• Ново
30 * 40*10 см 20pcs високо качество на 13 вида цветни тъкани торби пазарска чанта с дръжка за чанта за дрехи

30 * 40*10 см 20pcs високо качество на 13 вида цветни тъкани торби пазарска чанта с дръжка за чанта за дрехи

BGN 35.00
BGN 47.98
-27 %
В магазина

Брой продукти

1.Прилагодување A. Една Боја Логото печатење, MOQ : 100pcs,печатење задолжен : US$20 Слободни печатење ако количеството стигнат до 300 парчиња Б. Muti-печатење во боја,големина,материјал,боја custiomization подобар контакт со мене. C. Прилагодување процес : (1)ги Информира кој вид на custiomization да се добие MOQ и цитат (2)Испрати desi gn од ПИ,CDR..,ќе се добие desi gn да се потврди пред производство 2.Испорака Празни торби : 2-3 дневна Customiztaion : 3-7days по потврди дизајн.
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме помогнете да ја напушти
"Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе примите
вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.Однапред ви благодариме.
-Ако не сте задоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте
нас и да ни даде можност да се најде решение ви Благодариме

Подробности

Тип Елемент:
Пазарски Чанти
Състав На Материала:
нетканая пазарска чанта
Стил:
Модни модели
Спад Каишка:
10см
търговска марка:
JCPAL
Основен Материал:
Найлон
Тип На Затваряне:
ред
Номер На Модела:
Baoqi-01
Вид На Модела:
Пейсли
персонални:
ДА
Размер:
30*35*8CM

Те също купуват с този продукт

Dispalang Сладко Bird Пет Printing Thermal Lunch Bag For Girls Boys Colorful Parrot Animal Portable Insulated Cooler Bag Lunchbox

BGN 30.00 44.64

Dispalang Симпатична Птица Милениче Печатење Термички Ручек Кеси За Девојки И Момчиња Шарен Папагал Животинско Преносни Изолирани Кулер Торба LunchboxСпецификите InstroductionРучек Торба,Кулер ТорбаВисок Квалитет на 3 D ПечатењеПолиестер,ЕВА,ЈП ПамукМал шише за вода џебПрилагодливи рамо ремениЕкоПријателски материјалиТорба големина : 25x19x8 CMПреносни големина,лесно да се носатДвојно Патентите10 боиПочитувани Купувачи : Ако овие ручек кеси не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите ручек кеси.Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.Само пратете ни слика со висока резолуција можеби повеќе од 1 MB, во Jpg формат.Можете да поставите цел на овој производ подолу.Повеќе Производи Вас Нека Го Изберете!

Професионален преносим 36 38 39 40 41inch акустична китара калъф народна балада за бас китара концерт чанта лека раница корица концерти

BGN 68.78

Здраво,драг пријател.Добредојдовте да ја посетите нашата продавница.Ќе имаме бизнис патување во бангладеш од Февруари.26 до Март 4 .Не можевме да организира пратка за време на нашиот бизнис патување,ние сме ценети за вашето трпение чека и љубезно разбирање.Најдобри желби за вас.Материјал : 600 D водоотпорен оксфорд ткаенина40 / 41 инчи кеса димензии : должина 109cm,ширина 42cm,дебелина 12cm,нето тежина : 1.15 килограми38 / 39 инчи кеса димензии : должина 101cm,ширина 39cm,дебелина 12cm,нето тежина : 1.065 килограми36 инчи кеса димензии : должина 97cm,ширина 36cm,10cm дебелина,нето тежина : 0.95 килограмиВнатре структура : 8mm EPE shockproof

Преносим шарени обяд чанта за деца жени топлинен охладител кутия за храна контейнерът Мъкна водоустойчив хранително-hangbag за пикник пътуване училище

BGN 12.00 15.33

[Материјал] : Оксфорд [Боја] : Зелена,Сина,Црвена [Производ] : 1 Pcs Ручек Торба [Size] : 19.5 cm x 13.5 cm x 14.5 cm(7.68 инчен x 5.31 инчен x 5.71 инчи)Answer : ___________________________ Note : производи се рачно мерење, мала грешка, тоа е нормално.Како екранот и снимање агол е различен, малку боја разлика може да не се целосно да се избегнуваат.

