• Ново
Стоматологичен Стол Блок Въздушен Компресор, Клапан За Понижаване На Налягането На Въздуха Манометър Метър Стоматологичен Манометър Налягането На Въздуха

Стоматологичен Стол Блок Въздушен Компресор, Клапан За Понижаване На Налягането На Въздуха Манометър Метър Стоматологичен Манометър Налягането На Въздуха

BGN 71.00
BGN 75.20
-6 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

Тип Елемент:
Избелване На Зъби
НЕТНО ТЕГЛО:
35г
Размер:
Small

Те също купуват с този продукт

3шт висококачествени зъболекарски инструмент порцеланови обжиговые корита скоби клещи клещи клещи

BGN 31.00 32.58

3 Pcs Висок Квалитет на Стоматолошки Алатка Порцелански Отпуштање на Коцки Клипови Маша Pincers КлештиСите Производи Се Со Врвен Квалитет Со 100% Задоволство Да Се Гарантира.Висок квалитет на Медицински Стандардните Нерѓосувачки Челик.Autoclavebale и Sterilizable.Вие сте biddig за 2 клипови за стоматолошка лабораторија порцелански отпуштање на коцки...

5 двойки/10шт въглеродни четки за стоматологична лаборатория съвет, силен съвет размер:3X3X4. 5MM

BGN 10.00 11.65

Јаглерод Четки за Handpiece Количина : 5 паровиодговараат за СИЛНА насадни инструменти Size : 3 X3 X4.5ММ Пакување : 1 пар / торбаСтоматолошка Лабораторија со користење на

Филтър Манометър Клапан За Понижаване На Налягането На Зъболекар Амортизируя Метър За Зубоврачебного Стола

BGN 36.00 38.22

Стоматолог Притисок Олеснување Вентил Manometer Филтер Амортизацијата Метар За Стоматолошки Стол Точка Име : Стоматолошки Притисок Олеснување Вентил Напомена : Кога ќе се инсталира на конектор,ве молиме twine некои PTFE Лента и прицврстете јапакување листа : 1 Pc

Нов 20pcs/5 групи разнообразни ключодържател дентална Лаборатория промо чудесен подарък

BGN 41.00 43.46

Нови 20 Pcs / 5 Sets Избрани KEYCHAIN Стоматолошка Лабораторија Промо Одличен ПодарокМало Value > 50 ДОЛАРИ! Цена за 20pcs!100% сосема нов и висок квалитетОригинален подарок за себе или за вашите посебни стручни стоматолошкиПоединечно завиткани5 Огледало + 5 Впечаток Фах + 5 Корен Лифт + 5 Форцепс(Или може да го избере 4 видови youself...

Нов 10шт зубоврачебный регулиране на контролния клапан прът за зубоврачебного столове турбоагрегат

BGN 65.00 69.58

Нови 10 Pcs Стоматолошки Регулирање на Контрола Вентил Прачка За Стоматолошки Стол Турбина Единица100% Нов и Висок Квалитет.Тип : Поврзете 4mm(надворешен дијаметар) * 2.5 mm(внатрешен дијаметар) цревопакување листа : 10 Pcs

Златни Зъбни Протези Керамика, Порцелан Статуи Нож Лопаточка Острието На Зъболекарски Инструмент

BGN 14.00 15.20

Мало Value > 19 ДОЛАРИ! Цена за 1 се справи и 3 совети!100% сосема нов и висок квалитетСовршен алатки специјално дизајнирани за Стоматолошка Лабораторија Апликации!Пакување Листа1 се справи и 3 совети како нашите слики покажуваат

20pcs ясни зубоврачебные избелване на зъби на бузата ретрактор отваряне на устата C-тип среден

BGN 19.00 21.26

20pcs Јасно Стоматолошки Заби Белење на Образот Ремените Устата Настроената C Тип Средна ГолеминаСпецификација : Состојба : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетПроизводство Име : Образ Ремените / устата настроената / Усна Retractors / Образ ExpandersМатеријал : ПластикаБоја : ЈасноОблик : C формаГолемина : 118*85*17mmФункција : Пластични ремените што ви помага да даде непречен поглед на усната празнинаПакет Се Вклучени : 20 парчиња / МногуНие имаме Различни Видови на Устата Поотворени за да ги Задоволат вашите Потреби како следново,Т Форма На Големи / Мали , Сини / ЗаоблаченоC Форма Голема / Средна / Мала, Сино / ЗаоблаченоW Форма Голема / Средна / Мала, Сино / ЗаоблаченоO Форма На Големи / Мали, Блу / БелаДвојна Глава Големи / Мали, ЈасноАко ви треба било како погоре, pls контактирајте ме преку емаил.

