• Ново
DELI 6904 Pen Зареждане 50PCS Gel Pen Зареждане Discount Package офис-канцеларски материали Китай известна марка 50шт

DELI 6904 Pen Зареждане 50PCS Gel Pen Зареждане Discount Package офис-канцеларски материали Китай известна марка 50шт

BGN 15.00
BGN 16.00
-6 %
В магазина

Брой продукти


Бренд : ДОСТАВ
Потекло : КИНА
Големина : 13 CM
Тежина : 6 G / ЕЕЗ
Количина : 50 Компјутери
Боја : ЦРНА
Избор На Боја :
Ако Сакате Да Ја Одберете Бојата На Кожата, Ве Молиме Оставете Порака По Ред.
Ако Не Ви Остави Порака, Ќе Случајно Да Се Избере Боја За Вашата Пратка.
Испорака :
Кога Ќе Нарачате, Ве Молиме Изберете Превозот Метод И Да Платат За Цел Вклучувајќи Го И Превозот Надомест. Ние Ќе Ја Испрати На Предмети Во Рок Од 7 Работни Дена Откако Вашата Уплата Е Завршен.
Сите Пратки Ќе Се Обезбеди Следење На Број, Можете Да Проверите Досие Во Веб-Сајт
Време на испорака :
Ако не ја прими стоката на овие датуми, ве молиме контактирајте со нас
Цел > US$ 200 Можете да комуницираат со мене повеќе економски превозот . може да се ослободи дел на превозот. Ние сме Посветени Линија на Русија, Европа, Западна Азија, Северна Америка, Австралија...
*Ние ќе брод да ја стандардната адреса во ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
*Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања за време на превозот,Тоа е одговорност на изразат компанија
*Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Подробности

Стил:
попълване
Опаковка:
50 бр.
Вид Зареждане:
Бензиностанция Гелевой Дръжки
Номер На Модела:
520513519052

Те също купуват с този продукт

baoyushi 1020 евтини цени и доста от 6 различни цвята M перо 0.5 mm писалка безплатна доставка мастило химикалки

BGN 3.17

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Високо качество Crystal химикалка писалка капацитет сензорна писалка 2 in1 метална химикалка писалка канцеларски материали на ученически пособия, офис подарък

BGN 3.00 3.33

Висок Квалитет кристално ballpoint пенкало Capacitance Допир Пен 2 in1 Метал Топката Пенкало Канцелариски Производи Канцеларија Училиште Материјали ПодарокИме : Кристал ballpoint пенкало со Capacitance Допир за да го ЗаклучитеБоја : 11 стиловиГолемина : 14.2*1cmМатеријал : МеталСовет : за Тоа ќе биде добро спакувани,па не се грижи за превозотИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Електрическа острилка за моливи, напълно автоматична многофункционална машина за моливи ученици от началните училища острилка за моливи shavians car

BGN 34.00 35.50

11303598008849272 ТОПЛА ПРОДАДЕ парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Електрични молив острилка целосно автоматско мултифункционален молив машина основно училиште учениците молив острилка shavians автомобил детали за производот

12 бр. / лот млечни гел писалка Kawaii cow pens canetas escolar японски канцеларски материали zakka papelaria офис материали, ученически пособия F257

BGN 10.00 16.00

12 компјутери / Многу Млеко гел пенкало Kawaii шталата canetas escolar Јапонски Канцелариски zakka papelaria канцелариски материјал училиште материјали F257Функција : Инспирација : Млечно.Боја на каросеријата : 12 боја.Мастило боја : Исти со телото на пен .Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.Димензии : Должина од 15cm.Тежина : 9g.Функција : Гел пенкало / Подарок.Совет : Ова е 12 парчиња / многу, се меша со 12 боја...

Japan PILOT BXGPN-V5 Signing Pen гладка гел писалка 5шт

BGN 23.00 23.84

modname=ckeditorПотекло : ЈАПОНИЈАГолемина : 0.5 mmТежина : 8 g / ЕЕЗКоличина : 5 КОМПЈУТЕРИБоја : 3Материјал : ПластикаСРЕЌА ЧАРШИЈА ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМОПроизводот се зема во вид,Сепак, поради снимање светлина, техники на снимање и други фактори,не ја отфрли суптилни разлики бојаИзбор На Боја : Ако Сакате Да Ја Одберете Бојата На Кожата, Ве Молиме Оставете Порака По Ред.Ако Не Ви Остави Порака, Ќе Случајно Да Се Избере Боја За Вашата Пратка.Испорака : Кога Ќе Нарачате, Ве Молиме Изберете Превозот Метод И Да Платат За Цел Вклучувајќи Го И Превозот Надомест...

