• Ново
Деревенское Монтиране На Стена Виси На Геометричния Метал Tillandsia Air Plants Holder Rack Black Wall Accent Decor

Деревенское Монтиране На Стена Виси На Геометричния Метал Tillandsia Air Plants Holder Rack Black Wall Accent Decor

BGN 15.98
В магазина

Брой продукти


Селски Ѕид Виси Геометриски Метал Tillandsia Воздух Растенија Носителот Рек Црн Ѕид Акцент Оркестарот
1. Убава рустикален стил декоративни виси / самостојна метал колонист за затворени простории, градини или patios.
2. Растенијата сад е совршена големина за да се одржи и да се прикаже фабрика за воздух
3. Ќе ви овозможи да се откажам оваа колонист тенџере од било кој ѕид, гранка, eave, или таванот.
4. Материјал : железо
5. Боја : Црна;Злато
6. Висина : 8.2 инчи
Работното Време и Ракување со Времето
1. За САД Купувачот, сите вашата нарачка направена пред 3 : 00 (Лос Анџелес по локално време) ќе бидат испратени истиот ден
(викенди и празници се исклучени).
2. За купувачите надвор од САД, вашиот објект ќе биде предаден, од Кина, од страна на Регистрирани Кина, Воздухот Mail.
3 . Услуги на клиентите time : 8 : 00 А. М. за да 6.30 P. M., од понеделник до сабота, локално време ( Кина, Шенжен) , сите вашиот масажа ќе се одговори брзо.
4 . Ние брод од повеќето наредби во 1 работен ден и на сите налози во работа 2 дена по вашата исплата е потврдено. Ако исплатата не е достапна,
вашата цел ќе биде автоматски затворена и ние ќе го напишете порака и e-mail за да ве информира.
Такса За Ракување
Ние не се наплати такса за Ракување или друг надомест . Објектот цена и превозот надомест се сите таксата треба да се плати.
Оштетување и Данок
1. Ако никакви проблеми и оштетувања предизвикани од превозот услуга како несреќи, одложувања или други прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе комуницира со превозници.
2. САД Обичај, не наплаќаат содржина вредност под 200 За повеќето од нашите производи, вие не ќе се оданочуваат.
3. Купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. Ние одбележи вистински точка име и вредност или малку помалку за царинење.
Ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да ни оставите порака, кога местото цел.
Гаранција и Гаранција
1. Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред пратката.
2. Ако не сте задоволни со купите, можете да размените или да се вратат на предмети во 30 дена. Ние ќе бидат одговорни за сите надомест, ако тоа е квалитет проблем ,
купувачите ќе бидат одговорни за сите и сите такса е тоа не е голем квалитет проблем.
Повратни информации
1. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Подробности

Цвят:
Злато, Черен
Тип:
Саксии, Беседка
Стил:
Модерен
Използва Се С:
Цвете / Зелено Растение
Номер На Модела:
20170303001H
Материал:
Метални
търговска марка:
NCYP
Вид На Метал:
Желязо
Условие За Ползване:
За работния плот
Тип:
декоративен държач
Стил:
Модерен
Държава / регион на производство:
Китай
Функция:
Декоративни
Цвят:
Черен
Размер:
4.1 x 2.7 x 8.2 inches

Те също купуват с този продукт

2 бр./лот на Едро D27XW14XH9CM дървени Плантаторные кутии дървени цветни кутии кафяв дървен цвете сеялка SF-152

BGN 31.84

1.Рок на плаќање : ве Молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 5 дена по ставањето на ред, итно плаќање е високо ценет...

Нов Стъклен Геометричен Терариум Скоростна Плот Суккулентное Растение Сеялка Калъф Начало Декор Подарък За Сватба Доставка На Градински Бутилки Терариуми

BGN 23.00 44.67

Опис : Модерен стил и класичната елеганција и двете може да биде твое, кога ќе се направи оваа прекрасна уметнички стаклена коцка дел од вашиот дом или патио...