Зубоврачебный Стил Sirona R/F-Бързо Свързване Handpiece Оптични Влакна

BGN 74.00 78.40

Опис : Се применуваат за Sirona R / F Оптички Влакна 6 дупки LED handpieceБрзо Спојување на Оптички Влакна HandpieceСпреј за контрола и антиretraction стопР : за инструменти со враќање воздушен каналС : за инструменти без враќање воздушен канал

Тип 406 светло зелен стоматологичен силиконов каучук смола на база на скрити зъбни протези полиране bora 50шт

BGN 33.00 36.61

Опис на идеална 50 полирање burs за стоматолошки апликации Одлична за благороден метал, керамика, смола и така натаму непречено Спроведување на прецизни висок квалитет на обработка Долг живот трајност е зголемен за над 10 пати подолго од високобрзински челик сечење алатки и над 200 пати повеќе од тркала Безбеден, сигурен и лесен за употребаВкупно за обработка на трошоци може да се спуштаат за неколку патиБоја : светло зеленаДијаметар 2.35 mmГлавата големина : 6*16mmЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакување Листа : 50pcs

Стоматологично Огледало От Неръждаема Стомана Инструменти Устата На Зъболекар За Почистване На Зъбите Проверка За Избелване На Зъбите Проверка На Хигиена На Устн

BGN 2.00 3.18

НОВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ 16 Бои Помине Уметност ПенСАД $ 0.99 / парче5ml мини патување парфемСАД $ 1.25 / парчеводоотпорен веѓа моливСАД $ 0.46 / парче100pc магнетни Влошки трепкитеСАД $ 1.09 / парчеВодоотпорен Лепак LashСАД $ 0.65 / парче Водоотпорен око веѓата pencileСАД $ 0.43 / парчеБелење на заби во правСАД $ 1.64 / парчеVamp Печат eyelinerСАД $ 1.33 / парчеНерѓосувачки Челик Стоматолошки Огледало Инструменти Устата Стоматолог Заб Чистење Инспекција Заби Белење На Испитување На Орална Хигиена Алатка Карактеристики : 1...

Стоматологичен касета за S-MAX PANA-MAX PLUS M500l Dynal LED NSK Handpiece turbine SX-MU03 mini head NSK cartridge

BGN 39.00 41.60

1 PC x замена Стоматолошки NSK SXMU03 Турбина Кертриџ за NSK Pana Max Плус,SMax M500 L M500,Dynal LED Handpiece NSK push копчето замена кертриџ за SMax M M500 L / M500, M500 KL / M500 SL, M500 WLED / M500 BLED Pana Max Плус МИНИ Главата M4 / B2,Pana Max Плус QD.Dynal LED МИНИ ГЛАВАТА M4 / B2 QD

Нов 5шт дентална клиника светлината ръка щит плоча за гладене настройка на светлината

BGN 131.00 139.14

Нови 5 Pcs Стоматолошка Клиника Светлина Рака Shield Плоча Одбор На Лекување СветлинаМатеријал : полипропиленЛадно дезинфекција самоЗаштита за двете Стоматолог и АсистентГолемина : 240 x 127 ммпакување листа : 5 Pcs

Стоматологичен Прозрачна Ортодонтическая Модел На Лечение На Зъбите Изследвания / Обучение Модели На 3005 02

BGN 40.00 43.18

Шарки горна и долна вилица;Јасно акрилик база и бели заби;Покажува malocclusion со повеќе ортодонтски третман, вклучувајќи еластични Опрстен моќ синџир, цевки на катници и мини завртка подлога;Покажува затворање на јазот помеѓу canines и premolars;Добро за ортодонтски демонстрација и клиника декорација.Се користи За Предавање и Лекарпациент КомуникацијаПакување Листа1 парче

10 бр зубоврачебный Crystal зъбни украшения почистването на зъбния камък зъбите бижута скъпоценен камък

BGN 10.00 10.40

10 компјутери Стоматолошки Кристал Заб Украси Заб Камења Заби Накит Гем Кристал Заб Украси Големина Боја : бела,виножито од бои,bule,црвена Без лепак

6шт зубоврачебная Лаборатория въздушен компресор тръба адаптер съвместни конектори тип 2 е в продажба

BGN 20.00 21.26

6 Pcs Стоматолошка Лабораторија, Воздушниот Компресор Цевки Адаптер Заеднички Конектори 2 Нови Видови на Мало Value > 35 ДОЛАРИ! Цената за 10 адаптери! БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во светот! 100% сосема нов и висок квалитет се Користи за стоматолошки воздушниот компресор пластични цевки внатрешен дијаметар е 5мм и надворешен дијаметар е 8ммпакување листа : 6pieces вклучува 3 Yзглобови и 3 Iзглобови или можете да изберете видови(Yзглобови или Iзглобови) себе си а потоа да ни кажете пред пратката

50шт 2.35 мм стоматологичен силиконов каучук смола на база скрит протеза полиране Bourse розов

BGN 33.00 36.61

Ставка Опис50pcs полирање burs за стоматолошки апликации Одлична за благороден метал, керамика, смола и така натаму непречено Спроведување на прецизни висок квалитет на обработка Долг живот трајност е зголемен за над 10 пати подолго од високобрзински челик сечење алатки и над 200 пати повеќе од тркала Безбеден, сигурен и лесен за употребаВкупно за обработка на трошоци може да се спуштаат за неколку патиБоја : розеваДијаметар 2.35 mmГлавата големина : 10*20mmЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 13cm грешка, поради прирачник за мерење.Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакување Листа : 50pcs