• Ново
пастырская Лента бродерия нова хол стенни картина бод 3D цвят на рози, модел 40*40 декорация на дома

пастырская Лента бродерия нова хол стенни картина бод 3D цвят на рози, модел 40*40 декорация на дома

BGN 11.00
BGN 15.98
-31 %
В магазина

Брой продукти


Карактеристики :
100% Сосема Нов Вие само треба да бод цвет,другиот е отпечатен!Објектот кој изгледа како 3 D солидна!
Пакет Се Вклучени :
1. Печат Ткаенина (не се вклучени frame)
2.2 компјутери Игли
3.доволно предиво
4. Што може да се види насоки или бод табелата
Answer : ___________________________ Note :
1. Лента Везови беше многу убава потоа традиционално крстот бод,но многу лесно да се Заврши!Тоа изгледа тешко ,но кога ќе почнете да се направи ,ќе најдете лесно е.Тоа е најдобро да изберете на DIY Аматерски!
2 .Како различни компјутери екранот боите различно ,бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики ,ви благодариме за вашето разбирање. 3.големина : pls дозволете 0-2 cm разлика се должи на рачно мерење.
Големина Приближно : 40*40 см
Купувачот Известување Ако треба, специјално боја (мора да бидат опишани во објектот е оглас), и други конкретно барање. ве молиме напишете вашето барање во забелешка, ние ќе се обиде тешко да се исполнат вашите барања, ако тоа е во парк, ако не го направите тоа, јас не ќе биде одговорен за несоодветниот предмет испратени до вас.
Ако сакате да купуваат во големи количини, ве молиме видете мојата продавница и внесете трговија на големо каталог или да ја испратите со точка име и количини кои ви се потребни, а потоа ние ќе ви цитирам најдобра цена.
Објектот на локација во Кина, и ние не крст одбор превозот ве Молиме бидете советувани дека international shipping обично трае подолго дека домашните, како што е врз основа на превозот обезбедувач на услуги и обичаи. Сите предмети ќе биде предаден, нормално во рок од 48 часа по приемот на уплатата, освен правни одмор.
Поштенски Ние ги испратите на производи преку Кина Пост и да се обезбеди изразат како следново :
1. Регистрирани пост за повеќето од земјата) : Нормално доаѓањето на дестинација 18-29 дена.
2. Експрес (DHL/EMS, итн.) : Нормално доаѓањето на дестинација 3-8 Работни дена.
На следете е проценето време табелата со пријавени
Ако објектот е изгубен за време на превозот со Регистрирани пост, ве молиме оставете за пријавување од страна на поштата.
Превозот цена ќе ги покрие ракување со обвиненија, пакување такси, и испорака обвиненија. Објектот ќе биде предаден на потврди адреси само, затоа ве молиме проверете дали адресата се точни.
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Причина е затоа што времето за испорака е во голема мера зависат и предвидено од страна на поштенски Услуги (освен за викенди и празници) според моето искуство.

Подробности

Размер:
40*40cm
Воспользуйся:
Модел
Материал:
Памук
Вид На Модела:
Цвете
Стил:
Pastorale
Начин На Бродиране:
Проста Бродерия Бод
Начин На Опаковане На Платното:
Сгънати В Една Тръба
Рамка:
No
Външната Опаковка:
хартиена торбичка

Те също купуват с този продукт

Нов Diy Диамант живопис кръстат бод ръкоделие 3d пълен бормашина мозайка Диамант бродерия аксесоари квадратни цвете и кристали

BGN 9.00 12.29

Драги ценети купувачи, ве Молиме да обрнете внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка! DIY дијаманти pasting колекции.Ние се продава дијамант сликарство материјал е Зелена смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило ткаенина...

Професия Диамант бродерия Вълк Diy пълен комплект Диамант живопис 30х40 см за кръгла бормашини планински кристал, вграждане на незавършена стая

BGN 8.00 13.44

За дијамант везови Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting Рубикова Коцка дијамант Сликарство Функција : Круг дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 477 DMC Бои Пакување : Боја Кутија / Торба Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант ...

Диамант бродерия куче 5D Диамант живопис животни на коледен подарък, пълен с диаманти мозайка снимки на кристали комплекти на кръстат бод

BGN 9.00 17.22

дијамант везови куче 5d дијамант сликарство животни божиќ подарок,полн дијамант мозаикот на слики од rhinestones крстбод колекцииГолемина 20*20cm,30*30cm,40*40cm,50*50cm,55*55cm,60*60смако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодитеDiy дијамант сликарствоМатеријалПамук и смола дијамантСтавки вклучени1...

5D САМ Diamond Живопис Coitus декоративна живопис планински кристал, мозайка кръст Бод Diamond модел Diamond бродерия на цвете

BGN 10.00 16.00

Дијамант везови дијамант мозаик везови крстбод чај rhinestones Првенство Ѕид налепници кошница Колекции за везови предиво слика на платно дијамант мозаик foamiran дијамант сликарство слика на rhinestones слики rhinestones5 D DIY Дијамант Сликарство CoitДекоративни Сликарство Кристал Мозаик Крстот Бод Дијамант моделот на Дијамант везови Цвет (Z501 I296)Големини на располагање : ве Молиме изберете Материјал : Памук и Квадрат дијамант употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени : 1...

