• Ново
1Pc S размер стоматологичен акрилни органайзер за спринцовка смола, лепило апликатор Dispen нова

1Pc S размер стоматологичен акрилни органайзер за спринцовка смола, лепило апликатор Dispen нова

BGN 35.00
BGN 43.18
-19 %
В магазина

Брой продукти


Добредојдовте во мојата продавница, и се надевам дека ќе бидете среќни кога сте во шопинг!
Сигурен продавачот,купи со доверба!
1. Сигурен продавачот .На клиентите е 100% задоволство е нашиот прв приоритет.
2. Врвен Квалитет . Сите производи ќе бидат двојно проверени пред превозот, за да се осигура дека се најдобри услови.
3. Совршен пакување. Ние обезбедуваме совршен пакување услуги и гаранција на вашите производи ќе биде нула-оштетени за време на превозот .
Опис на 100% сосема нов и висок квалитет
Висок Квалитет акрилик се увезени директно од велика БРИТАНИЈА.
Smart flexble дизајн
Транспарентен за ставање смоли, лепила, шприцеви, applicators и други мали алатки
Нето тежина : 350g Пакување Листа 1 Pc
можеби како Вистински шут фотографии подолу :
Превозот 1. Цел ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по вашата исплата потврди. 2.Повеќето од нашиот производ е слободен од кина пост воздух mail ,дувна е приближното време на испорака од кина пост.
Ако ви треба добра итно ве молиме изберете ја изразат испорака . засвири е други пратката и за време на испорака : следење На веб-сајт за кина пост воздух mail како што е подолу : www.17track.net/en/ Други , ве Молиме потврдете превозот адреса ќе се даде е полна. Плаќање Ние ќе го прифати alipay ,T/T,Western union, Money gram и други како што е подолу :
Ако имате било какви прашања на плаќање .се чувствуваат слободни да договор со нас . Враќање&Размена Политика Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви понуди одлична по-продажба на услуги .
Ако објектот е дефект и ќе мора да се вратат на тоа, што и нас ќе си дозволи превозот цена половина од половина. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Ако пратката изгубени , ние ќе рефундирање на полн со пари откако ќе проверка и потврдување. Повратни информации Вашите повратни информации е многу, многу важно за онлајн продавница, Сите пет ѕвезди на мојот продавачот рејтинзи ќе бидат високо ценети!Од друга страна,вашата повратна информација може да се користи како шопинг упатување на други купувачот.
Било каков проблем!Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален/негативна повратна информација.Знаете негативни/неутрален повратни информации ќе му наштети на двете страни,и нема да дозволиме проблем навистина да се реши.Ние секогаш се трудам да донесе најдобри услугата на купувачи,и Ние секогаш работиме со вас за решавање на евентуални проблеми кои можат да произлезат.

Подробности

Тип Елемент:
Избелване На Зъби
търговска марка:
ZUCZUG
Съставка:
апликатор
Размер:
Small
Номер На Модела:
15111810
НЕТНО ТЕГЛО:
350 г

Те също купуват с този продукт

Зубоврачебный 3-ходова въздушен воден спрей трикомпонентна спринцовка съвет W / 2 накрайника накрайници тръба Dec29 Y207E гореща продажба

BGN 10.00 11.39

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Рачка Материјал : Авионодделение Алуминиум пакет Големина : (приближно)12 X4 X3 CM Совет Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : sivler Достапни млазници е полна autoclavable до 134 °C / 273 °F Контрола на воздухот, водата и магла Употреба : 1...

Dr. PERFECT Dr. PERFECT Безплатна доставка ултра мека бамбук четка за зъби бежовата найлонова четка за тел, 4 бр / кутия

BGN 10.00 10.18

Препорачаните ПроизводиИзбрани Бамбус Toothrbrushlimpiador raspador lengua deдецата четка од 3 на 6бамбус четка за забичетки за заби за слободниЕлектрична Четка За Заби

2 елемента, червен, син автоклав, дезинфекция кутия калъф за употреба за эндодонтических разверток 60 отвори нов

BGN 41.00 68.77

Добредојдовте во мојата продавница, и се надевам дека ќе бидете среќни кога сте во шопинг!Сигурен продавачот,купи со доверба!1...

