• Ново
2018 Нов Горещ Творчески Ръчно Цвят Острилка За Моливи Нож Стил Closestool Студентски Аксесоари

2018 Нов Горещ Творчески Ръчно Цвят Острилка За Моливи Нож Стил Closestool Студентски Аксесоари

BGN 1.00
BGN 1.57
-36 %
В магазина

Брой продукти

Име : Тоалет острилка Материјал : пластични + Големина на ножот : 4.5*4.5 CM Тежина : 15 G Боја : случајни испорака Опис : молив острилка плус мала гума, удобен и практичен, роман стил. Добредојдовте во мојата продавница и да ја посетите мојот нов производ ви благодариме за Превозот Подготвува Време : ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1-3 дена по вашата исплата . Ако не се примените стоки во 60 дена ,ве молиме контактирајте со нас за некое време . проширување ,не се отвори спорот за оваа причина ,бидејќи испораката е сосема надвор од продавачот контрола,тоа треба да биде поштата должност,благодарение Ако сакате брза испорака,ние препорачуваме да изберете изразат како што курирската служба DHL ,EMS итн. бидејќи економскиот пратката начин не е толку брзо. за Наплата 1.Дали вашиот производ се појави на квалитетот на проблемот или е оштетен ,ве молиме слободно контактирајте со нас ,ние ќе ја или наплата за вас. 2.Ако не примате предметот по заштита на време ,ние ќе го препрати или наплата за вас. 3.Ве молиме имајте во предвид ние не се преземе одговорноста на сопствени грешки и данок .Ние секогаш се декларираат стоката како подароци за да се избегне или намали царинските давачки и леснотија обичај постапка. Повратни информации 1.Ако ви се задоволи со објектот и услуги ,ве молиме оставете Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди) за нас , ви благодарам многу 2.Ако нешто се направи да не се satified или несреќни,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине на повратни информации ,Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. 3.Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.

Подробности

Цвят:
цветът е случаен
Номер На Модела:
330188
Иновация:
НОВО
търговска марка:
ти си лъчезарните
Тип:
Механичен
Възраст:
>6 години

Те също купуват с този продукт

L22 2X фантастичната Галактика на звездното небе натиснете гел писалка за писане подпис дръжка канцеларски материали, канцеларски материали, ученически принадлежно

BGN 3.17

Почитувани Клиенти,Ние нудиме бесплатен превозот од Регистрирани Пост за сите нарачки над 6$, и за нарачки под $6,ние не нудиме валидна следење на број, освен ако не изберете Регистрирани Пост...

Химикалка писалка LUOSHI 818 с китайски дракон модел химикалка-черен

BGN 5.63

Бренд Име : LuoshiСостојба : 100% Сосема НовNib : Медиум 18 KGPГолемина : 140*14.9 mmМатеријал : МеталКапа : Push ТипКонвертор : Завртка типКасети : меѓународниот стандардБоја : црнаПакет : 1 x пенAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

DL X102 подарък дръжка, корейски творчески канцеларски материали lovable expression capsule хапчета pen химикалка писалка за печатане на канцеларски материали за офиса

BGN 0.10

100% Сосема Нов Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs × топкатапен Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група...

2018-Нова Дървена Острилка За Моливи И Клипове Бонбони Цвят Корейски Творчески Канцеларски Материали Екологичен Стил На Острилки За Моливи

BGN 3.18

Име : 2018 Нов Дрвен Молив Острилка И Клипови Бонбони БојаГолемина на : 5.3*11*3.2 cmБоја : Испрати по случаен изборПакет : 1pcПо услугаПлаќање : 1.Најдобар начин е директно плаќање на Aliexpress,можете да го направите тоа самите.Ако сакате други услови за плаќање,ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.2.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број, при пополнување на купувачот информации.Испорака : По вашата исплата,ние ќе брод надвор за вас во 3 : 00pm секојдневно,освен викенд и празници.Нормално, можете да recevie парцела за 2560 работни дена.Се врати и враќање : За исплата брод надвор1...

1бр 0.38 мм сладък бонбони цвят гел писалка творчески подарък учебни принадлежности цветни гел маркери

BGN 1.58

Карактеристики : На острилка е направен од висок квалитет на пластика, без мирис, нетоксичен и еколошки.Изостри моливи лесно.Симпатична,kawaii и бонбони боја, изглед, многу модата...

24 бр./много горещо надувательство!Новият сладък лук бисквити пръчка дизайн гел дръжка / 0.5 мм, черен/МОДА, СТИЛ дръжка/промоция/Едро

BGN 28.32

големина : за 150mm должина.материјал : пластика.Мастило боја : 0.5 mm Црни.бродот се меша,ви благодариме.(не може да се избере боја / дизајн)Топло совети : Повеќе Креативни објект~~~ pls кликнете на следната фотографија линк за да најдете,или барај во нашата продавница со клучни зборови,ви благодариме.Напомена : Случајно пратката,Ако имате било какви барања,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас наскоро,Ако сакате да заработите мешан цел(како што се објектите се повеќе од 5 многу или вкупна вредност ), Pls ве молиме контактирајте со нас на прво место.ние ќе ви даде разумно попуст или бесплатен превозот од Express (UPSот,DHL,EMS, итн.)Ви благодариме за вашето внимание!Испорака : 1...