Мозайка 3D сам Диамант живопис на Ангел декорация на дома диамант бродерия карикатура мозайка комплект фоамиран пълен с квадратен кристал

BGN 9.00 15.97

Име На Производ : Дијамант Везови / Дијамант Мозаик / Дијамант Сликарство Употреба : Почетна / Хотел / Office / Свадба Deocration / Луксузни Подароци...

Обръч творчески Квилтера 8 x8 (200x200mm) за Pfaff Creative 2.0 / 4.0 Viking Hiclass 600E 820940-096/920264-096(PA940)

BGN 65.00 72.70

Креативни Quilter е Обрачот 8"x8" (200mmx200mm) за Pfaff Креативни 2.0 / 4.0 Викинг Hiclass 600 E #820940096 / 920264096(PA940)Компатибилен Со Husqvarna Викинг : Hiclass 600 EДизајнер Ruby / ДијамантДизајнер Топаз 20 / 30Дизајнер Рубин ДелуксДизајнер Дијамант ДелуксКомпатибилен Со Pfaff : Креативни СензацијаКреативна ВизијаКреативни ПерформансиКреативни 2.0 / 4.0

Една игла дървена дръжка притежателя валяная игла САМ инструмент за творческа професия

BGN 1.74

100% сосема нов.Овој сет на замена felting игли се дизајнирани со barbs да mesh текстилни влакна за игла felting.Може да се користи директно за рака felting работи, или како замена на игли felting алатка.Се справи со Големина : 8.5 cm X 1.4 cm (Прибл...

REALSHINING плюшени мечки пълен 5D САМ Диамант живопис, ръкоделие Диамант кръст Бод квадрат кристали FS780

BGN 9.00 12.64

Нашата Идеја : Ние сме професионални домаќинство продавницата на Aliexpress за пет години Ние ви препорачуваме можете да додадете "Омилен магазин" и "Wish list" што е повеќе погоден за вашата следна посета.Бренд име : Примена : Home / хотел / канцеларија декорација & подарокДијамант тип : 3 D Полн Плоштад ДијамантЗа дијамант количина : Со 20% поголема количина на дијамант, апсолутна доволноДијаметарот на дијаманти : 2,5 mmAnswer : ___________________________ Note : Ние сите дијамант сликарство колекции не вклучуваат надвор рамка bordeИме на производ : REALSHINING Теди Сноси Целосна 5 D DIY Дијамант Сликарство Везана Дијамант Везови Крстот Бод Плоштадот Rhinestones FS780Големина 1 : 20x20cmГолемина на 2 : 25x25cmГолемина 3 : 30x30cmГолемина 4 : 40x40cmГолемина 5 : 50x50cmГолемина 6 : 55x55cmДефиниција слика : База : Увезената Нафта Платно со јасни симболи.Производството чекори : 01...

Dia44cm голям обръч бродерия плюс размера на дървен обръч за бод Лоскутная бродерия рамка дървени занаятчийски инструменти за кръстат бод

BGN 32.00 51.71

Dia44cm Голема Везови Обрачот Плус Големина Дрвени Обрачот За Stitchwork Комбинација Везови Рамка Дрво Занаетите Крстбод Алатки

Безплатна доставка Тайван прави шевни инструменти изместване на лентата производител набор от свързващи инструменти за антични шевни 6/12/18 / 25мм домакински инстру?

BGN 32.00 36.08

ОписИме : Лента создателот сетМатеријал : Пластични&нерѓосувачки челик Големина : Како на сликата Пакет : 1 Set / пакет Боја : Како на сликата за Употреба : Лента создателот,апарати за домаќинство hemming шиење работи итн...

5 комплекта ABS пластмаса плета бод Плетачни игли вязальный кука пластмасови маркери на иглата клип на плавателни съдове за Плетене на една кука заключване бод

BGN 3.00 3.18

5 Групи ABS Пластика Поврзана Бод Игли за Плетење Капчиња Кука Пластични Маркери Игла Клип Занает Плетење Капчиња Заклучување БодОпис Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет...

5D САМ Diamond Живопис Flower Cross Stitch Pink Rose цветни бродирани начало декор пълна тренировка квадратна Диамантена бродерия

BGN 13.00 17.41

Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка! Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија...

Колела, Диамантена бродерия, домашни любимци, пеперуда, 5D, диамантена живопис, Бродерия Бод, 3D, diamond мозайка, ръкоделие, занаяти, Коледа, подарък ZS

BGN 8.00 10.46

Добредојдовте на DIADIY Дијамант сликарство ПродавницаВнимание : A Нашите дијамант сликарство е без рамка .Б...