NCYP стенен класически стил прозрачно стъкло геометрични сочни растения, саксии за цветя САМ Air Plant самостоятелен терариум

BGN 17.60

1 Модерен стил и класичната елеганција и двете може да биде твое, кога ќе се направи оваа прекрасна уметнички стаклена коцка дел од вашиот дом или патио2...

Клонирането на семена от растения Case 5pcs 12 Cell Black Propagation Tray саксия Plug Plant Kit детски саксии Insert Clone Grow Box

BGN 14.00 16.45

Функција : Можат да бидат покриени со транспарентен капак по садење, бидејќи фабриката за вода Исчезне беше помалку, обично една недела не може да наводнување.Откако семето ' ртат треба да биде веднаш да го отворите транспарентен капак, да се зголеми вентилацијата, да се намали влажноста е погодна за превенција на болести садници.Спецификација : Материјал : Висок квалитет издржлива пластикаБоја : balckГолемина : Прибл...

Парникови Растения Крепежни Скоби Градински Растения, Цветя Свързани Връзка Клон Затягаща Скоба Инструменти, Градински Аксесоари Фабрика Скоби 50 Бр

BGN 4.00 4.46

100% сосема нов и висок квалитетБоја : СлучајниКарактеристики : Ова е домати цвет градинарство twig дрвја задржување клип fastener,Антидожд и сонце, издржлив и лесен за употреба градина алатки комплет е потребно,Фиксни растителни растенија, винова лоза клип.Калемење Клипови е висококвалитетни пластични суровини од инјекција на производот површина е мазна, нетоксични и невкусна, не е лесно да се скрши, издржливи, можат да бидат реупотреба...

1бр бисквити къща кафене смола саксии сукуленти Deorative Настолен мини саксия, за да украсят дома и градината

BGN 32.00 35.04

1pc Бисквит Куќа кафуле Смола Садови Succuelnts Производи Детали : Бисквит Куќа Надворешна димензија 16.5*8*15.5 cm Садење простор 15*7*4cm Тежина : 750g Кафе продавница Надворешна димензија 16.5*8*14.5 cm Садење простор 14*6.5*4cm Тежина : 750g Пакет се Вклучени : 1 x Цвет Тенџере Забелешка : Цвет тенџере не содржат било која Вкусен растенија или декоративни фигурини...

Градинарство Мини Пластмасови Саксии За Цветя ВАЗа Квадратен Цвете Бонсай Сукуленти Сеялка Развъдник Квадратни Саксии С-Пощенска Кутия

BGN 13.00 16.00

Забелешка : Ако не знаете како да расте од семе, само ве молиме да ни остават порака или пратете ни емаил за да побара сеење инструкции...

10 бр. / лот на Едро D9. 5*H10CM ВАЗа саксии кофа железни саксии с изкуствени цветя, метална ваза с цветя за сватба SF-058P

BGN 39.20

Топ Големина : 9.5 CM / 3.74"Шише Големина : 6.5 СМ / 2.56"Висина : 10СМ / 3.94"Цвет Вазна Користат за Градината ,балкон и свадба1.Рок на плаќање : ве Молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 5 дена по ставањето на ред, итно плаќање е високо ценет...

Behogar 50шт квадратни торф саксии завод за разсад на стартери чаша развъдник билки семена биоразградими саксии с 50шт етикета производител Тагове