Зубоврачебная Лаборатория Бижута Гумени Шлайфане Полиране Комплекти Инструменти Универсален Силикон Гъвкав Който Е Паркет Смола Bora

BGN 41.00 43.20

Ве молиме имајте во предвид дека ова е ниска брзина директно машина и мелење машина се справи може да се користи, мала брзина виткање машина Не повеќе од тоа...

Зубоврачебный Стил Sirona R/F-Бързо Свързване Handpiece Оптични Влакна

BGN 74.00 78.40

Опис : Се применуваат за Sirona R / F Оптички Влакна 6 дупки LED handpieceБрзо Спојување на Оптички Влакна HandpieceСпреј за контрола и антиretraction стопР : за инструменти со враќање воздушен каналС : за инструменти без враќање воздушен канал

Нов 3 бр./лот волфрам карбид bora-Plain Cut стандарт за зубоврачебной лаборатория нож bora - 2.35 мм размер джолан - 8090120

BGN 36.00 42.40

Функција Обичен се Намали и Висок стандард qualty, долго услуга време Flute Должина : 13.0 мм , Flute Дијаметар : 4.5 мм , месо тело со Дијаметар : 3 / 32" (2.35 mm) Препорачани Апликации парична Казна & Супер казна секачи се погодни за средување на титан, кобалтхром легури, полускапоцени и благородни метали Крупни, Супер Крупни и Стандардна Машина се добар избор за средување на acrylics и гипс модели...

Нов прием на 2 бр./компл. стоматологични инструменти високоскоростен diamond бур притежателите на блок 30 дупки

BGN 23.00 31.20

Има четири бои за вашиот проверете(Сребрена, Црвена, Сина, Жолта) Ве молиме да не информирате која боја треба по ставање на ред...

10 бр G3 оригинален кълвач стоматологичен ултразвуков скалер съвети мащабиране съвети съвет подходящ MECTRON & EMS & КЪЛВАЧА

BGN 58.00 61.33

Нови 2016 година НОВИ Стоматолошки најпопуларниот производ и нов изложба покаже објектКупувачот забелешка : 100% Оригинални загарантиранаКарактеристики : Модел : G3Направени од страна на WoodpeckerCE одобреноФабриката за снабдувањеИздржливи користете & најдобар квалитетНа површина е обложена со специјален материјал, потрајни, поефикасно120°Агол на Држачот за месо тело кол : NITI UДатотеки, обично се користи за предниот коренскиот канал на расчистување,стерилизирање и преземање надвор од матичните во коренскиот канал.Се користи За UDS серија scalers (Woodpecker ЕМС Mectron Ултразвучно Scaler Handpiece)Пакување Листа10pcs * G3

2 компл. стоматологичен оральная Автоклавируемая окклюзионная уплътнение размер смес стоматологични инструменти стоматологичен материал стоматологично оборудв

BGN 17.00 20.78

Кликнете на "Wish List" и "Додади во Кошничка" на оваа страница, таму ќе биде повеќе попуст за вас!Предмет Тип : Белење на Заби Производи : Силиконска Гума Стоматолошки се Прилагодува Автоматски Круна Смена клучни Зборови : Стоматолошки Articulator База Материјал : Силиконска Гума Пакет : 2 Поставите Име : Стоматолошки Occlusal Подлога Поддржувач Спецификација : Дезинфекција под висока температура 121 целзиусови степени Големи димензииВиолетова : 39.5 мм*39.5 мм*20.4 mm Средна големинаЗелена : 34.5 мм*е 36,5 мм*17mm Мали димензииЖолта : 33mm*28mm*17mm 3 големини се опционални, ние ќе ги испрати по случаен избор без вашата команда,Благодарение!

100шт силиконов каучук диамантени полиращи полиране Bourse 2.35 мм допълнителен глоба жълт

BGN 95.00 100.14

100% Сосема Нов и Висок Квалитет на идеална 100pc сет на дијамант burs за стоматолошки апликации Одлична за благороден метал, керамика, смола и така натаму...

