• Ново
5 Бр Зубоврачебный Материал Мед Плоска Четка За Почистване На Зубоврачебных Свиня И Зубоврачебного Продукт 2 За Цвят По Избор

5 Бр Зубоврачебный Материал Мед Плоска Четка За Почистване На Зубоврачебных Свиня И Зубоврачебного Продукт 2 За Цвят По Избор

BGN 20.00
BGN 28.54
-30 %
В магазина

Брой продукти


5 Компјутери Стоматолошки Материјал Бакар Рамен Четка За Чистење Забен Burs И Стоматолошки Производ 2 Боја За Да Изберете
Име на производ : бакар четка за забни
Материјал : бакар/најлон
Боја : Златна/Бела
Примена : За чистење Забен burs
Функција : Висок квалитет
Количина : 5 компјутери
Пакување : 5 компјутери
За Плаќање :
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувам.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. За Испорака :
1. Worldwlde превозот. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Враќање & Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети мора да пчела во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, По двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . или, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. За Гаранција :
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Подробности

Тип Елемент:
Избелване На Зъби
Съставка:
мед / найлон
Номер На Модела:
Зубоврачебные боракс медни четка
Размер:
Moderate
НЕТНО ТЕГЛО:
100
Име на продукта:
медни четка за зъби
Брой:
5 бр.
Цвят:
Златен / Бял
Функция:
За почистване на зъбни свиня
Характеристика:
Високо качество
Кораб:
Безплатна доставка

Те също купуват с този продукт

4 бр пшеница черен бамбук четка за зъби преносим мек въглен четка за зъби език пречиствател за деца и възрастни, хигиена на устната кухина

BGN 7.98

[xlmodel][производи][43273] На четки за заби се во 4 бои и ние ќе им даде на случаен испорака.Карактеристики : 1...

50шт FO 32 зубоврачебное diamond тренировка пламък Ogival End BUR зубоврачебные боракс високоскоростен зубоврачебный съвет

BGN 12.00 13.52

Стоматолошки Дијамант FG Голема Брзина BursНајниска цена за фабрика!100% сосема нов и висок квалитетДоколку купите Повеќе од 5 пак,имаме setted 20 % Попуст.Ако ви треба голема количина,ние може да ви даде трговија на големо цена.Внимание : Ова Burs е само за стоматолошка употреба...

5 бр PS4 (SIRONA: националния 4ps) паста за перио скалер, хигиена на устната кухина, стоматологичен инструмент, стоматологични продукти за SIRONA SIROSON

BGN 78.00 111.98

5 Компјутери PS4 (SIRONA : 4 PS) Стоматолошки perio scaler , орална хигиена, стоматолошки инструмент, стоматолошки производи за sirona siroson.Опис на погоре производот : Овој совет е само компатибилни со Sirona siroson piezo scalers,исто како Sirona : 4 PS.Овој совет е за perio,отстранете subgingical и длабоко perio калкулус.Adviced scaler работа на владата : perio со водаAdviced scaler моќ : 13Процес на производствоПревозотКлиент посетаНашата компанијаНие сме производител кој е фокусиран на scaler tips и насадни инструменти, како и ултразвучно scalers од 2010 година.Имаме над 300 модели scaler tips кои може да се вклопат добро познати scaler брендови, како што се ЕМС,SATELEC,WOODPECKER, NSK,KAVO итн.Нашиот производ е одобрен CE / ISO и ФДУ и продава на глобалната стоматолошки клиники секоја година.Нашиот квалитет стандарди е далеку над CE / ISO.Ние гарантираме за високи стандарди на работа и одлични клиентите.Сертификација

20pcs ясни зубоврачебные избелване на зъби на бузата ретрактор отваряне на устата C-тип среден

BGN 19.00 21.26

20pcs Јасно Стоматолошки Заби Белење на Образот Ремените Устата Настроената C Тип Средна ГолеминаСпецификација : Состојба : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетПроизводство Име : Образ Ремените / устата настроената / Усна Retractors / Образ ExpandersМатеријал : ПластикаБоја : ЈасноОблик : C формаГолемина : 118*85*17mmФункција : Пластични ремените што ви помага да даде непречен поглед на усната празнинаПакет Се Вклучени : 20 парчиња / МногуНие имаме Различни Видови на Устата Поотворени за да ги Задоволат вашите Потреби како следново,Т Форма На Големи / Мали , Сини / ЗаоблаченоC Форма Голема / Средна / Мала, Сино / ЗаоблаченоW Форма Голема / Средна / Мала, Сино / ЗаоблаченоO Форма На Големи / Мали, Блу / БелаДвојна Глава Големи / Мали, ЈасноАко ви треба било како погоре, pls контактирајте ме преку емаил.

