни клиенти, ве молиме имајте на ум дека вашата цел вкупниот не вклучува било царинските надоместоци или давачки. Овие надоместоци се одговорност на купувачот, а не се вклучени во фактурата или превозот вкупно.
Како да се изменуваат
Ние, исто така, имаат 5 X10ft,5 X8ft,5 X7ft, 5 X5ft,3 X5ft,10x10ft,8x8ft,10x20ft позадина за оваа точка, Ако имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина. Ве молиме контактирајте со нас. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување.
Ние и ветуваме да понуди најмногу прифатлива и конкурентни цени, trendiest, највисок квалитет backdrops со НАЈБРЗИОТ пресврт пати на пазарот!
A B O U T • O U R • B A C K D R O P S
Нашите backdrops се испечатени на мат, силни, отпорни, отпорни на абење винил со користење на не-загадување на мастила и држава на уметноста технологија. Тие се преносни доволно да се преземат на локација. Кога ќе завршите со вашиот photoshoot, едноставно се тркалаат позадина за едноставни и лесно складирање!
Не заборавајте дека овие backdrops не може да се перат. но, имаме уште една водоотпорен платно backdrops.ве молиме контактирајте со нас, ако треба.Ве молиме запомнете дека секој монитор е калибриран поинаку. Бои може да биде малку поинаква во лице.
Ако вашата позадина се случува да браздата или навремено, лежат или висат стан на 24-48 часа.исто така, Топлина тоа со железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
Повратни информации
Ве молам оставете ме од 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку сте задоволни со тоа кога ќе добиете предмети. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас. Јас ќе одговори во рок од 24 часа и обидете се што е во моја моќ да reslove никакви проблеми.
Ви благодарам многу!

Подробности

Тип:
Спрей За Боядисана
търговска марка:
MEHOFOTO
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
f-1484
Стил:
Коледа
Материал:
Винил
is_customized:
Yes
Тънък:
Без отблясъци
5х7:
Винил
Размер (мм):
1500

Те също купуват с този продукт

Allenjoy фон за портретна фотосесия абстрактно дълбокото езеро син на стария майстор фон фотографско студио Photobooth Photocall

BGN 15.00 22.22

Напомена : позадина заграда не е вклучена Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио...

Новороденото снимки на фона на изкуството плат новородено снимки на фона на прекрасен фон писмо фон D-8090

BGN 9.00 14.40

За нашиот бренд HUAYI Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

Снимките фонове чисто бяло тухлена стена за душата на детето среди цифрова снимка фон студио подпори помещение fotografica

BGN 40.00

Краток ВоведОва е 5 ft*6.5 стапки(150 см*200 cm) позадина со општиот изглед на сликата, и сосема лесна, значи тоа е едно парче backdrops...

Allenjoy photography background Gold Line mirror Момиче Принцеса Curtain happy birthday photo studio photobooth високо качество

BGN 15.00 22.22

Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн...

Дюшеме снимки области изкуство тъкан выветрившиеся апликации фонове, за снимки, снимката на фона на D-8081

BGN 17.00 25.60

За нашиот бренд HUAYI Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

Новият RS-60E3, дистанционно освобождаване на затвора, камерата захранващ кабел, дистанционно управление за Canon 500d 450d 700D 650D 550D 60D 600d G1X/G15/G12 1000d

BGN 4.00 6.05

Нов РС60 E3 Далечински Shutter Ослободување Камера Далечински Контролер Кабелот За Canon 500d 450d 700 D 650 D 550 D 60 D 600d G1 X / G15 / G12 1000dКарактеристикиМожете да ја користите оваа shutter ослободување кабел за контрола на блендата лесно...

Коледен детски снимка фон за студио XT-6114

BGN 21.00 32.00

Внимание : Ве молиме прочитајте подолу предмети внимателно пред да нарачки , ви благодариме.1.Која слика е позадина ќе добиете : позадина ние продаваме е слика БЕЗ модел,и ние ќе произведе позадина со стандардна форма доколку нема посебни барања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку сте збунети околу тоа.2.Боја Несовпаѓање : Разликите во боја можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Ако не може да го прифати присуството на мало боја разлика, ве молиме да се разгледа купување.3.Позадина Облик : Ние ќе произведе backdrops според сликата форма (особено хоризонтална или вертикална) Ако нема посебни барања во пораката и цел.4.Кориснички кат големина или ѕид големина : Ако сакате да обичај форма на ѕидни и подни под случај на одредена големина , pleae остави белешка во ред .Ако нема посебни барања ние ќе произведе backdrops според сликата или стандардната форма.5.Долго време да се испорача некои земји : Тоа чини многу подолго време(12months) да брод пакет од кина некои земји како Пакистан,Kyrghyzstan,Мексико,Јужна Америка како Бразил / Чиле / Аргентина,Африка земји како Јужна африка,Ако не може да го прифати долго испорача време, ве молиме да се разгледа купување.Ви благодариме за разбирање , почитм совет 2 : Линк од Разликата во Цената што го Сочинуваат : Основен Материјал : Уметност Ткаенина(парична казна плетење,мека,малку тешко,тенка,лесна тежина ,неотсјај)Уметноста Ткаенина е најмногу saleable материјал, овој материјал е светлина, неводоотпорен, мало diaphanoПоради нерефлективен, тоа е погоден за внатрешна употреба.на пратката може да донесува укината метод, што ќе резултира во, до одреден степен, набори...

