• Ново
Нов 3шт зубоврачебный притежателя на FG RA Burs Block Blocks High Low Speed

Нов 3шт зубоврачебный притежателя на FG RA Burs Block Blocks High Low Speed

BGN 32.00
BGN 34.58
-7 %
В магазина

Брой продукти


Добредојдовте во мојата продавница, и се надевам дека ќе бидете среќни кога сте во шопинг!
Сигурен продавачот,купи со доверба!
1. Сигурен продавачот .На клиентите е 100% задоволство е нашиот прв приоритет.
2. Врвен Квалитет . Сите производи ќе бидат двојно проверени пред превозот, за да се осигура дека се најдобри услови.
3. Совршен пакување. Ние обезбедуваме совршен пакување услуги и гаранција на вашите производи ќе биде нула-оштетени за време на превозот .
Опис на 3 Pcs Стоматолошки FG РА Burs Носителот Блок Блокови Висока Ниска Брзина Нови носителите опфаќа 18 дупки (12 дупки за FG bur, точка за Висока Брзина, 6 дупки за РА bur, точка за мала Брзина) Целосно autoclavable метал, Алуминиум материјал 3 Pcs висок квалитет на стоматолошки bur (Розова сина Златен) Боја : Розова боја,Златна,Сина(Боја може да биде одберете,ве молиме да ни кажете боја и бројот што го сакате или ние ќе ги пренесе стандардната боја : 1 Розова,1 Сина,1 Златен) Пакување Листа 3 Pcs
можеби како Вистински шут фотографии подолу :
Превозот 1. Цел ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по вашата исплата потврди. 2.Повеќето од нашиот производ е слободен од кина пост воздух mail ,дувна е приближното време на испорака од кина пост.
Ако ви треба добра итно ве молиме изберете ја изразат испорака . засвири е други пратката и за време на испорака : следење На веб-сајт за кина пост воздух mail како што е подолу : www.17track.net/en/ Други , ве Молиме потврдете превозот адреса ќе се даде е полна. Плаќање Ние ќе го прифати alipay ,T/T,Western union, Money gram и други како што е подолу :
Ако имате било какви прашања на плаќање .се чувствуваат слободни да договор со нас . Враќање&Размена Политика Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви понуди одлична по-продажба на услуги .
Ако објектот е дефект и ќе мора да се вратат на тоа, што и нас ќе си дозволи превозот цена половина од половина. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Ако пратката изгубени , ние ќе рефундирање на полн со пари откако ќе проверка и потврдување. Повратни информации Вашите повратни информации е многу, многу важно за онлајн продавница, Сите пет ѕвезди на мојот продавачот рејтинзи ќе бидат високо ценети!Од друга страна,вашата повратна информација може да се користи како шопинг упатување на други купувачот.
Било каков проблем!Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален/негативна повратна информација.Знаете негативни/неутрален повратни информации ќе му наштети на двете страни,и нема да дозволиме проблем навистина да се реши.

Подробности

търговска марка:
ZUCZUG
Размер:
Small
Номер На Модела:
15111825
Съставка:
Алуминий
Тип Елемент:
Избелване На Зъби

Те също купуват с този продукт

50шт зубоврачебная Лаборатория бижута резба полиране беседки bora 2.35 м джолан

BGN 31.00 33.10

100% Сосема Нов и Висок Квалитет Должина : 45mm Бунари со Дијаметар : 3 / 32" 2.35 mm50pcs Полирање ShanksПриливите Реката е нудејќи широк избор на популарни производи по најниски цени наоколу.Со нашите повеќе продавници на Aliexpress ние во моментов нудат повеќе од половина милиони топбренд име производи во рок дното цените...

USB Интраоральная оральная стоматологичен камера с 6 светодиода - богат на функции ушна носа помещение медицински отоскопический ендоскоп за домашна употреба

BGN 40.00 41.60

Медицински USB Micro Проверете Камера Интраоралната камера за СтоматологФункција : 1 Висока резолуција со 1 / 12 VGA CMOS камера2...

Нов прием на 2 бр./компл. стоматологични инструменти високоскоростен diamond бур притежателите на блок 30 дупки

BGN 23.00 31.20

Има четири бои за вашиот проверете(Сребрена, Црвена, Сина, Жолта) Ве молиме да не информирате која боја треба по ставање на ред...

Зубоврачебное оборудване на лабораторията прахосмукачка 370w стая Artificer сборник прах цифров св Одиночн-реда за зубоврачебной лаборатория, индустрия

BGN 458.00 508.43

Еден Ред Дигитални Прашина Колектор Artificer Соба со Правосмукалка 370 W за Стоматолошка Лабораторија, ИндустријаКарактеристики : 1...

