• Ново
10x10ft ръчно рисувани муслиновый фон-фон, стара дървена врата цветни фотографии декори сватба, персонално обслужване K6234

10x10ft ръчно рисувани муслиновый фон-фон, стара дървена врата цветни фотографии декори сватба, персонално обслужване K6234

BGN 134.00
BGN 140.80
-5 %
В магазина

Брой продукти

Добредојдовте на FOTOKEEN ФОТОГРАФИЈА Продавница ,постојат многу различни стилови на фотографска опрема за продажба!!!!!!!!!
10x10ft Страна се насликани Муслин позадина позадина, застарена дрво вратата цвет фотографија backdrops свадба,обичај услуга K6234
Функција : Големина : може да се прилагоди Модерното Печатење лесна Муслин Фото Позадина Секоја позадина е рачно насликани, што секој една единствена Светлина-тежина и лесно да се свитка & продавницата Додава флексибилност за секој сет-up Вклучува пораби во род џеб за лесно монтирање да позадина стојат
Се истакна :
1,Мулти-стилови за избор
2,Големина може да се прилагоди
3, се Користи за : студио за снимање, се облекуваат снимање, свадба снимање портрет снимање, 4,пет снимање, реклама, birthday (роденден)/семејството партија и внатрешна/надворешна портрет, итн.
Пакување : секој px во ПП торба
За НАС : Ние сме Производител на Фотографијата во позадина, кој има 10 години искуство во оваа индустрија.На тој начин, ќе се обезбеди разумна цена, со висок квалитет, најдобра услуга, брз време на испорака за вас. На секое прашање ,само оставете порака и ние ќе се обидеме потрудиме да помогне во секое време .
Топло внимание :
1, Бидејќи секоја позадина е бојата со рака, па на бои и сликата може да се разликува малку од делот прикажан во галерија слика. 2,Позадина во боја може да се фаќа за исклучување малку време се користи како резултат на рака слика процес. Не се мијат или хемиско чистење на овие backdrops. 3,За 10'x20' не-обичен backdrops, на сликата прикажани покажува на врвот половина од позадина во повеќето случаи. Остатокот од позадина е подот капка која е насликан во појавување помеша бојата на остатокот од позадина. Specialy,имаме многу големини & сликите како што е подолу,pls остави порака кога ќе треба .

Подробности

Размер (мм):
10X10ft, 10X12ft
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
К6234
търговска марка:
ФОТОКИН
Материал:
Муселин
Стил:
Етап
Тип:
Ръчно Рисувани
Размер:
Смогите да бъде индивидуално
is_customized:
Yes
Тип:
ръчно рисувани естествен живописен фон

Те също купуват с този продукт

RC-6 IR дистанционно управление за Canon EOS Rebel 5D Mark II 7D, 60D 600D 550D 400D, 450D

BGN 2.00 2.16

Функција : 1.Далечински управувач РК6 може да биде ослободен од пред камерата shutter далечински камера операција, оперативни радиус од околу 10 метри.2.Во прилог на блендата копче на далечинскиот управувач, но, исто така, се зголеми "ослободување на блендата" и "2 секунди тајмерот за да го ослободи shutter" switch веднаш, за да се постигне брзо префрлување shutter ослободување на владата.3.РК6 Користи далечинскиот управувач модел за "CR2025" копчето батерии, секоја батерија целосна моќ за да биде во можност за 6000 пати сигнал на пренос со камерата.4.Во собирањето на пријатели се одржа од една групна фотографија, со цел да се избегне сценографијата фотографија сцена како што се jitter генерирани, може да игра голема улога.Инструкции : 1.Пред употреба, треба да го исклучите батеријата прегради во транспарентна пластика изолација.2.Машина сама по себе не праша за далечинска контрола на владата.3.Ќе далечинскиот управувач далечински управувач примање на прозорецот на камерата копче од предната страна на камерата, тоа можат да го контролираат камерата автофокус.4.Далечинскиот управувач е најдобар Агол на објективот позитивни + правото мерка 30 степени, а е исто како и оригиналниот далечински управувач, може да't гаранција други агли.5.Ефективна растојанието : што се однесува до 10 метри (не се отсечени)...

