• Ново
Фабрика продава на Едро 30 бр./лот микс 16 цвята метал, планински кристал, Щракам бутона Чар fit 18 20 мм бутон Сам затвори гривна бижута

Фабрика продава на Едро 30 бр./лот микс 16 цвята метал, планински кристал, Щракам бутона Чар fit 18 20 мм бутон Сам затвори гривна бижута

BGN 40.00
BGN 44.80
-11 %
В магазина

Брой продукти

ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!
1.Минимална Нарачка е 15 (микс предмети)!
Нарачки стигнат до 15 или повеќе,може да се меша предмети!
Наредби за помалку од 15 ДОЛАРИ,ќе треба да плаќаат екстра 2 превозот бесплатно, или немојте да се купи, затоа што ние ќе губат пари со овој мал цел и нема да брод!
Дополнителни превозот цена :
http : //www..com/store/product/Extra-shipping-cost-by-China-post-when-retail-order-amount-15/1133092_1754227523.html
2.Бесплатен Превозот Политика!
Цел 250 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку Пост Воздух Mail.
Цел> 250 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку EMS/DHL/Федекс и така натаму.
3. Начин на плаќање : Pay-pal, TT,Али-зачувам
4.Попуст за веледрогерија, ве молиме контактирајте со нас!!!
5. ве молиме додадете објекти во количката,а потоа ги плаќаат заедно.
Тука е нашата продавница веб-страница :
http : //www..com/store/1133092
Материјал : алуминиумски,кристал
Големина : 20mm
Боја : комбинација од бои
бесплатни e Packet 30pcs/многу се Меша Бои Меѓусебно пеперутка 18mm Метал и Стакло Snap Копчето Шарм Копчето за Брзо Нараквици US$ 18.00 /многу
парчиња / многу
бесплатни e Packet брод нови 30pcs/многу се Меша Бои убаво 18mm кристал метал притиснете snap копчето шарм diy ѓумбир snap копчето шарм накит US$ 18.00 /многу
парчиња / многу
бесплатни e Packet 30pcs/многу се Меша Бои убаво 18mm Избрани snap копчето шарм мачка очи на копчето шарм нараквици накит GINGERSNAPS US$ 21.00 /многу
парчиња / многу
трговија на големо 30pcs/многу се Меша Бои Нови 18mm смола ѓумбир прилепува копчето шарм одговара за предвремени копчето накит слободни e Packet брод US$ 18.00 /многу
парчиња / многу
нови пристигнување 30pcs/многу се Меша Бои симпатична 18mm смола ѓумбир snap копчето Метал притиснете го копчето шарм накит за жените и мажите слободни e Packet US$ 18.00 /многу
парчиња / многу
трговија на големо 30pcs/многу се Меша Бои Нови 18mm убаво школка ѓумбир прилепува копчето шарм одговара за предвремени копчето накит слободни e Packet брод US$ 18.00 /многу
парчиња / многу
wholesale30pcs/многу се Меша Бои Нови 18mm кристал Метал копчето шарм смола ѓумбир snap копчето накит за жените и мажите слободни e Packet US$ 18.00 /многу
парчиња / многу
бесплатни e Packet 50pcs/многу се Меша Бои убаво 18mm стакло пеперутка snap копчето шарм одговара метал притиснете ѓумбир snap хривнија накит US$ 21.60 /многу
парчиња / многу
Напомена : Ако постојат неколку различни бои на објектот,ве Молиме да ни кажете каква боја ти wa nt. Ако не,ние ќе ги испрати со микс од бои случајно.
Плаќање
shippment 1 Freeshipping Политика
Ако вашата цел повеќе од $15 , ние ќе бесплатен превозот од Кина пост воздух mail за да ја испратите вашата стока (слободен испрати epacket, САД)
Ако вашата цел износ поголем од $200 .

