• Ново
1бр 0.38 мм сладък бонбони цвят гел писалка творчески подарък учебни принадлежности цветни гел маркери

1бр 0.38 мм сладък бонбони цвят гел писалка творчески подарък учебни принадлежности цветни гел маркери

BGN 1.58
В магазина

Брой продукти


Карактеристики :
На острилка е направен од висок квалитет на пластика, без мирис, нетоксичен и еколошки.
Изостри моливи лесно.
Симпатична,kawaii и бонбони боја, изглед, многу модата. Nib спецификација : 0.38 mm големината на Телото : 15,3 см*0.8 cm Мастило боја : 12 бои Penholder боја : 12 бои(исто како мастило боја) Забелешка : 1. Бидејќи различни монитори се прикаже различни ефекти, фотографии можеби малку се разликуваат од реалните продукти поради светлината ефект. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.
2.Бидејќи производот е релативно мал, за деца под 3-годишна возраст, ве молиме да користите под грижа на родителите, така што бебето не да го проголта!
1 Pcs Боја Пен

Подробности

Цвят На Мастилото:
12 цвят
Тип:
гел химикалка
Характеристика на мастило гелевой дръжки:
Нормален
Номер На Модела:
Друго
Материал:
Пластмаса
Тип на мастилото гелевой дръжки:
Гел-Мастило
Воспользуйся:
В Офис И Училищни Дръжка
Намалява Или Не:
No
търговска марка:
Effomeet
Точка Запис:
0,38 мм

Те също купуват с този продукт

2018-Нова Дървена Острилка За Моливи И Клипове Бонбони Цвят Корейски Творчески Канцеларски Материали Екологичен Стил На Острилки За Моливи

BGN 3.18

Име : 2018 Нов Дрвен Молив Острилка И Клипови Бонбони БојаГолемина на : 5.3*11*3.2 cmБоја : Испрати по случаен изборПакет : 1pcПо услугаПлаќање : 1.Најдобар начин е директно плаќање на Aliexpress,можете да го направите тоа самите.Ако сакате други услови за плаќање,ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.2.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број, при пополнување на купувачот информации.Испорака : По вашата исплата,ние ќе брод надвор за вас во 3 : 00pm секојдневно,освен викенд и празници.Нормално, можете да recevie парцела за 2560 работни дена.Се врати и враќање : За исплата брод надвор1...

Fuliwen F03 уникален диамант дръжка на корпуса 10 до Златната писалка писалка високо качество на златен подарък чернильная химикалка 2 цвята по избор

BGN 80.00

Пенкало Состојба : 100% Нов капа : Повлечете Тип На конвертор : завртка тип,Отстранлив мастило конвертор( може да се замени со меѓународната стандардна големина мастило кертриџ...

Fuliwen F36 метален корпус подарък Fountion дръжка в черен и сребърен клип M перо чернильная дръжка

BGN 28.80

Пенкало Состојба : 100% Нов капа : Повлечете Тип На конвертор : завртка тип,Отстранлив мастило конвертор( може да се замени со меѓународната стандардна големина мастило кертриџ...

3 бр. / компл. високо качество на китайската калиграфия четка дръжка за вълнен и галене на косата писмена четка е подходяща за студентска училище

BGN 3.00 3.39

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 3 Еез / Set Top Квалитет Кинески Calligraphy Четки Пенкало за Волнени и Weasel Коса Пишување Четка Одговара За Студент УчилиштеКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Одлично за пишување на мазни површини.Преносни и лесен за употреба.Оваа Calligraphy Четка Пенкало е Одлична за пишување.Тоа може да ги задоволи потребата на уметникот и некој како пишување и сликарство.Спецификации : Материјал : 80% волнени влакна и 20% Weasel косаМали Редовни Сценариото Големина : за 27 CMМедиум Редовни Сценариото Големина : за 28 CMПоголемите Редовни Сценариото Големина : за 29 CMПенкало Род Боја : КафенаРачка материјал : ДрвоКоса : БелаПакетот вклучува : 3 КОМПЈУТЕРИ / Set Calligraphy Четка Пенкало(Големи*1,Медиум*1,Мали*1)[xlmodel][фото][0000] Слики

JONVON SATONE 5PCS карикатура химикалки кукли рекламни химикалки студент канцеларски материали на едро детски подаръци, рожден ден, офис

BGN 11.00 21.97

Нарачки на повеќе од $5, ние слободно испратете Изненадување подароци ![xlmodel][фото][0000]ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА : Трговија на големо и пад на превозот се добредојдени1...