(1000 бр./лот) размерът на W25xH32x12cm потребителски логото на хартиен носител чанта

BGN 960.00

Обичај Kraft хартиена кеса логото1)Треба Празно хартиена кеса без лого,ве молиме изберете ( Празна торба ) да се одржи ред;2)треба торба со 1 боја логото, ве молиме изберете ( со 1 боја логото )да се одржи ред;3)треба торба со 2 бои, ве молиме, изберете ( со 2 бои на логото )да се одржи ред;4 треба торба со шарени логото , ве молиме изберете ( со шарени логото )да се одржи ред;5)ве Молиме да ја напушти цел порака за торба боја треба,инаку ние ќе се направи за испорака од страна на случаен избор;6)ве Молиме проверете ја големината одговара за вашиот производ или не пред ставање ред;7)прилагодено лого торба процесирање на нарачката време е 7 работни дена,ве молиме да се прошири процесирање на нарачката време да биде 10 дена.Која боја ви се сакаат да се ? ве молиме leavae цел порака за торба боја треба.За иста кеса, четири стандардна големина на располагање,ве молиме кликнете на големината што треба да се одржи ред(со лого)(со лого)(со лого)Прилагодено лого торба слика за повикување самоПразна хартија шопинг торба покажува

Winmax 2017 New Arrive colorful Insulated Lunch Bag Portable keep Food Safe warm Big Thermal Cooler business launch Box училище

BGN 11.00 16.24

Winmax 2017 Нови Пристигне шарени Изолирани Ручек Торба Преносни да ги задржи на Храната Безбедно топло Голема Топлинска Кулер бизнис стартувај Кутија училиште

80 бр./лот неопренови къси притежателите на охладители лед изолирани бирени кутии охладител капачка на бутилка охладител за вино бирени кутии храна ресторант

BGN 195.20

Спецификации На Stubby Носителот Може Да Ладилници1 : Neoprene Водоотпорен Материјал Стандардна Големина : внатрешна Кол 6.3 cm *10.5 см ВисинаПрирачник за мерење на грешка 0.1 см0.3 цм2 : Item&Логото Боја : Било Pantone Бои Може Да Се Избере3 : Свила екран Печатење / Сублимација, Логото за Печатење Во Една Боја Две Бои, Многоцветни Или Целосно Завиткан Околу Печатење .4 : Секој Објект за пакување Сам Во ТетрапакЦел Чекори : 1 : Оставете Порака Испрати Вашето Лого За Нас (Ние Ќе Ви Одговори Што Многу Наскоро)2 : Според Вашето Лого Ќе Се Направи Уметничко Дело За Вас Одеднаш3 : Откако Ќе Се Потврди Уметнички Дела Ќе Се Направи Нарачка ОнлајнЗа Сите Други Прашања Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас​Превозот За Може Или Шише Носители За повикување само (специјални ситуации предмет на вистинските превозот време) Секој Кулер Поединечно Завиткани Во Пластична КесаЗаврши ПакувањеОбичај Австралија Stubby Носителите На Пивско Шише Носителот Може Да Кулер ТорбаПовратни Информации : Нашата Stubby Ладилници Добие Позитивен Високиот Оценува Цело ВремеMulticolor За ОпцијаЗабелешка : Поради светлината и компјутерски монитори може да биде боја на разликатаВнимание : 1 : Ако Треба Да Плаќаат Никакви Давачки Во Сопствени Или Данок На Додадена Вредност Кога Ќе Добиете Предмети , Купувачот Е Одговорен За Трошоците .2 : Прилагодено Лого Предмети Без Врати,Ако Се Врати Купувачот Е Одговорен За Плати Задниот Товарен3 : Било Кој По Продажбата На Проблеми Контактирајте Со Нас На Прво Пред Спорот,Ние Ќе Се Обидеме Да Го Реши .Ние Цениме Дека Ќе Го Напушти Висок Фалат Со 5 Ѕвезди Позитивни Коментари После Имаш Предмети И Тие Се Убави ...