Подробности

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Модерен
Пол:
Унисекс
Тип Инсталация:
Невидима Настройка
Материал:
Планински кристал
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Дължина:
20mm snap buttons
Тип Обков:
Омар
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Кръг
Вид На Гривни:
Гривни Шарма
търговска марка:
Исавена
Тип:
Направи си Сам обков за обков за бутон
мартерский:
Рафтинг, Планински Кристал
Цвят:
МИКС ЦВЕТОВЕ
Тегло:
7g
срок на доставка:
5-7 дни
плащане:
Т/T, West Съединение, Набирателни
Време за вземане на проби:
5-10 дни
Скайп :
tina_lee88
Цени на едро:
Разположение
начин на доставка:
DHL, Fedex, UPS, Въздушна поща стълб кит, Epacket

Те също купуват с този продукт

Модерен мъжки гривни аксесоари 2017 Тибетски Сребърна кожена мъжка гривна от старинни мъжки Parataxe Dragon Multicyle бижута

BGN 2.00 2.85

Материјал : Цинк Легура + L eather стандардно пакување ПП вреќи матПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

Сини на цвят колоездач мотоциклет линк 316L Гривна от неръждаема стомана на едро момчета мъжки верига спортни украса

BGN 35.00 38.38

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Преувеличени Златото Е Метал Мед Лист Открит Гривна Чар Вихъра На Ръката Маншет Маншет Маншет Маншет И Гривна За Жени Bijoux Бижута Подарък

BGN 4.00 4.75

КОЛИЧИНА : 1 компјутер;Материјал : алуминиум ;Боја : злато, како на сликата шоу ;Големина : 7cm(2.8 in) долго,5.5 cm(2.2 во) широк, openable ;Тежина : околу 18g / pc;

Гривна Druzy сребърен панел на върха на мед, 19,5 см, B0868

BGN 12.45

Вкупна Должина : 19.5 cm, 14.2 g,Главниот камен големина : 16.8 x 16.8 mmВе молиме овозможи 60 дена да пристигнеКамења се големи за да огроменСите предмети се сосема новиФотографијата покажува точната објект ќе биде прима.Сите предмети се мери целосно, во цмПриврзоци вклучуваат кауција, обетки вклучуваат куки,белегзии се мери сите на патот до последната алка,како и ѓердани.Продажбата и за УсловитеЗадоволството на клиентите е наш врвен цел...

Новата 6 мм, розов или гривна опал кон малка висулка зелен кристал бижута гривна многопластова верига колие от естествен камък

BGN 12.00 22.78

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење)...

10шт прекрасен Снежен човек гривна сладък снежен човек гривни смешно зимни гривни за Нова Година Коледа бебе деца подаръци

BGN 18.00 22.21

Опис на производот : B069 Убави Снешко Хривнија Симпатична Снег Човек Нараквици Смешна Зима Нараквици за Нова Година, Божиќ Ден Дете Подароци на Децата

2 елемента 6 цвята за красота да изберете! Дължина 15 см деца момичета акрилни мъниста, ръчно изработени еластичен 18 мм Модула бутон гривна за деца

BGN 4.48

ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!1.Минимална Нарачка е 10 (микс предмети)!Нарачки стигнат до 10 или повеќе,може да се меша предмети!Наредби за помалку од 10 ДОЛАРИ,ќе треба да плаќаат екстра 2 превозот бесплатно, или немојте да се купи, затоа што ние ќе губат пари со овој мал цел и нема да брод!Дополнителни превозот цена : http : / / www.aliexpress.com / store / product / ExtrashippingcostbyChinapostwhenretailorderamount15 / 1133092_1754227523.html2.Бесплатен Превозот Политика!Цел 200 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку Пост Воздух Mail.Цел> 200 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку EMS / DHL / Федекс и така натаму.3...

