• Ново
baoyushi 1020 евтини цени и доста от 6 различни цвята M перо 0.5 mm писалка безплатна доставка мастило химикалки

baoyushi 1020 евтини цени и доста от 6 различни цвята M перо 0.5 mm писалка безплатна доставка мастило химикалки

BGN 3.17
В магазина

Брой продукти


Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на .com како што Зачувам,кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна , и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Превозот
1.Предмети генерално се испраќаат надвор веднаш по уплата е потврдена (Саб. & Сонцето. да се исклучат.)
2.Предмети ќе бидат испратени од страна на Хонг Конг Воздух Mail Услугата. Нормално, тоа ќе ве однесе околу 10-25 работни дена (исклучи сабота & недела, Јавни Празник) за да добиете вашите предмети.
3.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 4-8 недели.ве молиме погледнете детали, како belowe. Земјата Прибл. Време на испорака сад / Велика Британија / Австралија / Канада 10-25 работни дена Бразил / Јужна Америка може да потрае до 4-8 недели поради строгите Обичај Инспекција Италија / Франција / Шпанија / Германија / Источна Европа може да потрае и до 4-8 недели поради строгите Обичај Инспекција
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!
Професионални Канцелариски Снабдувач , Добредојдовте на големо !
Сите предмети се проверуваат, за време на производството и пред да пакување. Ние, исто така, акции целосна палета на резервни делови. Ние можеме и ќе радосно да ви обезбеди со aftersales услугата што ја заслужуваат.
Нашата репутација за одлични услуги на клиентите преку обезбедување на голема вредност и поддршка до сите наши клиенти.
Ние секогаш ќе бараме најдобар квалитет на производи, која е причината зошто ние може да се самоуверено стои со нашето ветување на " чиста квалитет, чист дизајн.

Подробности

Тип:
писалка
Специално Прилагането:
пиша
Материал Пера:
Ираурита
търговска марка:
ЦЗИНХАО
Материал:
Пластмаса
Опаковка:
Свободен
Материал на върха на писалка:
Други Метали
Вида На Върха:
Стандартен Тип
Точка Запис:
0,5 мм
Номер На Модела:
1020

Те също купуват с този продукт

Japan PILOT BXGPN-V5 Signing Pen гладка гел писалка 5шт

BGN 23.00 23.84

modname=ckeditorПотекло : ЈАПОНИЈАГолемина : 0.5 mmТежина : 8 g / ЕЕЗКоличина : 5 КОМПЈУТЕРИБоја : 3Материјал : ПластикаСРЕЌА ЧАРШИЈА ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМОПроизводот се зема во вид,Сепак, поради снимање светлина, техники на снимање и други фактори,не ја отфрли суптилни разлики бојаИзбор На Боја : Ако Сакате Да Ја Одберете Бојата На Кожата, Ве Молиме Оставете Порака По Ред.Ако Не Ви Остави Порака, Ќе Случајно Да Се Избере Боја За Вашата Пратка.Испорака : Кога Ќе Нарачате, Ве Молиме Изберете Превозот Метод И Да Платат За Цел Вклучувајќи Го И Превозот Надомест...

10 бр черно мастило химикалки класически цвете звездна звезда химикалка химикалка за писане подпис на канцеларски материали, офис ученически пособия A6366

BGN 8.00 12.80

10 компјутери Црно мастило пенкала Класичната цвет Ѕвездена ѕвезда ballpoint пенкало за пишување потпис Канцелариски Канцеларија Училиште снабдување A6366Функција : Инспирација : Pen set.Боја на каросеријата : 5 различни сет.Мастило боја : сите Црно мастило .Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.Димензии : Должина од 15cm.Тежина : 10g.Функција : Пенкало / Канцелариски / Подарок.Совет : Таа има 5 различни сет, и секој сет вклучува 10 различни дизајн и пенкала...

