• Ново
Коледен детски снимка фон за студио XT-6114

Коледен детски снимка фон за студио XT-6114

BGN 21.00
BGN 32.00
-34 %
В магазина

Брой продукти


Внимание :
Ве молиме прочитајте подолу предмети внимателно пред да нарачки , ви благодариме.
1.Која слика е позадина ќе добиете :
позадина ние продаваме е слика БЕЗ модел,и ние ќе произведе позадина со стандардна форма доколку нема посебни барања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку сте збунети околу тоа.
2.Боја Несовпаѓање :
Разликите во боја можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Ако не може да го прифати присуството на мало боја разлика, ве молиме да се разгледа купување.
3.Позадина Облик :
Ние ќе произведе backdrops според сликата форма (особено хоризонтална или вертикална) Ако нема посебни барања во пораката и цел.
4.Кориснички кат големина или ѕид големина :
Ако сакате да обичај форма на ѕидни и подни под случај на одредена големина , pleae остави белешка во ред .Ако нема посебни барања ние ќе произведе backdrops според сликата или стандардната форма.
5.Долго време да се испорача некои земји :
Тоа чини многу подолго време(1-2months) да брод пакет од кина некои земји како Пакистан,Kyrghyzstan,Мексико,Јужна Америка како Бразил/Чиле/Аргентина,Африка земји како Јужна африка,Ако не може да го прифати долго испорача време, ве молиме да се разгледа купување.
Ви благодариме за разбирање , почит
м совет 2 :
Линк од Разликата во Цената што го Сочинуваат :
Основен Материјал : Уметност Ткаенина(парична казна плетење,мека,малку тешко,тенка,лесна тежина ,не-отсјај)
Уметноста Ткаенина е најмногу saleable материјал, овој материјал е светлина, не-водоотпорен, мало diaphanous.Поради не-рефлективен, тоа е погоден за внатрешна употреба.на пратката може да донесува укината метод, што ќе резултира во, до одреден степен, набори. Но набори ќе исчезне колку што е навива со хартија кофа или пеглаат.што е најважно,тоа е економично.
Достапни за поголеми димензии како 8x8ft,8x10ft,10x10ft,10x15ft,10x20ft,sticked со делови(обично 2). но, не е лесна.
ние исто така имаме :
Платно (цена higer ,возен пратката ,ве молиме контактирајте ме ако сакате)
Материјал на Платно е релативно густа, што не е diaphanous или рефлексивни, во меѓувреме, бојата на производи произведени со тоа е најживописните поради слоеви односот помеѓу материјал дебелина и површината на производи, затоа, боја на Платно е релативно добра меѓу овие неколку материјали, обично, Платно е испорачуван тркалајќи.Големини за 5x10ft,5x7ft,5x5ft,4x6ft
кликнете "Купи Сега" за да купите директно
ве молиме контактирајте ме со кликнување на "Контактирајте Сега" кога прилагодена големина или боја или слика
општо земено,ние ќе испрати пакет почитувани купувачи од кина поштенски изразуваат(во рамките на 7days)/ Fedex /DHL или побрзо како UPS-от.

Подробности

Размер (мм):
150x220cm, 180x250cm, 250x300cm, полиестер 5x7ft
Пакет:
ДА
търговска марка:
ХУАЙИ
Номер На Модела:
Д-905, д-662
Стил:
Деца
Материал:
тънък винил
Тип:
компютърен печат

Те също купуват с този продукт

Тънък Винил снимка плат компютърни печат детска фотография декори Коледни теми фон за фото студио ST-737

BGN 24.00

Профил на производот : Материјал : винил и Оксфорд ткаенинатип : дигитално печатењеКарактеристики : Тенок, лесен и пренослив,unwashble, Светлина absorbant , Нерефлективен не џеб,лесна, компјутерот печатен за реализамЗа : свадба, возрасни, деца, празник партија, комерцијална работа, реклама екранот итн.Ние може да го прилагодите големина за вас, а ние имаме Винил крпа и Оксфорд ткаенина овие два квалитети, ако сте загрижени за Винил крпа ќе браздата, погледнете во Оксфорд, тоа мора да биде за васВид потсетник : Укината превозот за слободни.но, тоа може да биде валани брод со хартија цевка,така, без брчки,ако можете да платите дополнителни превозот цена...