BGN 6.98

Behogar 50pcs Плоштадот Тресет Садови на Растенијата Seedling Почеток Чаши Расадник Билка Семе Biodegradable Садови со 50pcs Етикета Произведувач на ОзнакиДетали : Овие неверојатни тресет садови се токму она што ви треба да се создаде прекрасен градина и имаат сите зјапаат во стравопочит!Само расте на вашата садници, а потоа растителни нив во вашиот двор или градина, без отстранување на нив од лонциНа садови ќе се прекине во почвата со текот на времето, за производство на без отпад, додека дозволувајќи им на растенија, за да целосно да растеРастенијата labels помогне да се идентификуваат и да ги организирате вашите растенија и зеленчук лесноОвие органски тресет seedling садови се совршено големина за почеток на цвеќиња, билки и зеленчук фиданки како домати и краставициСпецификација : Тресет Тенџере Материјал : заштита на Животната средина пулпаТресет Тенџере Големина : 7 x 7 x 9cm / 2.76 x 2.76 x 3.54 инчен(L x W x H)Ознака должина : 16cm / 6.30 инченПакет : 50 x Тресет садови со ознакиПлаќање >>1...

Памук Ресни Завод Кука Закачалка Гърне Притежателя Ръчно Изработени Кабел Завод Закачалка Виси Кошница Притежателя Прости / Пискюл 28 35 46

BGN 1.00 2.51

WITUSE 100% Памук Ресни Растенијата Ги Кука Тенџере Носителот рачно изработени Кабелот Растенијата Ги Виси Кошница Носителот Едноставен / Tassel 28 35 46"Внимание1.Puremanual knittingproducts, па ве молиме да се овозможи 1~3cm големина варијации и стил разлики.2.Осигурете се дека на вашиот тенџере големина и ѕидот висина пред да конкурираат.СпецификацииМатеријал : Чист памукДизајн : 4 нозеБоја : како на слики прикажаниSlze : Стил НаРуралните едноставен стилГолеминаВкупна должинаЕфективна должинаPendant должинаОдговара ширинаS72cm / 28.34"49cm / 19.29"14cm / 5.51"6"М87cm / 34.25"67cm / 26.38"15cm / 5.90"8"L118cm / 46.45"88cm / 46.45"21cm / 8.26"10"Стил БСо плетени tasselГолеминаВкупна должинаЕфективна должинаPendant должинаОдговара ширинаS74cm / 29.13"42cm / 16.53"17cm / 6.69"6"М91cm / 35.83"63cm / 24.80"18cm / 7.08"8"L117cm / 46.06"81cm / 31.89"23cm / 9.05"10"Стил CВкупна должинаЕфективна должинаПрстенот со дијаметар одОдговара ширинаS51cm / 20"44cm / 17.3"3.5 cm / 1.4"6"М76cm / 30"69cm / 27.2"3.5 cm / 1.4"8"L100cm / 39.3"93cm / 36.6"3.5 cm / 1.4"10"Стил DРуралните едноставен стилВкупна должинаПрвиот слојОдговара ширина(1)Вториот слојОдговара ширина(2)Pendant должина162cm / 63.7"58cm / 22.8"6~7"70cm / 27.5"8~9"26cm / 10.2"Стил EДелукс стил со tasselВкупна должинаПрвиот слојОдговара ширина(1)Вториот слојОдговара ширина(2)Pendant должина173cm / 68.1"55cm / 21.6"6~7"73cm / 28.7"8~9"26cm / 10.2"ТипДолжинаШиринаДрво dowel / прстенНозеОдговара големинаМодел L1m / 39.3"6.5 см / 2.5"Кол...

Открит 9 джоба вътрешен балкон трева вертикална градина стенен сеялка чанта с долно оттичане на билкова градина екологично чист

BGN 10.00 13.52

Отворено 9 Џеб Внатрешен Балкон Билка Вертикална Градина Ѕид Виси Колонист Торба вертикална билка градина екопријателскиКарактеристики : 9 џебови да расте различни растенија...

1бр градински серията къща саксия за сукуленти растения, смола декоративни настолни и стенни саксии Домашна градина тераса украса

BGN 25.00 28.00

Производи Детали : Материјал : Смола Димензии : ве Молиме проверете на слики Тежина : 400~450g, 700~800g Пакет се Вклучени : 1 x Тенџере Забелешка : Цвет тенџере не содржат било која Вкусен растенија или декоративни фигурини...