1 бр офис-канцеларски материали 312 г унисекс дръжка стираемая дръжка унисекс 0,5 гел химикалка с 4 цвята изберете обучение е важно

BGN 1.00 1.97

ОписСостојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Пластични Тежина За : 6g Мастило Сина Боја Црна Големина 15,3 см Пакување Листа : 1 * Гел Пенкало Забелешка : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производпоради боја приказ на различни монитори.[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][42084] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

1 бр 0.38 мм прекрасен бонбони цвят гел мастило, писалка Короната на канцеларски материали, канцеларски материали, ученически принадлежности Эсколар Papelaria

BGN 0.75

Материјал : пластикаПишување Точка : 0.38 mmРефил боја : црнаГолемина : 14.1 cmТежина : 6.7 gБоја : Мешана бојаПакет Количина : 1 Buc пенкало Мешана боја

Нов 3 бр./лот оригинален топ марка Pen Зареждане Roller Ball Pen Зареждане Blue Ink Black Ink Зареждане School Office Writing P019

BGN 18.00 27.18

Нови 3 Парчиња / многу Оригинални Врвот Брендирање Пенкало Рефил Roller Ball ПенРефил Сино Мастило Црно Мастило Рефил Училиште Канцеларија Пишување P019Топло Совети : 1pcs Dropshipping , Оригинални Слики Предвидени за СЛОБОДНИOEM Услуга : YES ...

6 бр 0.7 бензиностанция студент творчески химикалка писалка човешки кости химикалка писалка на ученически пособия, офис консумативи за декорация на дома, децата под

BGN 6.00 6.38

6 компјутери 0.7 Рефил Студент Креативни Ballpoint Пенкало Човечки Коски Ballpen Училиште Материјали Канцелариски Материјали Дома Декорација Деца ПодарокПакет се Вклучени : 5 x Новина Коска Форма Ballpoint ПенкалаМастило Боја : СинаКарактеристики На Производот : Совршен подарок за секој член на лекари, студенти или деца.Ballpoint во облик на пенкало како човечки коски.0.7 мм советиПромоција тука на чекање за вас,добредојде !!!Било urgents, pls контактирајте со нас како што е подолу : што правите кога app / wechat / Мобилен телефон : 008615016711394

Луксозна 18-каратная Златна Дръжка Germany Duke 0.5 mm Writing Point Fountain Pen High-end Бизнес Gift Ink Pens with a Gift Case Безплатна доставка

BGN 1598.40

Луксузна 18k Злато Пенкало Германија Војводата 0.5 mm Пишување Точка Фонтана Пенкало Highend Бизнис Подарок Мастило Пенкала со Подарок Случај Бесплатен ПревозотПроизвод ДеталиИме на производ ВОЈВОДАТА Yataixiongfeng Фонтана пенкало Место на оригиналниот S hanghai,Брадата Главен материјал Метал пенкало Род,18 K злато N ib S pecification Должина 14cm прибл, D i amet er 1.3 см околу Пенкало Nib 0 .5 mm Пенкало Тежина 58g околу Пенкало, Боја Црна боја Производ descrip т ion Snap на типот на ззп, Отстранлив мастило конвертор Пакет вклучуваат 1x Fountain пенкало,1x O riginal кутијаПроизводот Се ПокажеПакувањето вклучува1 X Пен1 X Оригинална Кутија(љубезно потсетување : Како пенкало подарок случај промени често на пазарот,понекогаш подарок случај ќе го добиете ќе бидат различни со слика шоу,ве молиме да се разбере)ПлаќањеПостојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што Зачувам,кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union)...

HERO 1099 Classic Steel Fountain Pen with 0.38 mm Extra Fine Nib Metal Inks Office for School Supplies Writing канцеларски материали

BGN 17.28

ХЕРОЈ 1099 Класичен Челик Фонтана Пенкало со 0.38 mm Дополнителна парична Казна Nib Метал Мастила за Статистика Училиште Материјали Пишување КанцеларискиПакетот вклучува : 1 x Пен

[Безплатно лого]10000pcs/лот пластмаса с притежателя на телефона стилус обичай корпоративен, рекламен лого промо химикалки на едро

BGN 3017.60

Sunsing Промотивни Производи Co.,Ltd, кој се наоѓа во Ningbo, Жеџијанг провинција Ние сме во близина Ningbo порта, која ни носи многу удобен транспорт...

12 бр. / лот млечни гел писалка Kawaii cow pens canetas escolar японски канцеларски материали zakka papelaria офис материали, ученически пособия F257

BGN 10.00 16.00

12 компјутери / Многу Млеко гел пенкало Kawaii шталата canetas escolar Јапонски Канцелариски zakka papelaria канцелариски материјал училиште материјали F257Функција : Инспирација : Млечно.Боја на каросеријата : 12 боја.Мастило боја : Исти со телото на пен .Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.Димензии : Должина од 15cm.Тежина : 9g.Функција : Гел пенкало / Подарок.Совет : Ова е 12 парчиња / многу, се меша со 12 боја...