200 бр. / лот индивидуален лого чанта памук жени пазарска чанта ежедневна обичайна природа памук canvas чанти за рамо не с цип

BGN 936.00

Внимание Ве МоламНа овој линк цена само за торба големина во 31*36cmПечатење на лого во една боја ,на една страна од кесатаАко Има Било Какви Прашања Pls Слободно Испратите Порака На Нас , Ние Ќе Ви Одговори Што Е Можно Поскоро .​Забелешка : 1 : Ако Треба Да Плаќаат Никакви Давачки Во Сопствени Или Данок На Додадена Вредност Кога Ќе Добиете Предмети , Купувачот Е Одговорен За Трошоците .2 : Прилагодено Лого Предмети Без Врати,Ако Се Врати Купувачот Е Одговорен За Плати Задниот Товарен3 : Било Кој По Продажбата На Проблеми Контактирајте Со Нас На Прво Пред Спорот,Ние Ќе Се Обидеме Да Го Реши .​Ние Цениме Дека Ќе Го Напушти Висок Фалат Со 5 Ѕвезди Позитивни Коментари После Имаш Предмети И Тие Се Убави ...

Dispalang Galaxy Lunch Bags for Children School Small Insulated Lunch Cooler Bags Boys Lunch Container Kids Pincic Meal Food Bag

BGN 27.00 41.58

Dispalang Галакси Ручек Кеси за Деца на Училиште Мали Изолирани Ручек Кулер Кеси Момчиња Ручек Сад Деца Pincic Оброк Храна ТорбаПочитувани Купувачи : Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.

(500 бр./лот) размерът на W32xH26xD12cm на Едро кафяв крафт хартиена торбичка с логото на марката е отпечатана

BGN 640.00

Обичај Kraft хартиена кеса логото1)Треба Празно хартиена кеса без лого,ве молиме изберете ( Празна торба ) да се одржи ред;2)треба торба со 1 боја логото, ве молиме изберете ( со 1 боја логото )да се одржи ред;3)треба торба со 2 бои, ве молиме, изберете ( со 2 бои на логото )да се одржи ред;4 )торба со шарени логото ,минимална цел количество треба да се 1000pcs , ве молиме контактирајте со нас за да добиете потврди цена;5)ве Молиме да ја напушти цел порака за торба боја треба,инаку ние ќе се направи за испорака од страна на случаен избор;6)ве Молиме проверете ја големината одговара за вашиот производ или не пред ставање ред;7)прилагодено лого торба процесирање на нарачката време е 7 работни дена,ве молиме да се прошири процесирање на нарачката време да биде 10 дена.Која боја ви се сакаат да се ? ве молиме leavae цел порака за торба боја треба.За иста кеса, четири стандардна големина на располагање,ве молиме кликнете на големината што треба да се одржи редПрилагодено лого торба слика за повикување самоПразна хартија шопинг торба покажува

Изолирани топлинна обяд чанта за ученици животни кон 3D печат, кутия за обяд кръст на тялото чанта за пътуване храните чанта

BGN 27.00 41.58

Почитувани Купувачи : Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.Само пратете ни слика со висока резолуција можеби повеќе од 1 MB, во Jpg формат.Можете да поставите цел прв тогаш ние ќе се прилагоди на крајната цена пред да плаќаат за тоа.

Стилен преносим Оксфорд плат обяд чанта топла храна за пикник на обяд чанта дами мъже мъже беседка обяд бокс чанти

BGN 13.81

Опис на производот: Материјал : Оксфорд , Пакетот Вклучува : 1* ручек торба, Ние сите знаеме дека придобивките од доведување на нивниот ручек на работа или во училиште...

Жените Оксфорд двоен слой охладител обяд чанти изолирани твърди топлинна ланчбокс храна чанта за пикник охладител Мъкна чанти за мъже

BGN 22.00 26.96

Производ : ручек торбаМатеријал : Оксфорд ткаенина 600 DОбвивка Материјал : 10мм Zhenzhu MianБоја : црвена...

Coloranimal 4 стил тийнейджър момиче мода Drawstring чанти за дами Червена Роза цветен принт раница жизненост Feminina чанта за съхранение

BGN 11.00 19.18

За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прилагодите; Pls ни ги испратите сликите што сакате да ја испечатите, Нашата дизајнерка ќе направи вашите дизајни за вас и нека ви се провери во рок од 12 дена; Откако ќе проверите,ве молиме да се одржи редот во линкови ние испратени до вас и заврши на плаќање; Обично ќе брод надвор од 5 работни дена откако ќе се плати,pls се разбере.За Пад на Превозот и трговија на Големо Ние обезбеди пад на превозот и трговија на големо serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава; Ние ќе брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Ау за пад на превозот; се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас; За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.За Плаќање и Испорака во моментот можете да платите користејќи Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер...

