• Ново
4шт зубоврачебная Лаборатория на нови керамични обжиговые клечки за коронки и мостове в емайлирани печки

4шт зубоврачебная Лаборатория на нови керамични обжиговые клечки за коронки и мостове в емайлирани печки

BGN 10.00
BGN 11.18
-11 %
В магазина

Брой продукти


Добредојдовте во мојата продавница, и се надевам дека ќе бидете среќни кога сте во шопинг!
Сигурен продавачот,купи со доверба!
1. Сигурен продавачот .На клиентите е 100% задоволство е нашиот прв приоритет.
2. Врвен Квалитет . Сите производи ќе бидат двојно проверени пред превозот, за да се осигура дека се најдобри услови.
3. Совршен пакување. Ние обезбедуваме совршен пакување услуги и гаранција на вашите производи ќе биде нула-оштетени за време на превозот .
Ставка Опис
Состојба : Brand New од Фабрика! Керамички отпуштање штипки се користи за задржување на коронки и мостови во порцелански печка.
Пакување Листа 4pcs како погоре слики покажуваат
можеби како Вистински шут фотографии подолу :
Превозот 1. Цел ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по вашата исплата потврди. 2.Повеќето од нашиот производ е слободен од кина пост воздух mail ,дувна е приближното време на испорака од кина пост.
Ако ви треба добра итно ве молиме изберете ја изразат испорака . засвири е други пратката и за време на испорака : следење На веб-сајт за кина пост воздух mail како што е подолу : www.17track.net/en/ Други , ве Молиме потврдете превозот адреса ќе се даде е полна. Плаќање Ние ќе го прифати alipay ,T/T,Western union, Money gram и други како што е подолу :
Ако имате било какви прашања на плаќање .се чувствуваат слободни да договор со нас . Враќање&Размена Политика Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви понуди одлична по-продажба на услуги .
Ако објектот е дефект и ќе мора да се вратат на тоа, што и нас ќе си дозволи превозот цена половина од половина. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Ако пратката изгубени , ние ќе рефундирање на полн со пари откако ќе проверка и потврдување. Повратни информации Вашите повратни информации е многу, многу важно за онлајн продавница, Сите пет ѕвезди на мојот продавачот рејтинзи ќе бидат високо ценети!Од друга страна,вашата повратна информација може да се користи како шопинг упатување на други купувачот.
Било каков проблем!Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален/негативна повратна информација.Знаете негативни/неутрален повратни информации ќе му наштети на двете страни,и нема да дозволиме проблем навистина да се реши.Ние секогаш се трудам да донесе најдобри услугата на купувачи,и Ние секогаш работиме со вас за решавање на евентуални проблеми кои можат да произлезат.

Подробности

Тип Елемент:
Избелване На Зъби
търговска марка:
ZUCZUG
Номер На Модела:
083117
Съставка:
Керамични
Размер:
Small
НЕТНО ТЕГЛО:
200гр

Те също купуват с този продукт

1000шт зубоврачебная Лаборатория специални комплекти пирони медни контакти три различни размера изберете

BGN 43.00 72.00

1000pcs Стоматолошка Лабораторија посебни групи на Ноктите Месинг Dowel Иглички Апликација : Стоматолошка Лабораторија Употреба Објект : Поставување на Dowel Иглички Материјал : Месинг димензии : должина 18mm

Цветен найлон зубоврачебная затвори плосък полиране който е паркет Prophy чаши, четки за 30 бр.

BGN 13.00 13.90

Висок квалитет и многу издржливи,ова е добра алатка за секој стоматолог Се користи за отстранување дамки и полирање се Подготвува површината за пломби и ортодонтски процедури Материјал : метал е направен од бакар, и обоени дел е направен од најлон / multicolor Најлон Заострените : Чаша Тип30 Pcs

Зубоврачебная четка 50pcs Prophy полируя зъби бели генитални видове найлонов Таппер

BGN 17.00 17.58

100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Стоматолошки Бела Најлон Пенкало Тип Полирање Четки може да се истражуваат на Стоножка од секој агол.Тоа е доволно јасно за микроскоп набљудување...