SINLEERY Чар Звезда 3 слоя гривна-верижка гривна сребро / rose gold цвят на Sweety бижута за жени момиче гривни SL360 КНК

BGN 6.00 7.84

Бренд : SINLEERY Предмет Тип : Нараквица Хривнија Должина : 18cm Главниот Камен : никој Позлата : Бела / Розово Злато Позлатен Meterial : Бакарни Легури Прилики : Забава / Матурска / Годишнината / Shopping / Канцеларија

OneBandaHouse 1бр медицински сигнал гривна, епилепсия силикон гривна в детската размер

BGN 9.00 10.40

Се заштитат себе си или некој близокУживајте во животот повеќе, знаејќи дека вие или вашиот близок, може да добиете брз и соодветен третман треба нешто да се случи.Не ја изгуби својата медицински wristband!Осигурете се дека имате резервни медицински wristband само во случај да се изгуби една...

Ретро Чар Гривни, Гривни Кристална Топка Бижута Подарък За Жени, Момичета Реколта Двоен Слой Имитация На Перли, Мъниста Гривна

BGN 2.00 3.04

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки...

CHICVIE ръчно изработени от бял камък Чар гривни за жени, мъже сребърен цвят черепа гривна Femme бижута гривни SBR150265

BGN 5.00 8.00

Рачно изработени Бела Природен Камен Шарм Нараквици За Жени Мажи Черепот Хривнија Femme турски Накит Pulseras Mujer SBR150265 Стил : Мода Накит / Луксузни Хривнија Нова Мода Накит / Луксузни Класичен Стил,Партија Подарок Оригинална Накит Номинација Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба Pulseira Masculina Pulseira Feminina Orologio Uomo Joyas Де Plata Brazaletes Pulseras Mujer Pulseras Hombre Материјал : Чист Природен Камен Големина : 19 cm Еластичен ( 8мм камен ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Млади и Зрелост и женски

Медицински ЕКГ гривна стетоскоп сърцебиене гривни за жени, момичета дама от неръждаема стомана гривна от медицинска сестра Pulseira Feminina

BGN 1.00 2.54

Медицински ЕКГХривнија Стетоскоп Чукање на срцето Нараквици за Жени, Девојки Дама Нерѓосувачки Челик медицинска Сестра Хривнија Pulseira Feminina[xlmodel][производи][8888][xlmodel][фото][0000]

GOKADIMA пънк figaro NK Гривна от неръждаема стомана в златист цвят бижута за мъже с високо качество на връзките по веригата гривни WB978

BGN 11.18

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Кубанската Синџир ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 23cm*7mmТежина : 19 g;Прилики : Секојдневно носење / Подарок / ПартијаБоја : како на сликата

Пера Romantic Big Heart Shape Connected Cubic Цирконий Stone Gold Color Wedding Bracclets Jewelry Engagement For Party Gift B122

BGN 13.00 17.92

Хривнија должина : Околу 17.6 + 2.4 cm Продолжен ЗатворачБренд : Pera НакитМатеријал : Кубни ЦиркониГлавната Бои : Златен БелОвој модел е дизајн за Pera , и Тоа го направи со Златна Боја ,е Поврзан Камен Големо срце облик , Големо Алка Brecelets ,Висок квалитет Супер Пенливи ААА+ Кубни Циркони Камен , тоа е многу Модата и Елегантен ...

Твърда гривна-верига от розово злато AU750 1.49 г

BGN 193.60

Информации за производотМетали : злато 18 KТежина : 1.49 gГолемина : 17 cmБелег : AU750МИ GAOПревозот*Ние ќе брод Со ЕМС Fedex и ПРОЗОРЦИ,ќе се земе 38days да пристигне таму*доколку купите повеќе од 2 предмети,ние ќе ви ги понудиме некои попуст и нудат бесплатен превозот*Внимание : ве молиме отворете пакет лице пост човекВраќање* вашиот среќен е број еден важен за нас*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако постои било каков проблем со вашиот цел*ако не сте задоволни со вашиот купите во било која причина,ве молиме вратете го во рок од14days во неговата оригинална состојба* ние ќе рефундирање во рок од 2days кога ќе го добие враќање