30 * 25*8 см, 50 бр. / лот за многократна употреба, опаковки, чанти с екологично чисти нетъкани пристройки торби рамо чанти с пластмаса

BGN 43.00 55.20

1.Прилагодување A Една Боја Логото печатење, MOQ : 200pcs,printinting задолжен : Слободни печатење ако количеството стигнат до 500pcs Б...

(3000pcs/lo)t е размерът на W18xH35cm обичай полипропилен PP non тъкана торбичка drawstring с отпечатана Слово на компанията

BGN 2224.00

drawstring торба големина W18x H35cm,со две бои на логото отпечатени на една страна.Големината не одговара за вашиот requierement?Ни испратите конкретни торба детали,(торба големина, торба количина, печатење на логото датотека),ние може да се направи кориснички торба со вашето логоТорба боја можете да изберетеКориснички торба со логото за референцаВи благодариме за посетата на мојот продавница,Ненси топло добредојде назад тука.

Чанта за доставка на храна за пица или торта, или сок гореща чанта за доставка на пица термоизолация стил 42*25 * 23км. витхсуппорт

BGN 207.87

Грижа и ОдржувањеОваа пица торба може да се мијат во машина ниска tempratures на торби што треба да се мијат со не оштетување на растворувачи, не чистење на уметнички дела execssively...

25 * 30 см, 20 бр / много високо качество на цвят дръжки на тъкани торби подарък чанта потребителски лого покупка на тъкани торби

BGN 17.00 22.38

1.Прилагодување A Една Боја Логото печатење, MOQ : 200pcs,printinting задолжен : Слободен печатење ако количеството стигнат до 500pcs Б...

INSTANTARTS Cat-Pad печат на платно голяма пазарска чанта ежедневно бельо чанта наплечная чанта дамска чанта плажна чанта на тъканта чанта

BGN 14.00 20.78

За Нас 01 Нашиот бренд е INSTANTARTS,нашите основни и е Прилагодена на Вашиот Живот 02 да го Прилагодите вашиот живот,креативни вашите сопствени дизајни...

8101213 djembe bag дебела противоударная Африка барабан чанти дайре раменете назад водоустойчив инструмент пакет безплатна доставка

BGN 128.00

Здраво,драг пријател.Добредојдовте да ја посетите нашата продавница.Ќе имаме бизнис патување во бангладеш од Февруари.26 до Март 4 .Не можевме да организира пратка за време на нашиот бизнис патување,ние сме ценети за вашето трпение чека и љубезно разбирање.Најдобри желби за вас.Големина детали како следново : Предмети Горниот дијаметар на Дното дијаметар висока 8 инчен торба 28.5 cm 19cm 42cm 10 инчен торба 31.5 cm 21cm 48.5 cm 12 инчен торба 36cm 22cm 59.5 cm 13 инчен торба 40cm 25cm 64.5 cmна високоодделение дебели универзална 61 копче на тастатурата торба двојно назад водоотпорен пијано орган покрие самострел стрелка кеси бесплатен превозот САД$ 86.00 / парче76 копче orgatron задебелување плус памук торба општи тастатура торба двојнорамо тастатура пакет поставите парчеКларинет мека торба преносни кларинет музички инструмент торба ompact торба кларинет торба e13a парчеA11 orgatron торба 61 клучни задебелување двојно двострано општи водоотпорен тастатура торба бесплатен превозот САД$ 60.00 / парчеVoder торба тастатура торба voder торба двојнорамо назад voder торба парчеЕдно парче рог музички инструмент пренослива торба покрие задебелување на сунѓерот цевка торба рог торба бесплатен превозот САД$ 76.00 / парче38 39 класична гитара торба случај антиштракаат класичната торба водоотпорен задебелување двојно двострано класична гитара торба парчеOxford труба Мал инструмент пакет Мал ранец професионални Мали торби задебелување на сунѓерот чантата Мала торба бесплатен превозот САД$ 31.00 / парче

