• Ново
4packs Hot Sale оцет, сол, спа чорапи за педикюр крем за крака за софия отшелушивающая маска за крака чорапи крака, Красота, Грижа за краката

4packs Hot Sale оцет, сол, спа чорапи за педикюр крем за крака за софия отшелушивающая маска за крака чорапи крака, Красота, Грижа за краката

BGN 9.00
BGN 12.27
-27 %
В магазина

Брой продукти


4 Packs Топла Продажба Оцет Сол Спа Чорапи За Педикир Нога Крем Потпетици За Exfoliating Нога Маска Чорапи Нозе Убавина Нога Нега
НАПОМЕНА : оваа ставка е 2 парчиња во една пакети ,така што ќе ги примате 4packs
Пакет вклучувајќи : 4 B ag =4 Packs=8 PCS
Answer : ___________________________ Note : Во Кина, датумот на пакетот е производство датумот на рокот на траење е 3 години.
Предупредува :
1.оној кој има рана на нозете, и алкохол алергија може да не го користите.
2.има сериозни нога сувост на Кожата, исто така може да го користите.
3.ова нога сокс е за еднократна употреба,не може да се повторна употреба и го користат за прекувремена работа, обично 45-60 минути
4.Се применуваат возраст : 18 години и над
5.Ако сакате да го користите втората пара , вие мора да бидете сигурни ефикасност која ќе се користи за прв пат е веќе завршена ,обично во текот на 10 дена можете повторно да го користите.
6.Кога мртвите кожата е да не падне целосно,pls не откине тоа, ако раскинам надвор , тој ќе ја крварење и ќе се чувствувате болка
Прирачник - точниот настава е многу важно, ќе влијаат врз ефектот на нога маска.
1. се мијат и се впие нозете со топла вода, а потоа исушете ги вашите нозе.
2. употреба на режа да се намали печат на ногата маска пакет.
3. се носат на нога маска, ние препорачува да се носат еден пар на нормален чорапи надвор за да се обезбеди доволен контакт со суштината.
4.отстранување на нога маска по 35-95 минути, а потоа чистење на вашите нозе.
5. Повеќето луѓе започне да лупам исклучување на мртвите кожата по 48-часа користат, но поради различни тип кожа, некој може да треба да се користи 2-3 пар, ве молиме да користите подножјето маска повторно 48 часа подоцна.
6. не користите маска ако имате активни се намали или рани.
7. ви препорачуваме да ја впие нозете со топла вода по 48-часа користење.
Answer : ___________________________ Note : Откако се користат за 3 до 5 дена, стари нога cutin на отпад постепено ќе падне, 5-7days во овој процес. Бидејќи секој метаболизмот различни, па падне време е, исто така, различни.
Плаќања : Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Унија,ТТ и така натаму. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ве молиме cotact нас преку е-маил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја). Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или данок.
Испорака Метод : Сите предмети ќе биде предаден во рамките на 1-3 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници) Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и ќе имаат следење на број.

Подробности

Воспользуйся:
Крака
търговска марка:
эферо
GZZZ:
YGZWBZ
документ:
GZZZ
Тип:
Маска За Краката
Номер На Модела:
FB2323123
НЕТНО ТЕГЛО:
42 г
Съставка:
Друго
Държава / регион на производство:
Китай

Те също купуват с този продукт

Лавандула Роза Етерично Масло За Грижа За Кожата, Лечение На Акне, Избелване На Лунички Овлажнител Против Бръчки Против Стареене Масаж На Лице Масло

BGN 4.00 4.96

Лаванда Се Етерични Масла Се Третман На Акни За Нега На Кожата Белење Луничка Навлажнувачки Анти Навремено Против Стареење Се Соочуваат Со Масло За МасажаИме на производ : BIOAQUA Етерично Масло 10mlПроизвод Ефикасност : Содржи екстракт од лаванда, нека кожата да ги апсорбира влага и исхрана, климатизација кожа, нежна кожа тесни,одржување на кожата на влага рамнотежа, подобрување на кожата грубост предизвикана од недостаток на влага сувост, подобрувањехидратација на кожата, ја враќа еластичноста на кожата, оставајќи ја кожата розова сјај сјајни, еластична прецизен стара славаПовеќе намени : (1)Лицето За Нега На13 капки во пена за чистење, вода, млеко, павлака, лицето маска и слично во комбинација за користење(2)За Нега На Коса5 капки во водата за миење на вашата коса, или пад во шампонот и балсамот се користи во, или директно да семасажа на главата(3) Bady НегаМеур бања, бања, или нозете, итн(4)Заштита На Животната СрединаТоа може да биде парфем спреј во животната срединаПакет содржина : 1 x BIOAQUA Етерично Масло 10ml1.Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на ТТ, Western union, Moneygram и други како што е подолу.2.Ние не сме одговорни за царински давачки.3.Имате 15 дена да се направи исплата откако ќе се направи нова цел, инаку aliexpress ќе се затвори цел...

