• Ново
10шт гумени полиращи дискове, зъбни бижута и 10шт джолан дорник ротационен инструмент стоматологично оборудване

10шт гумени полиращи дискове, зъбни бижута и 10шт джолан дорник ротационен инструмент стоматологично оборудване

BGN 11.00
BGN 14.37
-23 %
В магазина

Брой продукти


Добредојдовте во мојата продавница, и се надевам дека ќе бидете среќни кога сте во шопинг!
Сигурен продавачот,купи со доверба!
1. Сигурен продавачот .На клиентите е 100% задоволство е нашиот прв приоритет.
2. Врвен Квалитет . Сите производи ќе бидат двојно проверени пред превозот, за да се осигура дека се најдобри услови.
3. Совршен пакување. Ние обезбедуваме совршен пакување услуги и гаранција на вашите производи ќе биде нула-оштетени за време на превозот .
Ставка Опис За burs Гума Полирање Посебно за оние кои Не се скапоцени и scmi-благородни метали работното парче Материјал : синтетички каучук мешање со normalabrasive Препорачува Р. П. М : од 20.000-30.000 денари/мин Големина : 22*3.5 За месо тело Mandrel 100% сосема нов и висок квалитет Должина : 45mm Бунари со Дијаметар : 3/32" - 2.35 mm Пакување : 10 парчиња/пакување Пакување Листа 20 Pcs
можеби како Вистински шут фотографии подолу :
Превозот 1. Цел ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по вашата исплата потврди. 2.Повеќето од нашиот производ е слободен од кина пост воздух mail ,дувна е приближното време на испорака од кина пост.
Ако ви треба добра итно ве молиме изберете ја изразат испорака . засвири е други пратката и за време на испорака : следење На веб-сајт за кина пост воздух mail како што е подолу : www.17track.net/en/ Други , ве Молиме потврдете превозот адреса ќе се даде е полна. Плаќање Ние ќе го прифати alipay ,T/T,Western union, Money gram и други како што е подолу :
Ако имате било какви прашања на плаќање .се чувствуваат слободни да договор со нас . Враќање&Размена Политика Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви понуди одлична по-продажба на услуги .
Ако објектот е дефект и ќе мора да се вратат на тоа, што и нас ќе си дозволи превозот цена половина од половина. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Ако пратката изгубени , ние ќе рефундирање на полн со пари откако ќе проверка и потврдување. Повратни информации Вашите повратни информации е многу, многу важно за онлајн продавница, Сите пет ѕвезди на мојот продавачот рејтинзи ќе бидат високо ценети!Од друга страна,вашата повратна информација може да се користи како шопинг упатување на други купувачот.
Било каков проблем!Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален/негативна повратна информација.Знаете негативни/неутрален повратни информации ќе му наштети на двете страни,и нема да дозволиме проблем навистина да се реши.Ние секогаш се трудам да донесе најдобри услугата на купувачи,и Ние секогаш работиме со вас за решавање на евентуални проблеми кои можат да произлезат.

Подробности

търговска марка:
ZUCZUG
Размер:
Small
Номер На Модела:
15111834
Съставка:
Дъвка
Тип Елемент:
Избелване На Зъби
НЕТНО ТЕГЛО:
380г

Те също купуват с този продукт

Зубоврачебный 3-ходова въздушен воден спрей трикомпонентна спринцовка съвет W / 2 накрайника накрайници тръба Dec29 Y207E гореща продажба

BGN 10.00 11.39

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Рачка Материјал : Авионодделение Алуминиум пакет Големина : (приближно)12 X4 X3 CM Совет Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : sivler Достапни млазници е полна autoclavable до 134 °C / 273 °F Контрола на воздухот, водата и магла Употреба : 1...

USB Интраоральная оральная стоматологичен камера с 6 светодиода - богат на функции ушна носа помещение медицински отоскопический ендоскоп за домашна употреба

BGN 40.00 41.60

Медицински USB Micro Проверете Камера Интраоралната камера за СтоматологФункција : 1 Висока резолуција со 1 / 12 VGA CMOS камера2...