6 бр./компл. бели мини керамични саксии за цветя Zakka Shell декоративни саксии прости сочни растения, саксии пейзаж украса

BGN 22.56

USEBER 1 Сет Бела Мини Керамички Цвет Садови Zakka Школка Декоративни Цвет СадовиЕдноставен, Вкусен Растенија Садови Пејзаж Декорацијаголемина : како се покаже боја : бела облик : школка packa моб : 6pcs / set answer : ___________________________ note : не содржат растенија, само flowerpots Рачно изработени може да има некои флеки Ограничена количина, ако ви се допаѓа ве молиме цел што е можно поскороПроизвод екранотпроизвод големинаТопло Препорачуваме Продажба

2 броя 5 литра черен плат саксии завод зеленчукова чанта през цялата аэрационный гърне съда да расте чанта

BGN 15.00 16.00

1gallon,2gallon,3gallon,5gallon,7gallon,10gallon,15gallon,20gallon,25gallon,30gallon,100gallon,200gallon ова е 5 литри големина 25*30 CM .ldeal за оние со ограничен градина простор ,или да се донесе градина поблиску до нив...

Китайски античен син и бял порцелан керамична купа за риба саксия

BGN 80.00

Кинески антички сина и бела порцелан, керамика риба сад цвет тенџереГолемина : за W34cmx H14 CMОва тенџере може да биде риба сад / вода на растенијата и дрвото на растенијата (може да ударна дупка на дното ако го оставите порака)

безплатна доставка високо качество на градински материали засаждане чанти, расте чанти за зеленчуци, дървета, цветя саксии 7галлон 37*30 СМ

BGN 19.00 20.00

Новиот материјал на заштита на животната средина 100% сите црна220 G на квадратен метар на ткаенина, затегнувачка и цврстина се многу добри, главно, од три до пет години не стареење, без разлика колку трансплантација на образован , транспорт не е проблем! Seedling торба со што може да донесе поголема економска корист !Засадување кеси може да се користи, долг работен век, за еднаш, може да се излее на почвата , сувата виткање торба, складира во суви услови, да се подготви за следниот пат користете!Нашата фабрика има различни спецификации, може да бидат произведени според условите , ве молиме контактирајте!1gallon , 2gallon , 3gallon , 5gallon, 7gallon, 10gallon, 15gallon, 20gallon, 25gallon, 30gallon , 100gallon , 200gallon, рачка, без рачка, голема количина на концесии!имаме 1gallon,2gallon,3gallon,5gallon,7gallon,10gallon,15gallon,20gallon,25gallon,30gallon,100gallon,200gallon ова е 7 литри големина 30*37 CM .ldeal за оние со ограничен градина простор ,или да се донесе градина поблиску до нив...

Вертикални стенни полиестер стенни засаждане чанти flower grow bag Living Indoor garden wall planter bags30*54cm