USB Интраоральная оральная стоматологичен камера с 6 светодиода - богат на функции ушна носа помещение медицински отоскопический ендоскоп за домашна употреба

BGN 40.00 41.60

Медицински USB Micro Проверете Камера Интраоралната камера за СтоматологФункција : 1 Висока резолуција со 1 / 12 VGA CMOS камера2...

Нови силиконови гумени полиращи диамантени полиращи на Семинарията 2.35 mm сив 10 кръг и 10 точки

BGN 26.00 27.18

100% Сосема Нов и Висок Квалитет на идеална 20pc сет на дијамант burs за стоматолошки апликации Одлична за благороден метал, керамика, смола и така натаму...

3 бр./компл. висококачествени материали малки песъчинки, обичайната рязане-зубоврачебная Лаборатория bora от волфрамов карбид 2,35 мм джолан - 808020802

BGN 36.00 42.40

Функција Обичен се Намали и Висока парична Казна qualty, долго услуга време Flute Должина : 16mm , Flute Дијаметар : 2.3 mm , месо тело со Дијаметар : 3 / 32" (2.35 mm) За средување на метали Препорачува Апликации парична Казна & Супер казна секачи се погодни за средување на титан, кобалтхром легури, полускапоцени и благородни метали Крупни, Супер Крупни и Стандардна Машина се добар избор за средување на acrylics и гипс модели...

Dr. PERFECT korea fashion style 2 бр./лот бамбук грижа за зъбите на мека четина екологично чиста дървена бамбук четка за зъби BPA Free найлон

BGN 7.00 7.04

Препорачаните ПроизводиИзбрани Бамбус Toothrbrushlimpiador raspador lengua deдецата четка од 3 на 6бамбус четка за забичетки за заби за слободниЕлектрична Четка За Заби

10шт гумени полиращи дискове, зъбни бижута и 10шт джолан дорник ротационен инструмент стоматологично оборудване

BGN 11.00 14.37

Добредојдовте во мојата продавница, и се надевам дека ќе бидете среќни кога сте во шопинг!Сигурен продавачот,купи со доверба!1...

2 елемента устната лампа с нажежаема жичка 12V50W лампа за смяна на блок зубоврачебного столове

BGN 23.00 23.97

2 парчиња Орален 12 V50 W Светлина, Крушка Светилка За Стоматолошки Стол Единица Замена 100% сосема нов и висок квалитет 12 V 50 W пакување листа : 2 парчиња

2 кутии Pro зубоврачебная коронката временни материални фасети за предни молярных на зъби Избелване на зъби зъбни продукти

BGN 4.00 5.26

Функција : Заболување на Заштита : да се Избегне непцата за да се повреди, да се спречи колапс на непцата Обезбеди убавина : особено предниот заби, може да игра улога на естетика Заштита на целулоза : изолирање на штета на различни физички и хемиски стимуланси на пулпа Стабилна заби : да се спречи менувањето на подготовка забите на Горната функција : случајот на повеќе забни реставрација може да ви се обезбедат некои џвакање функција Дијагностички улога : обезбеди дијагностички информации за дентална естетика, occlusal односи завршување Спецификација : 2 Кутии (прибл...

Зубоврачебные ултразвукови съвети скалера G1 New Стоматологичен Supragingival Scaling Ultrasonic Scaler съвет fit EMS/Кълвача G1 us Asin

BGN 56.00 59.01

Отстрани анализа и бактериски plasue на supragingival, вратот на забите и тешко калкулус на забите точка.Карактеристики : високи перформансиCE сертификат100 % гарантира135° sterilizedПакување листаG110 PC

10 бр зубоврачебный Crystal зъбни украшения почистването на зъбния камък зъбите бижута скъпоценен камък

BGN 10.00 10.40

10 компјутери Стоматолошки Кристал Заб Украси Заб Камења Заби Накит Гем Кристал Заб Украси Големина Боја : бела,виножито од бои,bule,црвена Без лепак

FDA сертифициране 50шт обичай лого, кръгла дръжка за възрастен естествен бамбук екологично чист мек пътуване, четка за зъби четка за зъби

BGN 146.00 235.20

1 Set=50 PCS Материјал : Природни бамбус Боја : Природна Боја На семејството двајца љубовници сакаат бамбус се справи со мека четка за заби одговараат.Животната средина и здравјето мода многу...