SPKS, СТОМАТОЛОГИЧЕН КОМПЛЕКТ ЗА ПАРОДОНТИТ TIPS GNATUS, SATELEC, NSK,DTE, HU-FRIEDY, PERIODONTAL ГРИЖИ, СЪВЕТИ ПО ПАРОДОНТОЛОГИЯ

BGN 99.00 110.40

НА ОРАЛНА НЕГА ЗА ПОЛНЕЊЕ ЗА СТОМАТОЛОШКИ ЧИСТЕЊЕ НА ЗАБИТЕ,ЧУВСТВО, СКАЛИРАЊЕ, ТРЕТМАНОТ ЗА БЕЛЕЊЕ НА ЗАБИ.ИМИЊАТА НА СТОМАТОЛОГ И ПАЦИЕНТОТ МОЖЕ ДА СЕ ПЕЧАТАТ НА КОМПЛЕТ, САМО ЗА ЕДНА ЛИЧНОСТ УПОТРЕБА.ЗА ДА СЕ СПРЕЧИ ВКРСТЕНА ИНФЕКЦИЈАДА СЕ НАПРАВИ ВАШИОТ ОПЕРАТОР ЗА ПОВЕЌЕ ЛИЧНА, ПОВЕЌЕ ПРОФЕСИОНАЛНИОВОЈ КОМПЛЕТ Е ТРЕНД НА СТОМАТОЛОШКАТА ЗАШТИТА И ЗДРАВЈЕ НА СВЕТСКАТА : БЕЗБЕДНО, ЛИЧНИ, ПРОФЕСИОНАЛНИSCALER HANDPIECEНАШАТА КОМПАНИЈА : НАЈГОЛЕМИОТ И ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРОИЗВОДИТЕЛ НА СТОМАТОЛОШКИ SCALER HANDPIECE,СОВЕТИ, КОСКА ХИРУРГИЈА СОВЕТИ,ЗАБЕН ИМПЛАНТ СОВЕТИ

Зубоврачебная Лаборатория карбидные bora 3шт - материал вольфрамовой са се превърнали в двигателя рязане-грубо рязане - 7016003

BGN 40.00 47.44

Функција Крстот Намали и Крупен Чакал Висока qualty, долго услуга време Flute Должина : 11mm, Flute Дијаметар : 6mm, месо тело со Дијаметар : 3 / 32" (2.35 mm) За предмелење acrylics и малтери Препорачува Апликации парична Казна & Супер казна секачи се погодни за средување на титан, кобалтхром легури, полускапоцени и благородни метали Крупни, Супер Крупни и Стандардна Машина се добар избор за средување на acrylics и гипс модели...

SREKS, SIRONA СТОМАТОЛОГИЧНИ СЪВЕТИ КОМПЛЕКТ ЕНДОДОНТСКО, СИРОЗОНИК, СТОМАТОЛОГИЧЕН ПЕДИАТРИЯ, СТОМАТОЛОГИЧЕН ЕНДОДОНТИЯ

BGN 181.00 302.40

Процес на производствоПревозотКлиент посетаНашата компанијаНие сме производител кој е фокусиран на scaler tips и насадни инструменти, како и ултразвучно scalers од 2010 година.Имаме над 300 модели scaler tips кои може да се вклопат добро познати scaler брендови, како што се ЕМС,SATELEC,WOODPECKER, NSK,KAVO итн.Нашиот производ е одобрен CE / ISO и ФДУ и продава на глобалната стоматолошки клиники секоја година.Нашиот квалитет стандарди е далеку над CE / ISO.Ние гарантираме за високи стандарди на работа и одлични клиентите.Сертификација

2 елемента устната лампа с нажежаема жичка 12V50W лампа за смяна на блок зубоврачебного столове

BGN 23.00 23.97

2 парчиња Орален 12 V50 W Светлина, Крушка Светилка За Стоматолошки Стол Единица Замена 100% сосема нов и висок квалитет 12 V 50 W пакување листа : 2 парчиња

Dr. PERFECT korea fashion style 2 бр./лот бамбук грижа за зъбите на мека четина екологично чиста дървена бамбук четка за зъби BPA Free найлон