5 фута*6,5 фута (150 см*200 cm)снимки декори честит Рожден Ден на красивата торта за децата фон фотографско студио фон

BGN 52.78

Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,брчки слободни,повторна употреба)...

Дюшеме винил на фона на снимки чрез търг prop компютър публикува потребителски фон Floor-661

BGN 18.00 23.76

(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина Ве молиме контактирајте со нас)Материјал : Сликовно крпа, компјутерот печатен за реализам...

Allenjoy снимка фон Алиса червени рози шах часовник ключ приказка на фона фотографско студио, новият дизайн на камерата fotografica

BGN 15.00 22.22

За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

Розов фон на фотографска тема фантазия цветя фотографско студио фон за свети Валентин fundos para fotografia

BGN 26.00 31.98

Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен Фотографиите изгледаат како модел е всушност таму...

фон fotografico 1.5*2 м компютърно печатни снимка фон детска / сватбена фотография фон за фото студио

BGN 26.00 31.98

Услуги на клиентите Ние и ветуваме дека ќе ви понуди најдобар квалитет и задоволување на поуслуга Сите предмети што се продаваат се со најдобар квалитет меѓу сличните производи...

Професионален 3*5m Tye-Die муслиновый сватбен фон F22, fondali fotografici, на фона на фото студио, на фона на фото студио

BGN 54.00 60.80

Професионална 3*5m TyeУмре Муслин свадба Позадина F22 ,fondali fotografici,фотографски студио позадина, фото студио позадинаФункција : се Направени од издржлив муслин материјал Големина : ( може да се прилагоди ) 100% памук за да го апсорбира светлина и помогне да се елиминира одраз Сосема лесна; направени од едно парче на материја Машина перат; овозможи 58% за намалување Crimped по должината на рабовите за да се спречи солзи Светлинатежина Лесно да се свитка Спектар на избор за васПакување : секој px во ПП торба Specialy,имаме многу големини како што е подолу,pls остави порака кога ќе треба .Специјален дизајн : Повеќе бои за да изберете : Топло внимание : Бидејќи секоја позадина е бојата со рака, па на бои и сликата може да се разликува малку од делот прикажан во галерија слика.Исто така разликите во боја може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.

Момче фон Шеврон и ивица снимки на фона на тънка кърпа изкуство новородени снимки декори прекрасен фон D-8158

BGN 17.00 25.60

За нашиот бренд HUAYI Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

TRUMAGINE 3*2M зелен памук, Муселин фотографско студио фон фотографско студио екран професионална фотография подпори

BGN 30.00 40.78

Спецификации : Материјал : Памук муслинБои : зеленаОбјектот Големина : 2 * 3м / прибл.6.5*10 ftОбјектот Тежина : 0.8 kgAnswer : ___________________________ Note : Позадина стои не се вклучени.Карактеристики : Направени од Врвот одделение Памук НеТекстилни pollutantЛесна и Ткаење Површината, Трајни и Машина ПератOverlocked по 4слој за да се Спречи TearedРакав на едниот крај(6ft) овозможува лесно поставувањеНајпопуларните и Неопходни за Вашиот Фото СтудиоИдеален за Било која Портрет, Костим и Голем Објект ФотографијаБренд Нови во Кутија и е Подготвен да се Користи по Пристигнувањето Безбеден и ЕколошкиРод Џеб За Крстот Бар

Кейт Дигитален Печат Фотографско Студио Фон Ретро Тухлена Стена На Розови Цветя За Новородено Бебе Снимки Фон

BGN 54.00 54.38

Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,брчки слободни,повторна употреба)...

фотографско студио, цифрови фонове, за снимки на закрито на серия от снимки 2x3m фон винил тъмно син фон стени

BGN 16.00 19.18

парче парче парче парче парче парче парче парчеУслуги на клиентите Ние и ветуваме дека ќе ви понуди најдобар квалитет и задоволување на поуслуга...