BGN 11.00 26.66

400 по квадратен метар на ткаенина, затегнувачка и цврстина се многу добри, главно, од три до пет години не стареење, без разлика колку трансплантација на образован, транспорт не е проблем ! Seedling торба со што може да донесе поголема економска корист !!Фабриката има различни спецификации, круг , квадрат, Shiigata слично; може да се произведени според условите, ве молиме контактирајте !1gallon, 2gallon, 3gallon , 5gallon, 7gallon, 10gallon, 15gallon, 20gallon, 25gallon, 30gallon, 100gallon , 200gallon , голема количина на концесии !Компанијата главно се произведува саден торбаМоже да се прилагоди на секој стилОпис на производот : 4 слој на ѕидот виси торбаДимензии : должина 75* ширина 30 CMМатеријал : 100% полиестер црна заштита на животната средина нов материјал 400g / квадратни метриДомашна Градина Колонист ФункцијаДомашна градина колонист, со различни стилови, може да се организира слободни комбинација.Домашна градина колонист може да се симболични оркестарот за вашиот saloonm конференциска сала, студија; тоа исто така може да додадете затворен природна убавина.Ѕидот градина колонист не само што може да донесе единствен зелена природни предели за седан, но alos голема мера да ги подобрат затворен воздух quanlity.Може да се користат за внатрешна и надворешна!Домашна Градина Колонист Предност1.Мека црна филц,лесен дизајн за лесно движење и виси.2.Голем простор saver за единици, балкони и мали простори.3.Виси на куки на или врвот агол, или дрва род,како на сликата.4.Обеси на "лесно да се постигне"висина за возрасни или childern.5.Extermely простор ефикасна,во споредба со тенџере.6.Голема vaue како отворен присутни,и градина стартер за childern.7.Кога се полни,има доволно тежина да се биде здрав во windy услови.8.Идеален за билки,veges & цвеќиња.Што виси на ѕидот садење торба може да биде постојано се користат, услугата животот е долга, за еднаш, на почвите може да се излее, стави торбата да се исуши, укината и складира во суви услови, да се подготви за следниот реупотреба!Одгледување на цвеќиња, зеленчук, јагода, сакаат да вид на она што вид на она што! Едноставен и лесен, полн простор користење; не грижи се, за да ги јаде сопствените видови! Lianchu трева сите македонци!!Широко се користи во различни места, разубават животната средина, може да се закачи на секое место, да се зачува простор! Странски популарни бестселери!Greening метод за директно и едноставно!answer : ___________________________ note : Ова садење торба не може да се одржи на вода ,ако Сакате садење кеса што може да се одржи на водаВе молиме купи следниве садење кеси Градина Колонист Ѕидмонтирани Полиестер Дома Цвет Градинарство Садење Кеси кои Живеат Затворен Ѕид Planter46*33cm најдобри висок квалитет

Casual колекция сладък котка и патица смола Градински орнамент стенни саксии миниатюрни мини-страхотна саксия сочен за украса

BGN 21.00 21.12

СЕКОЈДНЕВНИОТ КОЛЕКЦИЈА Симпатична Мачка Смола Градина Украс Вертикален Ѕид Planters Минијатурни Мини Самовила Flowerpot Вкусен ДекорацијаПратката бесплатен Превозот во Светот...

1m цилиндър мрежа мрежа сгъваеми окото домакински приемната мрежа градинарство кухня храна на приемната на окото торба с цилиндрична форма

BGN 3.00 4.77

5.85 / метарМатеријал : пластикаБоја : бела и зеленаДолжина : 1m.Цилиндар мрежа околу 40 см во дијаметарМрежа големина : 4 ммЗанает : во калапи машина мрежаНа цилиндар во облик на мрежа , Околу 40 см во дијаметарЦел : рибарски мрежи слетување нето Домаќинство добиваат нето мрежа торба нето

Безплатна Доставка!Градинарство Мини Керамична Саксия ВАЗа Кръгла Бонсай Сеялка, Разсад, Разсадник И Месест Гърне За Растенията Форма На Мивки

BGN 7.68

Ако сакате да се купи повеќе ве молиме обратете се на добавувачот на персоналот за промена на цена.САД $ 4.9 / ЦенаСАД $ 8.9 / ЦенаСАД $ 5.9 / ЦенаСАД $ 9.9 / ЦенаСАД $ 2 / ЦенаСАД $ 9.9 / ЦенаСАД $ 7.86 / ЦенаСАД $ 9.9 / ЦенаСАД $ 8 / ЦенаСАД $ 2 / ЦенаСАД $ 18.8 / ЦенаСАД $ 5.9 / Цена

BENEWOTER творчески дом на градински аксесоари, месести суккулентные растения бонзай бонсай саксия саксия смола растения и цветя ВАЗа

BGN 81.00 95.49

Бренд BENEWOTER Материјал Смола Име Вкусен растенија Бонсаи Цвет Тенџере Занает рачно изработени Големина на СЛ...