20 бр/много сладко момиче кукла дизайн на химикалка писалка е прекрасен печата стик химикалка писалка студенти Kawai подарък дръжки ученически канцеларски материали

BGN 35.20

Опис : мастило боја : синаГолемина : околу 125*25мм.Тежина : околу 33g / еез.пишување точка : 0.5 ММ.Материјал : Пластика.

Stabilo 328 Performer+ Gel Ink Rollerball Pen Скица Ballpoint Pen 0.5 mm Germany 9 color

BGN 13.00 13.62

Ако ви се изберат Мешани,ве молиме оставете ги вашите барања за бои и видови сакате, или ние ќе ви го испратиме по случаен изборStabilo 328 Изведувач+ Гел Мастило Rollerball Скица Пенкало Ballpoint Пенкало 0.5 mm Германија 9 боја Бренд : Stabilo 328 Изведувач+ Може да се пишува многу добро на речиси секој вид на хартија Боја : Црвена Тело со Црвено Мастило, Виолетова Тело Црно Мастило,Сива Тело Црно Мастило, Orange Body Црно Мастило,Зелена Тело Црно Мастило, Сина Тело Сино Мастило,Виолетова Тело Сино Мастило, Портокал Тело Сино Мастило,Зелена Тело Сино Мастило 0.5 mm Состојба : Brand New Должина на : 14.2 cm 1 Pc / 3 Pcs / 6 Pcs / 12 Pcs Иста или Мешани Бои : Може да се купи истите бои или да се меша било какви Бои да 3 Pcs / 6 Pcs / 12pcs, како што Откако ќе изберете "3 Pcs Иста или мешани бои ", можете да одберете 3 Pcs сите за Сина или можете да одберете 3pcs на Сино, 1pc на Црвено.Црвена Тело Со Црвено Мастило Виолетова Тело Црно Мастило Сиво Тело Црно Мастило Портокал Тело Црно Мастило Зелена Тело Црно Мастило Сина Тело Сино Мастило Виолетова Тело Сино Мастило Портокал Тело Сино Мастило Зелена Тело Сино Мастило

L22 2X фантастичната Галактика на звездното небе натиснете гел писалка за писане подпис дръжка канцеларски материали, канцеларски материали, ученически принадлежно

BGN 3.17

Почитувани Клиенти,Ние нудиме бесплатен превозот од Регистрирани Пост за сите нарачки над 6$, и за нарачки под $6,ние не нудиме валидна следење на број, освен ако не изберете Регистрирани Пост...

4 бр./много Kawaii Cat гел писалка е прекрасен Нокът черно мастило, химикалки за писма, канцеларски материали, офис ученически пособия Canetas escolar

BGN 3.00 4.42

4 Pcs / Многу Kawaii Мачка Гел пенкало Прекрасна Ноктот црна Пенкала со мастило За Пишување Канцелариски Канцеларија Училиште Материјали Canetas escolarМастило боја : Црно мастило.Пишување точка : 0.5 mm Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина...

1 бр нова марка благородна неръждаема писалка гореща продажба 0.5 мм перо високо качество подарък офис-канцеларски материали

BGN 4.82

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 1 КОМПЈУТЕР Нов Бренд Благородна Нерѓосувачки Фонтана Пенкало Топла Продажба 0.5 mm Nib Високо Квалитетни Подарок за Статистика Канцелариски МатеријалиФункција : 100% Нов Висок Квалитет...