Capisco Великден фон Happpy великденски яйца, пролетни цветя размазване светло зелена трева детска фотография фон професионален

BGN 12.00 19.18

Нашиот бренд Capi Sco Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за доенчињата,децата, возрасните лица,празници,родендени,свадби итн...

KATE Photography Backdrops Коледа Фона Bokeh Glitter Photography Фона Sparkle Bokeh Backdrops детски фон

BGN 47.98

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

Laeacco Study Лавица За Книги Arch Window Baby Photography Backgrounds Винил Фон За Снимки, Потребителски Среди Подпори За Фото Студио

BGN 10.66

Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 10ft / 3М ќе бидат поврзувани заедно со 2 или повеќе делови...

Godox DM-16 безжичен студиен спусъка на светкавица на предавателя 16 канала, идеален за Godox DM-16 за Falsh DSLR фотоапарат

BGN 14.00 14.38

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Godox DMR16 Безжична Студио Флеш Предизвика Предавателот 16 Канали, Погоден за Godox СМ16 за Falsh dslr фото КамераКарактеристики : Долго растојание, полн спектар на бариера слободни предизвика флеш strobes и батерија светло.Примачот, ќе се користат со наизменични струја.Тоа се постигнува брз одговор под напредни MCU контрола.Тоа може да ги задоволи потребата на синхронизација на блиц за било друга shutter камера.Погоден за Godox СМ16 флеш активирањето.Спецификации : Модел : Godox СМ16Примачот Напојување : AC 100240 V, 50 / 60 HzPC Кабелот Џек : Φ6.35mm / Φ3.5mmОтворено Работење на Далечина : ≤30m (Отворен простор)Внатрешна Работа на Далечина : ≤20 милиони (Отворен простор)Синхронизација на Брзина : 1 / 200sОбјектот Големина на : 7.2 * 5.9 * 3.4 cm / 2.8 * 2.3 * 1.3 воОбјектот Тежина : 102.5 g / 3.6 озПакет Големина : 8.5 * 5.7 * 17.3 cm / 3.3 * 2.2 * 6.8 воПакет Тежина : 172g / 6.1 озПакет Листата : 1 * Godox СМ16 Предавателотdianxiaobao_3dianxiaobao_4

Laeacco Абстрактен Гръндж Наклон Плътен Тъмен Портрет На Фотографски Фонове Индивидуални Снимки, Фонове За Фото Студио

BGN 6.00 6.38

Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 10ft / 3М ќе бидат поврзувани заедно со 2 или повеќе делови...

Луната и звездите снимки декори новородени индивидуални компютърни печатни фон 5X5ft F-2275

BGN 12.00 15.98

Спецификација : ■ 100% сосема нов и висок квалитет ■ Материјал : крпа(Винил Материјал) ■ Боја : како на сликата покаже ■ Големина : 150cm* 210cm (W*L) ■ За професионална фотографија или партија, богата сцена, може да се променат во секое време ■ боја на позадината е јасна, убава, има одредени уметнички ефект ■ Виткање, мала тежина, мали окупираниот простор, лесен за складирање и за носење ■ Објекти ќе бидат светлина и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина поддршка ■ Помош на серија на високотехнолошки дигитални производство на опрема внимателно направени дигитални слики инкџет слики Пакет се Вклучени : ■ 1x Фотографија Позадина Забелешка : ■ Со цел да се олесни транспорт и пакување, ќе биде укината крпа позадина пратки, што резултира во creased; ■ не грижете се, не влијаат да се користи, метод за обновување, како што следува : ■ 1...

Laeacco Spring Green Grass Tree Way Children Scenic Photography Backgrounds Индивидуални Фотографски Фонове За Фото Студио

BGN 6.00 6.38

Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 10ft / 3М ќе бидат поврзувани заедно со 2 или повеќе делови...

Capisco bookshelf модерен интериор и живописна тъкан индивидуални снимки на фона на фона студио подпори

BGN 12.00 19.18

Нашиот бренд Capi Sco Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за доенчињата,децата, возрасните лица,празници,родендени,свадби итн...

Laeacco Коледа Нова Година Начало Декор Веранда Живописни Снимки, Фонове Винил Цифрови Декори, Реквизит За Фото Студио

BGN 10.00 11.18

Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 10ft / 3М ќе бидат поврзувани заедно со 2 или повеќе делови...