Зубоврачебный блок вграден бесщеточный микромотор електрически кабел FIT NSK NLX NANO вътрешен воден спрей с оптични влакна и влакна

BGN 547.00 576.00

Нови 2016 година НОВИ Стоматолошки најпопуларниот производ и нов изложба покаже објектСтоматолошки единица изграденаво Brushless Електрични Микро моторни Кабелот ОДГОВАРА NSK NLX НАНО внатрешниот вода спреј со оптички влакна Општ Вовед КАКО8000 X задржани вода , електрична енергија , гас зглобовите, може да биде брз и лесен поврзани со стоматолошки единица систем, ажурирани алтернатива за традиционалните воздух турбини Технички Датум на Текст 24 V / AC Излез 50 W Брзина 100040000 R / мин±10% 3 Работни Модели 16 : 1 1 : 1 1 : 5 Содржина 1 Главната единица 1 Мотор

Зубоврачебный 3-ходова въздушен воден спрей трикомпонентна спринцовка съвет W / 2 накрайника накрайници тръба Dec29 Y207E гореща продажба

BGN 10.00 11.39

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Рачка Материјал : Авионодделение Алуминиум пакет Големина : (приближно)12 X4 X3 CM Совет Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : sivler Достапни млазници е полна autoclavable до 134 °C / 273 °F Контрола на воздухот, водата и магла Употреба : 1...

2 компл. стоматологичен оральная Автоклавируемая окклюзионная уплътнение размер смес стоматологични инструменти стоматологичен материал стоматологично оборудв

BGN 17.00 20.78

Кликнете на "Wish List" и "Додади во Кошничка" на оваа страница, таму ќе биде повеќе попуст за вас!Предмет Тип : Белење на Заби Производи : Силиконска Гума Стоматолошки се Прилагодува Автоматски Круна Смена клучни Зборови : Стоматолошки Articulator База Материјал : Силиконска Гума Пакет : 2 Поставите Име : Стоматолошки Occlusal Подлога Поддржувач Спецификација : Дезинфекција под висока температура 121 целзиусови степени Големи димензииВиолетова : 39.5 мм*39.5 мм*20.4 mm Средна големинаЗелена : 34.5 мм*е 36,5 мм*17mm Мали димензииЖолта : 33mm*28mm*17mm 3 големини се опционални, ние ќе ги испрати по случаен избор без вашата команда,Благодарение!

Нов 3 бр./лот волфрам карбид bora-Plain Cut стандарт за зубоврачебной лаборатория нож bora - 2.35 мм размер джолан - 8090120

BGN 36.00 42.40

Функција Обичен се Намали и Висок стандард qualty, долго услуга време Flute Должина : 13.0 мм , Flute Дијаметар : 4.5 мм , месо тело со Дијаметар : 3 / 32" (2.35 mm) Препорачани Апликации парична Казна & Супер казна секачи се погодни за средување на титан, кобалтхром легури, полускапоцени и благородни метали Крупни, Супер Крупни и Стандардна Машина се добар избор за средување на acrylics и гипс модели...

Зубоврачебная Лаборатория Бижута Гумени Шлайфане Полиране Комплекти Инструменти Универсален Силикон Гъвкав Който Е Паркет Смола Bora

BGN 41.00 43.20

Ве молиме имајте во предвид дека ова е ниска брзина директно машина и мелење машина се справи може да се користи, мала брзина виткање машина Не повеќе од тоа...

SREKS, SIRONA СТОМАТОЛОГИЧНИ СЪВЕТИ КОМПЛЕКТ ЕНДОДОНТСКО, СИРОЗОНИК, СТОМАТОЛОГИЧЕН ПЕДИАТРИЯ, СТОМАТОЛОГИЧЕН ЕНДОДОНТИЯ

BGN 181.00 302.40

Процес на производствоПревозотКлиент посетаНашата компанијаНие сме производител кој е фокусиран на scaler tips и насадни инструменти, како и ултразвучно scalers од 2010 година.Имаме над 300 модели scaler tips кои може да се вклопат добро познати scaler брендови, како што се ЕМС,SATELEC,WOODPECKER, NSK,KAVO итн.Нашиот производ е одобрен CE / ISO и ФДУ и продава на глобалната стоматолошки клиники секоја година.Нашиот квалитет стандарди е далеку над CE / ISO.Ние гарантираме за високи стандарди на работа и одлични клиентите.Сертификација

2 елемента устната лампа с нажежаема жичка 12V50W лампа за смяна на блок зубоврачебного столове

BGN 23.00 23.97

2 парчиња Орален 12 V50 W Светлина, Крушка Светилка За Стоматолошки Стол Единица Замена 100% сосема нов и висок квалитет 12 V 50 W пакување листа : 2 парчиња