Тънък винил фон за снимки настройка на новороденото студиен фон дигитален печат фон дюшеме-637

BGN 21.00 30.37

(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина Ве молиме контактирајте со нас)Материјал : Сликовно крпа, компјутерот печатен за реализам...

Kate Red Customize Коледа Photo Backdrops Christmas Tree Camera Fotografica Snowman Photocall Backgrounds for Photo Studio

BGN 27.00 29.92

Реална екранотБренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер материјал(памук).Ние постојано ќе се разбере потребите на клиентите и да го направите најдобриот позадина крпа.Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим.Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн.Ние може да се според желбите на побарувачката за да се дизајнира уникатен производ позадинаАко ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или email.Молиме забележете : Материјал : микрофибер (дебела крпа,памучна крпа)1 .Секое парче од позадина ќе имаат џеб, pocket е бесплатен,тоа е лесно да се откажам,може да advoid набори.2.Максимална лесна ширина на 300cm;3.Ќе добиете само во позадина без да застане.4.Сите backdrops ќе бидат испратени од страна на укината,бидејќи со подебел материјал без длабоки брчки проблем.Ако ви треба други големина,се чувствуваат слободни да контакт со мене.1...

Дюшеме снимки области изкуство тъкан выветрившиеся апликации фонове, за снимки, снимката на фона на D-8081

BGN 17.00 25.60

За нашиот бренд HUAYI Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

Снимка фон печат на винил банери за Сватба парти фон Оксфорд плат и с винил фон S-1239

BGN 12.80

Материјал : Мат Оксфорд ТкаенинаМатеријал Тежина : 160 G / МЕТРИ.тип : Топлина трансфер печатењеКарактеристики : Компактен и Лесен Лесна (едно парчедо 10ft X200ft) Машина Перат и Фен безбедно 720 dpi печатењебрилијантни бои Издржлив и Силен Nonрефлективен УВ заштитен, Вода заштитени Слободни Grommets или Пол џебови(ве молиме да ни кажете што ви треба) Добро за шоу,фотографија позадина, црвениот тепих настан или роденден...

Allenjoy фотографска снимка background happy New year рибка blue fireworks night children photography Backgrounds for photo Studio

BGN 15.00 22.22

Allenjoy фотографски фото позадина среќна Нова година винил сина огномет ноќ деца фотографија backdrops за фото СтудиоНапомена : Производот без заграда или реквизити.Тенка винил материјал големина спецификација : 1)Тенки винил материјал кој најмногу ќе одговара на големината(дојде во едно парче,без споеви)2) Тенки винил материјал големи Димензии(дојде во 24 парчиња,се чини помеѓу различни парчиња)Голема големина тенка винил позадина дојде во 24 парчиња,само како оваа слика покажува ↑ Ние се користат двојно двострано лента спојување нив,кога ќе го добиете производот,можете директно да ги користите...

TRUMAGINE 3*2M зелен памук, Муселин фотографско студио фон фотографско студио екран професионална фотография подпори

BGN 30.00 40.78

Спецификации : Материјал : Памук муслинБои : зеленаОбјектот Големина : 2 * 3м / прибл.6.5*10 ftОбјектот Тежина : 0.8 kgAnswer : ___________________________ Note : Позадина стои не се вклучени.Карактеристики : Направени од Врвот одделение Памук НеТекстилни pollutantЛесна и Ткаење Површината, Трајни и Машина ПератOverlocked по 4слој за да се Спречи TearedРакав на едниот крај(6ft) овозможува лесно поставувањеНајпопуларните и Неопходни за Вашиот Фото СтудиоИдеален за Било која Портрет, Костим и Голем Објект ФотографијаБренд Нови во Кутија и е Подготвен да се Користи по Пристигнувањето Безбеден и ЕколошкиРод Џеб За Крстот Бар

Кейт Снимка фон Нова година на фона на фойерверки фойерверки деца фонове новородено парти снимка за фотоколла на рождения ден на детето

BGN 47.98

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

Allenjoy фон за портретна фотосесия абстрактно дълбокото езеро син на стария майстор фон фотографско студио Photobooth Photocall

BGN 15.00 22.22

Напомена : позадина заграда не е вклучена Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио...