ZOOYA Diamond Живопис Beauty Goddess Abstract Full Пробийте Decor Diamond Embroidery Pattern кристали ръкоделие мозайка RF1181

BGN 13.00 23.63

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Готов Слика , Што Треба Да Заврши Себе.Име на производ : Нова генерација DIY дијамант paiting Рубикова Коцка дијамант Сликарство Крстот БодБренд : ZOOYAБоја Количина : 1045 Бои.Функција : Круг дијамант ; Дијамант покрие c anvas com plete , тоа е 100% фу ќе дијамант везовиМатеријал : Нова генерација Круг Смола Дупчење со 477 DMC БоиУпотреба : Почетна / Хотел / Канцеларија Декорација,Уникатен ПодарокЗа рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи РамкаПлатно Пакет : Навивам , Избегне НабориПакет вклучуваат : комплетна вежба, печатен текстил, алатки.Бренд Име ZOOYAГолемина на сликамногу големинаСтавки вклучени1...

Blue flowers Diamond живопис cross stitch Kit Сам Диамантена бродерия 45*60 cm пълно покритие на 3d квадратна диамантена мозайка кристали

BGN 10.00 16.86

Сина цвеќиња Дијамант сликарство крстот бод Комплет Diy Дијамант везови 45*60см Целосна покриеност 3d плоштадот дијамант мозаик rhinestonesБренд : Петар ренКрстот бод држава : Недовршени,ќе Треба рачно изработениИме : Полн плоштад дијамант мозаик сликарствоПакување метод : навивамДијамант Боја : 3045 БоиДали рамка : Не ,n o имаат рамка во собатаПогоден за : за автомобил,дом,троседот,кревет,стол,канцеларија.Материјали на дијамант : смола плоштадот дијамантПодарок За : Пријателите,семејството,роденден,празник,се пресели во нов домЗа ПакувањеA...

Цвете 5d Диамант живопис кръстат бод квадратен пълен Диамант 3d бродерия начало декор диамантена мозайка сламена шапка хризантема

BGN 14.00 20.58

Дијамант сликарство крстот бод е нова DIY рачно изработени везови проект со повеќе креативност од крстот бод...

10шт Таджима вышивальная машина резервни части заемат лост

BGN 38.00 40.00

10pcs Tajima везови машина резервни делови заземаат лост Tajima машина делови Tajima деловиНие(YILONG INT'L ИНДУСТРИСКИ COMPANY LIMITED) кредитен нашиот успех за квалитетот на нашиот производ линија и обврска да обезбеди најдобра услуга...

SA448 SEF150 6 x 6 150x150mm квадратна рамка обръч за Brother 6000D / 6700DVE2200 VM6200D I / Ie / V3 / V5 / V7 BP2100

BGN 72.00 80.08

SA448 SEF150 6" x 6" 150x150mm Плоштадот Рамка обрачот за Брат 6000 D / 6700 DVE2200 VM6200 D I / Ie / V3 / V5 / V7 BP2100• Брат Quattro™ 6000 D / 6700 D• Брат Сон Создателот VE2200• Брат Сон Создателот VM6200 D• Брат Innovis I / Ie / V3 / V5 / V7• Брат BP2100Екстра Мали Monogramming Обрачот (Три Позиција) За мали вез во мали места...

YUMEART Аниме Момиче Playing Piano Живопис Crystal Home Decor САМ Diamond Живопис Cross Stitch Mosaic Diamond Pattern Gift

BGN 10.00 16.21

Аниме Девојка Играјќи Пијано Сликарство Кристал Дома Декор DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Мозаик Моделот на Дијамант Подарок Големина на Слика : 20x25,20x30,25x35,30x40,35x45,38x50cm,45 x60cm ,50 x70cm Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting emborideryРубикова Коцка дијамант Сликарство Функција ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полн Плоштад дијамант вез Материјал : Нова генерација Смола Дијамант со 477 DMC Бои Пакување : Боја Кутија / Торба Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и БарDIY Дијамант сликарство производството чекори a...

Ръкоделие, Диамантена бродерия,5D САМ AB drilling round diamond cross stitch, кристален мозайка нежни устни кръст бод живопис

BGN 6.00 6.72

ова е 5 D недовршени формулиран плоштадот дијамант сетголемина на крпа за 32 X40cmголемина на слика за 28x36cmРаководство на DIY Дијамант Сликарство1...

Addi 16cm Click Hook Needle individual 246-7

BGN 14.00 16.00

Поради популарна побарувачка, addi има развиено сопствена knooking игла Тоа се состои од капчиња кукаод addi Click Кука поставена и е во комбинација со црвена addi SOS нишка (се продава одделно)...

Нов пристигане живописен 3d пълен квадратен Диамант комплекти за бродерия планински пейзаж и кристали Диамант кръст Бод занаят сам home decor

BGN 13.00 18.93

Дијамант сликарство крстот бод е нова DIY рачно изработени везови проект со повеќе креативност од крстот бод...

VK527 412527401 стандартен обръч A viking Designer Diamond DeLuxe Designer Ruby DeLuxe Designer Topaz 30 Designer Topaz 20

BGN 39.00 43.68

VK527 412527401 Стандард Обрачот за v iking Дизајнер Дијамант Делукс Дизајнер Рубин Делукс Дизајнер Топаз 30 Дизајнер Топаз 20Екстра Мали Monogramming Обрачот (Три Позиција) За мали вез во мали места...