BGN 7.00 7.04

Препорачаните ПроизводиИзбрани Бамбус Toothrbrushlimpiador raspador lengua deдецата четка од 3 на 6бамбус четка за забичетки за заби за слободниЕлектрична Четка За Заби

Нов 3 бр./лот волфрам карбид bora-Plain Cut стандарт за зубоврачебной лаборатория нож bora - 2.35 мм размер джолан - 8090120

BGN 36.00 42.40

Функција Обичен се Намали и Висок стандард qualty, долго услуга време Flute Должина : 13.0 мм , Flute Дијаметар : 4.5 мм , месо тело со Дијаметар : 3 / 32" (2.35 mm) Препорачани Апликации парична Казна & Супер казна секачи се погодни за средување на титан, кобалтхром легури, полускапоцени и благородни метали Крупни, Супер Крупни и Стандардна Машина се добар избор за средување на acrylics и гипс модели...

Dr. PERFECT Dr. PERFECT Безплатна доставка ултра мека бамбук четка за зъби бежовата найлонова четка за тел, 4 бр / кутия

BGN 10.00 10.18

Препорачаните ПроизводиИзбрани Бамбус Toothrbrushlimpiador raspador lengua deдецата четка од 3 на 6бамбус четка за забичетки за заби за слободниЕлектрична Четка За Заби

50шт зубоврачебная Лаборатория бижута резба полиране беседки bora 2.35 м джолан

BGN 31.00 33.10

100% Сосема Нов и Висок Квалитет Должина : 45mm Бунари со Дијаметар : 3 / 32" 2.35 mm50pcs Полирање ShanksПриливите Реката е нудејќи широк избор на популарни производи по најниски цени наоколу.Со нашите повеќе продавници на Aliexpress ние во моментов нудат повеќе од половина милиони топбренд име производи во рок дното цените...

Безплатна доставка стоматологичен комплект за избелване на зъбите 44% карбамид пероксид Избелваща система орален гел

BGN 26.00 28.67

Чекор 1 : Правењето на себе полни коцки.Топлина на thermoform устата лента под 80 топла вода и на топло, до околу 10 секунди.Стави на устата лента над вашите заби,користете ги прстите нежно се обиде до тоа мувла забите,поставување на коцки цврсто против заби.Чекор 2 : Спореди забите се користи заби сенка водич.Чекор 3 : нанесете тенок слој на белење на гел и устата коцки и се шири рамномерно(0.25 до 0.4 ml за секој фах повеќе е само да се потроши).Чекор 4 : Вметнете устата коцки во устата и во текот на денот,поставување на коцки цврсто против заби.Чекор 5 : Прво прв пат, вметнете ја лента за околу 710 минути,а потоа исплакнете со вода...

16pcs / 4Set сменяеми глави четки за електрическа четка за зъби Oral-B

BGN 13.00 16.86

Замена Четка за заби Глави за Перорална Прецизност Чисти бесплатен превозотЗа производотЦена Афективно! Добар квалитет, помалку цена.Долготрајни! Една четка главата трае најмногу четири месеци од стандард два пати дневно четкање.Ефикасно! Електронски четкање се грижи за забите подобро од било прирачник четка може да.Направи впечаток! Истражувањата покажаа дека добар насмевка прави за добар впечаток на оние околу вас.Четка за Целото Семејство! Достапни во повеќе бои, па можете да го користите една четка за секого, боја кодирање за секое лице!Опис на производотМатеријал : услужни влакнатаПакување : блистер пакување со 4 главиФункција : одговара за електрична четка за заби!Пакет : блистер картичкаФункција : 1) Четка глави доаѓаат со отстранлив колоркодирани прстени за лесна идентификација.2) Секој пакет доаѓа со 4 замена четка глави да го правите ОралноБ електрични четки за заби и плакета смена модели.3) Меки, заоблени влакната во центарот обезбеди удобен четкање.4) Долго интерденталните совети чиста длабоко помеѓу забите и под непцето.5) Влакната боја ќе исчезнат да покажува кога четка главата на потребите за замена.6) услужни Влакната се обезбеди максимална удобност за чувствителни непца.