LANBENA lavender Foot crust mask се нуждае от само една двойка премахва мъртвите клетки на кожата внимателно 2-7 дни маска за крака, пилинг кожичките на петите

BGN 9.00 11.39

LANBENA лаванда нога кора маска треба само еден пар ги отстранува мртвите клетки од кожата внимателно 27 дена нозе Маска за пилинг cuticle пета​ : 0.1 кг (0.22 lb.) : 1cm x 1cm x 1cm (0.39 in x 0.39 во x 0.39 in)

AKARZ известна марка Ylang лилаво Карамфил лимонова трева масло пакет за ароматерапия, масаж, спа вана 4 бр. / лот

BGN 24.00 39.97

AKARZ Познатиот бренд Ylang Виолетова Карамфил лимон трева Масла Пакет За Ароматерапијата Масажа, Спа Бања 4pcs / многуПроизводи вклучуваатYlang Етерични Масла (10ml*1)Виолетова Етерични Масла (10ml*1)Карамфил Етерични Масла (10ml*1)Лимон трева Етерични Масла (10ml*1)

5 двойката=10шт маска за крака, пилинг детски краката отшелушивающая маска за краката, Грижа чорапи за педикюр, пилинг за краката, маска за премахване на мъртвата кож

BGN 15.00 18.45

5pair=10pcs Нозе Маска за Пилинг Бебе Нозе Exfoliating Нога Маска за Нега на Чорапи за Педикир Нога Пилинг Маска Мртвата Кожа Отстранување Нога НегаAnswer : ___________________________ Note : 1.објектот има промени пакување,но нивниот ефект е ист,ние ќе го испрати новиот пакување за вас,ако ви wnat стариот пакување ,pls контактирајте со нас .2.Во Кина, датумот на пакетот е производство датумот на рокот на траење е 3 години.Пакет се Вклучени : 5 Pair=10 PCS Нозе МаскаПрирачник точниот настава е многу важно, ќе влијаат врз ефектот на нога маска.1...

10Packs Hot Sale Feet Mask оцет, сол, спа чорапи за педикюр крем за крака за софия отшелушивающая маска за крака чорапи на краката красотата на краката

BGN 20.00 28.10

10 Packs Топла Продажба Нозе Маска Оцет Сол Спа Чорапи За Педикир Нога Крем Потпетици За Exfoliating Нога Маска Чорапи Нозе Убавина НогаПакет вклучувајќи : 10 B ag=10 Packs=20 PCS Нога МаскаAnswer : ___________________________ Note : Во Кина, датумот на пакетот е производство датумот на рокот на траење е 3 години.Прирачник точниот настава е многу важно, ќе влијаат врз ефектот на нога маска.1...

Турмалин Врата Протектор Camail Neckguard Отопление Магнит Маточната Спондилопатия Лечение Против Болки В Лумбална Мускулна Дегенерация

BGN 13.89

Турмалин Вратот Заштитник Camail Neckguard Греење Магнет Грлото На Spondylopathy Третман АнтиБолки Во Lumbar Мускулна ДегенерацијаЈадрото на Турмалин neckguard природно е далеку инфрацрвена греење,во комбинација со нанометри керамички прав и посебна термичка материјали, тие можат ефикасно да се подобри циркулацијата на крвта, ладно влага, болка, вратот заштита.Ефикасност : да се чува затоплување, олеснување на притисок, Имунолошкиот регулатива,Подобрување на физичката кондиција,регулирање на крвниот, improove циркулацијата на крвта, враќање на крвта работи, ублажување на болка и болка,елиминирање на мускулите вирус..Како Да Се Користикилограм...

50 мл исоп Гидрозоль етерични масла от бял равнец гидролат грижа за кожата

BGN 20.00 34.64

100% Чиста План За Органско Hyssop HydrosolЗа ПроизводотHyssop hyssop hydrosol течни од дестилација на нафтата, hyssop масло не само да го задржат активни состојки, но исто така да се задржи заврши хранливи материи...