Зубоврачебная Лаборатория карбидные bora 3шт - материал вольфрамовой са се превърнали в двигателя рязане-грубо рязане - 7016003

BGN 40.00 47.44

Функција Крстот Намали и Крупен Чакал Висока qualty, долго услуга време Flute Должина : 11mm, Flute Дијаметар : 6mm, месо тело со Дијаметар : 3 / 32" (2.35 mm) За предмелење acrylics и малтери Препорачува Апликации парична Казна & Супер казна секачи се погодни за средување на титан, кобалтхром легури, полускапоцени и благородни метали Крупни, Супер Крупни и Стандардна Машина се добар избор за средување на acrylics и гипс модели...

Dr. PERFECT korea fashion style 2 бр./лот бамбук грижа за зъбите на мека четина екологично чиста дървена бамбук четка за зъби BPA Free найлон

BGN 7.00 7.04

Препорачаните ПроизводиИзбрани Бамбус Toothrbrushlimpiador raspador lengua deдецата четка од 3 на 6бамбус четка за забичетки за заби за слободниЕлектрична Четка За Заби

2 елемента устната лампа с нажежаема жичка 12V50W лампа за смяна на блок зубоврачебного столове

BGN 23.00 23.97

2 парчиња Орален 12 V50 W Светлина, Крушка Светилка За Стоматолошки Стол Единица Замена 100% сосема нов и висок квалитет 12 V 50 W пакување листа : 2 парчиња

Нов 3 бр./лот волфрам карбид bora-Plain Cut стандарт за зубоврачебной лаборатория нож bora - 2.35 мм размер джолан - 8090120

BGN 36.00 42.40

Функција Обичен се Намали и Висок стандард qualty, долго услуга време Flute Должина : 13.0 мм , Flute Дијаметар : 4.5 мм , месо тело со Дијаметар : 3 / 32" (2.35 mm) Препорачани Апликации парична Казна & Супер казна секачи се погодни за средување на титан, кобалтхром легури, полускапоцени и благородни метали Крупни, Супер Крупни и Стандардна Машина се добар избор за средување на acrylics и гипс модели...

Dr. PERFECT Dr. PERFECT Безплатна доставка ултра мека бамбук четка за зъби бежовата найлонова четка за тел, 4 бр / кутия

BGN 10.00 10.18

Препорачаните ПроизводиИзбрани Бамбус Toothrbrushlimpiador raspador lengua deдецата четка од 3 на 6бамбус четка за забичетки за заби за слободниЕлектрична Четка За Заби

3 бр./компл. висококачествени материали малки песъчинки, обичайната рязане-зубоврачебная Лаборатория bora от волфрамов карбид 2,35 мм джолан - 808020802

BGN 36.00 42.40

Функција Обичен се Намали и Висока парична Казна qualty, долго услуга време Flute Должина : 16mm , Flute Дијаметар : 2.3 mm , месо тело со Дијаметар : 3 / 32" (2.35 mm) За средување на метали Препорачува Апликации парична Казна & Супер казна секачи се погодни за средување на титан, кобалтхром легури, полускапоцени и благородни метали Крупни, Супер Крупни и Стандардна Машина се добар избор за средување на acrylics и гипс модели...

Грижа за зъбите бамбук въглен избелване на зъбите с паста за зъби и хигиена на устната кухина натурална паста за зъби премахва петна свеж дъх

BGN 15.98

Нов Бамбус Јаглен Заби Белење на Паста за заби Орална Хигиена 100% Природни Паста за заби ги Отстранува Дамките Свеж здив Пакување ПремијаБренд Име : Glory SmileТочка Име : Активниот Јаглен Паста За ЗабиЈачина на звук : 105gВкус : Свеж НанеБоја : Јаглен ЦрнаИспорака : epaket / DHL / Федекс / Главна состојка : Avtivated ЈаглеродТип : Дома Користете Паста За Заби БелењеФункција : Орална Нега, Лесна за носење и користење наПакет : Спакувани во Нетоксични цевка и Боја кутијаФункција : АнтиБактериски,Чистење,Белење,Усни Освежување, итнРок На Плаќање : T / T, Western Union, Paypal, Зачувам, Трговија ОсигурувањеAnswer : ___________________________ Note : Не проголта!Да се чува далеку од пожар!Чувајте се далеку од децата!Не користите со под 12 години деца и бремени жени!За производот : СУПЕР SAVER ЦЕВКА цел Стоматолошки Стручни активниот јаглен паста за заби и да добиете повеќе за помалку со нашиот суперsaver цевка...