Kate Graffiti Wall Photography Backdrops 300cm back to the 90S ' Fashion Art Studio Background background Holiday Party background

BGN 44.00 47.98

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер материјал(памук).Ние постојано ќе се разбере потребите на клиентите и да го направите најдобриот позадина крпа.Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим.Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн.Ние може да се според желбите на побарувачката за да се дизајнира уникатен производ позадинаАко ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или email.Молиме забележете : Материјал : микрофибер (дебела крпа,памучна крпа)1 .Секое парче од позадина ќе имаат џеб, pocket е бесплатен,тоа е лесно да се откажам,може да advoid набори.2.Максимална лесна ширина на 300cm;3.Ќе добиете само во позадина без да застане.4.Сите backdrops ќе бидат испратени од страна на укината,бидејќи со подебел материјал без длабоки брчки проблем.Ако ви треба други големина,се чувствуваат слободни да контакт со мене.1...

Новият RS-60E3, дистанционно освобождаване на затвора, камерата захранващ кабел, дистанционно управление за Canon 500d 450d 700D 650D 550D 60D 600d G1X/G15/G12 1000d

BGN 4.00 6.05

Нов РС60 E3 Далечински Shutter Ослободување Камера Далечински Контролер Кабелот За Canon 500d 450d 700 D 650 D 550 D 60 D 600d G1 X / G15 / G12 1000dКарактеристикиМожете да ја користите оваа shutter ослободување кабел за контрола на блендата лесно...

Хоризонтална Великден художествена тъкан карикатура снимки декори фон за фото студио новородено или вътрешен портрет XT-3756

BGN 17.00 25.60

За нашиот бренд HUAYI Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

HUAYI 5x10ft( wall 2m floor 1m) Vintage Wooden Floor background photography Backgrounds Newborn Photo Studio Prop background XT-3793

BGN 31.00 48.00

~Добредојдовте на нашата продавница~ Ние сме професионални фотографија позадина производителот.Нашето главно backdrops за Доенчињата,Децата,Возрасни,Семејство,Свадба Фаза,Роденден&Празник Партија,Торта&Храна фотографија.Ние се стремиме да обезбедиме највисок квалитет, одлична услуга и неверојатно најниска цена за вас.Ако имате било какви прашањаplz се чувствуваат слободни да convo нас, и ние ќе среќно ви одговори во рок од 24 часа.МатеријалУметноста Ткаенина е најмногу saleable материјал, овој материјал е светлина, неводоотпорен, мало diaphanoдруги, од нерефлективен, која епогоден за внатрешна употреба...

Горещи продажбите на Морски плаж арт плат фотографско студио декори PC оцветени новородено фон на стената на студиото подпори XT-3665

BGN 17.00 25.60

За нашиот бренд HUAYI Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

Новороденото фон 200X300 см дървени фото студио фонове baby fotografie achtergrond

BGN 16.00 19.18

Услуги на клиентите Ние и ветуваме дека ќе ви понуди најдобар квалитет и задоволување на поуслуга Сите предмети што се продаваат се со најдобар квалитет меѓу сличните производи...

Кейт Да Персонализирате Фона На Снимка На Жълто Счупени, Пукнати Тухли Рожден Ден На Снимките Фонове За Деца J01132

BGN 54.00 54.38

Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,брчки слободни,повторна употреба)...

Моющийся Памук, Полиестер, Фон Дюшеме Дигитален Печат Новородени Декори За Фото Студио D-7622

BGN 20.00 32.00

За нашиот бренд HUAYI Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...