Филтър Манометър Клапан За Понижаване На Налягането На Зъболекар Амортизируя Метър За Зубоврачебного Стола

BGN 36.00 38.22

Стоматолог Притисок Олеснување Вентил Manometer Филтер Амортизацијата Метар За Стоматолошки Стол Точка Име : Стоматолошки Притисок Олеснување Вентил Напомена : Кога ќе се инсталира на конектор,ве молиме twine некои PTFE Лента и прицврстете јапакување листа : 1 Pc

Тип 406 светло зелен стоматологичен силиконов каучук смола на база на скрити зъбни протези полиране bora 50шт

BGN 33.00 36.61

Опис на идеална 50 полирање burs за стоматолошки апликации Одлична за благороден метал, керамика, смола и така натаму непречено Спроведување на прецизни висок квалитет на обработка Долг живот трајност е зголемен за над 10 пати подолго од високобрзински челик сечење алатки и над 200 пати повеќе од тркала Безбеден, сигурен и лесен за употребаВкупно за обработка на трошоци може да се спуштаат за неколку патиБоја : светло зеленаДијаметар 2.35 mmГлавата големина : 6*16mmЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакување Листа : 50pcs

Нов 20pcs/5 групи разнообразни ключодържател дентална Лаборатория промо чудесен подарък

BGN 41.00 43.46

Нови 20 Pcs / 5 Sets Избрани KEYCHAIN Стоматолошка Лабораторија Промо Одличен ПодарокМало Value > 50 ДОЛАРИ! Цена за 20pcs!100% сосема нов и висок квалитетОригинален подарок за себе или за вашите посебни стручни стоматолошкиПоединечно завиткани5 Огледало + 5 Впечаток Фах + 5 Корен Лифт + 5 Форцепс(Или може да го избере 4 видови youself...

10шт гумени полиращи дискове, зъбни бижута и 10шт джолан дорник ротационен инструмент стоматологично оборудване

BGN 11.00 14.37

Добредојдовте во мојата продавница, и се надевам дека ќе бидете среќни кога сте во шопинг!Сигурен продавачот,купи со доверба!1...

Нов 3 комплекта зъбни протези, Керамика, порцелан статуи нож лопаточка острието на зъболекарски инструмент

BGN 27.00 29.78

100% сосема нов и висок квалитетСовршен алатки специјално дизајнирани за Стоматолошка Лабораторија Апликации!Пакување Листа3 поставува како нашата последна слика покажува

2 елемента, червен, син автоклав, дезинфекция кутия калъф за употреба за эндодонтических разверток 60 отвори нов

BGN 41.00 68.77

Добредојдовте во мојата продавница, и се надевам дека ќе бидете среќни кога сте во шопинг!Сигурен продавачот,купи со доверба!1...

Нов 10шт зубоврачебный регулиране на контролния клапан прът за зубоврачебного столове турбоагрегат

BGN 65.00 69.58

Нови 10 Pcs Стоматолошки Регулирање на Контрола Вентил Прачка За Стоматолошки Стол Турбина Единица100% Нов и Висок Квалитет.Тип : Поврзете 4mm(надворешен дијаметар) * 2.5 mm(внатрешен дијаметар) цревопакување листа : 10 Pcs

3шт висококачествени зъболекарски инструмент порцеланови обжиговые корита скоби клещи клещи клещи

BGN 31.00 32.58

3 Pcs Висок Квалитет на Стоматолошки Алатка Порцелански Отпуштање на Коцки Клипови Маша Pincers КлештиСите Производи Се Со Врвен Квалитет Со 100% Задоволство Да Се Гарантира.Висок квалитет на Медицински Стандардните Нерѓосувачки Челик.Autoclavebale и Sterilizable.Вие сте biddig за 2 клипови за стоматолошка лабораторија порцелански отпуштање на коцки...