Чисто маслиново масло 100 мл грижа за кожата, косата масажни масла майчинство охапки база етерично масло ремонт увреждане на ремисия физическа умора

BGN 28.80

Чисто Маслиново Масло 100ml Кожа Нега на Коса Масажа Масла Породилно Armfuls База Етерично Масло Штета Поправка Ремисија Физички ЗаморИдеален за кожата поправка.Рок на траење : 2yearsПроизведено во КинаНето Тежина : 100ml1...

Златното базово масло от жожоба масаж на тялото етерични масла за грижа за кожата, грим премахнете голямо значение Simmondsia Chinensis 200g

BGN 40.00

Маслото од јојоба има прекрасен антибактериски својства и помага да се промовира енергична и здрава кожа со стабилизирање и одржување на меѓуклеточната структури.Тоа продира длабоко во кожата и и помага да се задржи тоа мека и еластична.килограм...

12 аромати /, определени растителни ароматерапевтических етерични масла специално разтворими във вода ароматно масло, което се използва за овлажняване на свеж възд

BGN 49.74

Тоа е растворливи во вода, масло, погоден за овлажнител, atomized спреј, арома ламби ,темјан светилка, електронски ароматерапијата печкаAnswer : ___________________________ Note : Не се достапни за нега на кожата, може да не бидат директно да се примени на кожата.Спецификација : 10 ml / шишињаВклучувајќи 12 вкусови : 10ml dropper нане, 10ml dropper apple, 10ml dropper лимон, 10ml dropper грејпфрут, 10ml dropper јагода, 10ml dropper бергамот, 10ml dropper Еукалиптус, 10ml dropper чајно дрво, 10ml dropper роуз , 10ml dropper јасмин, 10ml dropper лаванда, 10ml dropper портокалЕфект : свеж воздух, пријатен физички и ментално, им помогне на спиење,смири релаксација,намалување на ПритисокПакувањето вклучува : 12 КОМПЈУТЕРИ

Направи си САМ Pure Essential Oil Ароматерапия етерично масло интериор аромат на сандалово дърво красотата на лицето

BGN 3.00 4.05

Јас f Ви се Допаѓа Оваа Точка,ве Молиме Да Го Додадете во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Понекогаш имаме изненадување за вас ^^DIY Чисто Етерично Масло Ароматерапијата Етерично Масло Внатрешни работи Арома Сандаловина Обраснат Убавинапакет големина:3*3*10см / 1.2*1.2*3.9"нето wt:20mlарома печкамирисните светла за употреба : ① , Во печка во износ од топла вода и потоа додадете 34 капки етерично масло, ќе биде осветлена мирис на чадслободен свеќи во печка може да биде.② , Додадете вода за да светилка над фах жлебот за осум целосна топла вода, се откажат од 5 капки (15 квадратни метри околу износот на просторот) Ароматерапијата нафта во сад, се сврти на енергија од околу 40 минути или па мирис може да се шират во воздухот, Свежи и трајни, оставајќи 45 часа; светлина од светлината може да се прилагоди слободно.【Мерки на претпазливост】 ① висока концентрација на етерични масла не е лесно да се во директен контакт со кожата, треба да биде разводнета.② Почетокот на бремените жени, епилепсија пациенти, деца или алергии на стоката не треба да се користи.③ Етерични масла може да не се зема орално, освен за некои специјални инструкции.④ Затворени капаци, се става во ладно и вентилирани место...

Подобрете секс чисто индийски сандалово масло хапчета за сън 10 мл намаляване на порите на кожата грижа за антивозрастные овлажняващ етерични масла

BGN 44.80

килограм Нарачки ќе бидат обработени и испратени во рок од 2448 часа по уплатата е јасно 2.Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно...

Japan Beauty instrument 3D mini Vtype Face lift roller масажен валяк преносим масажор за лице и тяло инструменти за образуване на формата на лицето

BGN 50.00 87.68

Слабеење на лицето мини Y облик на лицето massager Предности : 1 Топла продаде во Јапонија, Источна Европа, Северна Америка, Јужна Америка2...

