• Ново
DHL Безплатна доставка ! ! (2 бр./лот ) Lumina mini automatic casting coating ST-6 распылительная един пулверизатор

DHL Безплатна доставка ! ! (2 бр./лот ) Lumina mini automatic casting coating ST-6 распылительная един пулверизатор

BGN 172.80
В магазина

Брой продукти


Информација за производот :
Две кабелско за воздух, еден кабелско за сликарство Млазницата калибар : 0.5 mm,1.0 mm,1.3 мм,2.0 mm. Ако нема посебни барања, ние ќе брод 1.0 mm
2 парчиња по многу
DHL бесплатен превозот (се очекува Бразил и Русија, ако сакате да брод од овие две земја, ве молиме контактирајте не за понатамошни дискутирање )
Производ функција :
• ST серија спреј пиштол вклучуваат нерѓосувачки челик спреј млазницата и спреј игла.
• Две кабелско за воздух и еден влезот за течни, тоа треба да работат со електромагнетниот вентил заедно.
• Течноста се бара филтрирани првиот од нафта ќе излегуваат во јавноста кога постојат нечистотија во млазницата.
• За operting воздухот брзина, низок притисок е prefered. Низок притисок носи ниско влијание на спреј пиштол и може да се заштити спреј пиштол од триење. Тоа треба да биде во опсег 0.22-0.35 MPa.
• За главната воздухот брзина,висок притисок, го прави повеќе фини капки но, исто така, носи ниски користење на течност,. Притисокот треба помеѓу 0.22-0.35 MPa.
• Спреј модел може да се рамни фан и цврсти конус спреј шема, прилагодлив
• Мали капки 0-50 um
• Апликации :
Боја спреј за производство на линија Боја atomizing
Површински третман за Ладење
Восок спреј
Производот се покаже :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Може да го производи се прилагоди?
Да, ние го прифаќаме ОЕМ, само испратете ни го вашиот распоред или вистински примерок, може да се организира производство според вашиот дизајн.
2,Како да нарачате?
Можете да го изберете моделот сакате и цел од директно или контактирајте со нас за кориснички модел, ние ќе нацрт цел специјално за вас.
3,за тоа Како да се плати?
Ние ја прифатат плаќање преку ЗАЧУВАМ, T/T (трансфер) , Western Union и Paypal, ве молиме распрашува со нас за детали однапред.
4,Колку долго за производство leadtime?
Различни производи и количини имаат различни процедури и различни времето,нормално, тоа треба околу 5-7 работни дена.
5, Како да се Достави?
Од воздух, со море или со експлицитна(Fedex, DHL, UPS-от, EMS,ТНТ, итн.)
6,Како да се врати ?
Прифатливо да се враќа кога ќе го примите производи поради следниве причини.
1. Производот е оштетен, изгубен или пропуштени.
2. Различни спецификација од потребен еден.
Пред да нарачате, ве молиме изберете соодветен производ за вас. Како што знаете, сите нас не очекува враќање. Ако вашето враќање е резултат на нашата грешка (сте примиле некоја неточни или неисправни објект, итн.) ние ќе ги покрие трошоците за враќање превозот.

Подробности

Специфичните Използване:
градински комплект
Обща Употреба:
Градинска Мебел
Материал:
Метални
Вид На Метал:
неръждаема стомана
Номер На Модела:
ЧЛ. 6

Те също купуват с този продукт

балкон богат на функции метална хол железни съвременните градински рафтове зелена цвете полк саксия багажник украса

BGN 92.00 135.81

Важно ИзвестувањеPleaes контакт со нашата служба за корисници пред цел, така што можеме да понудиме подобра услуга за вас. Ве молам, разберете дека стоката се испраќа од нашата фабрика.И стоки имаат соодветна фабрика за пакување.Па тоа треба да се собраа повторно кога пристигна до вашето место.И тоа ќе биде лесно да се соберат.Ако имате било какви прашања за поставување на стоките.Ве молиме слободно контактирајте со нас.

Лят алуминий столове двор мебели, Градински мебели, градинска мебел здрава, без възглавници

BGN 606.40

Почитувани КупувачиВи благодариме за посетата на нашата ALIEXPRESS продавница, мебел е посебен вид на производи, па ве молиме да бидете трпеливи за да поминат неколку минути за читање на следните информации, кои ќе ви помогнат да знаат повеќе за нашите производи, и нашата соработка.Ви благодариме за вашето внимание! Ако постои нешто што можеме да направиме за вас, ве молиме контактирајте со нас.ИЗВЕСТУВАЊЕ 1 За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

Една голяма торба боб, гигантски закрит / открит пуф XXXL водоустойчива торба боб Размера на чантата 56 инча x 72 инча, къмпинг преносим стол

BGN 88.00

Превозот : Брз и Бесплатен ПревозотEMS, UPSот, DHL, UPSот, FEDEX ОДНОСНО.Ефикасна Логистички Безбедност Гаранција!МОДЕН сина оригиналниот отворено buggle до грав кеси,водоотпорен beanbag троседот столPls ни остави порака на боја треба кога ќе нареди или ќе испрати боја, како на главната слика се прикажува на екранот без да се прашува, pls чувајте ги забележи...