6 бр 0.7 бензиностанция студент творчески химикалка писалка човешки кости химикалка писалка на ученически пособия, офис консумативи за декорация на дома, децата под

BGN 6.00 6.38

6 компјутери 0.7 Рефил Студент Креативни Ballpoint Пенкало Човечки Коски Ballpen Училиште Материјали Канцелариски Материјали Дома Декорација Деца ПодарокПакет се Вклучени : 5 x Новина Коска Форма Ballpoint ПенкалаМастило Боја : СинаКарактеристики На Производот : Совршен подарок за секој член на лекари, студенти или деца.Ballpoint во облик на пенкало како човечки коски.0.7 мм советиПромоција тука на чекање за вас,добредојде !!!Било urgents, pls контактирајте со нас како што е подолу : што правите кога app / wechat / Мобилен телефон : 008615016711394

10 бр. / лот цвят новост класически автомобили химикалки детски наградни играчки офис и ученически пособия среща подаръци реклама дръжка

BGN 20.00 21.89

10pcs Бои Новина Класичните Автомобили Ballpoint Пенкала ДецаНаграда Играчки Office & Училиште Материјали Состанок Подароци Рекламирање ПенФункција : Тип : Симпатична Автомобили Ballpoint ПенкалаУпотреба : Office & Училиште Пенкала / Студент мода награда Подарок / Табела украси / Потпишувањето ПенПишување Точка : 0.5 mmТело Материјал : Пластични, безбедни и здрави за човечкиот организам и животната срединаПишување Боја : Синадолжина : 130mmПенкало, Боја на каросеријата : случајни испратиПакет Се Вклучени : 1 многу Ballpoint Пенкала (10 парчиња / многу)

2 елемента красиви перьевые гел химикалки за писане на канцеларски материали, ученически пособия-евтини стоки сладки Кавайные дръжки канцеларски материали

BGN 2.00 2.38

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 2 ПАРЧИЊА Убава Пердув Гел Пенкала Пишување за на Училиште, Канцелариски Материјали Евтини Предмети Симпатична Kawaii Пенкала Канцелариски ПредметиСосема Нов + Висок Квалитет !Материјал : ПластикаБоја : Розова / Gold / Сино / Sliver(Случаен испратите не можат да бидат избрани)Пишување Точка : 0.38 mmМастило Боја : ЦрнаГолемина : За 22.5 cmПакување Листа : 2 ПАРЧИЊА Пердув Гел Пенкало[xlmodel][фото][0000] СликиКанцеларијаМагацин

5 Бр./Много Сладък Kawai Карикатура Жираф Химикалки Прекрасен Елен Химикалка Писалка Корейски Канцеларски Материали, Ученически Пособия Подарък Награда

BGN 3.00 3.36

Функција : 1 lot = 5 парчињаДолжина : Околу 13.5 cmМатеријал : ПластикаПакет Листата : Случајни 5 Компјутери / Пакет

[Безплатно лого]10000pcs/лот пластмаса с притежателя на телефона стилус обичай корпоративен, рекламен лого промо химикалки на едро

BGN 3017.60

Sunsing Промотивни Производи Co.,Ltd, кој се наоѓа во Ningbo, Жеџијанг провинција Ние сме во близина Ningbo порта, која ни носи многу удобен транспорт...

SOSW-Jinhao x450 писалка тъмно син туист и злато

BGN 6.10

клипот рефил Метал барел и капа клипот рефилМетал барел и капаJinhao x450 Фонтана пенкало deep blue Пресврт и ЗлатоJinhao е една од водечките производителот на висок квалитет на пишување инструменти во Кина.На X450 е една од нејзините најпопуларни иглички и често се сметаат за квалитет надвор од нејзините многу разумна цена.Пакет содржи : 1x Фонтана пенAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 cm.

1 бр сладък Kawai Боулинг телескопична дръжка творчески ключодържател химикалки Химикалка писалка за училище канцеларски материали офис консумативи

BGN 0.72

Име : Прекрасна Kawaii Пилула Ballpoint ПенМатеријал : Пластика.Големина : 7.513.5 cmТежина : 9.8 гмастило боја : синаПакет Се Вклучени : 1 Buc Ballpoint ПенИдеја да се стави тоа во вашата торба...

48 бр гел химикалки карикатура кактус черен цвят Kawai подарък гел мастило химикалки Химикалки за писане сладки канцеларски материали, офис ученически пособия

BGN 42.00 46.56

Ве молиме имајте во предвид : За нарачкиЗа нарачки > $5,Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистар на Воздухот Mail со Валиден Следење на Број.За нарачки >200,Слободни Изразат Испорака преку EMS / DHL / Aramex итн.(Освен Некои Далечна Земја)Инспирација : .Боја на каросеријата : 3 боја.микс брод.Ви благодариме.Функција : Пишување точка : 0.38 mm.Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.Големина : 173 mmСовет : за Тоа ќе биде добро пакет, па не се грижи за превозот.48 компјутери / 1lot.Плаќање : Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу : Доколку постои било каков проблем за плаќање, pls се чувствуваат слободни да контакт...

50 бр./лот 0.5 mm Крафт рециклирана гел писалка, дългогодишна крафт-хартия училище офис гел писалка

BGN 24.00 28.00

50pcs по цел Мастило боја : Црна (0.5 mm) Големина : 15см во Должина Материјал : Kraft Хартија + ПластикаЗа Превозот : Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас.Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор.Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат.Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел.За Повратни Информации : Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас...

1 бр 0.38 мм прекрасен бонбони цвят гел мастило, писалка Короната на канцеларски материали, канцеларски материали, ученически принадлежности Эсколар Papelaria

BGN 0.75

Материјал : пластикаПишување Точка : 0.38 mmРефил боја : црнаГолемина : 14.1 cmТежина : 6.7 gБоја : Мешана бојаПакет Количина : 1 Buc пенкало Мешана боја

JINHAO 5000 Златен M перо перьевая дръжка Дракон релефни училище офис офис писалка за писане гореща

BGN 22.00 25.60

Опис На Производот 1.Ова е сосема нов Пенкало,тоа е убава и одговара секој еден ; 2 Овие пенкала имаат многу боја и пишува глатко ; 3...