Нов AFY без странични ефекти бременност ремонт на крем за премахване на стрии майчинство за облекчаване на мазнини зърно грижа за кожата D2

BGN 6.00 8.16

Потентен Поправка Лузна Стрии Постпартална Дебелината На Бременоста Поправка КремПриродните БилниСтрии се отстрани во 28 денането тежина : 100g[Рок на траење ] 3 годиниПроизвод функцијаДаде кожата доволно влага за да се задржи еластичноста на кожата и мазност , толку бремени мајки одржување на здрава состојба на природата , убавината и посигурни.Главната состојкаApple семе екстракт, Centella asiatica екстракт, пченица палка bud масло , маслиново масло, crambe нафта, природен squalane, масло од авокадоУпотреба1 , преземете соодветни поправка на apple семе жито бременоста масажа крем еднакво на стомакот и толку лесно да се долгите редови на бремени .2 , раце, дланки од центарот на стомакот ( под папокот позиција ) , бидејќи се намали апликатори нежно од центарот кон страните .3, со дланка насока на стрелките на часовникот масажа за околу 35 минути за да се овозможи на кожата да ги апсорбира хранливи материи суштински елемент .4 , по масажа , без плакнење со вода...

Dimollaure 100 г натурален органичен суров масло от шеа сурови растителни етерични масла подхранваща козметика за грижа за кожата масла

BGN 16.00 23.89

Dimollaure 50g Природни Органски Нерафинирано Шеј Путер, Масло на растенијата етерично масло Хранлива Хидратантна Нега на Козметика СуровиниМесто на потекло : ГанаПакет : 50g / пакет во безбедно храна торбаКвалитет : Со Висок КвалитетОдделение : Природни Органски НерафинираноФункција : Шеј ореви се широко дистрибуирани во Гвинеја и на други места во Африка...

Vazzini Pure Lavender Essential Oil-Balance Oil Secretary / Acne/Relief muscle pain/Mind soothe/спокойно&balance emotion (D6) 10ml

BGN 35.20

Име на производ : Висат Laneig лаванда етерични маслаИме : Бања трева , жолта трева , љубов треваАнглиски Име : ЛавандаНаучно име : лаванда е Lavandula Officinalis ( Л angustifolia ) / Л вераДел име : Labiatae Lavandula видови LabiataeГлавните ефекти : Свежи и домот , чистење , се смири , смиреност нерви , емотивна рамнотежа , баланс масло лачење , акни , олеснување на болката во мускулите .Масло за употреба : 1 , fumigating метод : : бистра вода се истури во ароматерапијата печка вода сад , додадете 56 капки масло, запали свеќа во арома печка за греење , полека порака етерично масло од вода , се меша различни етерични масла во арома печка , може да има различни ефекти, придонесе да се прави поинаква атмосфера .2 , масажа : масажа за здравствена заштита генерално од back up , стави рацете на колковите на врвот на ' рбетот на двете страни, дланки надолу , двете страни до рамо да се движат по должината на пршлените , на вратот , рацете нанадвор, масажа две загрозена , рамо масажа е масажа , вратете се на почетна точка , мора да се направи мазна читање , не запре на половина пат , 23 вид на , за вкупно 3 капки етерично масло разредена во 34 ml vegetal масажа на нафта , лицето, главата , вратот и рамената или масажа на телото , масажа метод може да се промовира циркулацијата на крвта , реден токсини , различни етерични масла имаат различни ефекти , препораки за професионални салон за убавина, под водство на професионалци во употреба на .

24-КАРАТОВО злато и възстановяващ омекотяващ ексфолиращ пилинг маска за крака детски меки крака премахнете кожичките търкане каллус твърда мъртва кожа чорапи за к?

BGN 5.00 8.19

24 K Злато Ревитализација Exfoliating Омекнување Кора Нога Маска Бебе Мека Нозе ги Отстраните Кутикулите Чистење CallТешко Мртвите Кожата Нога ЧорапиПакетот Вклучува : AFY 24 K Злато Нога Маска (1pack=1 пар=2 парчиња)Ефективност : Содржи 24 K Активен Екстракт од Злато, Млечна киселина, glycerol папаја екстракт екстракт од краставица,лаванда со масло лимонска киселина,негување на кожата, подобрување на нога испукана и груба, и намалување на нога чуден мирис.Карактеристики : 1...

pueraria mirifica капсули крем за уголемяване на гърдите за увеличаване на растежа на гърдите на гърдите етерично масло Масаж на гърдите масло 30 мл

