• Ново
10шт многоцветен химикалка писалка сладък Kawai офис ученически пособия 0.7 mm химикалки творчески канцеларски материали цвета на държавния

10шт многоцветен химикалка писалка сладък Kawai офис ученически пособия 0.7 mm химикалки творчески канцеларски материали цвета на държавния

BGN 11.00
BGN 12.00
-8 %
В магазина

Брой продукти


Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Multicolor refills, креативни шарени ballpoint пенкало.
Ракопис е јасно и мазна.
Пенкало школка е направен од висок квалитет на пластика, без мирис, нетоксичен и еколошки. Совет боја : 4/6 Colors Совет Точка : 0.7 мм Пенкало должина : 14.2 cm*1.3 см(6 во 1), 14.2 cm*1cm(4 во 1) Пен школка во боја : цртан филм Дизни Парк (6 во 1), Виолетова, Црна и бела (4 во 1) N ote : 1. Бидејќи различни монитори се прикаже различни ефекти, фотографии можеби малку се разликуваат од реалните продукти поради светлината ефект. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.
2.Бидејќи производот е релативно мал, за деца под 3-годишна возраст, ве молиме да користите под грижа на родителите, така што бебето не да го проголта!
10 Pcs Топката Точка Пенкала

Подробности

Цвят На Мастилото:
Пъстри
Тип:
Химикалка Химикалка
Точка Запис:
0,7 мм
търговска марка:
ЧЖУТИН
Материал:
Пластмаса
Воспользуйся:
В Офис И Училищни Дръжка
Намалява Или Не:
No
Номер На Модела:
Химикалка Химикалка
Иновация:
ДА

Те също купуват с този продукт

1бр 0.38 мм сладък бонбони цвят гел писалка творчески подарък учебни принадлежности цветни гел маркери

BGN 1.58

Карактеристики : На острилка е направен од висок квалитет на пластика, без мирис, нетоксичен и еколошки.Изостри моливи лесно.Симпатична,kawaii и бонбони боја, изглед, многу модата...

1 бр. / лот Kawai стил гел химикалки мода за писане на канцеларски материали, химикалки офис stylo canetas материал ученически пособия(ss-1223)

BGN 1.00 1.58

Карактеристики : Сосема Нов и добар квалитет креативни гел пенкалоСпецификации : Големина : околу 15cmРефил : 0.38 mmИспрати меша бои(не просек), не може да се избере боја, ви благодариме!Pls забелешка : Поради фото светлина, вистински објект боја ќе биде малку поинаков од фотографијата.Напомена : (1) по Случаен избор боја ИЛИ дизајни на испорака...

10 бр. / лот САМ метална акварел гел писалка декоративни сам албум маркер scrapbooking карти снимка канцеларски материали

BGN 1.00 1.70

Име : Star Метал пенкало Големина : length16.3cm / дијаметар 0.9 cm Тежина : 6g / еез Текстура : пластика Боја : 10 Топло прашува: ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса е завршена...

20 бр/много сладко момиче кукла дизайн на химикалка писалка е прекрасен печата стик химикалка писалка студенти Kawai подарък дръжки ученически канцеларски материали

BGN 35.20

Опис : мастило боја : синаГолемина : околу 125*25мм.Тежина : околу 33g / еез.пишување точка : 0.5 ММ.Материјал : Пластика.

2 бр./опаковане. Звездата Моли двойката приятелски завинаги гел писалка подарък канцеларски материали Училище и офис на доставка

BGN 2.00 2.54

За нарачки Без Следење на Информации, Освен ако не Изберете Кина Пост Регистар на Воздухот Mail.За нарачки > $5,Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистар на Воздухот Mail со Валиден Следење на Број.За нарачки >180,Слободни Изразат Испорака преку EMS / DHL / Aramex итн.Освен Некои Далечна Земја.Да Видиме Неверојатни Цени,Добредојдовте на Нашата Големо Продавница .Кликнете

1 бр нов сладък творчески аромат на главата на заек гел писалка студент канцеларски материали с нестандартен подарък учебни материали офис консумативи

BGN 1.00 1.76

Опис 1 BUC Нови Симпатична Креативни Мирис Зајакот Главата Гел Пенкало Студент Канцелариски Новина Подарок Училиште Материјал Канцелариски Материјали Забелешка : C olor се испраќаат од страна на случаен избор!!!Состојба : Brand New + Висок Квалитет !Материјал : ПластикаТежина : Околу : 11.7 gГолемина : За Должина 16.4 cmПакување Листа : 1 * Гел ПенкалоПоради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики...

6 бр./много е сладък Crystal кръст висулка гел писалка 0.5 mm стираемый инструмент за писане за деца творчески Shcool канцеларски материали(ежедневни цвят)

BGN 6.00 6.38

100% Сосема Нов Нов И Висок КвалитетМатеријал : ПластикаБоја : Испрати како Случаен изборДолжина : Околу 18cmТежина : Околу 15gТип : Corss Pendant Гел ПенкалоСтил : Мода,ТрендУпотреба : Учење Награда,Канцелариски Материјали,Училишни МатеријалиКоличина : 6pcs Гел Пенкала

Wing Sung Wingsung 659 Fountain Pen Ink Converter е съвместим с Pilot 78 ГР 88G

BGN 5.28

Крило Пеат 659 Фонтана Пенкало Конвертор исто Така, во Согласност со Пилот 78 G 88 GНашата продавница политика : Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса информации се точни, спаѓаат вашето име, адреса, пост код, телефонски Нема., Руски клиенти мора да обезбеди целосно име и презиме и англиски адреса, адреса на информации е многу ВАЖНО, ако пратката не може да биде предадена, бидејќи на вашата адреса проблем, ние не ќе биде одговорен за тоа и нема враќање на пари за вас.1...

4 бр./много Kawaii Cat гел писалка е прекрасен Нокът черно мастило, химикалки за писма, канцеларски материали, офис ученически пособия Canetas escolar

BGN 3.00 4.42

4 Pcs / Многу Kawaii Мачка Гел пенкало Прекрасна Ноктот црна Пенкала со мастило За Пишување Канцелариски Канцеларија Училиште Материјали Canetas escolarМастило боја : Црно мастило.Пишување точка : 0.5 mm Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина...

baoyushi 1020 евтини цени и доста от 6 различни цвята M перо 0.5 mm писалка безплатна доставка мастило химикалки

BGN 3.17

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

1 бр нова марка благородна неръждаема писалка гореща продажба 0.5 мм перо високо качество подарък офис-канцеларски материали

BGN 4.82

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 1 КОМПЈУТЕР Нов Бренд Благородна Нерѓосувачки Фонтана Пенкало Топла Продажба 0.5 mm Nib Високо Квалитетни Подарок за Статистика Канцелариски МатеријалиФункција : 100% Нов Висок Квалитет...