Професионален преносим елегантен 4 ключ alt тенор тръба пакет дебел водоустойчив тромбон мека живо чанта euphonium калъф с каишка

BGN 143.98

Здраво,драг пријател.Добредојдовте да ја посетите нашата продавница.Ќе имаме бизнис патување во бангладеш од Февруари.26 до Март 4 .Не можевме да организира пратка за време на нашиот бизнис патување,ние сме ценети за вашето трпение чека и љубезно разбирање.Најдобри желби за вас.Боја : balckГолемина на : 85*29*10.5 cmМатеријал : 1200 D водоотпорен оксфордСтруктура : вклучени 15mm висока густина пена, 2mm еластична гума8"и 10"12"13"djembe торба дебели shockproof африка тапан кеси tambourine рамениците назад водоотпорен инструмент пакет за слободни shippin парчена високоодделение дебели универзална 61 копче на тастатурата торба двојно назад водоотпорен пијано орган покрие самострел стрелка кеси бесплатен превозот САД$ 86.00 / парчеVoder торба тастатура торба voder торба двојнорамо назад voder торба парчеA11 orgatron торба 61 клучни задебелување двојно двострано општи водоотпорен тастатура торба бесплатен превозот САД$ 60.00 / парче76 копче orgatron задебелување плус памук торба општи тастатура торба двојнорамо тастатура пакет поставите парчеКларинет мека торба преносни кларинет музички инструмент торба ompact торба кларинет торба e13a парчеКвалитетот alto sax торба shockproof водоотпорен перница e saxophone medianly општи двојно ранец бесплатен превозот САД$ 91.00 / парчеЕдно парче рог музички инструмент пренослива торба покрие задебелување на сунѓерот цевка торба рог торба бесплатен превозот САД$ 76.00 / парче38 39 класична гитара торба случај антиштракаат класичната торба водоотпорен задебелување двојно двострано класична гитара торба парчеOxford труба Мал инструмент пакет Мал ранец професионални Мали торби задебелување на сунѓерот чантата Мала торба бесплатен превозот САД$ 31.00 / парчеПреносни 41" Водоотпорен гитара Свирка Торба футрола за квалитет на таложење торба балади антиштракаат двојно двострано акустична гитара торба парчеКвалитетот alto sax торба shockproof водоотпорен перница e saxophone medianly општи двојно ранец бесплатен превозот САД$ 91.00 / парче

THINKTHENDO 10шт за многократна употреба найлонова чанта, охладител за съхранение на хранителни продукти лед гел пакети кубчета

BGN 2.00 2.86

10 PCS Обновливи Пластична Торба Ладилник За Складирање на Храна Мраз Гел Пакети КоцкиОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : PE,Смола Големина : 200ml : 15.5x10cm / 6.1x3.94" 400ml : 19.5x12cm / 7.68x4.72" 600ml : 23.8x12.5cm / 9.37x4.92"(приближно) Боја : Како Слики Количина : 10 Компјутери Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет...

(10 бр/лот) водоустойчив прозрачен прозрачен козметични търговски чанта PVC

BGN 22.72

Трговија на големо транспарентен јасно PVC кеса,која торба се користи за шопинг торба, козметички торба, подарок торба, реклама торба итн.10 стандардни големини торба во достапни ,differnt боја опција се покажува differnt торба големина , ве молиме м easure вашиот производ големина и да го изберат правото големина торба за вашиот производ.

25*30 см, 20 бр/лот Поли тъкани торби продукти от Китай, нетъкан материал екологично чист чанта на едро подарък пакети за многократна употреба

BGN 17.00 22.38

1.Прилагодување A Една Боја Логото печатење, MOQ : 200pcs,printinting задолжен : Слободен печатење ако количеството стигнат до 500pcs Б...

2018 Winmax Водоустойчив Охладител Обяд Бокс Топлоизолация Преносим Обяд Чанта Храната Вино Свежо Съхранение Съхранение Icepack Cooler Bag

BGN 11.00 16.50

2018 Winmax Водоотпорен Кулер Ручек Кутија Термичка Изолација Преносни Ручек Торба Вино Храна Свежа Одржување Складирање Icepack Кулер Торба : Плаќање : 1...