BGN 8.00

modname=ckeditorприродни pueraria mirifica капсули крем за зголемување гради за зголемување на градите подобрување гради етерично масло масажа масло 30mlitem име : зголемување на градите етерично маслоbenifit : 7 дена : круг, мека, еластична, мазна, и да уживате во смисла на развој на секундарни срце.Полека топлина градите, исто како и назад кога бев помлада.15 дена : стави на компактен снег Baiying, секси индекс порасна, шик фати човек срцетоИзраснал во купот на градите, расцеп почна, доделување гради се почнуваат да стануваат тесни фирма.28 дена мала чаша промена на голема D првенство, волшебно шарм, шарм индекс порасна, победи совршен живот.информации : Големина : 30ml Тип : природни етерични маслаГлавните ефекти : Чи и циркулацијата на крвта, оток и болка, подобрување на градите хиперплазија Чи стагнација предизвикани од конгестија, грлото, рак на дојка развојСиромашните релаксација...

Натурален спа овлажнител разтворими във вода етерично масло от лавандула 3 мл на 12 вкус 36 бутилка етерични масла

BGN 24.00 46.38

Продавачите Се Откажат Спонзор Поддршка Dropshipment !![Име] : [ Природата ] СПА природни билни масла 36 инсталиранСпецификација : 3 ml X36 поддршкаКутија од 36 О, 12 Различни вкус секој 3На лаванда, две рози , јасмин, 3 , 4 osmanthсандаловина 5 , 6 океани, седум лимони , осум чај , девет lotРузмарин, виолетова 11, 12 CarnationСекој вкус сите три о ! ! !Не гласаат мало вкус , про се разбере , ви благодаримеАроматерапијата може да го исчистите воздухот од загадувачи на воздухот ( гас и бактерии ) , прочистување на воздухот , за подобрување на квалитетот на воздухот, спречуваат инфекции и заразни бактерии...

Стрии И Премахване На Белези, Стрии Майчинство Кожата На Тялото Ремонт На Крем За Премахване На Грижи За Белези

BGN 3.00 3.58

Стрии И Лузна Отстранување На Стрии Породилно Кожата На Телото ПоправкаPasjel стрии / дебелината модели Поправка КремПотекло : ТајландБренд : pasjel PrecloКожатаСостојки : чиста природна растителна формула, Centella asiatica ( поправка на кожата , меланин ) , витамин Е ( за кожата да внесе повеќе исхрана ) , мали молекули грав колаген ( колаген додаток на исхраната , ја зголемуваат еластичноста ) .Без алкохол, пигмент , leadfree , меркурбесплатно , без хемиски мириси, додаде , безбедно, без несакани ефекти .За кожа : нозете , стомакот стрии кожата, црвенило поради дебелината модел предизвикани од прекумерна телесна тежина .Употреба : 12 пати на ден , еднакво се применува на стомакот , бутовите, задникот и други делови, и масирајте со кружни движења се додека не се апсорбира ...

Увеличаване На Етерични Масла Постоянното Подобряване На Човек Увеличава Растежа На Мощно Рискът Се Увеличава Масло

BGN 19.20

Проширување на Етерични Масла Постојан Човек Подобрување Зголемува Растот Моќен Расте за Проширување на Точка име : проширување на нафта Спецификација : 10ml За луѓето : на кратко време, Предвремено

BIOAQUA Blueberry Face Care Sets почистващо средство за лице + тонер + емулсия подхранващ хидратиращ анти-ейдж Грижа за кожата избелване

BGN 34.00 48.54

BIOAQUA Боровинки, Лицето за Нега на Поставува Лицето Чистење + Тонер + Емулзија Навлажнувачки Негување на АнтиСтареењето Нега на Кожата Белење

Leozoe Rosemary Essential Oil сертификат за произход Мароко удостоверяване ароматерапия розмариновое масло 100 мл Huile Essentielle

BGN 144.00 231.65

Информација За Производот : Бренд : LEOZOEВид : Рузмарин Етерично МаслоЗемја На Потекло : Мароко, Шпанија, Франција, Португалија, Тунис, Италија, СадПретпазливост За Употреба : Ве Молиме Да Се Држат Настрана Од ДецатаКапацитет : 100mlУпотреба : Спа,Масажа,АроматерапијатаЕфект: Промовирање На Функцијата На Црниот Дроб, Подобрување На Крвниот Притисок,Затегнете КожатаЗа сладок Портокал (ЛАВZOE)Зимзелени грмушка роден на Медитеранскиот брег...