2.5 л дигитален ултразвуков пречистване от неръждаема стомана резервоар за цифров 42 khz честота на загряване на вода, функция за миене Безплатна доставка

BGN 274.00 287.97

2.5 L Дигитални Ултразвукови Почиста од не ' Рѓосувачки Челик Дигитални 42khz Фреквенција Вода за Греење Функција Бесплатен ПревозотКарактеристики : Lengthended резервоарот за повеќе поголем капацитет 2500ml.Со Грејач функција 50 W : греење до 65°C, погодно за ладна област.Повеќе силни ултразвукови моќта.Со 5 дигитален тајмер екранот.Со монтажни енергетски кабли, вклучувајќи земјата жица.Со монтажни транспарентен капак.4pcs / картон.Спецификации : Превозот информации : Плаќање Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка...

2 бр. / лот зубоврачебный притежателя свиня стоматологично лабораторно оборудване високоскоростен зубоврачебный притежателя блок свиня 30 дупки Автоклавируемые с?

BGN 19.00 21.30

2 парчиња / многу Стоматолошки Burs Носителот Стоматолошки Лабораториска Опрема со Висока Брзина Стоматолошки Burs Блок Носителот 30 Дупки Autoclavable Стоматолог МатеријалиИме на производ : 30 Дупки Отворање bur Дезинфекција КутијаМатеријал : АлуминиумФункција : Дезинфекција на високобрзински burAutoclavable под висока температура на 135 и притисок на 0.22 MpaМесто на стерилизација со голема брзина игли, 30 дупки.сина,црвена,црна боја.Големина на : 76*30*28(mm)Пакување : 2 парчиња / многу...

Грижа за зъбите бамбук въглен избелване на зъбите с паста за зъби и хигиена на устната кухина натурална паста за зъби премахва петна свеж дъх

BGN 15.98

Нов Бамбус Јаглен Заби Белење на Паста за заби Орална Хигиена 100% Природни Паста за заби ги Отстранува Дамките Свеж здив Пакување ПремијаБренд Име : Glory SmileТочка Име : Активниот Јаглен Паста За ЗабиЈачина на звук : 105gВкус : Свеж НанеБоја : Јаглен ЦрнаИспорака : epaket / DHL / Федекс / Главна состојка : Avtivated ЈаглеродТип : Дома Користете Паста За Заби БелењеФункција : Орална Нега, Лесна за носење и користење наПакет : Спакувани во Нетоксични цевка и Боја кутијаФункција : АнтиБактериски,Чистење,Белење,Усни Освежување, итнРок На Плаќање : T / T, Western Union, Paypal, Зачувам, Трговија ОсигурувањеAnswer : ___________________________ Note : Не проголта!Да се чува далеку од пожар!Чувајте се далеку од децата!Не користите со под 12 години деца и бремени жени!За производот : СУПЕР SAVER ЦЕВКА цел Стоматолошки Стручни активниот јаглен паста за заби и да добиете повеќе за помалку со нашиот суперsaver цевка...

Dr. PERFECT 1 бр./кутия топла здравословна Зелена влакнести четка за зъби уникална ултра мека бамбук въглища четка за зъби BPA безплатно

BGN 0.93

Препорачаните ПроизводиИзбрани Бамбус Toothrbrush1 компјутер / кутија Топла здрава Зелена Влакна Четка за заби Уникатен Ултра Мека Бамбус Јаглен Четка за Чистење на Забите Орален Чистење, Грижа за ЗабитеНашите бамбус четка за заби е направен од природни бамбус...

Зубоврачебное оборудване на лабораторията прахосмукачка 370w стая Artificer сборник прах цифров св Одиночн-реда за зубоврачебной лаборатория, индустрия

BGN 458.00 508.43

Еден Ред Дигитални Прашина Колектор Artificer Соба со Правосмукалка 370 W за Стоматолошка Лабораторија, ИндустријаКарактеристики : 1...