Високо качество Crystal химикалка писалка капацитет сензорна писалка 2 in1 метална химикалка писалка канцеларски материали на ученически пособия, офис подарък

BGN 3.00 3.33

Висок Квалитет кристално ballpoint пенкало Capacitance Допир Пен 2 in1 Метал Топката Пенкало Канцелариски Производи Канцеларија Училиште Материјали ПодарокИме : Кристал ballpoint пенкало со Capacitance Допир за да го ЗаклучитеБоја : 11 стиловиГолемина : 14.2*1cmМатеријал : МеталСовет : за Тоа ќе биде добро спакувани,па не се грижи за превозотИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

5 / 10шт MUJI гел писалка черен син червен мастило лъскав натиснете пишещи писалки сладък цвят на дръжката набор от офис на училище стационарен специален изпит

BGN 21.00 38.14

Почитувани купувачот,ве Молиме имајте во предвид : ако цел да купите надминува наведени тежина(3kg или повеќе), Ние ќе ве информира однапред, ќе бидат поделени 2 пати да ја испратам до тебе...

XL20111 метална писалка за изцяло нова роликовой дръжки на Най-добрите бизнес подарък подпис дръжка за рекламен подарък гел писалка

BGN 220.80

Име на производ : Метал roller ball пенПенкало големина : 14*1.3 смПенкало тежина : 26gБоја : Мат црна,црна,црвена,сина,златна.Mterial : МеталЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

60 бр./много е сладък kitties гел писалка картун котка черно мастило химикалки 0.5 mm валяк топка офис ученически пособия Caneta escolar A6925

BGN 33.00 38.40

60 компјутери / Многу Симпатична kitties гел пенкало на Цртан филм мачка црна боја на мастило пенкала 0.5 mm Roller ball Канцеларија училиште материјали Caneta escolar A6925Функција : Инспирација : Симпатична мачка.Боја : 6 стил.Мастило боја : Црна, 0.5 mm .Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.Големина : 15cm.Тежина : 10g.Функција : Гел пенкало / Подарок.Совет : Ова е 60 парчиња / многу, се меша со 6 различни дизајни .

Нов стил луксозна метална писалка и роликовая дръжка 0.5 mm Iraurita перо добър подарък чернильная дръжка за друг офис ученически пособия

BGN 7.00 8.45

Нов Стил Луксузни Метал Фонтана Пенкало & Ролер пенкало 0.5 mm Iraurita На Nib Добар Дар мастило Пенкало За Пријател Канцеларија Училиште Материјали

1 Бр Творчески Картун Котка Пластмасова Дръжка Сладък Студент Канцеларски Черно Попълване На Високо Качество На Офис Подпис Дръжки

BGN 1.15

Име : 1 Парче Креативни Цртан Филм Мачка Plastic Gel Пенкало Симпатична Студент Канцелариски Црна Рефил Висок Квалитет Канцеларија Потпис ПенкалаГолемина : 16cmТежина : 7.5 gПакет : 1 компјутерБоја : Четири.Answer : ___________________________ Note : Забелешка : Поради осветлување проблеми, постои разлика помеѓу бојата на производот и боја на сликата.По обезбедувач на Плаќање : 1.Најдобар начин е директно плаќање на Aliexpress,можете да го направите тоа самите.Ако сакате други услови за плаќање,ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате...

48 бр гел химикалки карикатура кактус черен цвят Kawai подарък гел мастило химикалки Химикалки за писане сладки канцеларски материали, офис ученически пособия

BGN 42.00 46.56

Ве молиме имајте во предвид : За нарачкиЗа нарачки > $5,Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистар на Воздухот Mail со Валиден Следење на Број.За нарачки >200,Слободни Изразат Испорака преку EMS / DHL / Aramex итн.(Освен Некои Далечна Земја)Инспирација : .Боја на каросеријата : 3 боја.микс брод.Ви благодариме.Функција : Пишување точка : 0.38 mm.Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.Големина : 173 mmСовет : за Тоа ќе биде добро пакет, па не се грижи за превозот.48 компјутери / 1lot.Плаќање : Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу : Доколку постои било каков проблем за плаќање, pls се чувствуваат слободни да контакт...