DELI 6904 Pen Зареждане 50PCS Gel Pen Зареждане Discount Package офис-канцеларски материали Китай известна марка 50шт

BGN 15.00 16.00

Бренд : ДОСТАВПотекло : КИНАГолемина : 13 CMТежина : 6 G / ЕЕЗКоличина : 50 КомпјутериБоја : ЦРНАИзбор На Боја : Ако Сакате Да Ја Одберете Бојата На Кожата, Ве Молиме Оставете Порака По Ред.Ако Не Ви Остави Порака, Ќе Случајно Да Се Избере Боја За Вашата Пратка.Испорака : Кога Ќе Нарачате, Ве Молиме Изберете Превозот Метод И Да Платат За Цел Вклучувајќи Го И Превозот Надомест...

Stabilo 328 Performer+ Gel Ink Rollerball Pen Скица Ballpoint Pen 0.5 mm Germany 9 color

BGN 13.00 13.62

Ако ви се изберат Мешани,ве молиме оставете ги вашите барања за бои и видови сакате, или ние ќе ви го испратиме по случаен изборStabilo 328 Изведувач+ Гел Мастило Rollerball Скица Пенкало Ballpoint Пенкало 0.5 mm Германија 9 боја Бренд : Stabilo 328 Изведувач+ Може да се пишува многу добро на речиси секој вид на хартија Боја : Црвена Тело со Црвено Мастило, Виолетова Тело Црно Мастило,Сива Тело Црно Мастило, Orange Body Црно Мастило,Зелена Тело Црно Мастило, Сина Тело Сино Мастило,Виолетова Тело Сино Мастило, Портокал Тело Сино Мастило,Зелена Тело Сино Мастило 0.5 mm Состојба : Brand New Должина на : 14.2 cm 1 Pc / 3 Pcs / 6 Pcs / 12 Pcs Иста или Мешани Бои : Може да се купи истите бои или да се меша било какви Бои да 3 Pcs / 6 Pcs / 12pcs, како што Откако ќе изберете "3 Pcs Иста или мешани бои ", можете да одберете 3 Pcs сите за Сина или можете да одберете 3pcs на Сино, 1pc на Црвено.Црвена Тело Со Црвено Мастило Виолетова Тело Црно Мастило Сиво Тело Црно Мастило Портокал Тело Црно Мастило Зелена Тело Црно Мастило Сина Тело Сино Мастило Виолетова Тело Сино Мастило Портокал Тело Сино Мастило Зелена Тело Сино Мастило

100 бр./лот гел писалка Зареждане Color Gel Colors гел моливи Multi Colored Основната Bag Set Paintings Colored Gel Ink Pen Пълнители BX01

BGN 12.00 14.53

Име : 100 / 120 Бои Сет Флеш Гел Пенкало Нагласи Рефил Боја Полна Shinning Рефил Сликарство ПенФункција : Флеш бои, децата љубов.Должина на пен рефил : за 12.8 мм.совет : 0.81.0 mm ballpoint совет.

5PCS 0.7 mm Blue Зареждане Ballpoint Pen Multicolor Pen Shell Прес Ballpoint Pen School Office Supply Escolar Papelaria

BGN 2.88

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 5 PCS 0.7 мм Сина Рефил Ballpoint Пенкало Multicolor Пенкало Школка Притиснете Ballpoint Пенкало Училиште Канцеларија Снабдување Escolar PapelariaМодел : Б527 DГолемина : За 13.8 cmПишување точка : 0.7 mmМатеријал : ПластикаРефил боја : СинаПенкало тело боја : Црвена / Сино / Зелено / Жолта боја / БелаПакет се Вклучени : 5 PCS Ballpoint Пен[xlmodel][фото][0000] Слики

Wing Sung Wingsung 659 Fountain Pen Ink Converter е съвместим с Pilot 78 ГР 88G

BGN 5.28

Крило Пеат 659 Фонтана Пенкало Конвертор исто Така, во Согласност со Пилот 78 G 88 GНашата продавница политика : Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса информации се точни, спаѓаат вашето име, адреса, пост код, телефонски Нема., Руски клиенти мора да обезбеди целосно име и презиме и англиски адреса, адреса на информации е многу ВАЖНО, ако пратката не може да биде предадена, бидејќи на вашата адреса проблем, ние не ќе биде одговорен за тоа и нема враќање на пари за вас.1...

20 бр/лот Magic Erasable Pen Зареждане 0.5 мм, син черен червен мастило гел писалка Зареждане за писане на канцеларски материали офис ученически пособия

BGN 7.00 7.60

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 20 ПАРЧИЊА / Многу Магија Erasable Пенкало Рефил 0.5 mm Сина, Црна Црвено Мастило Гел Пенкало Рефил За Пишување Канцелариски Канцеларија Училиште МатеријалиФункција : Многу Добра erasable гел пенкало.Постојат специјални материјал во внатрешноста на олово рефил, и вашето пишување зборови ќе исчезне под temprature од околу 60 степен centigrade...