100x обичай хартиена чанта крафт поръчка за приготвяне на чай / подарък / на дребно за опаковане на дрехи

BGN 99.00 99.20

Име Кафена хартиена ќесаГолеминаДизајнТри страни запечати устата, имаат лесно да се солза устата, секој раб 1cm печат, отстранете ја запечатување на работ употребливи големина е 6 * 9cm единечна цена Доминантен сектор Висок квалитет paјп двоен слој композитниДебелинаДебелина на листот дебелина е 8mic, дебелината на дебелината е референтната вредност, и грешка е мала, како што се 8s е нормално меѓу 7.5 и 8.5.Поради разни причини, мала грешка е неизбежна, специфични за предметотПерформансиТранспарентен, нетоксични, невкусна, пакување на храна торба, може да се направи вакуум пакувања, добра запечатување, не е лесно да се пробие на торба воздух, имаат добри antifouling, продолжување на рокот на траење, чување и други функцииделокруг на применаОвој производ може да се користи за да се спакуваат сите видови на прав, сушено овошје, чај, жито, хемиски производи, слободно храна, здравствени производи за нега, убавина капсула, опрема, електронски компоненти, електронски производи, итн., добро ниска температура отпор, е погодна за замрзната храна, козметика пакување.Добро запечатување, со висок квалитет, е идеален избор за трговци

висококачествени дебели универсална 61 клавиша на клавиатурата чанта с двойна задна водоустойчив покриване на пиано орган арбалетная стрела чанти безплатна доста

BGN 142.40

Здраво,драг пријател.Добредојдовте да ја посетите нашата продавница.Ќе имаме бизнис патување во бангладеш од Февруари.26 до Март 4 .Не можевме да организира пратка за време на нашиот бизнис патување,ние сме ценети за вашето трпение чека и љубезно разбирање.Најдобри желби за вас.мали една големина : 98*40*14cmедна голема големина на : 104*45*14.5A11 orgatron торба 61 клучни задебелување двојно двострано општи водоотпорен тастатура торба бесплатен превозот САД$ 60.00 / парче76 копче orgatron задебелување плус памук торба општи тастатура торба двојнорамо тастатура пакет поставите парчеКларинет мека торба преносни кларинет музички инструмент торба ompact торба кларинет торба e13a парчеЕдно парче рог музички инструмент пренослива торба покрие задебелување на сунѓерот цевка торба рог торба бесплатен превозот САД$ 76.00 / парче38 39 класична гитара торба случај антиштракаат класичната торба водоотпорен задебелување двојно двострано класична гитара торба парчеПреносни 41" Водоотпорен гитара Свирка Торба футрола за квалитет на таложење торба балади антиштракаат двојно двострано акустична гитара торба парчеКвалитетот alto sax торба shockproof водоотпорен перница e saxophone medianly општи двојно ранец бесплатен превозот САД$ 91.00 / парчеOxford труба Мал инструмент пакет Мал ранец професионални Мали торби задебелување на сунѓерот чантата Мала торба бесплатен превозот САД$ 31.00 / парче

(200 бр. / лот) Размерът на 35x40x10cm благородна търговия на Едро празна чанта от futon платно мъкна с логото на потребителски

BGN 1120.00

1)Треба празна торба ,ве молиме изберете ( празна торба) да се одржи ред;2)треба торба со 1 боја логото ,ве молиме изберете (со 1 боја логото )да одржи ред;3)треба торба со 2 бои на логото ,ве молиме изберете (со 2 боја логото) да одржи ред;4)треба торба со шарени логото,ве молиме изберете(со шарени логото) да се одржи редПразно платно торба покажуваТорба боја можете да изберетеПлатно торба со логото за повикување само

Мода Преносим Сгъваема Пазарска Чанта На Жената На Рамото Crossbody Чанта Bolsa Feminina Лято Плаж Мъкна Чанти Дама Марка

BGN 9.00 13.54

Добредојдовте во мојата продавницап100% Сосема Нов Жените Рамо Крсттело Кеси Lesport Мода Bolsa Feminina Лето Плажа Мултибои за Големи Чанти Дама Бренд Mummy Tote Кеса Димензии : Должина 32cm * Висина 40cm * Дебела 12cm Големината на укината : 16cm * 13cm Внатрешни работи : Како на сликата Забелешка 1 : Поради различни производни пакети, внатрешниот боја ќе бидат различни, pls проверите, ви благодариме...