Зъболекар 10шт силиконовата тръба, маркуч, с тръба 2hole конектор висока бърза скорост съвет

BGN 177.00 187.84

Стоматолог 10 Pcs Силикони Цевки,Црева,Цевка 2 Hole Конектор Висока Брзо расте HandpieceСостојба : Нова;СпакуваниIterm Име : Стоматолошки Силикони 2 дупки ЦевкиКарактеристики : 100% CE квалитетКоличина : 10 PCSТип : Внатрешната цевка должина : 1.7 m;Надворешната цевка должина : 1.5 мпакување листа : 10 Pcs

Нови 20 бр инструменти за зъболекар стоматологично оборудване и инструмент за избелване на зъби зъбни лабиален кука за Апекс локатор

BGN 18.00 19.18

алатки за стоматолог стоматолошка опрема и инструменти за заби белење на забите усна кука за апекс локатор 1...

Нов 5шт дентална клиника светлината ръка щит плоча за гладене настройка на светлината

BGN 131.00 139.14

Нови 5 Pcs Стоматолошка Клиника Светлина Рака Shield Плоча Одбор На Лекување СветлинаМатеријал : полипропиленЛадно дезинфекција самоЗаштита за двете Стоматолог и АсистентГолемина : 240 x 127 ммпакување листа : 5 Pcs

6шт зубоврачебная Лаборатория въздушен компресор тръба адаптер съвместни конектори тип 2 е в продажба

BGN 20.00 21.26

6 Pcs Стоматолошка Лабораторија, Воздушниот Компресор Цевки Адаптер Заеднички Конектори 2 Нови Видови на Мало Value > 35 ДОЛАРИ! Цената за 10 адаптери! БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во светот! 100% сосема нов и висок квалитет се Користи за стоматолошки воздушниот компресор пластични цевки внатрешен дијаметар е 5мм и надворешен дијаметар е 8ммпакување листа : 6pieces вклучува 3 Yзглобови и 3 Iзглобови или можете да изберете видови(Yзглобови или Iзглобови) себе си а потоа да ни кажете пред пратката

Зубоврачебный Стил Sirona R/F-Бързо Свързване Handpiece Оптични Влакна

BGN 74.00 78.40

Опис : Се применуваат за Sirona R / F Оптички Влакна 6 дупки LED handpieceБрзо Спојување на Оптички Влакна HandpieceСпреј за контрола и антиretraction стопР : за инструменти со враќање воздушен каналС : за инструменти без враќање воздушен канал

2 компл. стоматологичен оральная Автоклавируемая окклюзионная уплътнение размер смес стоматологични инструменти стоматологичен материал стоматологично оборудв

BGN 17.00 20.78

Кликнете на "Wish List" и "Додади во Кошничка" на оваа страница, таму ќе биде повеќе попуст за вас!Предмет Тип : Белење на Заби Производи : Силиконска Гума Стоматолошки се Прилагодува Автоматски Круна Смена клучни Зборови : Стоматолошки Articulator База Материјал : Силиконска Гума Пакет : 2 Поставите Име : Стоматолошки Occlusal Подлога Поддржувач Спецификација : Дезинфекција под висока температура 121 целзиусови степени Големи димензииВиолетова : 39.5 мм*39.5 мм*20.4 mm Средна големинаЗелена : 34.5 мм*е 36,5 мм*17mm Мали димензииЖолта : 33mm*28mm*17mm 3 големини се опционални, ние ќе ги испрати по случаен избор без вашата команда,Благодарение!

Цветен найлон зубоврачебная затвори плосък полиране който е паркет Prophy чаши, четки за 30 бр.

BGN 13.00 13.90

Висок квалитет и многу издржливи,ова е добра алатка за секој стоматолог Се користи за отстранување дамки и полирање се Подготвува површината за пломби и ортодонтски процедури Материјал : метал е направен од бакар, и обоени дел е направен од најлон / multicolor Најлон Заострените : Чаша Тип30 Pcs

Нови стоматологични продукти Combo 20pcs керамични пясъкоструйна машина силен вятър налягане съвет дюза дентална Лаборатория

BGN 49.00 52.78

Мало Value > 45 ДОЛАРИ! Цена за 6pcs! БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во светот! 100% сосема нов и висок квалитет Керамички sandblasting млазници.пакување листа : 20 парчиња

Зубоврачебный скоба като клещи глава директен ортодонтический скоба като пинцети вид на зъба импортированная неръждаема стомана

BGN 65.00 68.80

Изработени од Високо Квалитетни Медицинска Одделение од Нерѓосувачки Челик од Суштинско значење за ефикасно лекувањеЦелосна Autoclavable / ОбновливиПроизведени за Оптимални Перформанси и ДолговечностДетални СликиСертификатиПлаќањеТ / T трансфер / western union / pa ypal акк epted.Услови за продажбаМеѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...