открит черен цвят баггл нагоре бобови растения чанти, хол с дрънкалка с каишки, люверсы дизайн на бобови култури, торби и възглавници

BGN 88.00

Превозот : Брз и Бесплатен ПревозотEMS, UPSот, DHL, UPSот, FEDEX ОДНОСНО.Ефикасна Логистички Безбедност Гаранција!МОДЕН Сива оригиналниот отворено buggle до грав кеси,водоотпорен beanbag троседот столКвалитетот GuranteedОваа beanbag се одлични за гледање ТВ , Видео Игри , Читање , Одличен Екстра Кревет, Голем Подарок.Лесно да ги чисти и да се грижи за...

Acehmks пътуване къмпинг люлка преносим Открит градина виси легло Hamac за лагера платно, Хамак с въжета дърво син червен 200CMX80CM

BGN 37.00 71.94

Acehmks Туристички Кампување Замав Преносни Отворено Градина Висат Кревет Hamac За Камп Платно Hammock Со Дрво Јажиња Сина Црвена 200 CMX80 CMКупување Корисни Совети1...

7-бр PE ротанговый диван с частичен морски диван , в средата диван , тахтой , масичка за кафе

BGN 3678.40

Почитувани КупувачиВи благодариме за посетата на нашата ALIEXPRESS продавница, мебел е посебен вид на производи, па ве молиме да бидете трпеливи за да поминат неколку минути за читање на следните информации, кои ќе ви помогнат да знаат повеќе за нашите производи, и нашата соработка.Ви благодариме за вашето внимание! Ако постои нешто што можеме да направиме за вас, ве молиме контактирајте со нас.ИЗВЕСТУВАЊЕ 1 За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

4-pcs PE design rattan garden sofa patio furntiure Pastoralism Home закрит / открит ротанговый диван за хол

BGN 3198.40

Почитувани КупувачиВи благодариме за посетата на нашата ALIEXPRESS продавница, мебел е посебен вид на производи, па ве молиме да бидете трпеливи за да поминат неколку минути за читање на следните информации, кои ќе ви помогнат да знаат повеќе за нашите производи, и нашата соработка.Ви благодариме за вашето внимание! Ако постои нешто што можеме да направиме за вас, ве молиме контактирајте со нас.ИЗВЕСТУВАЊЕ 1 За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

Удобен закрит черно шезлонг от ратан с бели възглавници транспортиране на море

BGN 3840.00

Почитувани КупувачиВи благодариме за посетата на нашата ALIEXPRESS продавница, мебел е посебен вид на производи, па ве молиме да бидете трпеливи за да поминат неколку минути за читање на следните информации, кои ќе ви помогнат да знаат повеќе за нашите производи, и нашата соработка.Ви благодариме за вашето внимание! Ако постои нешто што можеме да направиме за вас, ве молиме контактирајте со нас.ИЗВЕСТУВАЊЕ 1 За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

Къмпинг хамак двоен лагер Hamac портативен лек найлон кърпа за външно пътуване окачване удобен хамак

BGN 44.00 57.42

Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да направите големи нарачки, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарениеШтетаВо случај да добиете оштетен објект или погрешно објект, pls контактирајте со нас брзо, ние ќе го реши вашиот проблем, цело време.Употреба на answer : ___________________________ note : 1.во процесот на користење не на сила премногу, па и не се скрши на контакт.2.суспензија hammock виси, виси висина треба да биде силна, не повеќе од 1 МИЛИОН, за да се избегне случајно паѓање повреди.3.Не се стави во кревет се повлече јаже врзано за поддршка на остри предмети, за да се избегне јаже штета.4.Одбегнуваат pushbuttons или зашилени предмети оштетени на hammock.5.ве молиме проверете ги hammock јаже пред да користите јаже се повлече како краток, како е можно.6.производот не е оган, ве молиме да ги задржи подалеку од извор на оган.7.Забелешка hammock околу исчисти и израмни теренот, избегне изборот чакал, гранки и други тешко објекти.Потсетување : 1...