Малката Рибка Силиций Леко Перо И Молив, Писалка Обвивка На Студентите Държат Писалка Устройство Обвивка Корекция English Аксесоари Училище

BGN 3.00 3.82

Материјал : Силикон Тип : пенкало Употреба : корекција зафат позиција Пакување : блистер картичка Име на Производ : високоодделение мали риби Wobi Тежина : околу 30g Боја : црвена, жолта, сина ве Молиме укажуваат на добра боја кога купувате Производ предности : употреба на еколошки мека квалитет по ISO9001 меѓународниот систем за управување со квалитет сертификација

2 бр./опаковане. Звездата Моли двойката приятелски завинаги гел писалка подарък канцеларски материали Училище и офис на доставка

BGN 2.00 2.54

За нарачки Без Следење на Информации, Освен ако не Изберете Кина Пост Регистар на Воздухот Mail.За нарачки > $5,Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистар на Воздухот Mail со Валиден Следење на Број.За нарачки >180,Слободни Изразат Испорака преку EMS / DHL / Aramex итн.Освен Некои Далечна Земја.Да Видиме Неверојатни Цени,Добредојдовте на Нашата Големо Продавница .Кликнете

20 бр/лот Magic Erasable Pen Зареждане 0.5 мм, син черен червен мастило гел писалка Зареждане за писане на канцеларски материали офис ученически пособия

BGN 7.00 7.60

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 20 ПАРЧИЊА / Многу Магија Erasable Пенкало Рефил 0.5 mm Сина, Црна Црвено Мастило Гел Пенкало Рефил За Пишување Канцелариски Канцеларија Училиште МатеријалиФункција : Многу Добра erasable гел пенкало.Постојат специјални материјал во внатрешноста на олово рефил, и вашето пишување зборови ќе исчезне под temprature од околу 60 степен centigrade...

6 бр./много е сладък Crystal кръст висулка гел писалка 0.5 mm стираемый инструмент за писане за деца творчески Shcool канцеларски материали(ежедневни цвят)

BGN 6.00 6.38

100% Сосема Нов Нов И Висок КвалитетМатеријал : ПластикаБоја : Испрати како Случаен изборДолжина : Околу 18cmТежина : Околу 15gТип : Corss Pendant Гел ПенкалоСтил : Мода,ТрендУпотреба : Учење Награда,Канцелариски Материјали,Училишни МатеријалиКоличина : 6pcs Гел Пенкала

Стираемая салфетка стираемая зареждане може да заличи магията за цялата игла 0,5 мм, черен / син почерк изчезва дръжка

BGN 2.00 2.40

ОписИме На Производ : Магијата Рефил, Erasable РефилБоја : сина / црнаПакување : 10pcsСо посветен мека силиконска гума во погрешен дел од триење, пишување ќе исчезне чисти...

5PCS 0.7 mm Blue Зареждане Ballpoint Pen Multicolor Pen Shell Прес Ballpoint Pen School Office Supply Escolar Papelaria

BGN 2.88

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 5 PCS 0.7 мм Сина Рефил Ballpoint Пенкало Multicolor Пенкало Школка Притиснете Ballpoint Пенкало Училиште Канцеларија Снабдување Escolar PapelariaМодел : Б527 DГолемина : За 13.8 cmПишување точка : 0.7 mmМатеријал : ПластикаРефил боја : СинаПенкало тело боја : Црвена / Сино / Зелено / Жолта боја / БелаПакет се Вклучени : 5 PCS Ballpoint Пен[xlmodel][фото][0000] Слики

Химикалка писалка LUOSHI 818 с китайски дракон модел химикалка-черен

BGN 5.63

Бренд Име : LuoshiСостојба : 100% Сосема НовNib : Медиум 18 KGPГолемина : 140*14.9 mmМатеријал : МеталКапа : Push ТипКонвертор : Завртка типКасети : меѓународниот стандардБоја : црнаПакет : 1 x пенAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...