Нов прием на 2 бр./компл. стоматологични инструменти високоскоростен diamond бур притежателите на блок 30 дупки

BGN 23.00 31.20

Има четири бои за вашиот проверете(Сребрена, Црвена, Сина, Жолта) Ве молиме да не информирате која боја треба по ставање на ред...

2 кутии Pro зубоврачебная коронката временни материални фасети за предни молярных на зъби Избелване на зъби зъбни продукти

BGN 4.00 5.26

Функција : Заболување на Заштита : да се Избегне непцата за да се повреди, да се спречи колапс на непцата Обезбеди убавина : особено предниот заби, може да игра улога на естетика Заштита на целулоза : изолирање на штета на различни физички и хемиски стимуланси на пулпа Стабилна заби : да се спречи менувањето на подготовка забите на Горната функција : случајот на повеќе забни реставрација може да ви се обезбедат некои џвакање функција Дијагностички улога : обезбеди дијагностички информации за дентална естетика, occlusal односи завршување Спецификација : 2 Кутии (прибл...

10 бр G3 оригинален кълвач стоматологичен ултразвуков скалер съвети мащабиране съвети съвет подходящ MECTRON & EMS & КЪЛВАЧА

BGN 58.00 61.33

Нови 2016 година НОВИ Стоматолошки најпопуларниот производ и нов изложба покаже објектКупувачот забелешка : 100% Оригинални загарантиранаКарактеристики : Модел : G3Направени од страна на WoodpeckerCE одобреноФабриката за снабдувањеИздржливи користете & најдобар квалитетНа површина е обложена со специјален материјал, потрајни, поефикасно120°Агол на Држачот за месо тело кол : NITI UДатотеки, обично се користи за предниот коренскиот канал на расчистување,стерилизирање и преземање надвор од матичните во коренскиот канал.Се користи За UDS серија scalers (Woodpecker ЕМС Mectron Ултразвучно Scaler Handpiece)Пакување Листа10pcs * G3

50шт зубоврачебная Лаборатория бижута резба полиране беседки bora 2.35 м джолан

BGN 31.00 33.10

100% Сосема Нов и Висок Квалитет Должина : 45mm Бунари со Дијаметар : 3 / 32" 2.35 mm50pcs Полирање ShanksПриливите Реката е нудејќи широк избор на популарни производи по најниски цени наоколу.Со нашите повеќе продавници на Aliexpress ние во моментов нудат повеќе од половина милиони топбренд име производи во рок дното цените...

2.5 л дигитален ултразвуков пречистване от неръждаема стомана резервоар за цифров 42 khz честота на загряване на вода, функция за миене Безплатна доставка

BGN 274.00 287.97

2.5 L Дигитални Ултразвукови Почиста од не ' Рѓосувачки Челик Дигитални 42khz Фреквенција Вода за Греење Функција Бесплатен ПревозотКарактеристики : Lengthended резервоарот за повеќе поголем капацитет 2500ml.Со Грејач функција 50 W : греење до 65°C, погодно за ладна област.Повеќе силни ултразвукови моќта.Со 5 дигитален тајмер екранот.Со монтажни енергетски кабли, вклучувајќи земјата жица.Со монтажни транспарентен капак.4pcs / картон.Спецификации : Превозот информации : Плаќање Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка...

100шт стоматологичен еднократна изхвърлям слюнка малообъемный засмукване аспиратор тръба

BGN 24.00 25.60

Карактеристики : Тип : За Еднократна Употреба;Одговара на сите стандардни плунка ejector црево завршува.Килограми, има нивната форма и совет минимизира ткиво замав.Контури да обичај се вклопуваат секој пациент устата.Незатнување.Пакување : 100 Компјутери по торба;Боја : Кафена;Пакетот Вклучува : 100 Компјутери по кутија