Стираемая салфетка стираемая зареждане може да заличи магията за цялата игла 0,5 мм, черен / син почерк изчезва дръжка

BGN 2.00 2.40

ОписИме На Производ : Магијата Рефил, Erasable РефилБоја : сина / црнаПакување : 10pcsСо посветен мека силиконска гума во погрешен дел од триење, пишување ќе исчезне чисти...

DL Южна Корея творчески канцеларски материали, офис консумативи pen0. 5 черна дръжка на корейското един оптовое Проучване обзавеждане за офис

BGN 0.10

100% Сосема Нов Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs × знак пенкало Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група...

2 броя гел химикалки карикатура кон черен цвят Kawai подарък гел мастило химикалки Химикалки за писане сладки канцеларски материали, офис ученически пособия

BGN 3.00 3.18

Инспирација : .Боја на каросеријата : 3 боја.микс брод.Ви благодариме.Функција : Пишување точка : 0.5 mm.Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.Големина : 170 mmСовет : за Тоа ќе биде добро пакет, па не се грижи за превозот.2 парчиња / 1lot.Случаен боја...

DL южна корея студентите творчески канцеларски материали, химикалки черно мастило, имитация на бамбук Едро 0,5 мм, цена на едро

BGN 0.19

100% Сосема Нов Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs × пенкало Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група...

Fuliwen F36 метален корпус подарък Fountion дръжка в черен и сребърен клип M перо чернильная дръжка

BGN 28.80

Пенкало Состојба : 100% Нов капа : Повлечете Тип На конвертор : завртка тип,Отстранлив мастило конвертор( може да се замени со меѓународната стандардна големина мастило кертриџ...

6 бр./много е сладък Crystal кръст висулка гел писалка 0.5 mm стираемый инструмент за писане за деца творчески Shcool канцеларски материали(ежедневни цвят)

BGN 6.00 6.38

100% Сосема Нов Нов И Висок КвалитетМатеријал : ПластикаБоја : Испрати како Случаен изборДолжина : Околу 18cmТежина : Околу 15gТип : Corss Pendant Гел ПенкалоСтил : Мода,ТрендУпотреба : Учење Награда,Канцелариски Материјали,Училишни МатеријалиКоличина : 6pcs Гел Пенкала

1 бр нова марка благородна неръждаема писалка гореща продажба 0.5 мм перо високо качество подарък офис-канцеларски материали

BGN 4.82

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 1 КОМПЈУТЕР Нов Бренд Благородна Нерѓосувачки Фонтана Пенкало Топла Продажба 0.5 mm Nib Високо Квалитетни Подарок за Статистика Канцелариски МатеријалиФункција : 100% Нов Висок Квалитет...

Fuliwen F01 уникален диамант дръжка корпус Сребърен roller дръжка високо качество метален корпус подарък химикалка химикалка

BGN 32.00

Состојба : 100% Сосема Нов Должина : 140mm Дијаметар : Max 12mm Пенкало тежина : 33g Капа : Push Тип на Касети : меѓународен стандарден Пакет вклучува : 1 X Пенкало 1 X Обичен Подарок Кутија Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што Зачувам, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union)...

3 бр. / компл. високо качество на китайската калиграфия четка дръжка за вълнен и галене на косата писмена четка е подходяща за студентска училище

BGN 3.00 3.39

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 3 Еез / Set Top Квалитет Кинески Calligraphy Четки Пенкало за Волнени и Weasel Коса Пишување Четка Одговара За Студент УчилиштеКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Одлично за пишување на мазни површини.Преносни и лесен за употреба.Оваа Calligraphy Четка Пенкало е Одлична за пишување.Тоа може да ги задоволи потребата на уметникот и некој како пишување и сликарство.Спецификации : Материјал : 80% волнени влакна и 20% Weasel косаМали Редовни Сценариото Големина : за 27 CMМедиум Редовни Сценариото Големина : за 28 CMПоголемите Редовни Сценариото Големина : за 29 CMПенкало Род Боја : КафенаРачка материјал : ДрвоКоса : БелаПакетот вклучува : 3 КОМПЈУТЕРИ / Set Calligraphy Четка Пенкало(Големи*1,Медиум*1,Мали*1)[xlmodel][фото][0000] Слики

10 бр. / лот САМ метална акварел гел писалка декоративни сам албум маркер scrapbooking карти снимка канцеларски материали

BGN 1.00 1.70

Име : Star Метал пенкало Големина : length16.3cm / дијаметар 0.9 cm Тежина : 6g / еез Текстура : пластика Боја : 10 Топло прашува: ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса е завршена...

Художествени аксесоари 3шт различни размери с голям капацитет бъчва с вода четка, комплект за училище Самоувлажняющаяся дръжка за съхранение на вода

BGN 3.00 3.60

Опис : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетСет од 3 Точка совет четка пенкала за Уметност Студентите, Аматерски и Професионални УметнициВода четка : Најлон четка совет со refillable резервоарПенкало главата материјал : влакна на косатаПенкало материјал : пластикаМала големина : 1.3 см * 15cm...